Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Ξεκάθαρα θετικό... Πότε είπες περιμένεις;;;

Σε 3 μερες περιμενω..ειδα και το χθεσινο τεστ που εκανα και το σημερινο ειναι πιο εντονο..

πρίν από 8 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσι μου θετικό φαίνεται...τελεια να μας πάνε όλα καλά εύχομαι από δω κ πέρα.τι έκανες μίλησες με γιατρό ακόμα?

Αχ μακαρι γιατι ακομα δεν το πιστευω..οχι ακομα θελω να περιμενω μεχρι να ειμαι σιγουρη γιατι και εδω που μενω δεν κανουν χοριακη αστα να πανε..το ιατρικο συστημα ειναι οτι ναναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elena93 είπε:

Σε 3 μερες περιμενω..ειδα και το χθεσινο τεστ που εκανα και το σημερινο ειναι πιο εντονο..

Αχ μακαρι γιατι ακομα δεν το πιστευω..οχι ακομα θελω να περιμενω μεχρι να ειμαι σιγουρη γιατι και εδω που μενω δεν κανουν χοριακη αστα να πανε..το ιατρικο συστημα ειναι οτι ναναι

Τέλεια αφού είσαι πριν τη καθυστέρηση και στο γιο μου ήταν και ποιο αχνό...!!! Όλα καλά να σου πάνε!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Μάντη είπε:

Τέλεια αφού είσαι πριν τη καθυστέρηση και στο γιο μου ήταν και ποιο αχνό...!!! Όλα καλά να σου πάνε!

Σε ευχαριστω πολυ..μακαρι να μας πανε ολα καλα σε ολες μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρααααα.... τι όμορφα νέα διάβασα... με το καλό κούκλες μου κ σύντομα κ οι υπόλοιπες με ένα θετικό τεστ... αχχχ πόσο χαρηκα είναι ωραία νέα αυτά... Εγώ σκ θα πάω στον γιατρό να ακούσουμε καρδιά... πήγα πριν μιάμιση εβδομάδα κ είδαμε μόνο ότι είναι ενδομήτριο, χωρίς καρδιά....Ήταν κ νωρίς βέβαια... μακάρι τώρα να ακούσουμε... Έχω πολύ άγχος... Από εμετούς δεν έχω κ μου κάνει εντύπωση λίγο...Έχω λίγες καουρες μόνο...

περνούμε νέα με τις χοριακές σας....

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

κορίτσια μου καλησπέρααααα.... τι όμορφα νέα διάβασα... με το καλό κούκλες μου κ σύντομα κ οι υπόλοιπες με ένα θετικό τεστ... αχχχ πόσο χαρηκα είναι ωραία νέα αυτά... Εγώ σκ θα πάω στον γιατρό να ακούσουμε καρδιά... πήγα πριν μιάμιση εβδομάδα κ είδαμε μόνο ότι είναι ενδομήτριο, χωρίς καρδιά....Ήταν κ νωρίς βέβαια... μακάρι τώρα να ακούσουμε... Έχω πολύ άγχος... Από εμετούς δεν έχω κ μου κάνει εντύπωση λίγο...Έχω λίγες καουρες μόνο...

περνούμε νέα με τις χοριακές σας....

Να πας κ με το καλό να ακούσετε καρδούλα κ να δεις το θαυματακι σου.ποσον εβδομάδων είσαι τώρα?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Να πας κ με το καλό να ακούσετε καρδούλα κ να δεις το θαυματακι σου.ποσον εβδομάδων είσαι τώρα?

σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου...στην 7η είμαι...

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου...στην 7η είμαι...

Άντε ωραία με το καλό!αυτό δεν μπορώ...την αναμονή μέχρι να ακούσεις καρδιά κ την αναμονή μέχρι την αυχενική.μεχρι τότε σκάω!τι τραβάμε οι γυναίκες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Melody90 είπε:

Άντε ωραία με το καλό!αυτό δεν μπορώ...την αναμονή μέχρι να ακούσεις καρδιά κ την αναμονή μέχρι την αυχενική.μεχρι τότε σκάω!τι τραβάμε οι γυναίκες...

κ εγω... η αληθεια ειναι οτι εχω αγχος μεχρι την στιγμη που το περνουμε στα χερια μας... ομως αυτα τα δυο που ανεφερες ειναι κ τα σημαντικότερο κ για εμενα... καλες κ τελειομηνες εγκυμοσύνες να εχουμε...

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Ria_ είπε:

Συγχαρητήρια είσαι έγκυος,αν και από τα προηγούμενα τεστ φαινόταν ! Μπράβο με το καλό...

Ακομα δεν το πιστευω..στο χαρτι λεει οταν ειναι 1-2 σημαινει πως εισαι 3-4 εβδομαδων

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , elena93 είπε:

Ακομα δεν το πιστευω..στο χαρτι λεει οταν ειναι 1-2 σημαινει πως εισαι 3-4 εβδομαδων

Ποτέ δεν περιμένες κανονικά? Ναι αν είσαι κοντά στη περίοδο ναι λογικά εκεί είσαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...