Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου , καλησπέρα τι κάνετε? Να κάνω μια ερώτηση . Πήγα 12η μέρα στο γιατρό είχα 2 ωάρια 18 και 20 χιλ και μου είχε πει ότι σε 1-2 μέρες το πολύ θα γίνει η ωορηξια . Σήμερα είμαι 27η μέρα ,εκείνος μου είπε για σίγουρα να κάνω μια χοριακη τη Δευτέρα για να δούμε αν ναι ή όχι. Αλλά ως γνωστή ανυπόμονη και εγώ λέτε αν κάνω αύριο ένα τεστ ,  έχω predictor early, να δείξει? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , Ria_ είπε:

Κορίτσια μου , καλησπέρα τι κάνετε? Να κάνω μια ερώτηση . Πήγα 12η μέρα στο γιατρό είχα 2 ωάρια 18 και 20 χιλ και μου είχε πει ότι σε 1-2 μέρες το πολύ θα γίνει η ωορηξια . Σήμερα είμαι 27η μέρα ,εκείνος μου είπε για σίγουρα να κάνω μια χοριακη τη Δευτέρα για να δούμε αν ναι ή όχι. Αλλά ως γνωστή ανυπόμονη και εγώ λέτε αν κάνω αύριο ένα τεστ ,  έχω predictor early, να δείξει? 

Κορίτσι εμένα μου έδειξε το predictor early 6 μέρες πριν την περίοδο!καλή επιτυχία!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Melody90 είπε:

Κορίτσι εμένα μου έδειξε το predictor early 6 μέρες πριν την περίοδο!καλή επιτυχία!!!!!

Αααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,και θέλει με πρωινά ή και απόγευμα αν τ κάνω λες θα είναι οκ?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ria_ είπε:

Αααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,και θέλει με πρωινά ή και απόγευμα αν τ κάνω λες θα είναι οκ?

Ότι ώρα κ να το κάνεις είναι τόσο ευαίσθητο που θα βγει.. αλλά λόγω του ότι είναι πιο συγκεντρωμένη η χοριακή στα πρωινά ουρά καλό θα ήταν με τα πρώτα πρωινά. Με το καλό περιμένουμε νέα σου!

Εγώ έχω αύριο το πρωί γιατρό και τρέμω δεν υπάρχει...έχω τόσο κακό προαίσθημα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Melody90 είπε:

Ότι ώρα κ να το κάνεις είναι τόσο ευαίσθητο που θα βγει.. αλλά λόγω του ότι είναι πιο συγκεντρωμένη η χοριακή στα πρωινά ουρά καλό θα ήταν με τα πρώτα πρωινά. Με το καλό περιμένουμε νέα σου!

Εγώ έχω αύριο το πρωί γιατρό και τρέμω δεν υπάρχει...έχω τόσο κακό προαίσθημα!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου ,θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι αύριο καλύτερα .

Άντε με το καλό και θα περιμένουμε νέα σου ,πιστεύω όλα θα πάνε καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Αααα τέλεια σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,και θέλει με πρωινά ή και απόγευμα αν τ κάνω λες θα είναι οκ?

Ανυπομονωωω να ακούσω ευχαρισταααα..... φαντάζομαι πόσο θα τρελαθεις!!!!! Μακάρι.....!!!!

1 hour ago, Melody90 είπε:

Εγώ έχω αύριο το πρωί γιατρό και τρέμω δεν υπάρχει...έχω τόσο κακό προαίσθημα!

Με το Καλό!!!! Και για σένα εύχομαι ευχαριστα νεακια να μπεις στις μανουλες!!! Αγωνιούμε και εμείς!!

Η @Rafaela_123 τι νέα Καλά είσαι κορίτσι Μας??

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , enjoy είπε:

Ανυπομονωωω να ακούσω ευχαρισταααα..... φαντάζομαι πόσο θα τρελαθεις!!!!! Μακάρι.....!!!!

Με το Καλό!!!! Και για σένα εύχομαι ευχαριστα νεακια να μπεις στις μανουλες!!! Αγωνιούμε και εμείς!!

Η @Rafaela_123 τι νέα Καλά είσαι κορίτσι Μας??

Μωρέ θα τρελαθώ δε λες τίποτα αλλά η αλήθεια είναι δε το πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι. 

Ναι βρε παιδιά @Rafaela_123 τι κάνεις κορίτσι ? 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Ότι ώρα κ να το κάνεις είναι τόσο ευαίσθητο που θα βγει.. αλλά λόγω του ότι είναι πιο συγκεντρωμένη η χοριακή στα πρωινά ουρά καλό θα ήταν με τα πρώτα πρωινά. Με το καλό περιμένουμε νέα σου!

Εγώ έχω αύριο το πρωί γιατρό και τρέμω δεν υπάρχει...έχω τόσο κακό προαίσθημα!

Ολα καλα θα πανε να εχεις πιστη..απο συμπτωματα πως τα πας; Εγω την μια μερα ειμαι καλα χωρις αναγουλες και την αλλη χαλια..και με ποναει πολυ η μεση μου

1 ώρα πρίν, Ria_ είπε:

Μωρέ θα τρελαθώ δε λες τίποτα αλλά η αλήθεια είναι δε το πιστεύω ότι έχει γίνει κάτι. 

Ναι βρε παιδιά @Rafaela_123 τι κάνεις κορίτσι ? 

Σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ..εκει που δεν το περιμενεις ερχεται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , elena93 είπε:

Ολα καλα θα πανε να εχεις πιστη..απο συμπτωματα πως τα πας; Εγω την μια μερα ειμαι καλα χωρις αναγουλες και την αλλη χαλια..και με ποναει πολυ η μεση μου

Σου ευχομαι ενα θετικοτατο τεστ..εκει που δεν το περιμενεις ερχεται

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ,μακάριιιι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ,τελικά αποφάσισα να μη τ κάνω σήμερα γιατί έχω 1 και λέω ας το κάνω Σκου αν αντέξω ,γτ και ο γιατρός που το ρώτησα ποτέ να πάω για χοριακη γτ λόγω θεραπείας κάνουμε κάθε φορα μου είπε Δευτέρα γτ αν βγει αρνητική τώρα θα πρέπει να ξανακάνεις .

Να ρωτήσω κάτι άλλο που ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό αν ξερετε. Περνω κολπικά utrogestan και μου είπε να μη τα σταματήσω μέχρι να δούμε τι έχει γίνει. Σου έρχεται περίοδος αν είναι να έρθει όσο τα περνεις ή πρέπει να τα σταματήσεις? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια ,τελικά αποφάσισα να μη τ κάνω σήμερα γιατί έχω 1 και λέω ας το κάνω Σκου αν αντέξω ,γτ και ο γιατρός που το ρώτησα ποτέ να πάω για χοριακη γτ λόγω θεραπείας κάνουμε κάθε φορα μου είπε Δευτέρα γτ αν βγει αρνητική τώρα θα πρέπει να ξανακάνεις .

Να ρωτήσω κάτι άλλο που ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό αν ξερετε. Περνω κολπικά utrogestan και μου είπε να μη τα σταματήσω μέχρι να δούμε τι έχει γίνει. Σου έρχεται περίοδος αν είναι να έρθει όσο τα περνεις ή πρέπει να τα σταματήσεις? 

Καλημερα.. εγω απο οσο θυμαμαι εχω παρει μια φορα παλια που μου τα εδωσε η γιατρος οταν τα ειχα σταματησει μετα απο 2-3 μερες μου ηρθε η περιοδος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , elena93 είπε:

Καλημερα.. εγω απο οσο θυμαμαι εχω παρει μια φορα παλια που μου τα εδωσε η γιατρος οταν τα ειχα σταματησει μετα απο 2-3 μερες μου ηρθε η περιοδος

Αααα ωραία μάλιστα κατάλαβα !!! Σε ευχαριστώ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Ότι ώρα κ να το κάνεις είναι τόσο ευαίσθητο που θα βγει.. αλλά λόγω του ότι είναι πιο συγκεντρωμένη η χοριακή στα πρωινά ουρά καλό θα ήταν με τα πρώτα πρωινά. Με το καλό περιμένουμε νέα σου!

Εγώ έχω αύριο το πρωί γιατρό και τρέμω δεν υπάρχει...έχω τόσο κακό προαίσθημα!

Τι εγινε κοριτσι πηγες στον γιατρο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Τι εγινε κοριτσι πηγες στον γιατρο;

Πήγα κοπέλα μου λοιπόν...σαν ιατρείο έμεινα πολύ ευχαριστημένη σαν οργάνωση επίσης με λεπτομέρειες το ιστορικό κλπ...(τα λέω αυτά γιατί σας είπα ότι αλλαξα γιατρό)

Δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο! απολύτως τίποτα!!!

Μου λέει εξωμήτριο δεν είναι..παχύ ενδομήτριο υπάρχει οπότε μάλλον έγινε πολύ αργά η σύλληψη είναι πολύ αισιόδοξος πάντως εγώ πάλι καθόλου κ του το είπα ότι όλα αυτά μου θυμίζουν την παλίνδρομη που είχα,τη Δευτερα θα κάνουμε χοριακή πάλι κ μου είπε ότι από εκεί θα εξαρτηθούν πολλά οπότε προσευχή για Δευτέρα..

Πήρα τηλέφωνο κ στο Παπαγεωργίου για να ρωτήσω τι γίνεται εκεί με παρακολούθηση κύησης (αν πάνε όλα καλά) αυτα... αμφιβάλλω πολύ κορίτσια για καλή εξέλιξη.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Melody90 είπε:

Πήγα κοπέλα μου λοιπόν...σαν ιατρείο έμεινα πολύ ευχαριστημένη σαν οργάνωση επίσης με λεπτομέρειες το ιστορικό κλπ...(τα λέω αυτά γιατί σας είπα ότι αλλαξα γιατρό)

Δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο! απολύτως τίποτα!!!

Μου λέει εξωμήτριο δεν είναι..παχύ ενδομήτριο υπάρχει οπότε μάλλον έγινε πολύ αργά η σύλληψη είναι πολύ αισιόδοξος πάντως εγώ πάλι καθόλου κ του το είπα ότι όλα αυτά μου θυμίζουν την παλίνδρομη που είχα,τη Δευτερα θα κάνουμε χοριακή πάλι κ μου είπε ότι από εκεί θα εξαρτηθούν πολλά οπότε προσευχή για Δευτέρα..

Πήρα τηλέφωνο κ στο Παπαγεωργίου για να ρωτήσω τι γίνεται εκεί με παρακολούθηση κύησης (αν πάνε όλα καλά) αυτα... αμφιβάλλω πολύ κορίτσια για καλή εξέλιξη.

 

Εκανες κολπικο υπερηχο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...