Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θερμοκρασια και εγκυμοσυνη


Nansymar15

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

@Τονι@ και εγώ μπαίνω κάθε μια ωρα μπας και δω τίποτα αλλα τιποτα

μάλλον δε θα βγήκαν τόσο γρήγορα τα αποτελέσματα.  κ μένα με ενημέρωσαν 1 μέρα μετά όταν είχα κάνει!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Nansymar15 είπε:

Αχ κοριτσια μου..τιποτα..ακομα να ερθει η περιοδος αλλα η χοριακη αρνητικη..

@Nansymar15 αν δεις οτι δεν σου ερχεται σε λιγες μερες πηγαινε στον γυναικολο σου


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nansymar15 είπε:

Αχ κοριτσια μου..τιποτα..ακομα να ερθει η περιοδος αλλα η χοριακη αρνητικη..

Κρίμα βρε κορίτσι μου.... Τι να πω.. Μην χάνεις την πίστη σου. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Επειδή είχα μπει κι εγώ σε αυτό το τριπάκι φίλη μου και επειδή με είχε αγχώσει όχι μόνο ο εαυτός μου αλλά και ο πρώην γυναικολόγος μου,προσπαθούσαμε κι εμείς ενάμιση χρόνο για μωράκι κι όταν παράτησα θερμοκρασίες,σπερμοδιαγραμμα τα,σαλπιγγογραφιες και τα ρέστα και απλά αφέθηκα στο να ερχόμαστε σε επαφές μετά τη περιοδο κάθε 2 με 3 μερες κι είπα αν γίνει έχει καλως!και έγινε από το πρώτο μήνα που ξεαγχωθηκα!τωρα είμαι στις μερες μου να γεννήσω και σε συμβουλεύω να αφεθείς δεν ξέρεις ποσό κακό κάνει το άγχος και η ανθυποβολη του εαυτού μας σε κάτι που είναι εντελώς φυσιολογικό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...