Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου μην αγχώνεσαι όσο αγχώνεσαι χειρότερα είναι γιατί άμα είναι να έρθει καθυστερεί από το άγχος και αγχώνεσαι κιόλας περισσότερο! 
 

Νομιζω να περιμένεις και αν δεν έρθει αύριο να κανεις το Σάββατο 

Καλημέρα κοπέλα μου..έχεις δίκαιο ακόμα δεν μου ήρθε να φανταστείς.εχω κ τα μωρά όλα άρρωστα κ μου φαίνεται ούτε σήμερα ούτε αύριο δεν θα μπορέσω να παω να κάνω χοριακή δεν έχω που να αφήσω κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα.αν δεν βολεψει το πολύ θα κάνω ένα τεστ αν κ δεν θέλω καθόλου.

Αν κάνω θα σας ενημερώσω πάντως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πιστεύω στα μάτια μου!!!!!:shock:

Εχω θετικό τεστ στα χέρια μου!

Με 5 ή 6 ουρά σήμερα κ βγήκε κατευθείαν! Το ανέβασα! Τρέμω ολόκληρη!

Καλημερα εμένα μου φαίνεται θετικό δεν ξέρω κανε και αύριο με πρωινά ουρα αν είναι συγχαρητήρια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πιστεύω στα μάτια μου!!!!!:shock:

Εχω θετικό τεστ στα χέρια μου!

Με 5 ή 6 ουρά σήμερα κ βγήκε κατευθείαν! Το ανέβασα! Τρέμω ολόκληρη!

Συγχαρητήρια,!!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ax κορίτσια ευχαριστώ ειλικρινά αν δεν κάνω χοριακή δεν ησυχάζω ομως κ δω τον αριθμό με τα μάτια μου!!!

Έχω άλλο ένα θα το κάνω αύριο με πρωινά ούρα όμως.

Είμαι στην επαρχία οπότε μικροβιολογικό από Δευτέρα δυστυχώς:sad:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηριαααααααααα!!!!!! 2 αγόρια έχεις και τώρα το 3ο??? Εύχομαι να εχεις καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Και να βγει κοτσιδου αν έχεις αγόρια!!!

Και εγώ δύο αγόρια εχω (4ετων και 7μηνων)... και θα ήθελα ένα τρίτο!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Συγχαρητηριαααααααααα!!!!!! 2 αγόρια έχεις και τώρα το 3ο??? Εύχομαι να εχεις καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Και να βγει κοτσιδου αν έχεις αγόρια!!!

Και εγώ δύο αγόρια εχω (4ετων και 7μηνων)... και θα ήθελα ένα τρίτο!!!

Αχ Ευχαριστώ Πολύ!όχι έχω 3 αγόρια!!!κ θέλω πολύ να γίνω πολύτεκνη:-D

Θα ήθελα ένα κοριτσάκι πολύ η αλήθεια είναι, αλλά πρώτα ο Θεός να δούμε ότι είναι όλα καλά.γερό να είναι που λενε...

πρίν από 1 λεπτό , Melody90 είπε:

Αχ Ευχαριστώ Πολύ!όχι έχω 3 αγόρια!!!κ θέλω πολύ να γίνω πολύτεκνη:-D

Θα ήθελα ένα κοριτσάκι πολύ η αλήθεια είναι, αλλά πρώτα ο Θεός να δούμε ότι είναι όλα καλά.γερό να είναι που λενε...

Να χαίρεσαι κ τα δικά σου κ ότι επιθυμείς!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, enjoy είπε:

:shock: 3??? και αγόρια??? Και μπράβο.σου και συγχαρητήρια... Χαρα στο κουραγιο σου... να τα χαιρεστε γερα και ευλογημενα!!! Ηλικιες??

Ευχαριστώ πολύ είναι 6,3 και14 μηνών πάνω στην τρέλα και τα τρία:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι έκανες ξανά τεστ;

Καλημέρα!!!ναι έκανα!:)βγήκε πιο έντονο από χθες!!!!

Δεν αξιώθηκα να σας στείλω γιατί κάνω λίγες δουλειές και ετοιμασίες γιατί αύριο γιορτάζει ο γιος μου. Και τρέχω σαν το Βέγγο όλη μέρα.

Στον άντρα μου θα το πω αύριο όταν θα πάμε στο εξωκλήσι της Παναγίας που έχουμε εδώ για να ανάψουμε κεράκι. Και αύριο θα συζητήσω μαζί του για τα περαιτέρω για να κλείσουμε ραντεβού στο γιατρό γιατί έγκυος προφανώς είμαι αλλά πόσο είμαι και τι είναι ακριβώς δεν ξέρω επειδή έχω περάσει παλίνδρομη και βιοχημική είμαι πολύ συγκρατημένη αλλά η αλήθεια είναι πως χαίρομαι πολύ..

Θα σας πω αύριο αντιδράσεις του συζύγου:-D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα!!!ναι έκανα!:)βγήκε πιο έντονο από χθες!!!!

Δεν αξιώθηκα να σας στείλω γιατί κάνω λίγες δουλειές και ετοιμασίες γιατί αύριο γιορτάζει ο γιος μου. Και τρέχω σαν το Βέγγο όλη μέρα.

Στον άντρα μου θα το πω αύριο όταν θα πάμε στο εξωκλήσι της Παναγίας που έχουμε εδώ για να ανάψουμε κεράκι. Και αύριο θα συζητήσω μαζί του για τα περαιτέρω για να κλείσουμε ραντεβού στο γιατρό γιατί έγκυος προφανώς είμαι αλλά πόσο είμαι και τι είναι ακριβώς δεν ξέρω επειδή έχω περάσει παλίνδρομη και βιοχημική είμαι πολύ συγκρατημένη αλλά η αλήθεια είναι πως χαίρομαι πολύ..

Θα σας πω αύριο αντιδράσεις του συζύγου:-D

Συγχαρητήρια θα περιμένουμε να μας πεις να σου ζήσει και το παιδάκι σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Καλημέρα!!!ναι έκανα!:)βγήκε πιο έντονο από χθες!!!!

Δεν αξιώθηκα να σας στείλω γιατί κάνω λίγες δουλειές και ετοιμασίες γιατί αύριο γιορτάζει ο γιος μου. Και τρέχω σαν το Βέγγο όλη μέρα.

Στον άντρα μου θα το πω αύριο όταν θα πάμε στο εξωκλήσι της Παναγίας που έχουμε εδώ για να ανάψουμε κεράκι. Και αύριο θα συζητήσω μαζί του για τα περαιτέρω για να κλείσουμε ραντεβού στο γιατρό γιατί έγκυος προφανώς είμαι αλλά πόσο είμαι και τι είναι ακριβώς δεν ξέρω επειδή έχω περάσει παλίνδρομη και βιοχημική είμαι πολύ συγκρατημένη αλλά η αλήθεια είναι πως χαίρομαι πολύ..

Θα σας πω αύριο αντιδράσεις του συζύγου:-D

Συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!!! Με το καλό μπράβο τελικά μάλλον νωρίς την είχες κάνει τοτε....Να χαίρεσαι και το γιο σου ,όλα να σου πάνε τέλεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ παααααααρα πολύ για τις ευχές σας!!! Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι σε όλες μας εδώ μέσα το 2022 να κρατήσουμε όλες μας νινακια γερά!!!!Η Παναγία μαζί μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι έξαλλη αλήθεια δε ξέρω γιατί τ κάνει για να με τσατισει για να με κάνει να είμαι προσγειωμένη γτ είναι αναίσθητος δε ξέρω μου τ έκανε και το προηγούμενο μήνα αυτό. ...είμαι στην αναμονή τώρα 23 έχω να κάνω χοριακη αλλά επειδή θα λείπουμε εκτός λέω να πάρω ένα τεστ. Και άρχισε να μου λέει τι να πάρουμε δε θα είσαι εγώ τ ξέρω, λέω γτ μου χαλάς τη ψυχολογία γτ με ρίχνεις και λέει ε ξέρω εγώ ..έλεος αμάν οι άντρες ώρες ώρες αναίσθητοι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...