Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Έχεις δίκιο και εγώ έλεγα να περιμένω αν έχω καθυστέρηση αλλά δεν κρατιέμαι δυστυχώς.. Τι αγόρασες καλέ; 

Παντα αυτο το λαθος κανουμε και τρωμε τα αρνητικα..ειναι ενα λιπαντικο που το βαζεις στο κολπο και βοηθαει πολυ το σπερμα..εδω που μενω το διαφημηζουν πολυ και λενε οτι εχει αποτελεσματα..θα δουμε :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , elena93 είπε:

Παντα αυτο το λαθος κανουμε και τρωμε τα αρνητικα..ειναι ενα λιπαντικο που το βαζεις στο κολπο και βοηθαει πολυ το σπερμα..εδω που μενω το διαφημηζουν πολυ και λενε οτι εχει αποτελεσματα..θα δουμε :lol:

Ναι αποφάσισα πως θα ξανά κάνω την Μεγάλη Παρασκευή τουλάχιστον εκείνη την ημέρα θα περιμένω.. Είναι της γνωστής εταιρίας d...x ;;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι αποφάσισα πως θα ξανά κάνω την Μεγάλη Παρασκευή τουλάχιστον εκείνη την ημέρα θα περιμένω.. Είναι της γνωστής εταιρίας d...x ;;

Οχι..δεν ειναι αυτη η εταιρια αμα θελετε να σας το πω να το αγορασετε

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα Ρια μου!! Πως είσαι;;
 

Εντάξει ήταν η πρώτη κρυάδα και το πρώτο σοκ όποτε τώρα είμαι καλά! Το ξέχασα κιολας το έβγαλα από το μυαλό μου! Θα είμαστε χαλαροί χωρις να προσπαθούμε ιδιαίτερα χωρις να κοιτάω ημερομηνίες και τεστ δεν θα ξανά κάνω προς το παρόν και από Σεπτέμβρη που ως τότε θα κάνει και ο οργανισμός αποτοξίνωση θα Δημιουργηθούν και καινούργια σπερματοζωάρια θα αρχίσουμε! Το Δεκέμβριο θα έχω και το τεστ παπ αν ως τότε δεν γίνει τίποτα θα το συζητήσω με τον γιατρο!  

Μη στεναχωριέσαι βρε και μην είσαι ανυπόμονη!! 

Εγώ ανυπόμονη???για λάθος άνθρωπο θα μιλας:tongue:... χαχαχα το ξέρω πολύ βιαστηκα 6 μέρες νωρίτερα το έκανα... αλλά ξες το τεστ με κοιτούσε το κοιτούσα κ είπα να του κάνω τη χάρη...

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Παντα αυτο το λαθος κανουμε και τρωμε τα αρνητικα..ειναι ενα λιπαντικο που το βαζεις στο κολπο και βοηθαει πολυ το σπερμα..εδω που μενω το διαφημηζουν πολυ και λενε οτι εχει αποτελεσματα..θα δουμε :lol:

Αααα σαν να είδα στο site του mother2b τέτοιο λιπαντικό ειδικό για σύλληψη..που βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στον προορισμό του....αααααα μας έδωσες ιδέα!!!!

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Και εγώ έκανα τεστ αρνητικό βγήκε... Περιμένω μεγάλη Παρ:(ασκευή

Κουράγιο κοπέλα μου..θα ξανακάνουμε, να μην απογοητευόμαστε από τώρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Melody90 είπε:

Εγώ ανυπόμονη???για λάθος άνθρωπο θα μιλας:tongue:... χαχαχα το ξέρω πολύ βιαστηκα 6 μέρες νωρίτερα το έκανα... αλλά ξες το τεστ με κοιτούσε το κοιτούσα κ είπα να του κάνω τη χάρη...

Αααα σαν να είδα στο site του mother2b τέτοιο λιπαντικό ειδικό για σύλληψη..που βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στον προορισμό του....αααααα μας έδωσες ιδέα!!!!

Εγω πηρα τα conceive plus με τα 8 μικρα λιπαντικα για κολπο,γιατι εχει και για τον αντρα εχει και βιταμινες..ψαξτε το γιατι μπορει να κανουν δουλεια εχω δει παρα πολλες θετικες κριτικες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , elena93 είπε:

Εγω πηρα τα conceive plus με τα 8 μικρα λιπαντικα για κολπο,γιατι εχει και για τον αντρα εχει και βιταμινες..ψαξτε το γιατι μπορει να κανουν δουλεια εχω δει παρα πολλες θετικες κριτικες

Ευχαριστώ, ναι θα το ψάξω!μπας κ γίνει τίποτα πιο σύντομα:wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , elena93 είπε:

Εγω πηρα τα conceive plus με τα 8 μικρα λιπαντικα για κολπο,γιατι εχει και για τον αντρα εχει και βιταμινες..ψαξτε το γιατι μπορει να κανουν δουλεια εχω δει παρα πολλες θετικες κριτικες

Αα τα έβλεπα και εγώ αν έχει αποτέλεσμα θα το πάρω όταν ξανά αρχίσουμε να προσπαθούμε! Να μας πεις τα feedback σου είναι μόνο για 8 ημερες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaela_123 είπε:

Αα τα έβλεπα και εγώ αν έχει αποτέλεσμα θα το πάρω όταν ξανά αρχίσουμε να προσπαθούμε! Να μας πεις τα feedback σου 

Μακαρι να εχουμε θετικα αποτελεσματα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Οχι..δεν ειναι αυτη η εταιρια αμα θελετε να σας το πω να το αγορασετε

Να μας πειιιις:D

1 hour ago, Melody90 είπε:

Εγώ ανυπόμονη???για λάθος άνθρωπο θα μιλας:tongue:... χαχαχα το ξέρω πολύ βιαστηκα 6 μέρες νωρίτερα το έκανα... αλλά ξες το τεστ με κοιτούσε το κοιτούσα κ είπα να του κάνω τη χάρη...

Αααα σαν να είδα στο site του mother2b τέτοιο λιπαντικό ειδικό για σύλληψη..που βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στον προορισμό του....αααααα μας έδωσες ιδέα!!!!

Κουράγιο κοπέλα μου..θα ξανακάνουμε, να μην απογοητευόμαστε από τώρα.

Καλέ εσύ το έκανες πολύ πιο νωρίς.. Να μην απογοήτευσε!  Εμένα δεν θα έπρεπε να δείξει; 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Να μας πειιιις:D

Καλέ εσύ το έκανες πολύ πιο νωρίς.. Να μην απογοήτευσε!  Εμένα δεν θα έπρεπε να δείξει; 

Ειναι τα conceive plus με τα 8 απλικατερ κολπου το ειπα παραπανω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , elena93 είπε:

Ειναι τα conceive plus με τα 8 απλικατερ κολπου το ειπα παραπανω :D

Είμαι στην δουλειά και δεν το πρόσεξα συγνώμηηηη και σε ευχαριστώ πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια αδιαθετησα!! Γιατιιιιι; βοηθήστε με λίγο... Τερ 1/4 επαφές είχα από 12 έως 16..ξεκίνησα τεστ από 12/4 ήταν αρνητικό 13 δεν έκανα και 14 κ 15/4 ήταν θετικά τα τεστ ωορηξιας.. Άρα ωορηξια είχα ή 16 ή 17..και αδιαθετησα πριν λίγο... Πως έγινε αυτό;;; αφού δεν λένε 14 μέρες μετά την ωορηξια έρχεται η βλαμμένη; εγώ ομως άμα μετρήσω 14 μέρες πριν δεν ήταν θετικό το τεστ... Βοηθήστε με γιατί τρελάθηκα.. Επίσης αυτός ήταν ο μικρότερος μου κυκλος

4 ώρες πρίν, elena93 είπε:

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε κορίτσια αδιαθετησα!! Γιατιιιιι; βοηθήστε με λίγο... Τερ 1/4 επαφές είχα από 12 έως 16..ξεκίνησα τεστ από 12/4 ήταν αρνητικό 13 δεν έκανα και 14 κ 15/4 ήταν θετικά τα τεστ ωορηξιας.. Άρα ωορηξια είχα ή 16 ή 17..και αδιαθετησα πριν λίγο... Πως έγινε αυτό;;; αφού δεν λένε 14 μέρες μετά την ωορηξια έρχεται η βλαμμένη; εγώ ομως άμα μετρήσω 14 μέρες πριν δεν ήταν θετικό το τεστ... Βοηθήστε με γιατί τρελάθηκα.. Επίσης αυτός ήταν ο μικρότερος μου κυκλος

η περιοδος ερχετε 12-16 μερες μετα τηv ωορηξια. Οποτε λογικα στις 14 που ειδες θετικο τεστ εγιvε η ωορηξια σου κ εισαι μεσα στο οριο. Δεv ειvαι παvτα ακριβως 14 μερες εχει εvαλλαγες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , linaa είπε:

η περιοδος ερχετε 12-16 μερες μετα τηv ωορηξια. Οποτε λογικα στις 14 που ειδες θετικο τεστ εγιvε η ωορηξια σου κ εισαι μεσα στο οριο. Δεv ειvαι παvτα ακριβως 14 μερες εχει εvαλλαγες. 

Το τεστ έλεγε ότι από την ώρα που θα βγει θετικό μετα από 24 με 36 ώρες θα γίνει η ωορηξια.. Γιαυτό δεν μ βγαίνουν οι μέρες.. Ήταν αρνητικό τότε 

Να κάνω και μια χαζή ερώτηση; την μέρα περιόδου την μετράμε για την ωορηξια; μετράω από σήμερα ή από εχθές για να δω περίπου πότε έγινε;

9 ώρες πρίν, elena93 είπε:

6


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Το τεστ έλεγε ότι από την ώρα που θα βγει θετικό μετα από 24 με 36 ώρες θα γίνει η ωορηξια.. Γιαυτό δεν μ βγαίνουν οι μέρες.. Ήταν αρνητικό τότε 

Να κάνω και μια χαζή ερώτηση; την μέρα περιόδου την μετράμε για την ωορηξια; μετράω από σήμερα ή από εχθές για να δω περίπου πότε έγινε;

Εvταξει δεv ειvαι ακριβως οπως τα λεvε οι οδηγιες στα τεστ υπαρχει κ μια αποκλιση . Απο εχθες σημερα ειvαι η πρωτη μερα του επομεvου κυκλου. Στις 14 του μηvα που ειδες το θετικο τεστ καπου εκει εγιvε . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...