Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Σε ευχαριστώ για την βοηθεια

Σε ευχαριστώ πολύ για την Βοήθεια. Η αλήθεια ειναι ότι είναι πρακτικά τα πορτ μπεμπε  κ οι καλαθουνες,  απλά σκεφτόμουν κ ανησυχώ για την ασφάλεια κ την ποιότητα του ύπνου του βρέφους σε σύγκριση με το στρώμα της κούνιας.  Αχ έχω τόσες πολλές απορίες.... Αν πάντως με βολέψει το θέμα χώρου, σκεφτόμουν κ τις πολύμορφικες κουνιες που μπορείς να τις αξιοποίησης και αργότερα στο μέλλον όσο το παιδί μεγαλώνει,  και ξεκινούν από σχετικά οικονομικές τιμες

Εμεις τέτοια έχουμε παραγγείλει, κούνια που γίνεται μετά κρεββατακι παιδικό. Θα μας εξυπηρετήσει μέχρι 5-6 χρόνων ίσως και λίγο περισσότερο. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Το βραδυ εχω ραντεβου @palmoira μου στις 21.00. Οποτε εχουμε ακομα.. Εσυ πως εισαι? 

Καλά είμαι, μια χαρά! Αντε με το καλό να το δεις το αγόρι σου!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια γυρισαμε πριν λιγο απο το γιατρο και ολα ειναι πολυ καλα! 650 γραμμαρια ο μπεμπακος μας :wub:

Την καμπυλη σακχαρου θα την κανω το Δεκεμβριο τελικα. Ρωτησα και για το πετρωμα που κανει ολη η κοιλια, δεν ειναι ανησυχητικο και περιμενουμε τετοιου ειδους δραστηριοτητα σε αυτη τη φαση μου ειπε.Ολα μια χαρα  :grin:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσακια γυρισαμε πριν λιγο απο το γιατρο και ολα ειναι πολυ καλα! 650 γραμμαρια ο μπεμπακος μας :wub:

Την καμπυλη σακχαρου θα την κανω το Δεκεμβριο τελικα. Ρωτησα και για το πετρωμα που κανει ολη η κοιλια, δεν ειναι ανησυχητικο και περιμενουμε τετοιου ειδους δραστηριοτητα σε αυτη τη φαση μου ειπε.Ολα μια χαρα  :grin:

Μπραβο ρε κοριτσι!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Ελπιζω ολες να ειστε καλα

Καναμε χτες τη Β επιπεδου. Σε οτι αφορα το μωρακι μου ολα ηταν τελεια, αψογα κ καταπληκτικα! Ο τραχηλος μου ομως παρακοντυνε 23 χιλ η μεση μετρηση κ σημερα θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομειο για παρακολουθηση. Με πηρε λιγο απο κατω δεν σας κρυβω. Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννηθει τελειομηνη η μικρουλα μου.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσακια γυρισαμε πριν λιγο απο το γιατρο και ολα ειναι πολυ καλα! 650 γραμμαρια ο μπεμπακος μας :wub:

Την καμπυλη σακχαρου θα την κανω το Δεκεμβριο τελικα. Ρωτησα και για το πετρωμα που κανει ολη η κοιλια, δεν ειναι ανησυχητικο και περιμενουμε τετοιου ειδους δραστηριοτητα σε αυτη τη φαση μου ειπε.Ολα μια χαρα  :grin:

Μπράβο τέλεια!!!! Είχα κ εγώ χθες γιατρό!! Κ εμένα όλα καλά κ το νινί μου είναι 350γραμμαρια!!! Όλα Θα πάνε καλά για όλες μας!!! 

πρίν από 51 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ελπιζω ολες να ειστε καλα

Καναμε χτες τη Β επιπεδου. Σε οτι αφορα το μωρακι μου ολα ηταν τελεια, αψογα κ καταπληκτικα! Ο τραχηλος μου ομως παρακοντυνε 23 χιλ η μεση μετρηση κ σημερα θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομειο για παρακολουθηση. Με πηρε λιγο απο κατω δεν σας κρυβω. Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννηθει τελειομηνη η μικρουλα μου.

Όλα καλά!! Μην αγχώνεσαι!! Καλύτερα να σε παρακολουθήσουν κ καλύτερα που ξέρετε τι γίνεται!! Όλα αντιμετωπιζονται κ όλα θα πάνε τέλεια!!!! Μην αγχώνεσαι για τπτ..  Μια χαρά θα γεννηθεί το νινί σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ελπιζω ολες να ειστε καλα

Καναμε χτες τη Β επιπεδου. Σε οτι αφορα το μωρακι μου ολα ηταν τελεια, αψογα κ καταπληκτικα! Ο τραχηλος μου ομως παρακοντυνε 23 χιλ η μεση μετρηση κ σημερα θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομειο για παρακολουθηση. Με πηρε λιγο απο κατω δεν σας κρυβω. Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννηθει τελειομηνη η μικρουλα μου.

evio μου κολπικα μετρησανε τον τραχηλο?  Ποσο σου ειπαν οτι θα μεινεις στο νοσοκομειο?Μη στεναχωριεσαι,παρακολουθηση θελει απλα και λιγο προσοχη.Εχει πολλες κοπελες με αντίστοιχο θεμα που ομως εφτασαν μια χαρα μεχρι το τελος.Ολα καλα θα πανε, να μη σκεφτεσαι καθολου αρνητικα. <3


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσακια γυρισαμε πριν λιγο απο το γιατρο και ολα ειναι πολυ καλα! 650 γραμμαρια ο μπεμπακος μας :wub:

Την καμπυλη σακχαρου θα την κανω το Δεκεμβριο τελικα. Ρωτησα και για το πετρωμα που κανει ολη η κοιλια, δεν ειναι ανησυχητικο και περιμενουμε τετοιου ειδους δραστηριοτητα σε αυτη τη φαση μου ειπε.Ολα μια χαρα  :grin:

Μπράβο Νικολ! 

1 hour ago, February17 είπε:

Μπράβο τέλεια!!!! Είχα κ εγώ χθες γιατρό!! Κ εμένα όλα καλά κ το νινί μου είναι 350γραμμαρια!!! Όλα Θα πάνε καλά για όλες μας!!! 

Όλα καλά!! Μην αγχώνεσαι!! Καλύτερα να σε παρακολουθήσουν κ καλύτερα που ξέρετε τι γίνεται!! Όλα αντιμετωπιζονται κ όλα θα πάνε τέλεια!!!! Μην αγχώνεσαι για τπτ..  Μια χαρά θα γεννηθεί το νινί σου!!! 

Μπράβο και σε εσένα κορίτσι μου! 

2 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ελπιζω ολες να ειστε καλα

Καναμε χτες τη Β επιπεδου. Σε οτι αφορα το μωρακι μου ολα ηταν τελεια, αψογα κ καταπληκτικα! Ο τραχηλος μου ομως παρακοντυνε 23 χιλ η μεση μετρηση κ σημερα θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομειο για παρακολουθηση. Με πηρε λιγο απο κατω δεν σας κρυβω. Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννηθει τελειομηνη η μικρουλα μου.

Καλημέρα! Σου είπε καθόλου για περιδεση? Καλύτερα που σε βάζει μέσα για παρακολούθηση. Είστε σε καλά χέρια και εσυ και η μικρούλα σου! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nicol_ ναι κολπικα εγινε η μετρηση, μονο ετσι μου τον μετρανε. Σε ευχαριστω για υην ενθαρυνση οπως κ ολες σας! Κ εδω που με μετρησαν ετσι μου ειπαν οτι ειμαι οριακα, τραγικα δεν ειναι τα πραγματα. @palmoira μου εκαναν μια προετοιμασια σε περιπτωση που γινει περιδεση. Ακομη ομως δεν ξερουμε, τον γιατρο δεν τον ειδα ακομη. @February17 κρατιεμαι οσο μπορω πιο ηρεμη!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , evio είπε:

@Nicol_ ναι κολπικα εγινε η μετρηση, μονο ετσι μου τον μετρανε. Σε ευχαριστω για υην ενθαρυνση οπως κ ολες σας! Κ εδω που με μετρησαν ετσι μου ειπαν οτι ειμαι οριακα, τραγικα δεν ειναι τα πραγματα. @palmoira μου εκαναν μια προετοιμασια σε περιπτωση που γινει περιδεση. Ακομη ομως δεν ξερουμε, τον γιατρο δεν τον ειδα ακομη. @February17 κρατιεμαι οσο μπορω πιο ηρεμη!

Υπομονή κορίτσι μου! Ότι πει ο γιατρός σου! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/11/2018 at 9:09 ΠΜ, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ελπιζω ολες να ειστε καλα

Καναμε χτες τη Β επιπεδου. Σε οτι αφορα το μωρακι μου ολα ηταν τελεια, αψογα κ καταπληκτικα! Ο τραχηλος μου ομως παρακοντυνε 23 χιλ η μεση μετρηση κ σημερα θα κανω εισαγωγη στο νοσοκομειο για παρακολουθηση. Με πηρε λιγο απο κατω δεν σας κρυβω. Ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννηθει τελειομηνη η μικρουλα μου.

Καλημέρα κορίτσια!

 

@evio πάλι καλά που τον είδατε νωρίς τον τράχηλο και σε έβαλαν για παρακολούθηση... όλα καλά θα πάνε, να μην ανησυχείς καθόλου! Θετική σκέψη και όλα θα πάνε τέλεια!

  • Ευχαριστώ 1

hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι κοριτσια. Μου ειπαν την αλλη βδομαδα θα με ξαναμετρησουν, νωριτερα δεν εχει νοημα. Ειμαι οριακα, ουτε τραγικα ουτε καλα. Το μονο σιγουρο ειναι η ακινησια απο εδω κ περα. Περνανε κανα δυο φορες τη μερα κ ακουμε την καρδουλα με ντοπλερ. Μου ξεκινησαν κ ενα παραφινελαιο για την δυσκοιλιοτητα, μακαρι να κανει δουλεια. 

Εσεις πως τα πατε;

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...