Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Κ εγώ το βλέπω προς το θετικό. Μήπως να πάρεις αυτό με τον Σταύρο? Είναι πιο ξεκάθαρο. Ή το ηλεκτρονικό που γράφει .. 

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

On 3/7/2021 at 6:36 ΜΜ, Ria_ είπε:

Καλησπέρα ναι ακριβώς αυτο το είπες πιο σωστά από εμένα...μακάρι να το πετύχουμε . Με αγχωσε λίγο το μέρα παρά μέρα η αλήθεια λέω μήπως δεν το πετύχουμε αλλά..για να το λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει ,ξέρω κ εγώ 

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε ολες 

εντάξει για να το λένε οι γιατροί αυτό είναι το σωστό. Και το κάθε μέρα βεβαία εμεις το κάνουμε για να είμαστε σίγουρες αλλά βάση επιστήμης αν το κανεις μια μέρα πριν ελευθερωθεί θα είναι εκεί έστω μερικά να το περιμένουν και μια μέρα μετά αφού ελευθερωθεί θα είναι εκεί το αυγο να περιμένει! Όποτε μη σε αγχώνει! Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά! Πιστεύω θα έχουμε ευχάριστα νέα να μας πεις!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα σε ολες 

εντάξει για να το λένε οι γιατροί αυτό είναι το σωστό. Και το κάθε μέρα βεβαία εμεις το κάνουμε για να είμαστε σίγουρες αλλά βάση επιστήμης αν το κανεις μια μέρα πριν ελευθερωθεί θα είναι εκεί έστω μερικά να το περιμένουν και μια μέρα μετά αφού ελευθερωθεί θα είναι εκεί το αυγο να περιμένει! Όποτε μη σε αγχώνει! Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά! Πιστεύω θα έχουμε ευχάριστα νέα να μας πεις!! 

Καλημερα,καλή εβδομάδα ναι έτσι πιστεύω και εγώ έχεις δίκιο σε αυτό που λες απλά μας πιάνει το άγχος..Εμείς κάναμε Σάββατο και τώρα σήμερα και Τετάρτη,απλά σκεφτόμουν μήπως πρέπει και αύριο αλλά έχεις δίκιο σε αυτό που λες...Τώρα στο σκούπισμα είδα περισσότερα υγρά λίγο πιο πηχτή λευκά σόρρυ για τη περιγραφή .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλημερα,καλή εβδομάδα ναι έτσι πιστεύω και εγώ έχεις δίκιο σε αυτό που λες απλά μας πιάνει το άγχος..Εμείς κάναμε Σάββατο και τώρα σήμερα και Τετάρτη,απλά σκεφτόμουν μήπως πρέπει και αύριο αλλά έχεις δίκιο σε αυτό που λες...Τώρα στο σκούπισμα είδα περισσότερα υγρά λίγο πιο πηχτή λευκά σόρρυ για τη περιγραφή .

Αυτά τα υγρά ποτέ δεν τα κατάλαβα να σου πω την αλήθεια! Μια χαρά θα τα πατε μην αγχώνεσαι!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Αυτά τα υγρά ποτέ δεν τα κατάλαβα να σου πω την αλήθεια! Μια χαρά θα τα πατε μην αγχώνεσαι!! 

Καλά ούτε εγώ γτ γενικά έχω αυξημένα υγρά αλλά κατάλαβα μια διαφορά μπορεί κ όχι.. Σε ευχαριστούμε πολύ μακάρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια SOS

Έκανα τεστ τώρα!θα προσπαθήσω να τη βάλω προφίλ είναι θετικό!τώρα κορίτσια είμαι μπερδεμενη γιατί αυτον το μήνα είχαμε διακεκομμένη συνουσία μόνο (ο άντρα μου είπε να το αφήσουμε για φθινόπωρο το θέμα κ είπα οκ) την Κυριακή περίμενα περίοδο αλλά τζίφος είπα οκ θα περιμένω κ σήμερα λέω δεν γίνεται άλλο κανω κ βλέπω 2 γραμμές!!!...θα περιμένω 2 μέρες να κάνω χοριακή να σιγουρευτώ βέβαια γιατί με τέστ την ξαναπάθαμε τη λαχτάρα.

Την ανέβασα στο προφίλ!τι λέτε??? δεν είναι ιδέα μου έτσι???????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια SOS

Έκανα τεστ τώρα!θα προσπαθήσω να τη βάλω προφίλ είναι θετικό!τώρα κορίτσια είμαι μπερδεμενη γιατί αυτον το μήνα είχαμε διακεκομμένη συνουσία μόνο (ο άντρα μου είπε να το αφήσουμε για φθινόπωρο το θέμα κ είπα οκ) την Κυριακή περίμενα περίοδο αλλά τζίφος είπα οκ θα περιμένω κ σήμερα λέω δεν γίνεται άλλο κανω κ βλέπω 2 γραμμές!!!...θα περιμένω 2 μέρες να κάνω χοριακή να σιγουρευτώ βέβαια γιατί με τέστ την ξαναπάθαμε τη λαχτάρα.

Την ανέβασα στο προφίλ!τι λέτε??? δεν είναι ιδέα μου έτσι???????

Καλησπέρα κορίτσι μου ,και εγώ νομίζω θετικό είναι έτσι μου φαίνεται και εμένα.. συγχαρητήρια ! Με το καλο...Ήρθε φαίνεται εκεί που δε το περίμενατε ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια SOS

Έκανα τεστ τώρα!θα προσπαθήσω να τη βάλω προφίλ είναι θετικό!τώρα κορίτσια είμαι μπερδεμενη γιατί αυτον το μήνα είχαμε διακεκομμένη συνουσία μόνο (ο άντρα μου είπε να το αφήσουμε για φθινόπωρο το θέμα κ είπα οκ) την Κυριακή περίμενα περίοδο αλλά τζίφος είπα οκ θα περιμένω κ σήμερα λέω δεν γίνεται άλλο κανω κ βλέπω 2 γραμμές!!!...θα περιμένω 2 μέρες να κάνω χοριακή να σιγουρευτώ βέβαια γιατί με τέστ την ξαναπάθαμε τη λαχτάρα.

Την ανέβασα στο προφίλ!τι λέτε??? δεν είναι ιδέα μου έτσι???????

Μπράβο ομορφηηηη. Με το καλό και η χωριακη. Αισθάνεσαι τπτ διαφορετικό; Άντε να παίρνουμε σειρά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ!!!κρατάω πολύ μικρό καλάθι δεν ξέρω... επειδή με τα τεστ έχουν δει πολλααααααα τα μάτια μου!θα δω κ την χοριακή μεθαύριο θα σας πω εννοείται!στον άντρα μου δεν λέω τίποτα ακόμα.

Εν τω μεταξύ δεν νιώθω τίποτα...το απόλυτο τίποτα όλα νορμάλ!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ!!!κρατάω πολύ μικρό καλάθι δεν ξέρω... επειδή με τα τεστ έχουν δει πολλααααααα τα μάτια μου!θα δω κ την χοριακή μεθαύριο θα σας πω εννοείται!στον άντρα μου δεν λέω τίποτα ακόμα.

Εν τω μεταξύ δεν νιώθω τίποτα...το απόλυτο τίποτα όλα νορμάλ!

Θετικό φαίνεται!!! Κάνε άλλο ένα αν έχεις το πρωί!!!! Εκεί που δεν το περιμένεις έρχονται τα σπορακια! 

Και εμείς προσπαθήσαμε καιρό και με μια επαφή που αμέσως μετά έκανα μπάνιο σηκώθηκα κανονικά απ' το κρεβάτι ενώ τους προηγούμενους μήνες καθόμουν με τα πόδια σταυρωμένα και τσουπ ήρθε!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Θετικό φαίνεται!!! Κάνε άλλο ένα αν έχεις το πρωί!!!! Εκεί που δεν το περιμένεις έρχονται τα σπορακια! 

Και εμείς προσπαθήσαμε καιρό και με μια επαφή που αμέσως μετά έκανα μπάνιο σηκώθηκα κανονικά απ' το κρεβάτι ενώ τους προηγούμενους μήνες καθόμουν με τα πόδια σταυρωμένα και τσουπ ήρθε!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κ εσένα σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεν έχω δεύτερο να πάρει! Κ είπα να μην πάρω άλλο θα κάνω κατευθείαν χοριακή..

Θέλω να χαρώ τόσο πολύ αλλά φοβάμαι πολύ με τα τεστ μην βγήκε τίποτα ψευδώς θετικό...

πρίν από 3 λεπτά , Melody90 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κ εσένα σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεν έχω δεύτερο να πάρει! Κ είπα να μην πάρω άλλο θα κάνω κατευθείαν χοριακή..

Θέλω να χαρώ τόσο πολύ αλλά φοβάμαι πολύ με τα τεστ μην βγήκε τίποτα ψευδώς θετικό...

Όταν το βγάζεις από το μυαλό σου τότε έρχεται! πάντα έτσι γίνεται..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κ εσένα σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Δεν έχω δεύτερο να πάρει! Κ είπα να μην πάρω άλλο θα κάνω κατευθείαν χοριακή..

Θέλω να χαρώ τόσο πολύ αλλά φοβάμαι πολύ με τα τεστ μην βγήκε τίποτα ψευδώς θετικό...

Όταν το βγάζεις από το μυαλό σου τότε έρχεται! πάντα έτσι γίνεται..

Σίγουρα καλύτερα χοριακη! Εγώ θα πήγαινα αύριο κιόλας να ξέρω τι μου γίνεται!!! Εύχομαι να είσαι πολύ εγκυουλα!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Σίγουρα καλύτερα χοριακη! Εγώ θα πήγαινα αύριο κιόλας να ξέρω τι μου γίνεται!!! Εύχομαι να είσαι πολύ εγκυουλα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!κ εγώ το εύχομαι...με χίλια ζόρια κρατιέμαι πίστεψέ με!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια SOS

Έκανα τεστ τώρα!θα προσπαθήσω να τη βάλω προφίλ είναι θετικό!τώρα κορίτσια είμαι μπερδεμενη γιατί αυτον το μήνα είχαμε διακεκομμένη συνουσία μόνο (ο άντρα μου είπε να το αφήσουμε για φθινόπωρο το θέμα κ είπα οκ) την Κυριακή περίμενα περίοδο αλλά τζίφος είπα οκ θα περιμένω κ σήμερα λέω δεν γίνεται άλλο κανω κ βλέπω 2 γραμμές!!!...θα περιμένω 2 μέρες να κάνω χοριακή να σιγουρευτώ βέβαια γιατί με τέστ την ξαναπάθαμε τη λαχτάρα.

Την ανέβασα στο προφίλ!τι λέτε??? δεν είναι ιδέα μου έτσι???????

Και εγώ θετικό το βλέπω φαίνεται πολύ άχνη γραμμή!! Μια χοριακη θα λύσει το μυστήριο ποτέ είναι να σου έρθει περίοδος ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Και εγώ θετικό το βλέπω φαίνεται πολύ άχνη γραμμή!! Μια χοριακη θα λύσει το μυστήριο ποτέ είναι να σου έρθει περίοδος ; 

Μακάρι........ περίοδο περίμενα την Κυριακή που μας πέρασε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...