Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Τεράστια σου εύχομαι!!! :)

Ευχαριστώ μακάρι!!!!!!!! 

πρίν από 30 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Τεράστια σου εύχομαι!!! :)

Δυστυχώς αρνητική :-( Δε το περίμενα καθόλου η αλήθεια είναι... Πφφφ

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ria_ είπε:

Ευχαριστώ μακάρι!!!!!!!! 

Δυστυχώς αρνητική :-( Δε το περίμενα καθόλου η αλήθεια είναι... Πφφφ

:( λυπάμαι πολύ μη χάνεις την ελπίδα σου αφού δεν εχεις ακόμη περίοδο…αλήθεια το είχα πιστέψει για σένα…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

:( λυπάμαι πολύ μη χάνεις την ελπίδα σου αφού δεν εχεις ακόμη περίοδο…αλήθεια το είχα πιστέψει για σένα…

Ναι δεν έχω ακόμα αλλά δε νομιζω ..Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,αληθεια...Εδώ και εμείς το είχαμε πιστέψει ότι αυτή τη φορά τα καταφέραμε...μέχρι και ο άντρας μου ,μου είπε αυτή τη φορά στεναχωρέθηκα περισσότερο περίμενα ότι θα εχει γίνει :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Ria_ είπε:

Ναι δεν έχω ακόμα αλλά δε νομιζω ..Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,αληθεια...Εδώ και εμείς το είχαμε πιστέψει ότι αυτή τη φορά τα καταφέραμε...μέχρι και ο άντρας μου ,μου είπε αυτή τη φορά στεναχωρέθηκα περισσότερο περίμενα ότι θα εχει γίνει :-(

Ο γιατρος τι σου είπε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Ο γιατρος τι σου είπε;

Τον πήρα λέω είναι αρνητική ,μου λέει και το τεστ λέω τι να σας πω ήταν αχνό πάντως... Λέω 0.26 ήταν ,μου λέει τόσο ε όχι 5 πχ? Δε ξέρω τη θα σήμαινε αν ήταν τόσο... Λέει εντάξει περιμένε 10 μέρες αν δεν αδιαθετησεις θα κάνουμε άλλη μια χοριακη και μετά θα κάνουμε άλλη μια προσπάθειά.

πρίν από 3 λεπτά , lazariska είπε:

Ria περιμεντε αν δεν ερθει περιοδος τιποτα δε χαθηκε.Η χοριακη ήταν 0 ή πολύ χαμηλή?Γιατι εχω ακουσει και εγκυμοσυνη που ξεκινησε με 9 χοριακη

Ήταν πολύ χαμηλή 0.26 οπότε δε πιστεύω ότι υπάρχει κάποια ελπίδα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , lazariska είπε:

Μαλιστα τι να πω....παντως ποναει πολυ οταν εισαι σχεδον σιγουρος ρε γμτ

Αυτή τη φορά ναι πιστεύαμε ότι είχε έρθει ,λίγο η καθυστέρηση λίγο το πολύ αχνό τεστ που μάλλον ίσως ήταν λάθος ίσως δε ξέρω εγώ τι ... Νομίζω αυτή η φορά πόνεσε περισσότερο ,κάθε φορά πονάει αλλά αυτή περισσότερο πιστευω

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , Ria_ είπε:

Τον πήρα λέω είναι αρνητική ,μου λέει και το τεστ λέω τι να σας πω ήταν αχνό πάντως... Λέω 0.26 ήταν ,μου λέει τόσο ε όχι 5 πχ? Δε ξέρω τη θα σήμαινε αν ήταν τόσο... Λέει εντάξει περιμένε 10 μέρες αν δεν αδιαθετησεις θα κάνουμε άλλη μια χοριακη και μετά θα κάνουμε άλλη μια προσπάθειά.

Τι να πω λυπάμαι πάρα πολυ σε καταλαβαίνω οπως και αλλά κορίτσια που προσπαθούν και κάθε μήνα βλέπουν αρνητικό τεστ ή χοριακη… 

Κλάψε ξέσπασε και συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα! Πίστεψε το ομως και εσυ και ο άντρας σου και θα έρθει…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Τι να πω λυπάμαι πάρα πολυ σε καταλαβαίνω οπως και αλλά κορίτσια που προσπαθούν και κάθε μήνα βλέπουν αρνητικό τεστ ή χοριακη… 

Κλάψε ξέσπασε και συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα! Πίστεψε το ομως και εσυ και ο άντρας σου και θα έρθει…

Σίγουρα υπάρχουν κ χειρότερα δε θέλω να κλαίγομαι ,αλλά ο καθένας ανάλογα το πρόβλημα του το βιώνει ανάλογα . Είναι τόσο μεγάλη η θέληση... 

Σε ευχαριστώ πολύ , πιστεύω σήμερα είναι η πρώτη αντίδραση το σοκ , από αύριο σιγά σιγά θα ηρεμήσουμε και θα πάμε για τον επόμενο μήνα δυναμικά πιστεύω.. απλά σήμερα με έχει πάρει πολύ από κάτω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Ria_ είπε:

Σίγουρα υπάρχουν κ χειρότερα δε θέλω να κλαίγομαι ,αλλά ο καθένας ανάλογα το πρόβλημα του το βιώνει ανάλογα . Είναι τόσο μεγάλη η θέληση... 

Σε ευχαριστώ πολύ , πιστεύω σήμερα είναι η πρώτη αντίδραση το σοκ , από αύριο σιγά σιγά θα ηρεμήσουμε και θα πάμε για τον επόμενο μήνα δυναμικά πιστεύω.. απλά σήμερα με έχει πάρει πολύ από κάτω!

Συμφωνώ για την κάθε μια μας είναι διαφορετικό ομως η κάθε μια καταλαβαίνει το πονο και την απογοήτευση της άλλης σε αυτό το αρνητικό αποτέλεσμα! Σε νιώθω παρά πολύ, δώσε χρόνο στον εαυτό σου σήμερα και αύριο θα είναι μια καινούργια μέρα…! Πάντα να βρίσκεις ένα θετικό μέσα σε μια κακή στιγμή την πρώτη φορά με την πρόκληση ας το πούμε ήταν η πρώτη φορά σαν πείραμα, η δεύτερη φορά είναι πάντα σαν να ειναι η πρώτη μας προσπάθεια μετά από το πείραμα η Τρίτη ισως ειναι και η καλή!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

Συμφωνώ για την κάθε μια μας είναι διαφορετικό ομως η κάθε μια καταλαβαίνει το πονο και την απογοήτευση της άλλης σε αυτό το αρνητικό αποτέλεσμα! Σε νιώθω παρά πολύ, δώσε χρόνο στον εαυτό σου σήμερα και αύριο θα είναι μια καινούργια μέρα…! Πάντα να βρίσκεις ένα θετικό μέσα σε μια κακή στιγμή την πρώτη φορά με την πρόκληση ας το πούμε ήταν η πρώτη φορά σαν πείραμα, η δεύτερη φορά είναι πάντα σαν να ειναι η πρώτη μας προσπάθεια μετά από το πείραμα η Τρίτη ισως ειναι και η καλή!!

Η αλήθεια είναι ότι δε το σκέφτηκα έτσι ,αλλά τ σκέφτηκα με παρόμοιο τρόπο ότι είναι σα να είναι οι  2 πρώτες μας σωστές προσπάθειες μέσα σε 1 χρόνο οπότε ίσως να θέλει χρόνο, όπως και σε φυσιολογικές συνθήκες δεν είναι πάντα εύκολο με τη πρώτη ! Πιστεύω από αύριο να είμαι καλύτερα και να μπούμε δυναμικά σε μια νέα προσπάθεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ria_ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δε το σκέφτηκα έτσι ,αλλά τ σκέφτηκα με παρόμοιο τρόπο ότι είναι σα να είναι οι  2 πρώτες μας σωστές προσπάθειες μέσα σε 1 χρόνο οπότε ίσως να θέλει χρόνο, όπως και σε φυσιολογικές συνθήκες δεν είναι πάντα εύκολο με τη πρώτη ! Πιστεύω από αύριο να είμαι καλύτερα και να μπούμε δυναμικά σε μια νέα προσπάθεια.

Εδώ θα είμαστε να τα λέμε και να στηρίζει η μια την άλλη! 
 

Εμένα μου ήρθε σήμερα τελικά περίμενα αύριο! Χθες το βράδυ με έπιασε πόνος και πήγα τουαλέτα και κατέβαινε…εγώ δεν στεναχωρεθηκα να πω την αλήθεια το περίμενα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...