Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια! Χαλασε ο καιρος ολο το βραδυ βροντουσε εδω σε μας, ευτυχως η μικρη ουτε καταλαβε τιποτα.

@Alex1989θα της ξεκινησεις blw τελικα; Κ εγω θα ηθελα αλλα φοβαμαι ρε στο καλο. Εχω κ τον αντρα μου τερμα υπερβολικο κ υπερπροστατευτικο οποτε ηρθε κ εδεσε το γλυκο. Ετσι ηταν κ η δικια μου στην ηλικια σας κ ακομη ειναι. Καλα καλα δεν στεκοταν καθιστη κ ηθελε μονο ορθια να ειναι. Η γιατρος μου ειπε πρωτα να κατακτησει την καθιστη θεση κ μετα να την σηκωνω ορθια. Δεν μπορεσα να το εφαρμοσω 100% παντως τωρα καθεται αρκετα καλα. Που κ που τουμπαρει χαχαχ.

Κοριτσια η κοκκινη η κολοκυθα τρελη επιτυχια, της αρεσε πολυ. Της εδωσα κ χτες το απογευμα πρωτη φορα κουσκουσακι κ επισης της αρεσε. Μονο που δεν μπορεσα να το αλεσω εντελως αλλα το εφαγε κανονικα. Καταλαβε οτι ηταν διαφορετικη η υφη κ εκανε μασητικες κινησεις. Πρεπει να της δειχνω πιο πολλη εμποστοσυνη8-)


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Χαλασε ο καιρος ολο το βραδυ βροντουσε εδω σε μας, ευτυχως η μικρη ουτε καταλαβε τιποτα.

@Alex1989θα της ξεκινησεις blw τελικα; Κ εγω θα ηθελα αλλα φοβαμαι ρε στο καλο. Εχω κ τον αντρα μου τερμα υπερβολικο κ υπερπροστατευτικο οποτε ηρθε κ εδεσε το γλυκο. Ετσι ηταν κ η δικια μου στην ηλικια σας κ ακομη ειναι. Καλα καλα δεν στεκοταν καθιστη κ ηθελε μονο ορθια να ειναι. Η γιατρος μου ειπε πρωτα να κατακτησει την καθιστη θεση κ μετα να την σηκωνω ορθια. Δεν μπορεσα να το εφαρμοσω 100% παντως τωρα καθεται αρκετα καλα. Που κ που τουμπαρει χαχαχ.

Κοριτσια η κοκκινη η κολοκυθα τρελη επιτυχια, της αρεσε πολυ. Της εδωσα κ χτες το απογευμα πρωτη φορα κουσκουσακι κ επισης της αρεσε. Μονο που δεν μπορεσα να το αλεσω εντελως αλλα το εφαγε κανονικα. Καταλαβε οτι ηταν διαφορετικη η υφη κ εκανε μασητικες κινησεις. Πρεπει να της δειχνω πιο πολλη εμποστοσυνη8-)

Χαχαχαχαχ, τι μου θυμίζεις....Την πρώτη φορά που έδωσα βρεφικό μπισκότο στο μεγάλο γιο μου μόλις πήγε 6 μηνών που είχε και δύο δόντια , ο άντρας μου ήταν για βίντεο.. κοιτούσε το μωρό λες και του χω δωσει καρφιά να μασήσει..Ε μετά το ξεπέρασε όμως και πήγε μια χαρά το blw .Μια χαρά θα τα πάτε και εσείς :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, FifitsaReal είπε:

Χαχαχαχαχ, τι μου θυμίζεις....Την πρώτη φορά που έδωσα βρεφικό μπισκότο στο μεγάλο γιο μου μόλις πήγε 6 μηνών που είχε και δύο δόντια , ο άντρας μου ήταν για βίντεο.. κοιτούσε το μωρό λες και του χω δωσει καρφιά να μασήσει..Ε μετά το ξεπέρασε όμως και πήγε μια χαρά το blw .Μια χαρά θα τα πάτε και εσείς :)

Μπααα blw δεν θα κανω απλα σε κανα μηνα λεω να της δινω κομματακια να δοκιμαζει. Κορα ψωμιου που διαβασα πχ ή καμια μπανανα. Τι θα τους κανιυμε τους μπαμπαδες οεο; Αντε ο δικος σου ειναι κ παλια καραβανα , ο δικος μου ειναι τερμα υπερβολικος. Αλλος κανεις δεν εκανε παιδι μονο ο αντρας της evio...

  • Χαχα 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγώ κάποιες φορές που της εδωσα κομματάκια φοβήθηκα πολύ γιατί «πνίγηκε». Ειδικά την τελευταία φορά με μπανάνα πριν προλάβω να της το πάρω έκοψε ένα μεγάλο κομμάτι και δεν μπορούσε να το διαχειριστεί. Πανικοβλήθηκε και εγώ και έβαλα το δάχτυλο και της το έβγαλα το κομμάτι. Ο παιδίατρος μου είναι κάθετος και θέλει να ξεκινήσουμε ξανά να προσφέρουμε και κομματάκια εκτός από αλεσμένο. Τώρα βέβαια που είναι άρρωστη και βήχει ούτως ή άλλως δεν θα της δώσω κάτι. Μόλις συνέλθει και μπορούμε να βάλουμε εισαγωγή κάτι καινούριο θα της δώσω ψωμί κόρα να μασουλάει και θα δίνω και κανενα λαχανικό πατημένο με πηγούνι όχι αλεσμένο. Ξέρω ότι είναι κυρίως ο δικός μου φόβος αλλά ήταν πολύ τρομακτικό βρε κοριτσια. Θα πρέπει να το ξεπεράσω βέβαια.


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι η μπανάνα είναι πολύ μαλακή για αρχή εξάλλου αν δεν έχουν ακόμα δοντακια δε μπορεί να εξασκήσει μάσηση.Κατι πιο σκληρό να το κρατάει και να το χαζό δαγκώνει ίσως για αρχή , εγώ τους δίνω και κρατάνε ψωμάκι , μπισκοτάκια και φαγητό στο δίσκο τους από το αλεσμενο που οκ δεν είναι τελείως πουρές .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Χαλασε ο καιρος ολο το βραδυ βροντουσε εδω σε μας, ευτυχως η μικρη ουτε καταλαβε τιποτα.

@Alex1989θα της ξεκινησεις blw τελικα; Κ εγω θα ηθελα αλλα φοβαμαι ρε στο καλο. Εχω κ τον αντρα μου τερμα υπερβολικο κ υπερπροστατευτικο οποτε ηρθε κ εδεσε το γλυκο. Ετσι ηταν κ η δικια μου στην ηλικια σας κ ακομη ειναι. Καλα καλα δεν στεκοταν καθιστη κ ηθελε μονο ορθια να ειναι. Η γιατρος μου ειπε πρωτα να κατακτησει την καθιστη θεση κ μετα να την σηκωνω ορθια. Δεν μπορεσα να το εφαρμοσω 100% παντως τωρα καθεται αρκετα καλα. Που κ που τουμπαρει χαχαχ.

Κοριτσια η κοκκινη η κολοκυθα τρελη επιτυχια, της αρεσε πολυ. Της εδωσα κ χτες το απογευμα πρωτη φορα κουσκουσακι κ επισης της αρεσε. Μονο που δεν μπορεσα να το αλεσω εντελως αλλα το εφαγε κανονικα. Καταλαβε οτι ηταν διαφορετικη η υφη κ εκανε μασητικες κινησεις. Πρεπει να της δειχνω πιο πολλη εμποστοσυνη8-)

Κοκκινη κολοκυθα ε? Ενδιαφέρον. ..με τι το συνδιασες?

Εμένα ρε κοριτσια θέλει να πιάνει το κουταλι κ το μπολακι κ γίνεται φυσικα χαλια. Για να φαει 5 κουταλιες μετα θελουμε μπάνιο κ το καρεκλακι μαζι. Αυτο 3 φορες τη μερα πως θα το κανω που δεν κάθεται κ πουθενά ο μπόμπιρας?  Εσας έτσι γίνονται?  Πραγματικα ειμαι διαρκως σε ενα τρεξιμο να προλαβω να κανω πράγματα με ενα μωρο στο μπαγκραουντ να κλαιει και με το ζορι κανω το φαγητό του. Και επειδη τα κανω ολα στα γρηγορα εχω ενοχες που δεν του δοκιμασα πολλα φαγητα ακομα. Εσεις πως τα προλαβαίνετε? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι @Nicol_ πολυ νοστιμη εφαγα κ εγω πρωτη φορα. Ειχα κανει κοτοππυλο με αρακα κ πατατα κ δεν το ηθελε. Εψησα την κολοκυθα για μια ωρα ππυ διαβασα στο νετ. Αντι για πατατα εβαλα στο φαγητο της την κολοκυθα. Και το απογευμα στο ζουμι απο το φαγητο εβαλα το κους κους κ κολοκυθα παλι κ εγινε πολυ νοστιμο.

Εγω να πω την αμαρτια μου τις περισσοτερες δουλειες τις κανω οταν ειναι εδω ο συζυγος ή σε κατι μισαωρους υπνακους που ριχνει. Το φαγητο της το κανω με την μικρη στο καρεκλακι κ βαζω κ λιγο παιδικα να βλεπει. Αμα κλαιει την αφηνω να κλαψει, πανω απο 5λεπτο δεν θα ειναι ουτως ή αλλως. Τι αλλο να κανω; Να την αφησω νηστικια ή να μην παω τουαλετα ξερω γω; Της μιλαω συνεχεια κ ας κλαιει:?

Σημερα πχ απο την ωρα που ξυπνησε ηταν μες στην γκρινια. Με τιποτα δεν ευχαριστιοταν. Περασαμε ποσες ωρες κατω να παιζουμε κ παλι γκρινιαζε. Ε την εβαλα στο καρεκλι κ καθαρισα την κουζινα κ εφτιαξα το φαγητο της κ ας γκρινιαζε...

  • Μου αρέσει 3

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Το πρώτο γεύμα τι ώρα?

Το πρωτο του δινω γαλα 6 7 η ωρα που θα ξυπνησει ..μετα φρουτοκρεμα στις 11, 2 30 με 3 τρωει μεσημεριανο μετα στις 7 κ μετα παει 10-11 για να φαει τελευταιο γευμα!

Just now, Nicol_ είπε:

Κοκκινη κολοκυθα ε? Ενδιαφέρον. ..με τι το συνδιασες?

Εμένα ρε κοριτσια θέλει να πιάνει το κουταλι κ το μπολακι κ γίνεται φυσικα χαλια. Για να φαει 5 κουταλιες μετα θελουμε μπάνιο κ το καρεκλακι μαζι. Αυτο 3 φορες τη μερα πως θα το κανω που δεν κάθεται κ πουθενά ο μπόμπιρας?  Εσας έτσι γίνονται?  Πραγματικα ειμαι διαρκως σε ενα τρεξιμο να προλαβω να κανω πράγματα με ενα μωρο στο μπαγκραουντ να κλαιει και με το ζορι κανω το φαγητό του. Και επειδη τα κανω ολα στα γρηγορα εχω ενοχες που δεν του δοκιμασα πολλα φαγητα ακομα. Εσεις πως τα προλαβαίνετε? 

Εμενα Νικολ ευτυχως καθεται ακομα κατω στο γυμν με τα παζλ του κ παιζει κ γενικά μου κοιμαται αρκετες ωρες οποτε εχω χρονο μεσα στην μερα ευτυχως κ μεχρι ωρας τουλαχιστον.. επισης δν μου λερωνεται σχεδον καθολου στο φαγητό..αφου του ειχα βαλει κ εγω το μπολακι του μπροστα του για να βαλει μεσα χερακια και να παιξει και ουτε που το ακουμπησε! εσυ αν παρεις γυναικα οπως ειπες θα σε βοηθησει πολυ θα δεις.. εχεις αρχισει να ψαχνεις?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, evio είπε:

Ναι @Nicol_ πολυ νοστιμη εφαγα κ εγω πρωτη φορα. Ειχα κανει κοτοππυλο με αρακα κ πατατα κ δεν το ηθελε. Εψησα την κολοκυθα για μια ωρα ππυ διαβασα στο νετ. Αντι για πατατα εβαλα στο φαγητο της την κολοκυθα. Και το απογευμα στο ζουμι απο το φαγητο εβαλα το κους κους κ κολοκυθα παλι κ εγινε πολυ νοστιμο.

Εγω να πω την αμαρτια μου τις περισσοτερες δουλειες τις κανω οταν ειναι εδω ο συζυγος ή σε κατι μισαωρους υπνακους που ριχνει. Το φαγητο της το κανω με την μικρη στο καρεκλακι κ βαζω κ λιγο παιδικα να βλεπει. Αμα κλαιει την αφηνω να κλαψει, πανω απο 5λεπτο δεν θα ειναι ουτως ή αλλως. Τι αλλο να κανω; Να την αφησω νηστικια ή να μην παω τουαλετα ξερω γω; Της μιλαω συνεχεια κ ας κλαιει:?

Σημερα πχ απο την ωρα που ξυπνησε ηταν μες στην γκρινια. Με τιποτα δεν ευχαριστιοταν. Περασαμε ποσες ωρες κατω να παιζουμε κ παλι γκρινιαζε. Ε την εβαλα στο καρεκλι κ καθαρισα την κουζινα κ εφτιαξα το φαγητο της κ ας γκρινιαζε...

Ετσι κ εγω τον αφήνω να γκρινιαζει για να προλαβω αλλα μερικες φορες η γκρινια ανεβαινει σε ντεσιμπέλ πολυ γρήγορα. .

πρίν από 52 λεπτά , Sol_10 είπε:

Το πρωτο του δινω γαλα 6 7 η ωρα που θα ξυπνησει ..μετα φρουτοκρεμα στις 11, 2 30 με 3 τρωει μεσημεριανο μετα στις 7 κ μετα παει 10-11 για να φαει τελευταιο γευμα!

Εμενα Νικολ ευτυχως καθεται ακομα κατω στο γυμν με τα παζλ του κ παιζει κ γενικά μου κοιμαται αρκετες ωρες οποτε εχω χρονο μεσα στην μερα ευτυχως κ μεχρι ωρας τουλαχιστον.. επισης δν μου λερωνεται σχεδον καθολου στο φαγητό..αφου του ειχα βαλει κ εγω το μπολακι του μπροστα του για να βαλει μεσα χερακια και να παιξει και ουτε που το ακουμπησε! εσυ αν παρεις γυναικα οπως ειπες θα σε βοηθησει πολυ θα δεις.. εχεις αρχισει να ψαχνεις?

Σολ ναι ψάχνω ειδαμε ήδη μια κοπελα κ περιμένω την Κυριακή αλλες δυο.

Κορίτσια να σας ρωτήσω φοράτε παπούτσια στα μωρα σας?  Αν ναι τι παπούτσια πηρατε?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Το πρωτο του δινω γαλα 6 7 η ωρα που θα ξυπνησει ..μετα φρουτοκρεμα στις 11, 2 30 με 3 τρωει μεσημεριανο μετα στις 7 κ μετα παει 10-11 για να φαει τελευταιο γευμα!

Εμενα Νικολ ευτυχως καθεται ακομα κατω στο γυμν με τα παζλ του κ παιζει κ γενικά μου κοιμαται αρκετες ωρες οποτε εχω χρονο μεσα στην μερα ευτυχως κ μεχρι ωρας τουλαχιστον.. επισης δν μου λερωνεται σχεδον καθολου στο φαγητό..αφου του ειχα βαλει κ εγω το μπολακι του μπροστα του για να βαλει μεσα χερακια και να παιξει και ουτε που το ακουμπησε! εσυ αν παρεις γυναικα οπως ειπες θα σε βοηθησει πολυ θα δεις.. εχεις αρχισει να ψαχνεις?

Μια χαρά είναι οι ώρες σας απλά βλακεία που τον παίρνεις στις 8 ο ύπνος. Νωρίτερα τι ώρες κοιμάται?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, evio είπε:

Ναι @Nicol_ πολυ νοστιμη εφαγα κ εγω πρωτη φορα. Ειχα κανει κοτοππυλο με αρακα κ πατατα κ δεν το ηθελε. Εψησα την κολοκυθα για μια ωρα ππυ διαβασα στο νετ. Αντι για πατατα εβαλα στο φαγητο της την κολοκυθα. Και το απογευμα στο ζουμι απο το φαγητο εβαλα το κους κους κ κολοκυθα παλι κ εγινε πολυ νοστιμο.

Εγω να πω την αμαρτια μου τις περισσοτερες δουλειες τις κανω οταν ειναι εδω ο συζυγος ή σε κατι μισαωρους υπνακους που ριχνει. Το φαγητο της το κανω με την μικρη στο καρεκλακι κ βαζω κ λιγο παιδικα να βλεπει. Αμα κλαιει την αφηνω να κλαψει, πανω απο 5λεπτο δεν θα ειναι ουτως ή αλλως. Τι αλλο να κανω; Να την αφησω νηστικια ή να μην παω τουαλετα ξερω γω; Της μιλαω συνεχεια κ ας κλαιει:?

Σημερα πχ απο την ωρα που ξυπνησε ηταν μες στην γκρινια. Με τιποτα δεν ευχαριστιοταν. Περασαμε ποσες ωρες κατω να παιζουμε κ παλι γκρινιαζε. Ε την εβαλα στο καρεκλι κ καθαρισα την κουζινα κ εφτιαξα το φαγητο της κ ας γκρινιαζε...

Αυτά ακριβώς σα να περιγράφεις εμάς!!!

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Ετσι κ εγω τον αφήνω να γκρινιαζει για να προλαβω αλλα μερικες φορες η γκρινια ανεβαινει σε ντεσιμπέλ πολυ γρήγορα. .

Σολ ναι ψάχνω ειδαμε ήδη μια κοπελα κ περιμένω την Κυριακή αλλες δυο.

Κορίτσια να σας ρωτήσω φοράτε παπούτσια στα μωρα σας?  Αν ναι τι παπούτσια πηρατε?

Εγώ ρώτησα τον παιδίατρο για παπουτσια και μου είπε όταν ξεκινήσει να περπατάει. Μπορείς όμως να του φοράς παπουτσάκια αγκαλιάς, είναι σαν παντοφλάκια μαλακα και δεν επηρεάζουν καθόλου την ανάπτυξη του ποδιού.

5 ώρες πρίν, evio είπε:

Ναι @Nicol_ πολυ νοστιμη εφαγα κ εγω πρωτη φορα. Ειχα κανει κοτοππυλο με αρακα κ πατατα κ δεν το ηθελε. Εψησα την κολοκυθα για μια ωρα ππυ διαβασα στο νετ. Αντι για πατατα εβαλα στο φαγητο της την κολοκυθα. Και το απογευμα στο ζουμι απο το φαγητο εβαλα το κους κους κ κολοκυθα παλι κ εγινε πολυ νοστιμο.

Εγω να πω την αμαρτια μου τις περισσοτερες δουλειες τις κανω οταν ειναι εδω ο συζυγος ή σε κατι μισαωρους υπνακους που ριχνει. Το φαγητο της το κανω με την μικρη στο καρεκλακι κ βαζω κ λιγο παιδικα να βλεπει. Αμα κλαιει την αφηνω να κλαψει, πανω απο 5λεπτο δεν θα ειναι ουτως ή αλλως. Τι αλλο να κανω; Να την αφησω νηστικια ή να μην παω τουαλετα ξερω γω; Της μιλαω συνεχεια κ ας κλαιει:?

Σημερα πχ απο την ωρα που ξυπνησε ηταν μες στην γκρινια. Με τιποτα δεν ευχαριστιοταν. Περασαμε ποσες ωρες κατω να παιζουμε κ παλι γκρινιαζε. Ε την εβαλα στο καρεκλι κ καθαρισα την κουζινα κ εφτιαξα το φαγητο της κ ας γκρινιαζε...

Και εμένα έχει ξετρελαθει με την κολοκύθα. Έχω πάρει μία και την έχω κόψει κομματάκια και την έχω στην κατάψυξη. 

Κοριτσια σήμερα με δάγκωσε πρώτη φορά στη θηλή η μικρή. Δεν μπορώ να σας περιγράψω τον πόνο που ένιωσα εκείνη τη στιγμή. Είναι επειδή έχει βουλωμένη μύτη και ξέρω ότι δεν έγινε επίτηδες όμως εκείνη τη στιγμή της φώναξα χωρίς να το θέλω. Επίσης το βράδυ που θήλασε με τρόμο σκεφτόμουν κάθε φορά που ρουθουνιζε ότι θα την ξαναπάθω. Τι να κάνω με το συνάχι βρε κοριτσια? Βάζω συνέχεια όρο, ρουφάω τις μυξες με τη συσκευή....τίποτε δε γίνεται ακόμη ρουθουνιζει. Το λυπαμαι το καημένο δεν μπορεί να φάει, δεν μπορεί να κοιμηθεί...

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Μια χαρά είναι οι ώρες σας απλά βλακεία που τον παίρνεις στις 8 ο ύπνος. Νωρίτερα τι ώρες κοιμάται?

Το πρωι πινει το γαλα κ κοιμαται κατευθείαν  μετα θα ξυπνησει κατα 9 30 με 10..θα φαει την φρουτοκρεμα στις 11 και μεχρι τις 11 30 εχει κοιμηθει.. ξυπναει 12 30 με 1 τρωει το μεσημεριανο του στις 2-3 και μεχρι τις 4 εχει ξανα κοιμηθει .. μετα παλι θα ξυπναει μετα απο καμια ωρα θα φαει στις 7 και 8 με 8 30 θελει παλι υπνο.. 

Just now, palmoira είπε:

Εγώ ρώτησα τον παιδίατρο για παπουτσια και μου είπε όταν ξεκινήσει να περπατάει. Μπορείς όμως να του φοράς παπουτσάκια αγκαλιάς, είναι σαν παντοφλάκια μαλακα και δεν επηρεάζουν καθόλου την ανάπτυξη του ποδιού.

Και εμένα έχει ξετρελαθει με την κολοκύθα. Έχω πάρει μία και την έχω κόψει κομματάκια και την έχω στην κατάψυξη. 

Κοριτσια σήμερα με δάγκωσε πρώτη φορά στη θηλή η μικρή. Δεν μπορώ να σας περιγράψω τον πόνο που ένιωσα εκείνη τη στιγμή. Είναι επειδή έχει βουλωμένη μύτη και ξέρω ότι δεν έγινε επίτηδες όμως εκείνη τη στιγμή της φώναξα χωρίς να το θέλω. Επίσης το βράδυ που θήλασε με τρόμο σκεφτόμουν κάθε φορά που ρουθουνιζε ότι θα την ξαναπάθω. Τι να κάνω με το συνάχι βρε κοριτσια? Βάζω συνέχεια όρο, ρουφάω τις μυξες με τη συσκευή....τίποτε δε γίνεται ακόμη ρουθουνιζει. Το λυπαμαι το καημένο δεν μπορεί να φάει, δεν μπορεί να κοιμηθεί...

Και εμενα εχει ακομα... οσο μπορεις ορο σν μπορεις να κανεις τπτ αλλο..ειναι μαρτυριο η αληθεια ειναι αλλα υπομονηθα περασει..περαστικα σας γρηγορα!

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Ετσι κ εγω τον αφήνω να γκρινιαζει για να προλαβω αλλα μερικες φορες η γκρινια ανεβαινει σε ντεσιμπέλ πολυ γρήγορα. .

Σολ ναι ψάχνω ειδαμε ήδη μια κοπελα κ περιμένω την Κυριακή αλλες δυο.

Κορίτσια να σας ρωτήσω φοράτε παπούτσια στα μωρα σας?  Αν ναι τι παπούτσια πηρατε?

Εγω του εχω παρει αγκαλιας παπουτσακια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εδω η ξεκουραστη μανα. Κοιμηθηκε το σπλαχνο μου απο τις 9 μεχρι τις 5κ30 στην κουνια της παρακαλω! Την εβαλα εξαρχης μπρουμητα να μην στριφογυρναει κ κοπαναει την κεφαλα της στα καγκελα κ ψοφησαμε στον υπνο κ οι δυο! Μετα την πηρα στο κρεβατι μου την ταισα κ ψιλοκοιμηθηκε μεχρι τις 7, χλιδη κοριτσια!

@palmoira εχεις πολυ ευγενικο παιδι που σε δαγκωσε τωρα πρωτη φορα! Ρωτα τον γιατρο σας για αποσθμφορητικο. Εστω πριν τον υπνο να της βαζεις. Κανει ανετα για τις ηλικιες των παιδιων μας. Πηρες μεγαλη κολοκυθα; Εγω πηρα κατι σαν φλασκια σε μεγεθος πεπονιου πανω κατω. Πρωτη φορα τις ειδα κ εγω.

@Nicol_ ουτε εγω της φοραω παππυτσια. Μονο αμα παμε καπου κ την ντυσω καλα της φοραω παπουτσακια αγκαλιας.

@Smile89 ωραια περναμε χαχαχ!

@Sol_10 ριχνει υπνους με το κιλο ο μπεμπης σου! Η δικια μου εναν μισαωρο υπνακο κανει το πρωι κ εναν 2ωρο το μεσημερι! Αλλα κοιμαται πολυ νωρις το βραδυ, μεχρι τις 9 βαρια εχει κοιμηθει.

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...