Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

Και εγώ είχα μια βιοχημική μήνες πριν …. Αυτό με την κοιλιά που λες το έχω ξανά ακούσει …. Μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα νομίζω ότι θα έχεις καλα νέα να μας πεις . 

Εγώ είμαι πέντε ημέρες πριν .. αλλά δεν θα κάνω τεστ εάν δ έχω καθυστέρηση γιατι κουράστηκα μωρε καθε μήνα το ίδιο άγχος .. 

Και εγώ έλεγα να το αποφύγω αλλά παλι παρασύρθηκα δυστυχώς! Έχω χαλάσει πολλά λεφτά χωρίς λόγο! Πρώτη φορά δεν έμεινα έγκυος γρήγορα και για αυτό δεν πιστεύω ότι θα έχω καταφέρει τώρα με την πρώτη προσπάθεια, και φοβάμαι μήπως έχει χαλάσει απλά ο κύκλος από την αποβολή!


Ευχομαι και ανυπομονώ σε λίγες μέρες να έχουμε θετικά νέα όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

36 minutes ago, Hlianaa said:

Και εγώ έλεγα να το αποφύγω αλλά παλι παρασύρθηκα δυστυχώς! Έχω χαλάσει πολλά λεφτά χωρίς λόγο! Πρώτη φορά δεν έμεινα έγκυος γρήγορα και για αυτό δεν πιστεύω ότι θα έχω καταφέρει τώρα με την πρώτη προσπάθεια, και φοβάμαι μήπως έχει χαλάσει απλά ο κύκλος από την αποβολή!


Ευχομαι και ανυπομονώ σε λίγες μέρες να έχουμε θετικά νέα όλες μας!!!

Άσε κ εγώ τα ίδια τσάμπα λεφτά !!!! Χαχαχαχα!!!! Όλα καλα θα πάνε να έχεις πίστη ! 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Άσε κ εγώ τα ίδια τσάμπα λεφτά !!!! Χαχαχαχα!!!! Όλα καλα θα πάνε να έχεις πίστη ! 

Μακαρι!!!

Αν το στήθος πρηστεί 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο σημαίνει πως έχουν χαθεί οι ελπίδες για εγκυμοσύνη ;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hlianaa said:

Μακαρι!!!

Αν το στήθος πρηστεί 1-2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο σημαίνει πως έχουν χαθεί οι ελπίδες για εγκυμοσύνη ;;

Εάν πρηστεί είναι καλό σημάδι … εμένα για παράδειγμα μου ξεπρηζεται συνήθως δυο μερες πριν την περίοδο και έτσι καταλαβαινω ότι θα αδιαθετήσω … 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

Εάν πρηστεί είναι καλό σημάδι … εμένα για παράδειγμα μου ξεπρηζεται συνήθως δυο μερες πριν την περίοδο και έτσι καταλαβαινω ότι θα αδιαθετήσω … 

Και μένα πάντα, αυτή τη φορά όμως δεν είχε πρηστεί καθόλου και τώρα το πρωί που ξύπνησα είναι πρησμένο! Τίποτα δεν είναι ίδιο τελικά! Πίστευα ότι λόγω της προηγούμενης φοράς που ήμουν έγκυος θα το καταλάβαινα σίγουρα την επόμενη φορά αλλά ούτε καν! Χαχα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου υπομονη!!εχετε πιστη και ολα καλα θα πανε!!Αυτο με το στηθος παντως εγω καταλαβα οτι ειμαι εγκυος γιατι πρηστηκε και πονουσε οπως οταν περιμενω περιοδο...Η διαφορα ομως ηταν οτι οταν ημουν εγκυος φαινόντουσαν οι φλέβες!!!Και στις 3 μου εγκυμοσύνες ετσι το καταλαβα!!ασχετα με τα υπολοιπα συμπτωματα.!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Iwanna32 said:

Κοριτσια μου υπομονη!!εχετε πιστη και ολα καλα θα πανε!!Αυτο με το στηθος παντως εγω καταλαβα οτι ειμαι εγκυος γιατι πρηστηκε και πονουσε οπως οταν περιμενω περιοδο...Η διαφορα ομως ηταν οτι οταν ημουν εγκυος φαινόντουσαν οι φλέβες!!!Και στις 3 μου εγκυμοσύνες ετσι το καταλαβα!!ασχετα με τα υπολοιπα συμπτωματα.!!!

Ισχύει ναι …. Όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές το πρώτο σύμπτωμα είναι το στήθος ….

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Ισχύει ναι …. Όχι πάντα αλλά τις περισσότερες φορές το πρώτο σύμπτωμα είναι το στήθος ….

Εμένα κορίτσια το στήθος πρηστικε στην 7-8η εβδομάδα πριν τίποτα, άρα όλα είναι πιθανά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Rafaela_123 said:

Εμένα κορίτσια το στήθος πρηστικε στην 7-8η εβδομάδα πριν τίποτα, άρα όλα είναι πιθανά!!!

Εσένα σε αγαπώ !!!! Εάν είμαι έγκυος θα άου ανάψω λαμπάδα χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

Εσένα σε αγαπώ !!!! Εάν είμαι έγκυος θα άου ανάψω λαμπάδα χαχαχαχα

Εγώ διάρροια είχα σαν συμπτώμα αλλά ούτε που μου πέρασε από το μυαλό χαχαχαχα νόμιζα ότι κρύωσα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


45 minutes ago, Hlianaa said:

Κορίτσια εγώ έκανα τεστ και βγηκε θετικό! 
ειμαι πολύ συγκρατημένη όμως γιατί δεν θέλω να ξανά περασω αποβολή όπως τον προηγούμενο μήνα, φοβάμαι πολύ! 

Αλήθεια λες ;;;;;; Συγχαρητήρια !!!!! Τι ωραία !!!!!! Όλα θα πάνε καλα !!!!! Ξέρεις ποσό σημαντικό είναι μετά από βιοχημική να μένεις αμέσως ;;;; Εγώ παλεύω ένα χρόνο μετά και τίποτα !!! Να το χαρείς και να μην έχεις άγχος … ποτέ είπαμε δεν περιμένεις περίοδο ;;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hlianaa είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα τεστ και βγηκε θετικό! 
ειμαι πολύ συγκρατημένη όμως γιατί δεν θέλω να ξανά περασω αποβολή όπως τον προηγούμενο μήνα, φοβάμαι πολύ! 

Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Σε 9 μήνες να κρατάς ρτο μωράκι σού!

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2022 at 8:57 ΜΜ, Mariko είπε:

Ποιο τεστ έκανες;;;εγώ έχω της hometest 

@Iwanna32 πήρα κ εγώ ένα predictor early,λέω να το κανω το πρωί,περιμένω την  Δευτέρα περίοδο,εσένα σου έδειξε ξεκάθαρα θετικό;;;;;;

Συγνώμη που σε ρωτάω αλλά έχω λόγο αγωνία!!!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mariko said:

@Iwanna32 πήρα κ εγώ ένα predictor early,λέω να το κανω το πρωί,περιμένω την  Δευτέρα περίοδο,εσένα σου έδειξε ξεκάθαρα θετικό;;;;;;

Συγνώμη που σε ρωτάω αλλά έχω λόγο αγωνία!!!!

Εγώ περιμένω Κυριακή αλλά δ τολμάω να κάνω … εσυ εάν περιμένεις Δευτέρα καλύτερα να κανείς τεστ Σάββατο πρωί η Κυριακή … βασικά σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...