Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Εγώ η αλήθεια δεν πήρα κούνια.πηρα ενα παρκοκρεβατο που τα έχει όλα κ έχει 2 επίπεδα.κουνουπιερα αλαξιερα πάνω,θήκη για πάνες κ αξεσουάρ "τέντα".θα το έχω κ μετά σαν πάρκο.ειναι πολύ ωραίο κ βολικό.οταν το στήσω θα το βγάλω φωτό.κ αργότερα που θα θέλει κρεβάτι παίρνω κατευθείαν ένα κανονικό με κάγκελα προστασίας.γενικοτερα ότι έχω πάρει είναι από internet με πολύ ψάξιμο.κ τα πιο πολλά από παιδουπολη μπεμπέ Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι από χθες ηρέμησα και απενοχοποιήθηκα λιγάκι. Είχε αρχίσει να μου φαίνεται βουνό. Βασικά δεν θα ξαναμπώ σε μια άλλη ομάδα στο Facebook για το θηλασμό γιατί εκεί αγχώθηκα και στρεσαριστηκα. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , palmoira είπε:

Ναι από χθες ηρέμησα και απενοχοποιήθηκα λιγάκι. Είχε αρχίσει να μου φαίνεται βουνό. Βασικά δεν θα ξαναμπώ σε μια άλλη ομάδα στο Facebook για το θηλασμό γιατί εκεί αγχώθηκα και στρεσαριστηκα. 

Palmoira μου ημουν σε ομαδα θηλασμου στο Facebook και μετα απο καποιο διάστημα βγηκα. Δεν με βοηθούσε με αγχωνε κ νευριαζα κιολας με την απολυτοσυνη. Καθε βρεφακι ειναι διαφορετικό και καθε μαμα επισης. Δεν λειτουργούν ολα σε όλους τους οργανισμους και καθε μωρο εχει διαφορετικές αναγκες. Οποτε θα βρει καθε μαμα το ρυθμο της και τον τροπο της μαζι με το μωρακι της. Καλύτερα να μιλας μονο με τη σύμβουλο αφου ειναι τοσο καλη παρα με τις φανατισμενες μαμαδες. Εγω δεν πρόκειται να ξαναγράφω προσωπικά 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γενικα κοριτσια τα μαμαδογκρουπ θελουν προσοχη...Υπαρχουν κ διαφοροι τσαρλατανοι που καπηλευονται την ανησυχια των νεων γονιων κ ψαχνουν πελατεια. Προτιμω να απεχω κ να ενημερωνομαι απο πηγες αλλες. Δεν ειναι ο καιρος μας τωρα για αγχη, θα ερθουν κ αυτα μαζι με τα μπεμπακια στην ωρα τους.

Εναν καιρο μια κοπελα με ειχε βαλει σε ενα γκρουπ που ασχολιοταν με διατροφη...Εφυγα κακην κακως. Ολοι ετρωγαν χωρις γλουτενη, λαδια καρυδας, βιολογικα κ δεν συμμαζευεται. Κ ολα αυτα τυλιγμενα με μανδυα φανατισμου.

  • Χαχα 4

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γνώμες περνούμε.απλα.αν δεν είσαι τόσο εθισμένη με αυτά, κρατάς ότι θέλεις.κ με ότι έχεις ακούσει κ εκτός forum ίσως παίρνεις ιδέες η κ κάτι που δεν ήξερες.

Τώρα που σας γράφω έχει λοξιγα.κ κουνιέται ταυτόχρονα.φτου φτου.δεν υπάρχει απλά.αλλα μέχρι να δούμε το φύλλο μας παιδεψε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

On 18/1/2019 at 10:25 ΠΜ, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμεις πηραμε απο το motherbaby την κουνια η οποια ειναι πολυ ωραια και οικονομικη.Αλλα σε εμας εδω στη Θεσσαλονικη δεν τα στελνουν σπιτι,αλλα σε μια μεταφορικη εξω απο τη Θεσσαλονικη πολλα χιλιομετρα μακρια, οποτε δεν συμφερει να παραγγειλεις κατι μικρο και να τρεχεις τοσο μακρια να το παρεις. Ειναι και σε μια περιοχη χαλια,με τον αντρα μου παθαμε πλακα μεχρι να βρουμε τη μεταφορικη..

Εμεις εχουμε τελειωσει τα περισσοτερα,κατι διακοσμητικα για το δωματιο θελω να παρω μονο. Γενικα δεν πηρα υπερβολικα πραγματα απο ρουχα και λευκα ειδη.Πηρα τα απαραιτητα και θα δω πως θα κινηθω οταν ερθει το μπεμπακι.Επισης δεν πηρα ακομα αποστειρωτη σκεφτηκα να δω πρωτα πως θα παει με το θηλασμο.Μπιμπερο πηρα φυσικα κι αν χρειαστω θηλαστρο θα το παρω επισης εκεινη την ωρα. 

Να σας ρωτησω μαξιλαρι θηλασμου απο που πηρατε?Επισης τι ειδους μαξιλαρι πηρατε?Μου αρεσουν τα σταθερα αυτα που στεκονται ψηλα  γυρω απο τη μεση και δεν χρειαζεται να σκυβουμε πολυ.Μου αρεσε πολυ αυτο που εχειτο Ικεα ειναι σταθερο με θηκη και κανει 25 ευρω.Το εχετε δει?

Νικόλ νομίζω σύμφωνω με σένα..Κ μένα αυτό με τα μπαλακια δε μεθα τρελαίνει.. οπότε πήρα αυτό  της λορελι το έβαλα σε λινκ Αλλά θέλει έγκριση..οπότε Θ το δεις ξανα το ποστ μάλλον αν εγκριθεί..

Με καταβολεψε..Είναι σταθεροτατο,αγκαλιάζει τη μεση Κ αρκετά ψηλό. Το είχα δει στη σύμβουλο που είχα πάει Κ με βόλεψε Όταν το χρησιμοποιησα οπότε το αγορασα. Έχω Κ ενα με μπαλάκια το οποίο το έκανα κόμπο το ύφασμα Π περισευε για ν είναι πιο σταθερό.. Η αλήθεια είναι πως αυτό Θ πάρω στο μαιευτήριο Κ το μέσης Θ το κρατήσω εδώ στο σπίτι.έχουν δίκιο τ κορίτσια στο μαιρμαιευτήριο Θ χρειαστεί το μαξιλάρι! Θ σε ξεκουρασει απίστευτα.. μακάρι Ν το ήξερα Κ γω από τη πρώτη γέννα. 

Κορίτσια μπράβο για τις ετοιμασίες σας! Πολύ χαίρομαι! Εγώ περιμένω πλέον Μην τυχόν σπάσουν τπτ νερά..οι με πιάσουν πόνοι ώστε Ν Πάμε μαιευτήριο. Η γιατρός με προγραματιζει για 10-16 Φεβρουαρίου. Αλλά επειδή στους άλλους δύο σπάσανε τ νερά νωρίτερα Μ ειπε ότι υπάρχει κληρονομικότητα στην ποιότητα των υμενων οπότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα Ν σπάσουν πάλι τέλος του μήνα αρχές του Φλεβάρη. Άντε ν δούμε.. Δε μπορώ Ν περπατήσω πολλές φορές από το πόνο κάτω.. σουβλιες στο φουλ..Από κάτω νιώθω λες Κ με κλωτσανε. Η μέση Αφήστε.. Κ τ μικρά είναι ζωηροτατα τελευταία..Κ δεν σας κρύβω έχω κουραστεί.. μετράω τις μέρες.. Είμαι αρκετά μόνη Μ με τ παιδιά Ο σύζυγος Όσο μπορεί βοηθάει όσο δεν είναι πτώμα..ελπίζω αν χρειαστω μετα τη καισαρική Ν έχω βοήθεια. Από πετρώματα κάποιες φορές πονάνε άλλες απλά δεν μπορώ Ν κουνηθω.. τ πράγματα Όλα τακτοποιήμενα, Κ Η βαλίτσα έτοιμη.. μετράω αντίστροφα.. Αυτά τ νέα μου. Δεν προλαβαίνω Ν γράψω πολλές φορές Αλλά σας διαβάζω. Ν ξέρετε!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Νικόλ νομίζω σύμφωνω με σένα..Κ μένα αυτό με τα μπαλακια δε μεθα τρελαίνει.. οπότε πήρα αυτό  της λορελι το έβαλα σε λινκ Αλλά θέλει έγκριση..οπότε Θ το δεις ξανα το ποστ μάλλον αν εγκριθεί..

Με καταβολεψε..Είναι σταθεροτατο,αγκαλιάζει τη μεση Κ αρκετά ψηλό. Το είχα δει στη σύμβουλο που είχα πάει Κ με βόλεψε Όταν το χρησιμοποιησα οπότε το αγορασα. Έχω Κ ενα με μπαλάκια το οποίο το έκανα κόμπο το ύφασμα Π περισευε για ν είναι πιο σταθερό.. Η αλήθεια είναι πως αυτό Θ πάρω στο μαιευτήριο Κ το μέσης Θ το κρατήσω εδώ στο σπίτι.έχουν δίκιο τ κορίτσια στο μαιρμαιευτήριο Θ χρειαστεί το μαξιλάρι! Θ σε ξεκουρασει απίστευτα.. μακάρι Ν το ήξερα Κ γω από τη πρώτη γέννα. 

Κορίτσια μπράβο για τις ετοιμασίες σας! Πολύ χαίρομαι! Εγώ περιμένω πλέον Μην τυχόν σπάσουν τπτ νερά..οι με πιάσουν πόνοι ώστε Ν Πάμε μαιευτήριο. Η γιατρός με προγραματιζει για 10-16 Φεβρουαρίου. Αλλά επειδή στους άλλους δύο σπάσανε τ νερά νωρίτερα Μ ειπε ότι υπάρχει κληρονομικότητα στην ποιότητα των υμενων οπότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα Ν σπάσουν πάλι τέλος του μήνα αρχές του Φλεβάρη. Άντε ν δούμε.. Δε μπορώ Ν περπατήσω πολλές φορές από το πόνο κάτω.. σουβλιες στο φουλ..Από κάτω νιώθω λες Κ με κλωτσανε. Η μέση Αφήστε.. Κ τ μικρά είναι ζωηροτατα τελευταία..Κ δεν σας κρύβω έχω κουραστεί.. μετράω τις μέρες.. Είμαι αρκετά μόνη Μ με τ παιδιά Ο σύζυγος Όσο μπορεί βοηθάει όσο δεν είναι πτώμα..ελπίζω αν χρειαστω μετα τη καισαρική Ν έχω βοήθεια. Από πετρώματα κάποιες φορές πονάνε άλλες απλά δεν μπορώ Ν κουνηθω.. τ πράγματα Όλα τακτοποιήμενα, Κ Η βαλίτσα έτοιμη.. μετράω αντίστροφα.. Αυτά τ νέα μου. Δεν προλαβαίνω Ν γράψω πολλές φορές Αλλά σας διαβάζω. Ν ξέρετε!

Αντε λιγη υπομονη ακομα και σε λιγες μερες θα εχεις το μπεμπακι σου!!! Με το καλο !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Νικόλ νομίζω σύμφωνω με σένα..Κ μένα αυτό με τα μπαλακια δε μεθα τρελαίνει.. οπότε πήρα αυτό  της λορελι το έβαλα σε λινκ Αλλά θέλει έγκριση..οπότε Θ το δεις ξανα το ποστ μάλλον αν εγκριθεί..

Με καταβολεψε..Είναι σταθεροτατο,αγκαλιάζει τη μεση Κ αρκετά ψηλό. Το είχα δει στη σύμβουλο που είχα πάει Κ με βόλεψε Όταν το χρησιμοποιησα οπότε το αγορασα. Έχω Κ ενα με μπαλάκια το οποίο το έκανα κόμπο το ύφασμα Π περισευε για ν είναι πιο σταθερό.. Η αλήθεια είναι πως αυτό Θ πάρω στο μαιευτήριο Κ το μέσης Θ το κρατήσω εδώ στο σπίτι.έχουν δίκιο τ κορίτσια στο μαιρμαιευτήριο Θ χρειαστεί το μαξιλάρι! Θ σε ξεκουρασει απίστευτα.. μακάρι Ν το ήξερα Κ γω από τη πρώτη γέννα. 

Κορίτσια μπράβο για τις ετοιμασίες σας! Πολύ χαίρομαι! Εγώ περιμένω πλέον Μην τυχόν σπάσουν τπτ νερά..οι με πιάσουν πόνοι ώστε Ν Πάμε μαιευτήριο. Η γιατρός με προγραματιζει για 10-16 Φεβρουαρίου. Αλλά επειδή στους άλλους δύο σπάσανε τ νερά νωρίτερα Μ ειπε ότι υπάρχει κληρονομικότητα στην ποιότητα των υμενων οπότε υπάρχει μεγάλη πιθανότητα Ν σπάσουν πάλι τέλος του μήνα αρχές του Φλεβάρη. Άντε ν δούμε.. Δε μπορώ Ν περπατήσω πολλές φορές από το πόνο κάτω.. σουβλιες στο φουλ..Από κάτω νιώθω λες Κ με κλωτσανε. Η μέση Αφήστε.. Κ τ μικρά είναι ζωηροτατα τελευταία..Κ δεν σας κρύβω έχω κουραστεί.. μετράω τις μέρες.. Είμαι αρκετά μόνη Μ με τ παιδιά Ο σύζυγος Όσο μπορεί βοηθάει όσο δεν είναι πτώμα..ελπίζω αν χρειαστω μετα τη καισαρική Ν έχω βοήθεια. Από πετρώματα κάποιες φορές πονάνε άλλες απλά δεν μπορώ Ν κουνηθω.. τ πράγματα Όλα τακτοποιήμενα, Κ Η βαλίτσα έτοιμη.. μετράω αντίστροφα.. Αυτά τ νέα μου. Δεν προλαβαίνω Ν γράψω πολλές φορές Αλλά σας διαβάζω. Ν ξέρετε!

Ηρωίδα εισαι με 2 παιδιά και εγκυος στο τρίτο. .κουραγιο. Αντε λιγο εμεινε και θα έρθει το νινακι υπομονή. ❤ Και εμενα πλεον με ποναει η μεση.κ η πλατη,ειδικα αν φάω κιολας δεν μπορω να βολευτω με τιποτα. Ασε τα φούσκωματα κ η δυσκοιλιότητα. 

Για το μαξιλαρι συμφωνώ θα κανω κ εγω οτι κ εσυ.και για το σπιτι θα παρω του ικεα που ειναι σαν αυτο που περιγράφεις. Τελος του μηνα θα κανω κ εγω τη βαλίτσα για το μαιευτήριο και μετα στην αναμονη :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/1/2019 at 4:47 ΜΜ, Alex1989 είπε:

Και γω από αυτό το site spiti shop θα παραγγείλω σεντονάκια κουβερτούλες πετσέτες προικα και τα λοιπά γιατί είναι όλα βαμβακερά και έχει καλές τιμές.  κορίτσια μία άλλη ερώτηση τώρα. Ο γιατρός μου Μου έδωσε το χαρτί που χρειάζεται για την άδεια κυήσεως το υπέγραψε αυτός και Απλά πήγα και σε μία άλλη γυναικολόγο που είναι συμβεβλημένη με το ΙΚΑ για να μου το υπογράψει και αυτή. Η ερώτησή μου είναι η εξής: στις 56 ημέρες πριν την πητ,  για να βρούμε την ημερομηνία για την αδεια μας μετράμε την πιθανή πητ,  η είναι 56 ημέρες Εκτός την πητ; γιατί θέλω να συμπληρώσω το χαρτί εγώ,  και το ίδιο χαρτί θα συμπληρώσει μετά και ο εργοδότης μου και μετά να πάω να το καταθέσω στο ΙΚΑ και φοβάμαι μην κάνω λάθος την ημερομηνία. @February17 εσύ τελικά έχεις πητ 28 Μαρτίου όπως και μένα;  ποτέ βγαίνεις σε άδεια μπορείς να με διαφωτίσεις; 

Οκ μπήκα στο σάιτ αυτό με τα σεντόνια.. είναι λίγο τσιμπημενες οι. Τιμές .. μπορείς να δεις το σάιτ-nimahone εγώ πήγα κιόλας.. έχει καλύτερες τιμές και καλή ποιότητα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα  κορίτσια.  Ξεκίνησα τα πρώτα ψώνια και άρχισα απ τα λευκά είδη της μπεμπας που θα χρειαστώ.  Έβαλα ένα σετ κουνιας στο μάτι πολύ όμορφο από γνωστό site αλλά έχω έναν ενδοιασμο.  Ενώ τα σεντόνια του είναι 100 %  βαμβακερα,  το παπλωμα  και η πάντα αναγράφει ότι είναι από microfiber,  υποαλεργικα και κατάλληλα  για βρέφη.  Εσείς τι γνώμη έχετε για αυτό το συνθετικό υλικό;  ειναι κατάλληλο; θα προτιμούσα να ει αίτηση όλα βαμβακερα 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

@Alex1989 λογικα το microfiber αναφερεται στο υλικο που χρησιμοποιησαν για γεμισμα. Τα υφασματα θα ειναι κ αυτα βαμβακερα. Τωρα αν ειναι καταλληλο δεν ξερω να σου πω. Αλλα αμα δεν ηταν θα το χρησιμοποιουσαν σε βρεφικα αντικειμενα;

Πωπω @oneira_glyka εσυ κοντευεις με λιγα λογια! Πως νιωθεις; Εισαι ηρωας παντως! Εγω που ειναι κ η πρωτη εγκυμοσυνη που φτανει μεχρι εδω νιωθω σαν σαραβαλακι. Ποσο μαλλον το δικο σου σωμα που ειναι ηδη ταλαιπωρημενο απο αλλες δυο προσφατες εγκυμοσυνες...


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου τι κανετε?

Πως πανε οι κοιλιτσες? Εγω χθες εκανα τη χαζομαρα και εφαγα goody's γιατι τα λιμπίστηκα..ε μεχρι το βραδυ το στομαχι μου εγινε χαλια .. Πλεον δεν ανεχεται και πολλα.Φουσκωσα,πρηστικα και τελικα εκανα εμμετο και μονο τοτε λιγο ηρεμησα. Γενικα δεν τρωω συχνα απ'εξω, αλλα οπως φαινεται δεν θα το επιχειρησω ξανα. Κατα τα αλλα φουσκωνω,ποναει η πλατη μου μερικες φορες και με τραβανε οι συνδεσμοι διπλα,εχω συχνοουρια φυσικα και μερικες φορες οταν γελασω η φτερνιστω αν δεν προσεξω μπορει να μου φυγουν μερικα ουρα! :ph34r:  

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Από συμπτώματα και εγώ φουλ. Πλέον επειδή την έχω πατήσει πολλές φορές με το βραδινό φαγητό τρώω πολύ ελαφριά πολύ νωρίς. Μετά ξανά πεινάω κατά τις 2-3 και τρώω 2 μπισκότα digestive ίσα ίσα για να ξεγελαστώ την πείνα μου. Εμένα μου είναι πολύ δύσκολο να βουλευτών πλέον οπουδήποτε. Πονάω κάποιες φορές χαμηλά σαν σουβλιες στη μήτρα και νιώθω συνέχεια το μωρό να κουνιέται. Όταν έρχεται προς τα πάνω στο διάφραγμα μου κόβεται η ανάσα. Τα πόδια επίσης είναι σχεδόν συνέχεια στα πλευρά και με κοπανάει. Τι να κάνει και αυτό το καημένο,προσπαθεί να χωρεσει και να βολευτεί. Και στη μήτρα τη δική μου που είναι σχεδόν η μισή η κακομοίρα πρέπει να δυσκολεύεται πολύ. Συχνοουρία φουλ, συχνά πυκνά με μικρές απώλειες στο εσώρουχο. Συσπάσεις επίσης αλλά προς το παρόν διαχειρίσιμες. Κούραση απίστευτη με το παραμικρό και πόνοι στη μέση. Είμαστε στην τελική ευθεία λογικό είναι. 

Αλεξ σε σχέση με τα υφάσματα δεν ξέρω να σου πω. Πιστεύω και εγώ ότι δεν θα τα πρότειναν εάν δεν ήταν κατάλληλα. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Από συμπτώματα και εγώ φουλ. Πλέον επειδή την έχω πατήσει πολλές φορές με το βραδινό φαγητό τρώω πολύ ελαφριά πολύ νωρίς. Μετά ξανά πεινάω κατά τις 2-3 και τρώω 2 μπισκότα digestive ίσα ίσα για να ξεγελαστώ την πείνα μου. Εμένα μου είναι πολύ δύσκολο να βουλευτών πλέον οπουδήποτε. Πονάω κάποιες φορές χαμηλά σαν σουβλιες στη μήτρα και νιώθω συνέχεια το μωρό να κουνιέται. Όταν έρχεται προς τα πάνω στο διάφραγμα μου κόβεται η ανάσα. Τα πόδια επίσης είναι σχεδόν συνέχεια στα πλευρά και με κοπανάει. Τι να κάνει και αυτό το καημένο,προσπαθεί να χωρεσει και να βολευτεί. Και στη μήτρα τη δική μου που είναι σχεδόν η μισή η κακομοίρα πρέπει να δυσκολεύεται πολύ. Συχνοουρία φουλ, συχνά πυκνά με μικρές απώλειες στο εσώρουχο. Συσπάσεις επίσης αλλά προς το παρόν διαχειρίσιμες. Κούραση απίστευτη με το παραμικρό και πόνοι στη μέση. Είμαστε στην τελική ευθεία λογικό είναι. 

Αλεξ σε σχέση με τα υφάσματα δεν ξέρω να σου πω. Πιστεύω και εγώ ότι δεν θα τα πρότειναν εάν δεν ήταν κατάλληλα. 

Ναι η κουραση και σε μενα εχει επιστρεψει.Πλεον κουραζομαι αρκετα ευκολα. Πετρωματα η μητρα συνεχεια τα εχω συνηθισει πλεον. Και εγω με το φαγητο τρωω πολυ μικρες μεριδες και παλι φουσκωνω και η αναπνοη μου ζοριζεται. Λογικο ειναι μεγαλωσαν τα νινακια μας. 

Κοριτσια να σας ρωτησω και κατι ακομα,φορμακι εξοδου πηρατε? Ειχα παρει ενα χοντρο με επενδυση μεσα (σαν μπουφαν απ'εξω δηλαδη) αλλα με απετρεψαν λεγοντας μου οτι Το Μαρτιο δεν θα εχει τοσο κρυο και να παρω ενα λεπτοτερο (υφασματινο απ'εξω) με επενδυση μεσα και να βαζω και κουβερτουλα αν τυχει και βγουμε.Εχω ΠΗΤ 1 Μαρτιου που θα εχει λογικα κρυο αλλα μετα τον Απριλιο γλυκαινει ο καιρος.Ποια η γνωμη σας?

Σας βαζω και Φωτο για να καταλαβετε ποια λεω

 

2vcgndw.jpgqnkbpk.jpg


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...