Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Οχι, συμφωνα με τα κοριτσια που εχουν μεινει εγκυες τα συμπτωματα διαφερουν κατα πολυ οχι μονο αναμεσα σε ατομα αλλα και στις ιδιες εγκυμοσυνες!

 

Ειναι τρομερο το πως λειτουργει το ανθρωπινο σωμα, ειδικα το γυναικειο, και ακομα πιο ειδικα στην εγκυμοσυνη.. τρομερο.

Ευχαριστώ για την απάντηση! 
Ειμαι στην αναμονή της περιόδου και προσπαθω να δω αν έχω κάτι ίδιο με τον προηγούμενο μήνα που είχα μείνει έγκυος! Οποτε να μη χάσω τις ελπίδες μου από τώρα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γεια σας!!

Να σας ρωτήσω πόσο νωρίτερα έχετε κάνει τεστ από την αναμενόμενη κ σας έδειξε σωστό αποτέλεσμα;;;

Είμαι μια εβδομάδα νωρίτερα κ δεν έχω καθόλου υπομονή!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mariko said:

Κορίτσια γεια σας!!

Να σας ρωτήσω πόσο νωρίτερα έχετε κάνει τεστ από την αναμενόμενη κ σας έδειξε σωστό αποτέλεσμα;;;

Είμαι μια εβδομάδα νωρίτερα κ δεν έχω καθόλου υπομονή!!!!

Νομίζω είναι ανάλογα ποτέ είχες ωορρηξία και ποτέ έγινε η εμφύτευση …. Νομίζω 12η ημέρα και μετά από την ωορρηξία μπορεί και να δείξει … καλή επιτυχία !!!! Εγώ είμαι 5 ημέρες πριν την περίοδο … κανενα σύμπτωμα δ έχω σ νομίζω να έγινε το θαυματακι αυτό το μήνα ! 

1 hour ago, Iwanna32 said:

Καλησπερα!!εγω περιμενα περιοδο την Δευτέρα εκανα τεστ Παρασκευή πρωι με πρωινα ουρα και βγηκε θετικο!!!Με το καλο σε ολες καλα αποτελεσματα!!

Με το καλοοοοοο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Iwanna32 είπε:

Καλησπερα!!εγω περιμενα περιοδο την Δευτέρα εκανα τεστ Παρασκευή πρωι με πρωινα ουρα και βγηκε θετικο!!!Με το καλο σε ολες καλα αποτελεσματα!!

Με το καλό!!!!με ένα υγιέστατο μωράκι!!!

πρίν από 14 λεπτά , Lila ki είπε:

Νομίζω είναι ανάλογα ποτέ είχες ωορρηξία και ποτέ έγινε η εμφύτευση …. Νομίζω 12η ημέρα και μετά από την ωορρηξία μπορεί και να δείξει … καλή επιτυχία !!!! Εγώ είμαι 5 ημέρες πριν την περίοδο … κανενα σύμπτωμα δ έχω σ νομίζω να έγινε το θαυματακι αυτό το μήνα ! 

Με το καλοοοοοο!!!!!!!

@Lila kiki κ εγώ 6 μέρες πριν είμαι,εύχομαι ένα μεγαΛο +++++ κ στις δυο μας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Iwanna32 είπε:

Καλησπερα!!εγω περιμενα περιοδο την Δευτέρα εκανα τεστ Παρασκευή πρωι με πρωινα ουρα και βγηκε θετικο!!!Με το καλο σε ολες καλα αποτελεσματα!!

Ποιο τεστ έκανες;;;εγώ έχω της hometest 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Iwanna32 είπε:

Καλησπερα!!εγω περιμενα περιοδο την Δευτέρα εκανα τεστ Παρασκευή πρωι με πρωινα ουρα και βγηκε θετικο!!!Με το καλο σε ολες καλα αποτελεσματα!!

Συγχαρητήρια :) καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

1 hour ago, Lila ki είπε:

Νομίζω είναι ανάλογα ποτέ είχες ωορρηξία και ποτέ έγινε η εμφύτευση …. Νομίζω 12η ημέρα και μετά από την ωορρηξία μπορεί και να δείξει … καλή επιτυχία !!!! Εγώ είμαι 5 ημέρες πριν την περίοδο … κανενα σύμπτωμα δ έχω σ νομίζω να έγινε το θαυματακι αυτό το μήνα ! 

Μην απογοητεύεσαι, εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα…τα συμπτώματα άρχισαν μετά τις 5-6 μερες καθυστέρησης υπνηλία, κ πονακια περιόδου, αναγούλες κ πόνος στο στομάχι 5&5-6 εβδομαδες άρχισαν!! Όποτε μη χάνεις την ελπιδα σου!! Καλή επιτυχία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Rafaela_123 said:

Συγχαρητήρια :) καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Μην απογοητεύεσαι, εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα…τα συμπτώματα άρχισαν μετά τις 5-6 μερες καθυστέρησης υπνηλία, κ πονακια περιόδου, αναγούλες κ πόνος στο στομάχι 5&5-6 εβδομαδες άρχισαν!! Όποτε μη χάνεις την ελπιδα σου!! Καλή επιτυχία 

 

28 minutes ago, Rafaela_123 said:

Συγχαρητήρια :) καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Μην απογοητεύεσαι, εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα…τα συμπτώματα άρχισαν μετά τις 5-6 μερες καθυστέρησης υπνηλία, κ πονακια περιόδου, αναγούλες κ πόνος στο στομάχι 5&5-6 εβδομαδες άρχισαν!! Όποτε μη χάνεις την ελπιδα σου!! Καλή επιτυχία 

Μακάρι ! Ευχαριστω  που είσαι ενθαρρυντική ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Συγχαρητήρια :) καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Μην απογοητεύεσαι, εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα…τα συμπτώματα άρχισαν μετά τις 5-6 μερες καθυστέρησης υπνηλία, κ πονακια περιόδου, αναγούλες κ πόνος στο στομάχι 5&5-6 εβδομαδες άρχισαν!! Όποτε μη χάνεις την ελπιδα σου!! Καλή επιτυχία 

Ευχαριστώ παρα πολυ!!Αμην!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!

2 ώρες πρίν, Mariko είπε:

Με το καλό!!!!με ένα υγιέστατο μωράκι!!!

@Lila kiki κ εγώ 6 μέρες πριν είμαι,εύχομαι ένα μεγαΛο +++++ κ στις δυο μας!!

Ευχαριστω παρα πολυ!!Κι εσυ ευχομαι να μας πεις πολυ συντομα τα ευχαριστα!!!περιμενουμε νεα σε 1 εβδομάδα !!

εκανα το predictor early.6 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο λεει ανιχνευει.αλλα εγω εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων.οποτε πρεπει να εχεις σταθερο κυκλο για να εισαι σιγουρη!Με το καλο σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

1 ώρα πρίν, Mariko είπε:

Ποιο τεστ έκανες;;;εγώ έχω της hometest 

 

1 ώρα πρίν, Lila ki είπε:

Μακάρι !!!!

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!Κι εσυ με το καλο καλα αποτελεσματα!!

Εγω ειχα καποια συμπτωματα αλλα βεβαια πριν 3 μερες εκδηλωσα και covid...Πρώτη φορα νοσησα και ειμαι ανεμβολιαστη...οποτε ισως καποια συμπτωματα που θεωρούσα προωρα να ηταν και λογο της ασθενειας...

Ολα μαζι τα τεστ μου βγηκαν θετικα!!!και εγκυμοσύνης και covid!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


33 minutes ago, Iwanna32 said:

Ευχαριστώ παρα πολυ!!Αμην!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!

Ευχαριστω παρα πολυ!!Κι εσυ ευχομαι να μας πεις πολυ συντομα τα ευχαριστα!!!περιμενουμε νεα σε 1 εβδομάδα !!

εκανα το predictor early.6 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο λεει ανιχνευει.αλλα εγω εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων.οποτε πρεπει να εχεις σταθερο κυκλο για να εισαι σιγουρη!Με το καλο σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!

 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!Κι εσυ με το καλο καλα αποτελεσματα!!

Εγω ειχα καποια συμπτωματα αλλα βεβαια πριν 3 μερες εκδηλωσα και covid...Πρώτη φορα νοσησα και ειμαι ανεμβολιαστη...οποτε ισως καποια συμπτωματα που θεωρούσα προωρα να ηταν και λογο της ασθενειας...

Ολα μαζι τα τεστ μου βγηκαν θετικα!!!και εγκυμοσύνης και covid!!!

Χαχαχαχαχαχαχ τι πέρασες και εσυ …. Όλα τα τεστ μαζί θετικά αλλά σαν της εγκυμοσύνης το θετικό δεν έχει !   

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Είμαι και εγώ σε αναμονή! Είμαι στην 26η μέρα με κύκλο μέχρι 29 μέρες! Νιώθω ότι δεν θα περάσουν ποτε, αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη γιατί δεν έχω κάποιο σύμπτωμα που να με προϊδεάζει για εγκυμοσύνη! 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hlianaa said:

Γεια σας! Είμαι και εγώ σε αναμονή! Είμαι στην 26η μέρα με κύκλο μέχρι 29 μέρες! Νιώθω ότι δεν θα περάσουν ποτε, αν και δεν είμαι πολύ αισιόδοξη γιατί δεν έχω κάποιο σύμπτωμα που να με προϊδεάζει για εγκυμοσύνη! 

Αχ σε καταλαβαινω …. Προσπάθησε να ξεχαστείς !!!!! Κ εγώ στην αναμονή …. Αστα …. Πάντως πολλές κοπέλες μου λένε δεν είχαν συμπτώματα…. 
μακαρι να γίνει το θαύμα μας … 

πάντως η αδελφή μου το μόνο που είχε με καθυστέρηση πέντε ημερών ήταν υγρά δηλαδή δεν ήταν στεγνή από κάτω και όρεξη για φαγητό πράγμα λίγο περίεργο γιατί δεν τρώει είναι παρά πολυ αδύνατη …  αλλά όλα αυτά τα σκέφτεται τώρα γιατί τότε δεν περνούσε καν από το μυαλό της … 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Lila ki είπε:

Αχ σε καταλαβαινω …. Προσπάθησε να ξεχαστείς !!!!! Κ εγώ στην αναμονή …. Αστα …. Πάντως πολλές κοπέλες μου λένε δεν είχαν συμπτώματα…. 
μακαρι να γίνει το θαύμα μας … 

πάντως η αδελφή μου το μόνο που είχε με καθυστέρηση πέντε ημερών ήταν υγρά δηλαδή δεν ήταν στεγνή από κάτω και όρεξη για φαγητό πράγμα λίγο περίεργο γιατί δεν τρώει είναι παρά πολυ αδύνατη …  αλλά όλα αυτά τα σκέφτεται τώρα γιατί τότε δεν περνούσε καν από το μυαλό της … 

Εσυ σε πόσες μέρες περιμένεις;;;

εγω τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολή και η αλήθεια είναι είχα καταλάβει ότι ήμουν έγκυος από συμπτώματα που είχα πρώτη φορά! Τώρα προσπαθω να καταλάβω, νιώθω την κοιλιά μου κάπως σαν μουδιασμένη δηλαδή δεν είχα καθόλου τον κλασικό πόνο περιόδου τον προηγούμενο μήνα, αλλά μόνο αυτό, τίποτα άλλο! Επίσης και την προηγούμενη φορά και τώρα έκανα τεστ 4 μέρες πριν την περίοδο και βγηκε αρνητικό, από γοητεύτηκα λίγο σήμερα το πρωί αλλά επειδή το ξανά έζησα δεν νιώθω ακόμη πως χάθηκαν οι ελπίδες! Αυτααα! Υπομονή πρέπει λίγο έμεινε! 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Hlianaa said:

Εσυ σε πόσες μέρες περιμένεις;;;

εγω τον προηγούμενο μήνα είχα αποβολή και η αλήθεια είναι είχα καταλάβει ότι ήμουν έγκυος από συμπτώματα που είχα πρώτη φορά! Τώρα προσπαθω να καταλάβω, νιώθω την κοιλιά μου κάπως σαν μουδιασμένη δηλαδή δεν είχα καθόλου τον κλασικό πόνο περιόδου τον προηγούμενο μήνα, αλλά μόνο αυτό, τίποτα άλλο! Επίσης και την προηγούμενη φορά και τώρα έκανα τεστ 4 μέρες πριν την περίοδο και βγηκε αρνητικό, από γοητεύτηκα λίγο σήμερα το πρωί αλλά επειδή το ξανά έζησα δεν νιώθω ακόμη πως χάθηκαν οι ελπίδες! Αυτααα! Υπομονή πρέπει λίγο έμεινε! 

Και εγώ είχα μια βιοχημική μήνες πριν …. Αυτό με την κοιλιά που λες το έχω ξανά ακούσει …. Μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα νομίζω ότι θα έχεις καλα νέα να μας πεις . 

Εγώ είμαι πέντε ημέρες πριν .. αλλά δεν θα κάνω τεστ εάν δ έχω καθυστέρηση γιατι κουράστηκα μωρε καθε μήνα το ίδιο άγχος .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...