Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες και απο εδω! οπως ολες οι χρονιες εχουν τον καθε μηνα τους ετσι ας εχουμε και στο 2019 τον καθε μηνα ξεχωρα, ωστε να μιλανε αμεσα οι μανουλες ιδιας ηλικιας (εγκυμοσυνης) για κοινα θεματα του εκαστοτε μηνα που διανυουν. (σε εμας ο Μσαρτιος, μπορει και φλεβαρης το πιο πιθανο για οσες ειναι αρχες μαρτιου!)

εννοειται το μπεμπακια 2019 δεν το ξεχναμε!:D

 

στην υπογραφη μ δεν φαινεται ακομα διοτι αντιμετωπιζω καποια προβληματακια τα οποια ελπιζω να λυσω.. διανυω την 15η εβδομαδα!και ανυπομονω να το αισθανθω να κουνιεται! θα χαρω να τα λεμε και απο εδω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, evio είπε:

@oneira_glyka εδω παρουσα κ εγω! 

Σημερα κλεινω επισημα το 1ο τριμ κ μπαινω στο 2ο :grin: 13 Μαρτιου εχω ΠΗΤ. Εσυ τι ΠΗΤ εχεις;

@evio τέλεια! Εμένα μου έδωσε 3/3 πητ Αλλά αν κρίνω Από τα άλλα δύο (και αν δε με βάλει για καισαρική λόγω των δύο προηγούμενων) θεωρώ Θ παω τέλη Φλεβάρη.. αλλά Κ πάλι ποτέ δεν ξέρεις! Σας είπαν στην Αυχενική τι είναι?εμάς κοριτσάκι Αλλά κρατάω επιφυλάξεις..

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται ο Μαρτης θα γεμισει κοριτσια! Κ εμας μαλλον κοριτσακι ειναι, τελος του μηνα εχουμε ραντεβου οποτε εκει πιστευω θα μας πουν κ πιο σιγουρα. Εχουμε παθει κοκομπλοκο κ εγω κ ο συζυγος, που να γεννηθει κιολας θα θελουμε κ εμεις πανες :blink:

Μια χαρα η προγραμματισμενη καισαρικη ξερεις τι να περιμενεις. Τα αλλα δυο σου αγορακια ειναι;

 

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, evio είπε:

Μου φαινεται ο Μαρτης θα γεμισει κοριτσια! Κ εμας μαλλον κοριτσακι ειναι, τελος του μηνα εχουμε ραντεβου οποτε εκει πιστευω θα μας πουν κ πιο σιγουρα. Εχουμε παθει κοκομπλοκο κ εγω κ ο συζυγος, που να γεννηθει κιολας θα θελουμε κ εμεις πανες :blink:

Μια χαρα η προγραμματισμενη καισαρικη ξερεις τι να περιμενεις. Τα αλλα δυο σου αγορακια ειναι;

 

Ναι αγοράκια.. Ναι από αυτή την άποψη είναι οκ..Αλλά Ν Σ πω την αλήθεια επειδή τρώω πολυ πόνο στις καισαρικες Θ ήθελα ν βγει Αυτό ξαφνικά έτσι κλακ:lol: άσε Π Ο μεγάλος είναι πολύ ζωηρός Κ φοβάμαι μετα την γέννα Π εύχομαι ν πάει καλά τι Θ αντιμετώπισω.. 

Τρελαθηκατε εε?Χαχαχα..κάτσε Ν κλωτσάει Κ να το νιώθετε..όλη μέρα πανω απο τη κοιλιά Σ Θ είναι..:D αν είναι Κ κόρη..Ο συζυγος...ουυυ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Μα Τ μπεμπακια 2019 δεν τα αφηνουμεεεε!!!

Όχι καλε! Απλά όσο θα περνάει ο καιρός θα έχουμε πολλά να συζητάμε και δω γιατί θα είμαστε όλες στο ίδιο στάδιο...

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Κορίτσια?αρχίσατε Ν το νοιώθετε?Εγώ νομίζω μια δύο φορές το αισθάνθηκα αμυδρά.. 

Εγώ το έχω νιώσει, αμυδρά βέβαια αλλά είμαι σίγουρη! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...