Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ predictor early που είναι για έξι μέρες πριν την καθυστέρηση το ανέβασα.θα τρελαθώ δεν είμαι καλά!!!! είναι θετικό.. πείτε μου κάτι κορίτσια γιατί πάω δεν πάω για εγκεφαλικό

Elena93 ανέβασε το.. μακάρι μία μία να παίρνουμε σειρά βρε!!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ predictor early που είναι για έξι μέρες πριν την καθυστέρηση το ανέβασα.θα τρελαθώ δεν είμαι καλά!!!! είναι θετικό.. πείτε μου κάτι κορίτσια γιατί πάω δεν πάω για εγκεφαλικό

Elena93 ανέβασε το.. μακάρι μία μία να παίρνουμε σειρά βρε!!!!

Melody αντε μπραβοοο και φυσικα ειναι θετικο σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι; μακαρι και το δικο μου να ειναι θετικο..δεν ξερω αν θα φαινετε εδω γιατι δεν εχω και καλο φωτισμο..βγηκε μεσα στα πρωτα λεπτα,θα το βαλω μια να το δειτε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , elena93 είπε:

Melody αντε μπραβοοο και φυσικα ειναι θετικο σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι; μακαρι και το δικο μου να ειναι θετικο..δεν ξερω αν θα φαινετε εδω γιατι δεν εχω και καλο φωτισμο..βγηκε μεσα στα πρωτα λεπτα,θα το βαλω μια να το δειτε

Είμαι 27 ημέρα του κύκλου!με 32 μέρες κύκλο δεν εξηγείται μάλλον πρέπει να έκανα νωρίτερα ωορρηξία γιατί βγήκε λίγο έντονη για τόσο νωρίς αν όντως είναι θετικό έχω άλλο ένα θα το κάνω αύριο να δω αν γίνει πιο έντονη.

Νομίζω θα λιποθυμήσω παιδιά.

Προσπάθησε να βάλεις τη φωτογραφία λίγο πιο δεξιά γιατί τα γράμματα πέφτουν ακριβώς πάνω στο αποτέλεσμα και δεν φαίνεται. Αν βγήκε και αμέσως κατά πάσα πιθανότητα είναι θετικό και εμένα αμέσως βγήκε στο πρώτο λεπτό. Αν έχεις κι άλλο κάνε και αύριο ένα τεστ αλλιώς β-χοριακή... Άντε βρε κορίτσια όλες μας το 2022 να είμαστε με νινακι στην αγκαλιά μας!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Melody90 είπε:

Είμαι 27 ημέρα του κύκλου!με 32 μέρες κύκλο δεν εξηγείται μάλλον πρέπει να έκανα νωρίτερα ωορρηξία γιατί βγήκε λίγο έντονη για τόσο νωρίς αν όντως είναι θετικό έχω άλλο ένα θα το κάνω αύριο να δω αν γίνει πιο έντονη.

Νομίζω θα λιποθυμήσω παιδιά.

Προσπάθησε να βάλεις τη φωτογραφία λίγο πιο δεξιά γιατί τα γράμματα πέφτουν ακριβώς πάνω στο αποτέλεσμα και δεν φαίνεται. Αν βγήκε και αμέσως κατά πάσα πιθανότητα είναι θετικό και εμένα αμέσως βγήκε στο πρώτο λεπτό. Αν έχεις κι άλλο κάνε και αύριο ένα τεστ αλλιώς β-χοριακή... Άντε βρε κορίτσια όλες μας το 2022 να είμαστε με νινακι στην αγκαλιά μας!

 

Θα κανω αλλο το πρωι..ναι αμεσως βγηκε που ουτε εγω δεν το πιστευα..αντε μακαρι ολες μας..εγω αναλογα με τους υπολογισμους μου σημερα ειμαι 11 μερες μετα την ωορρηξια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elena93 είπε:

Θα κανω αλλο το πρωι..ναι αμεσως βγηκε που ουτε εγω δεν το πιστευα..αντε μακαρι ολες μας..εγω αναλογα με τους υπολογισμους μου σημερα ειμαι 11 μερες μετα την ωορρηξια..

Δηλαδή πρώτα ο Θεός Μάιο γεννάμε?

Αχ μακάρι... φοβάμαι να χαρώ μετά τη βιοχημική είμαι σε αναμμένα κάρβουνα τώρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Melody90 είπε:

Δηλαδή πρώτα ο Θεός Μάιο γεννάμε?

Αχ μακάρι... φοβάμαι να χαρώ μετά τη βιοχημική είμαι σε αναμμένα κάρβουνα τώρα 

Και εγω μια απο τα ιδια..τον δεκεμβριο ειχα βιοχημικη..εμενα μου ποναει και το στηθος εχει σκληρηνει και εχει μεγαλωσει και σε νουμερο μην σου πω :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Και εγω μια απο τα ιδια..τον δεκεμβριο ειχα βιοχημικη..εμενα μου ποναει και το στηθος εχει σκληρηνει και εχει μεγαλωσει και σε νουμερο μην σου πω :lol:

Εγώ έχω από χθες νιώθω τραβήγματα χαμηλά κ έχω πολύ ανήσυχο ύπνο ξυπνάω από τις 5 τα χαράματα κ μετά το βράδυ πάλι..τα ίδια είχα κ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες.κ μεσ την ημέρα μετά κουτουλαω.αλλά το στήθος τίποτα καθόλου (δεν μου αρέσει αυτό) αλλά ας είμαστε αισιόδοξοι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Melody90 είπε:

Εγώ έχω από χθες νιώθω τραβήγματα χαμηλά κ έχω πολύ ανήσυχο ύπνο ξυπνάω από τις 5 τα χαράματα κ μετά το βράδυ πάλι..τα ίδια είχα κ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες.κ μεσ την ημέρα μετά κουτουλαω.αλλά το στήθος τίποτα καθόλου (δεν μου αρέσει αυτό) αλλά ας είμαστε αισιόδοξοι

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και εγώ πολύ θετικό το βλέπω μάλλον ναι έκανες νωρίς ωορηξια . Με το καλοοο!!!

@elena93 Και σε εσένα συγχαρητήρια με το καλό!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Εγώ έχω από χθες νιώθω τραβήγματα χαμηλά κ έχω πολύ ανήσυχο ύπνο ξυπνάω από τις 5 τα χαράματα κ μετά το βράδυ πάλι..τα ίδια είχα κ στις προηγούμενες εγκυμοσύνες.κ μεσ την ημέρα μετά κουτουλαω.αλλά το στήθος τίποτα καθόλου (δεν μου αρέσει αυτό) αλλά ας είμαστε αισιόδοξοι

Εμενα οπως ειπα με εχει πιασει πονος στην μεση πολυ ενοχλητικο..και ρε κοριτσια εχω εδω και κατι μερες βλεπω συνεχεια σχετικα το ιδιο ονειρο οτι εχω μωρο ή οτι κραταω  θετικο τεστ..και στα ονειρα οτι εχω μωρο μονο κοριτσια μου βγαινουν :lol:δεν ξερω τι μπορει να σημαινει..να σας ρωτησω κιολας να περιμενω κατι μερες για να κανω το digital clearblue γιατι απο οτι ξερω αυτο θελει αρκετα ανεβασμενη την ορμονη

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηριαααααα κορίτσια!!! Χαιρομαι παρα πολυ... Μόλις εμεινε και η κολλητή μου εχει χοριακη 1500 την παρασκευη. Θα την ενημερώσω να μπει και αυτή εδώ... μέσα από την καρδιά μου εύχομαι και στις υπόλοιπες όλες σύντομα με ευχάριστα Νέα!!! Εμείς με τον σύζυγό λέμε να ξεκινήσουμε τελικά προσπάθειες το επόμενο καλοκαίρι γτ είμαστε πολύ πιεσμενοι αυτόν τον καιρό.. και ψυχολογικά και οικονομικά... σκέφτεται να βγει σε αναστολή... και ο Θεος βοηθος!!! Περιμένουμε τα μαθαίνουμε τα νέα σας!!! Η Αννούλα πήγε γιατρό??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τέστ πάλι  τωρα το πρωί είναι θετικό το ίδιο σε ένταση βέβαια χθες το έκανα αργά κ τώρα πρωί πρωί μάλλον για αυτό δεν έχει διαφορά θα μιλήσω με τον γιατρό σήμερα για χοριακή ..... δεν ζω όνειρο είναι αλήθεια τσιμπιεμαι μόνη μου να είμαι σίγουρη ότι δεν κοιμάμαι!!!τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά..

Πρώτα ο Θεός θα είναι το τέταρτο θαύμα μας...κάθε φορά νιώθω την ίδια ευτυχία και την ίδια  λαχτάρα είναι τόσο όμορφα συναισθήματα..

Η Παναγιά να μας βοηθάει και να μας φυλάει όλες.

10 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Εμενα οπως ειπα με εχει πιασει πονος στην μεση πολυ ενοχλητικο..και ρε κοριτσια εχω εδω και κατι μερες βλεπω συνεχεια σχετικα το ιδιο ονειρο οτι εχω μωρο ή οτι κραταω  θετικο τεστ..και στα ονειρα οτι εχω μωρο μονο κοριτσια μου βγαινουν :lol:δεν ξερω τι μπορει να σημαινει..να σας ρωτησω κιολας να περιμενω κατι μερες για να κανω το digital clearblue γιατι απο οτι ξερω αυτο θελει αρκετα ανεβασμενη την ορμονη

Για το ψηφιακό περίμενε λίγο γιατί πιάνει από 25 μονάδες κ πάνω ενώ τα άλλα είναι πιο ευαίσθητα 10 μονάδες.

Έβαλα το σημερινό τεστ στο προφίλ να το δείτε..εγώ που τα συγκρίνω τώρα και τα έχω μπροστά μου live...δεν βλέπω διάφορα πάντως.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τέστ πάλι  τωρα το πρωί είναι θετικό το ίδιο σε ένταση βέβαια χθες το έκανα αργά κ τώρα πρωί πρωί μάλλον για αυτό δεν έχει διαφορά θα μιλήσω με τον γιατρό σήμερα για χοριακή ..... δεν ζω όνειρο είναι αλήθεια τσιμπιεμαι μόνη μου να είμαι σίγουρη ότι δεν κοιμάμαι!!!τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά..

Πρώτα ο Θεός θα είναι το τέταρτο θαύμα μας...κάθε φορά νιώθω την ίδια ευτυχία και την ίδια  λαχτάρα είναι τόσο όμορφα συναισθήματα..

Η Παναγιά να μας βοηθάει και να μας φυλάει όλες.

Για το ψηφιακό περίμενε λίγο γιατί πιάνει από 25 μονάδες κ πάνω ενώ τα άλλα είναι πιο ευαίσθητα 10 μονάδες.

Έβαλα το σημερινό τεστ στο προφίλ να το δείτε..εγώ που τα συγκρίνω τώρα και τα έχω μπροστά μου live...δεν βλέπω διάφορα πάντως.

Καλημερα.. και εμενα ιδιο μου φαινετε.. μακαρι ολες μας με το καλο… δειτε και το δικο μου θα το βαλω το εκανα το πρωι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elena93 είπε:

Καλημερα.. και εμενα ιδιο μου φαινετε.. μακαρι ολες μας με το καλο… δειτε και το δικο μου θα το βαλω το εκανα το πρωι

 

1 hour ago, Melody90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!έκανα τέστ πάλι  τωρα το πρωί είναι θετικό το ίδιο σε ένταση βέβαια χθες το έκανα αργά κ τώρα πρωί πρωί μάλλον για αυτό δεν έχει διαφορά θα μιλήσω με τον γιατρό σήμερα για χοριακή ..... δεν ζω όνειρο είναι αλήθεια τσιμπιεμαι μόνη μου να είμαι σίγουρη ότι δεν κοιμάμαι!!!τι να πω μακάρι να πάνε όλα καλά..

Πρώτα ο Θεός θα είναι το τέταρτο θαύμα μας...κάθε φορά νιώθω την ίδια ευτυχία και την ίδια  λαχτάρα είναι τόσο όμορφα συναισθήματα..

Η Παναγιά να μας βοηθάει και να μας φυλάει όλες.

Για το ψηφιακό περίμενε λίγο γιατί πιάνει από 25 μονάδες κ πάνω ενώ τα άλλα είναι πιο ευαίσθητα 10 μονάδες.

Έβαλα το σημερινό τεστ στο προφίλ να το δείτε..εγώ που τα συγκρίνω τώρα και τα έχω μπροστά μου live...δεν βλέπω διάφορα πάντως.

Με το καλοοοο κορίτσια!!! Θετικά τα βλέπω και τα δύο!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Καλημερα.. και εμενα ιδιο μου φαινετε.. μακαρι ολες μας με το καλο… δειτε και το δικο μου θα το βαλω το εκανα το πρωι

Κορίτσι μου θετικό φαίνεται...τελεια να μας πάνε όλα καλά εύχομαι από δω κ πέρα.τι έκανες μίλησες με γιατρό ακόμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...