Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , evio είπε:

Ναι για μενα ειδικα το μωρο ειναι πανω απο ολους κ ολα. Ο αντρας το βλεπει λιγο πιο συναισθηματικα που ειμαστε χωριστα αλλα κ αυτος αμα με ειχε εκει να μενω μονη μου κ αυτος στη δουλεια θα ειχε εξτρα αγχος. Εγω κ μονο που ειμαι κοντα σε νοσοκομειο που εχει μοναδα για προωρα ειμαι πιο ανετη ψυχολογικα. Μπα τα Χριστουγεννα -Πρωτοχρονια ειναι παντα η εποχη με την περισσοτερη δουλεια. Ανημερα που δεν δουλευει συνηθως κοιμαται, δεν νομιζω να ερθει. Καλα να ειμαστε κ θα περασει ο καιρος.

Να πατε @Nicol_ μου κ να μας πεις αμα βρεις κατι καλο. Εμεις αναγκαστικα Ιανουαριο να εχουμε παρει το δωρο κ οτι εκπτωσεις βρουμε...

Καλα και εγω τα λευκα ειδη και τα ρουχαλακια τον Ιανουαριο θα τα παρω με τις εκπτωσεις. Τωρα παμε να δουμε αν εχει κατι καλυτερο στα καροτσια.

Κουραγιο και υπομονη evio μου θα περασει ο καιρος.Ειναι και γιορτες οποτε ειναι ευχαριστο το κλιμα :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατι καροτσια που κοιτουσα στο ιντερνετ μου φανηκαν καπως τσιμπημενα. Τα πιο οικονομικα δεν ειχαν καλες κριτικες κ τα καλα ειναι κ πιο τσιμπημενα. Μαλλον πρεπει να το δεις απο κοντα το συγκεκριμενο προιον για να δεις τι σου κανει. Καλα ψωνια! Τι εχεις πανω κατω στο μυαλο σου;

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , evio είπε:

Κατι καροτσια που κοιτουσα στο ιντερνετ μου φανηκαν καπως τσιμπημενα. Τα πιο οικονομικα δεν ειχαν καλες κριτικες κ τα καλα ειναι κ πιο τσιμπημενα. Μαλλον πρεπει να το δεις απο κοντα το συγκεκριμενο προιον για να δεις τι σου κανει. Καλα ψωνια! Τι εχεις πανω κατω στο μυαλο σου;

Αυτό ακριβως ειδα και εγω τα οικονομικα δεν ειχαν πολυ καλες κριτικες και τα πιο καλα ειναι πανάκριβα. Θελουμε ενα καροτσι 2 σε ενα. Καρότσι και καθίσματακι αυτοκινήτου.  Πολλα ειναι 3 σε ενα κατι το οποιο δεν χρειάζομαι.  Έχουμε δει απειρα και δεν καταλήξαμε ακομα..θα δουμε μήπως ξεμπερδεύουμε σήμερα. Ειδα ενα ωραιο foppapedretti θα πάμε να το δουμε σήμερα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αυτό ακριβως ειδα και εγω τα οικονομικα δεν ειχαν πολυ καλες κριτικες και τα πιο καλα ειναι πανάκριβα. Θελουμε ενα καροτσι 2 σε ενα. Καρότσι και καθίσματακι αυτοκινήτου.  Πολλα ειναι 3 σε ενα κατι το οποιο δεν χρειάζομαι.  Έχουμε δει απειρα και δεν καταλήξαμε ακομα..θα δουμε μήπως ξεμπερδεύουμε σήμερα. Ειδα ενα ωραιο foppapedretti θα πάμε να το δουμε σήμερα 

Καλά κάνετε και πάτε από κοντά. Να το ανοίξεις,να το κλείσεις και να το κρατήσεις και με το ένα χέρι να δεις το βάρος του. Όσο για τις τιμές, ότι γλιτώσεις καλό είναι! Αντε να μας πεις και τι γίνεται στα μαγαζιά σε οσες δεν μπορούμε να πάμε! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημερα κοπελες!  @palmoira περαστικα του. Δυσκολο ειναι να χωριζει το ζευγαρι εστω για λιγο, ποσο μαλλον αμα ειναι ο ανθρωπος σου σε νοσηλεια κ δεν μπορεις να κανεις κατι να τον βοηθησεις.

Εμεις ειμαστε χωριστα πανω απο μηνα. Εγκατασταθηκα στους δικους μου αναγκαστικα για να με προσεχουν κ να ειμαι κοντα στο νοσοκομειο κ τον γιατρο. Και εδω θα την βγαλω μεχρι τον Μαρτη.

Δύσκολα Κ εσυ μακριά από τον σύζυγό..αχ κορίτσια Μ..υπομονή σας εύχομαι. Κ Ν περάσει ο καιρός νεράκι!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Δύσκολα Κ εσυ μακριά από τον σύζυγό..αχ κορίτσια Μ..υπομονή σας εύχομαι. Κ Ν περάσει ο καιρός νεράκι!

 

Καλημερα! Θα περασει ο καιρος ,τωρα γρηγορα αργα θα δειξει χαχαχα. Ο ενας μηνας παντως κυλησε αρκετα γρηγορα.

Καλημερα σε ολα τα στρογγυλα κοριτσια!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα! Θα περασει ο καιρος ,τωρα γρηγορα αργα θα δειξει χαχαχα. Ο ενας μηνας παντως κυλησε αρκετα γρηγορα.

Καλημερα σε ολα τα στρογγυλα κοριτσια!

Εγώ έχω γίνει οντως στρογγυλό κορίτσι! 

  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

@Nicol_ ψωνίσατε τελικά? 

Καλημέρα κοριτσια μου!! Τι μου κανετε?? Πηγαμε Λητω τελικα ειδαμε καροτσια και λευκα ειδη,καταλήξαμε σε ενα που μας αρεσε αλλα η κοπελα εκει μας προτεινε αφου εχω πητ 1 Μαρτιου, να περιμενουμε τις εκπτωσεις Ιανουαριου γιατι μπορει να εχει καλυτερες τιμες.Και ξεκινανε και νωρις λεει αρχες Ιανουαριου.Οποτε εχουμε περιθωριο και ειπαμε να περιμενουμε. Αυτη τη βδομαδα θα παρω μονο κατι ψιλοπραγματακια.

Να σας ρωτησω κοριτσια,καλλυντικά μωρου θα τα παρετε online? Βρηκα καλυτερες τιμες εκει απο οτι στα μαγαζια για βρεφικα αφρολουτρα,γαλακτωματα,κρεμες για εμας για το στηθος κτλ.

Η θα τα παρετε ολα απο ενα μαγαζι και τελος?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω εγινα στρογγυλη μπροστα κ πλατια απο πισω απο το πολυ καθισιο. 8-)

@Nicol_ θυμασαι πως το λενε το καροτσι να παρω ιδεες? Κ εμεις μαλλον στα λητω θα παμε τον Γεναρη. Καλυντικα κτλ απο ον λαιν φαρμακεια. Βρισκεις τρελες προσφορες!

  • Χαχα 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Τι μου κανετε?? Πηγαμε Λητω τελικα ειδαμε καροτσια και λευκα ειδη,καταλήξαμε σε ενα που μας αρεσε αλλα η κοπελα εκει μας προτεινε αφου εχω πητ 1 Μαρτιου, να περιμενουμε τις εκπτωσεις Ιανουαριου γιατι μπορει να εχει καλυτερες τιμες.Και ξεκινανε και νωρις λεει αρχες Ιανουαριου.Οποτε εχουμε περιθωριο και ειπαμε να περιμενουμε. Αυτη τη βδομαδα θα παρω μονο κατι ψιλοπραγματακια.

Να σας ρωτησω κοριτσια,καλλυντικά μωρου θα τα παρετε online? Βρηκα καλυτερες τιμες εκει απο οτι στα μαγαζια για βρεφικα αφρολουτρα,γαλακτωματα,κρεμες για εμας για το στηθος κτλ.

Η θα τα παρετε ολα απο ενα μαγαζι και τελος?

Εγώ καλλυντικά από ένα online όλα. Βαριέμαι να μπαίνω σε 100 site και να παραγγέλνω ένα πράγμα από το καθένα. Και εμεις Ιανουάριο θα πάμε για ότι χρειαζόμαστε μόλις ξεκινήσουν οι εκπτώσεις. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια!! Κ Εγώ ονλαιν κ τα υπόλοιπα Ιανουαριο..  Προλαβαίνουμε αρκεί να έχουμε καταλήξει σε αυτά που θέλουμε... Κ εγώ ξέρω ότι είναι καλύτερες οι εκπτώσεις του Φεβρουαρίου,  που συνήθως ξεκινάνε Ιανουαριο... Οπότε αξίζει να περιμένουμε!! 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσια και εγω ετσι λεω απο online φαρμακειο τα καλλυντικά και τα υπολοιπα απο Ιανουαριο.

@evio το καρότσι λεγεται foppapedretti bikini plus. Ειναι 2 σε 1 εχει κ καρεκλακι αυτοκινήτου. Πορτ μπεμπε δεν εχει,επειδη δεν χρειαζομαστε,ειναι απλα ετσι το σχημα του καροτσιου για να ειναι πιο ανετα το νεογέννητο και μετα προσαρμόζεται καθως μεγαλωνει. Μαζι αυτα και την τσαντα κάνει αυτη τη στιγμη στα Λητω 352 ευρω με την έκπτωση 

 

2425zxi.jpg

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι κορίτσια και εγω ετσι λεω απο online φαρμακειο τα καλλυντικά και τα υπολοιπα απο Ιανουαριο.

@evio το καρότσι λεγεται foppapedretti bikini plus. Ειναι 2 σε 1 εχει κ καρεκλακι αυτοκινήτου. Πορτ μπεμπε δεν εχει,επειδη δεν χρειαζομαστε,ειναι απλα ετσι το σχημα του καροτσιου για να ειναι πιο ανετα το νεογέννητο και μετα προσαρμόζεται καθως μεγαλωνει. Μαζι αυτα και την τσαντα κάνει αυτη τη στιγμη στα Λητω 352 ευρω με την έκπτωση 

 

2425zxi.jpg

Το ίδιο έχουμε..Κ το καταυχαριστηθηκα..ίδιο χρώμα!Κ πολυ ελαφρύ στο χειρισμό του. Ειδικά το καρεκλάκι αυτοκινήτου...ήταν τόσο εύχρηστο..νομίζω Θ σε καταβολεψει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...