Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Κοριτσια μου μόλις γυρίσαμε από το γιατρό! Όλα πάνε καλά με τη Μπέμπα μας. Μεγαλώνει μια χαρά και ευτυχως και ο τράχηλος παρέμεινε σταθερός από τη β επιπέδου. Μας είπε να κάνουμε και εγώ και ο άντρας μου το εμβόλιο της γρίπης.Συνεχιζω με προσοχή αλλά με άφησε σιγά σιγά να πάω για ένα καφεδάκι, με το αυτοκίνητο χωρίς να κουραστώ ή να περπατήσω. Όχι σε κλειστούς χώρους με πολύ κόσμο, όχι σε χώρους με πολύ τσιγάρο και γενικά να αποφεύγω επαφές με πολύ κόσμο και μικρά παιδιά φιλιά κτλ. Μου έγραψε να κάνω εκτός από αιματολογικές και έναν υπέρηχο μαστού. Καλό βράδυ σε όλες σας! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 50 λεπτά , palmoira είπε:

Κοριτσια μου μόλις γυρίσαμε από το γιατρό! Όλα πάνε καλά με τη Μπέμπα μας. Μεγαλώνει μια χαρά και ευτυχως και ο τράχηλος παρέμεινε σταθερός από τη β επιπέδου. Μας είπε να κάνουμε και εγώ και ο άντρας μου το εμβόλιο της γρίπης.Συνεχιζω με προσοχή αλλά με άφησε σιγά σιγά να πάω για ένα καφεδάκι, με το αυτοκίνητο χωρίς να κουραστώ ή να περπατήσω. Όχι σε κλειστούς χώρους με πολύ κόσμο, όχι σε χώρους με πολύ τσιγάρο και γενικά να αποφεύγω επαφές με πολύ κόσμο και μικρά παιδιά φιλιά κτλ. Μου έγραψε να κάνω εκτός από αιματολογικές και έναν υπέρηχο μαστού. Καλό βράδυ σε όλες σας! 

Μπραβο palmoira μου χαιρομαι πολυ που ολα ειναι τοσο καλα :)  Και εγω αποφευγω συνωστισμό και πολυ κοσμο,ασε που οπου και να πας σε κλειστο χωρο καπνιζουν..τραγικο. Θα τη βγαλουμε στον καθαρο αερα δεν πειραζει 

@evio μου χαρηκα που ειναι σταθερα τα πραγματα.Μεχρι ποτε θα εισαι στο νοσοκομειο? Ευχομαι περαστικα και να γυρισεις σπιτακι σου γρηγορα :)

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο @palmoira ετσι ομορφα κ ησυχα να κυλησει η υπολοιπη εγκυμοσυνη σου. Πολυ χαιρομαι που ειναι σταθερος ο τραχηλος σου!

@Nicol_ την Δευτερα μαλλον θα με ξαναμετρησουν κ αμα ειναι σταθερο το μηκος θα μου δωσουν εξιτηριο. Σε αλλη περιπτωση δεν ξερω τι θα γινει. Εσυ ειχες γιατρο κ ολα ηταν καλα ετσι; Τα πετρωματα πως πανε;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Μπραβο @palmoira ετσι ομορφα κ ησυχα να κυλησει η υπολοιπη εγκυμοσυνη σου. Πολυ χαιρομαι που ειναι σταθερος ο τραχηλος σου!

@Nicol_ την Δευτερα μαλλον θα με ξαναμετρησουν κ αμα ειναι σταθερο το μηκος θα μου δωσουν εξιτηριο. Σε αλλη περιπτωση δεν ξερω τι θα γινει. Εσυ ειχες γιατρο κ ολα ηταν καλα ετσι; Τα πετρωματα πως πανε;

Καλημέρα! Σταθερός ευτυχώς ο τραχηλος αλλά εξακολουθούμε και είμαστε πολύ προσεκτικοί. Αντε κορίτσι μου λίγο υπομονή κάνε και θα γυρίσεις σπίτι σου. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, palmoira είπε:

@evio καλημέρα! Πως είναι το κορίτσι μας?

 

 

Καλημερα! Καλα εδω στο κρεβατι. Μου ξεκινησαν αντιβιωση απο χτες. Δεν περασε ομως χτες ο γιατρος να τον ρωτησω για ποιον λογο. Ελπιζω σημερα να μου λυθει η απορια αν κ νομιζω ειναι προληπτικα μηπως χρειαστω καμια περιδεση. Παντως φαγητο μου φερνουν κανονικο δεν με εχουν στους διαβητικους.

Εσεις τι κανετε τσουπρες;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα! Καλα εδω στο κρεβατι. Μου ξεκινησαν αντιβιωση απο χτες. Δεν περασε ομως χτες ο γιατρος να τον ρωτησω για ποιον λογο. Ελπιζω σημερα να μου λυθει η απορια αν κ νομιζω ειναι προληπτικα μηπως χρειαστω καμια περιδεση. Παντως φαγητο μου φερνουν κανονικο δεν με εχουν στους διαβητικους.

Εσεις τι κανετε τσουπρες;

Καλημέρα! Μάλλον προληπτικά αλλά σίγουρα ο γιατρός σου έχει δώσει το ok. Καλύτερα να είναι πιο προσεκτικοί και να προσπαθούν να προβλέψουν κάθε περίπτωση παρα να τρέχεις τελευταία στιγμή. Έχεις τηλεόραση να βλέπεις τίποτε να χαζεύεις να περνάει η ώρα σου πιο εύκολα? 

Λοιπόν κοριτσια την άλλη Παρασκευή που είναι Black Friday πολλά καταστήματα θα έχουν διάφορες προσφορές οπότε είναι μια καλή ευκαιρία εάν έχουμε καταλήξει σε κάποια πράγματα να τα αγοράσουμε σε καλύτερες τιμές! Αναφέρομαι κυρίως σε ακριβά πράγματα καρότσια ,κούνιες κτλ 

 

 

 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλη φαση η black friday! Καλα ψωνια οποια κανει!

Τηλεοραση γενικα δεν πολυβλεπω αλλα εχω ιντερνετ κ βιβλια κ χαζοπερναει η ωρα. Θα μου κανουν κ καλλιεργια κολπικου αργοτερα. Οποτε ενταξει καλυτερα ας προσεξουν κ αχρειαστα να ειναι ολα! Αν εξαιρεσεις τα απαισια κρεβατια δεν εχω παραπονο, για δημοσιο μια χαρα περιθαλψη παρεχουν.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

Ναι καλη φαση η black friday! Καλα ψωνια οποια κανει!

Τηλεοραση γενικα δεν πολυβλεπω αλλα εχω ιντερνετ κ βιβλια κ χαζοπερναει η ωρα. Θα μου κανουν κ καλλιεργια κολπικου αργοτερα. Οποτε ενταξει καλυτερα ας προσεξουν κ αχρειαστα να ειναι ολα! Αν εξαιρεσεις τα απαισια κρεβατια δεν εχω παραπονο, για δημοσιο μια χαρα περιθαλψη παρεχουν.

Όλα γίνονται για ιερό σκοπό όποτε φαντάζομαι ότι τα υπομένεις με μεγάλη υπομονη. Θα περάσουν οι μέρες μη στεναχωριέσαι αρκεί να είσαι εσυ και το μωράκι σου καλά. Μπράβο παντως που είναι τόσο σχολαστικοι. Έρχονται με ντοπλερακι για να ακούτε το μωρό ανα τακτά χρονικά διαστήματα? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι ερχονται κανα δυο φορες τη μερα κ το ακουμε. Βεβαια δεν την βρισκουν ευκολα την μπεμπα αλλα κλωτσαει ολη μερα κ δεν αγχωνομαι. Ειναι κ λιγο σκατακι οππτε μπορει εκεινη την ωρα να γυρναει τη πλατη χαχαχα. Ετσι κανω υπομονη @palmoira μου, τι αλλο να κανω; Θα περασει κ αυτο!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

Ναι ερχονται κανα δυο φορες τη μερα κ το ακουμε. Βεβαια δεν την βρισκουν ευκολα την μπεμπα αλλα κλωτσαει ολη μερα κ δεν αγχωνομαι. Ειναι κ λιγο σκατακι οππτε μπορει εκεινη την ωρα να γυρναει τη πλατη χαχαχα. Ετσι κανω υπομονη @palmoira μου, τι αλλο να κανω; Θα περασει κ αυτο!

Ναι αγάπη θα κάνεις ότι χρειαστεί. Αυτό λέω κάθε μέρα και στον εαυτό μου. Είμαι στρατιώτης με ένα σκοπό μόνο! Τελικά τα κοριτσια είναι άτιμα πλάσματα! Και εμένα τα ίδια κάνει! 2 μέρες πριν πάμε στο γιατρό ησυχία, την άκουγα πολύ λίγο κάθε μέρα.Ανησυχησα και στο γιατρό είχε γυρισμένη πλάτη δεν μπορούσαμε να τη δούμε σχεδόν καθόλου. Εχθες δεν σταμάτησε το χοροπηδητο! Λες και το κάνει επίτηδες!Ειδικά το βράδυ την ώρα που έτρωγα, είχα και το φούσκωμα από το φαΐ χοροπηδούσε και αυτή και μου κάνει ένα ξαφνικό και μου κόπηκε η ανάσα στο ύψος του διαφραγματος! Λες και χόρευε μέσα στην κοιλιά! Γενικά παντως τα πρωινά είναι ήσυχη. Το βράδυ δαιμονίζεται!χαχαχαχα


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!! @evio μου χαιρομαι που ειναι σταθερα τα πραγματα και σε φροντιζουν εκει.Λιγο υπομονη,εγω πιστευω συντομα θα εισαι σπιτακι σου 

@palmoira και μενα αλλες φορες ησυχος εντελως και αλλες φορες χορευει μεσα :P  Μεγαλωνουν τα νινακια μας :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! @evio μου χαιρομαι που ειναι σταθερα τα πραγματα και σε φροντιζουν εκει.Λιγο υπομονη,εγω πιστευω συντομα θα εισαι σπιτακι σου 

@palmoira και μενα αλλες φορες ησυχος εντελως και αλλες φορες χορευει μεσα :P  Μεγαλωνουν τα νινακια μας :wub:

Αααα ώστε είναι και εσένα διαβολοπαιδο!!χαχαχα

Καλημερα Νικολ!

  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εύχομαι όλες οι μανούλες να είναι καλά. Και περαστικά στα κορίτσια  που περνάνε λίγο πιο δύσκολα! Η σκέψη ότι σε λίγους μήνες θα κρατάμε αγκαλιά τα πλάσματακια μας νομίζω πως δίνει δύναμη σε όλες μας! Κι εμένα η μπεμπα πλέον καθημερινά  κάνει ολοένα και πιο αισθητή την παρουσία  της. Μετα τις 6 το απόγευμα ειδικά που ξεκουραζομαι και την καταλαβαίνω  καλύτερα,  νιώθω ένα μικρό πανικό στην κοιλιά μου, όπως κ μετά το φαγητό ή γλυκό. Είναι τόσο χαρούμενο συναίσθημα να νιώθεις το μικρακι σου να κινείται μέσα σου,  και συ να προσπαθείς να φανταστείς πως είναι,  πως μοιάζει, και να ανυππομονεις να πάνε όλα καλά και να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου...  

Ερώτηση.: όσες δεν έχετε αντισώματα τοξοπλασματος και cmv κάθε πότε επαναλαμβάνετε τις εξετάσεις; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...