Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Αγωνία Πριν την εξωσωματική.


Recommended Posts

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη το προσωπικο αψογο ευγενεστατο με ειχαν πλησιασει με πολυ γλυκο τροπο δε ξερω εγω ενιωσα σαν να ημουν παιδι τους κ να σημειωσω οτι η κλινικη υπολυτουργουσε εκεινη την ημερα λογω αγ.πνευματος ηταν αργια.κ φυσικα δεν εχω λογια για τη μαια του γιατρου μου παροτι πολυ μικρη σε ηλικια ειναι πολυ γλυκος ανθρωπος.τωρα για τις επιτυχιες ειναι σχετικο στο καθε κεντρο παιζουν πολλα ρολο  κ ο γιατρος κ ολα εγω εμεινα με την πρωτη.σου ευχομαι καλη επιτυχία ολα να πανε καλα!!Καλη ψυχολογια να εχεις πρωτα απο ολα κ χωρις ανχος!!

σε ευχαριατω πολυ κοπελα μ....οτι επιθυμεις να στο δωσει η ζωη ....

πρίν από 1 λεπτό , Ιωάννα Παπαϊωάννου είπε:

Ναι ναι ναι Θέλω βοήθεια. 

ο γιατρος μ λεγεται ξενωφωντας παπαθανακος κ συνεργαζεται με το μητερα...πολυ δοτικος ...εξυπνος νεος μα πανω απο ολα ανθρωπος...24 ωρες στο τηλ να σ λυση οτι απορια θες κ οτι ωρα θες....δεν σε ξεπεταει ποτε ....αυτος με ανελαβε κ αυτος θα με τελειωσει.ειναι παντα διπλα σ....αμα θες σ δινω κ το τηλ τ ....η οτι αλλο θες μ λες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

εγω ειμαι στο μητερα  στην αθηνα....προσιτη τιμη κ εκει.

κ γω στο μητερα ειμαι....εκει θα ξεκινησω σε 10 μερες...για εξωσωματικη....πως Είναι εκει για πες μ....εχει επυτιχιες???? σε ευχαριστω πολυ κ σορρυ για την σφηνα ....απλως εξαχνα καποια να μ πει εμπειριες απο το μητερα ...κ εμενα εκει ειναι ο γοατρος μ....

καλησπερα κούκλα μ...κ γω μπορω να σε βοηθησω αμα θες για κεντρο....μην ανχωνεσαι....θα πετύχεις ....ο θεος ειναι μεγαλος....κ γω σε σταδιο εξωσωματικης ειμαι....αχ παναγια μ....ολες μας να πιασουμε....οτι θες μ λες....Φιλάκια 

Ναι ναι ναι το θέλω πολυ

πρίν από 10 λεπτά , rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριατω πολυ κοπελα μ....οτι επιθυμεις να στο δωσει η ζωη ....

ο γιατρος μ λεγεται ξενωφωντας παπαθανακος κ συνεργαζεται με το μητερα...πολυ δοτικος ...εξυπνος νεος μα πανω απο ολα ανθρωπος...24 ωρες στο τηλ να σ λυση οτι απορια θες κ οτι ωρα θες....δεν σε ξεπεταει ποτε ....αυτος με ανελαβε κ αυτος θα με τελειωσει.ειναι παντα διπλα σ....αμα θες σ δινω κ το τηλ τ ....η οτι αλλο θες μ λες....

Εάν μπορείς Πεσμου το τηλέφωνο του. Περίπου πόσο θα σας κοστίσει;

2 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

εγω ειμαι στο μητερα  στην αθηνα....προσιτη τιμη κ εκει.

κ γω στο μητερα ειμαι....εκει θα ξεκινησω σε 10 μερες...για εξωσωματικη....πως Είναι εκει για πες μ....εχει επυτιχιες???? σε ευχαριστω πολυ κ σορρυ για την σφηνα ....απλως εξαχνα καποια να μ πει εμπειριες απο το μητερα ...κ εμενα εκει ειναι ο γοατρος μ....

καλησπερα κούκλα μ...κ γω μπορω να σε βοηθησω αμα θες για κεντρο....μην ανχωνεσαι....θα πετύχεις ....ο θεος ειναι μεγαλος....κ γω σε σταδιο εξωσωματικης ειμαι....αχ παναγια μ....ολες μας να πιασουμε....οτι θες μ λες....Φιλάκια 

Ναι ναι ναι το θέλω πολύ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ιωάννα Παπαϊωάννου είπε:

Ναι ναι ναι το θέλω πολυ

Εάν μπορείς Πεσμου το τηλέφωνο του. Περίπου πόσο θα σας κοστίσει;

βαρια μ ειπε 3.500 ολα μαζι....το πιο πολυ σ λεω ....κατσε να βρω προσωπικό μνμ να σ στειλω το τηλ.οκ????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rafaelatarzan είπε:

βαρια μ ειπε 3.500 ολα μαζι....το πιο πολυ σ λεω ....κατσε να βρω προσωπικό μνμ να σ στειλω το τηλ.οκ????

Εντάξει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

βαρια μ ειπε 3.500 ολα μαζι....το πιο πολυ σ λεω ....κατσε να βρω προσωπικό μνμ να σ στειλω το τηλ.οκ????

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλα το 3.500 δεν ειναι προσιτή τιμη. Ειναι η τιμη που ζητάνε όλοι.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Καντι said:

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλα το 3.500 δεν ειναι προσιτή τιμη. Ειναι η τιμη που ζητάνε όλοι.

Καλημερα, συγνώμη που θα παρέμβω και εγώ, αλλά θα συμφωνήσω. Οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες παντού.

Επίσης, οι περισσότεροι συμβατικοί γιατροί  χρησιμοποιούν τα τμήματα εξωσωματικής στα μαιευτήρια και φυσικά αυτα θα προτείνουν ως καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριατω πολυ κοπελα μ....οτι επιθυμεις να στο δωσει η ζωη ....

ο γιατρος μ λεγεται ξενωφωντας παπαθανακος κ συνεργαζεται με το μητερα...πολυ δοτικος ...εξυπνος νεος μα πανω απο ολα ανθρωπος...24 ωρες στο τηλ να σ λυση οτι απορια θες κ οτι ωρα θες....δεν σε ξεπεταει ποτε ....αυτος με ανελαβε κ αυτος θα με τελειωσει.ειναι παντα διπλα σ....αμα θες σ δινω κ το τηλ τ ....η οτι αλλο θες μ λες....

Να εισαι καλα κ σενα ευχομαι να πανε ολα καλα!! Διαβαζα για το γιατρο σου δεν ειχα αυτον αλλα ετσι ακριβως ηταν κ  ο δικος μου τελικα οι πιο νεοι νομιζω ειναι καλυτεροι εχουν ορεξη κ δεν σε ξεπετανε εμενα ακομα κ τωρα μιλανε με το γιατρο μου γιατην εξελιξη της εγκυμοσυνης μου γιατι ειμαι σε αλλη πολη 

πρίν από 32 λεπτά , Καντι είπε:

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλα το 3.500 δεν ειναι προσιτή τιμη. Ειναι η τιμη που ζητάνε όλοι.

Εμενα 2800 μου εφτασε παιδια δε νομιζω να παιρνουν κ λιγοτερα πανω κατω εκει ειναι οι περισσοτεροι το 3500 κ μενα πολυ μου φαινεται.

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Happyoula είπε:

Καλημερα, συγνώμη που θα παρέμβω και εγώ, αλλά θα συμφωνήσω. Οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες παντού.

Επίσης, οι περισσότεροι συμβατικοί γιατροί  χρησιμοποιούν τα τμήματα εξωσωματικής στα μαιευτήρια και φυσικά αυτα θα προτείνουν ως καλυτερα.

Για την ακρίβεια εγω εκανα προσπαθεια που πλήρωσα 2.200 αλλα όσοι συνθήκες ηταν άθλιες. Αυτή την λες προσιτή τιμη αλλα τι να το κανεις οταν βάζουν τα έμβρυα 2η μερα γιατι δεν έχουν εργαστηριο.

 Θα συμφωνήσω για τα προτεινόμενα κέντρα καθως όλοι παίρνουν ποσοστά.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Happyoula είπε:

Καλημερα, συγνώμη που θα παρέμβω και εγώ, αλλά θα συμφωνήσω. Οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες παντού.

Επίσης, οι περισσότεροι συμβατικοί γιατροί  χρησιμοποιούν τα τμήματα εξωσωματικής στα μαιευτήρια και φυσικά αυτα θα προτείνουν ως καλυτερα.

Αυτο εννοειτε ο δικος μου συνεργαζοταν με το μητερα αλλα ποτε δε μου το προτεινε ως το καλυτερο βασικα με αυτο συνεργαζοταν κ εκει πηγαμε αλλα εμεινα ευχαριστημενη

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Να εισαι καλα κ σενα ευχομαι να πανε ολα καλα!! Διαβαζα για το γιατρο σου δεν ειχα αυτον αλλα ετσι ακριβως ηταν κ  ο δικος μου τελικα οι πιο νεοι νομιζω ειναι καλυτεροι εχουν ορεξη κ δεν σε ξεπετανε εμενα ακομα κ τωρα μιλανε με το γιατρο μου γιατην εξελιξη της εγκυμοσυνης μου γιατι ειμαι σε αλλη πολη 

Εμενα 2800 μου εφτασε παιδια δε νομιζω να παιρνουν κ λιγοτερα πανω κατω εκει ειναι οι περισσοτεροι το 3500 κ μενα πολυ μου φαινεται.

Παίρνουν μεχρι 3.900 αυτή ειναι η ανώτερη τιμη που μου έχουν πει για Ελλαδα, με διαπραγμάτευση κι εγω έφτασα τελικα απο 3.700 αρχική 3.200.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Καντι είπε:

Παίρνουν μεχρι 3.900 αυτή ειναι η ανώτερη τιμη που μου έχουν πει για Ελλαδα, με διαπραγμάτευση κι εγω έφτασα τελικα απο 3.700 αρχική 3.200.

Την ανωτερη την ξερω εχω ακουσει κ 5000 απο γνωστη μου για την κατωτερη εννοουσα πανω κατω στα 2800. Το θεμα ειναι να τα δινεις αλλα να μενεις ευχαριστημενος οχι να πληρωνεις τοσα λεφτα κ να μη σου δινουν σημασια αυτο δε το δεχομαι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτο εννοειτε ο δικος μου συνεργαζοταν με το μητερα αλλα ποτε δε μου το προτεινε ως το καλυτερο βασικα με αυτο συνεργαζοταν κ εκει πηγαμε αλλα εμεινα ευχαριστημενη

Έμεινες ευχαριστημένη εκ του αποτελέσματος.......

 Δεν σε κατηγορώ για κατι, αλλα αν δεν ειχες θετική έκβαση σίγουρα θα έβλεπες παραλήψεις.

 Μηπως οι 5.000 ηταν με φαρμακα; Δεν μπορώ να φανταστώ ποιος ζητάει τόσα χρηματα καθως ασχολούμαι χρόνια με το σπορ και ξερω ποσα παιρνει το καθε μεγάλο κέντρο.

 Με το καλο να έρθουν τα μωράκια σου!!!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Καντι είπε:

Έμεινες ευχαριστημένη εκ του αποτελέσματος.......

 Δεν σε κατηγορώ για κατι, αλλα αν δεν ειχες θετική έκβαση σίγουρα θα έβλεπες παραλήψεις.

 Μηπως οι 5.000 ηταν με φαρμακα; Δεν μπορώ να φανταστώ ποιος ζητάει τόσα χρηματα καθως ασχολούμαι χρόνια με το σπορ και ξερω ποσα παιρνει το καθε μεγάλο κέντρο.

 Με το καλο να έρθουν τα μωράκια σου!!!

Εμεινα ευχαρηστιμενη ασχετα με το αποτελεσμα κ να μην ειχα επιτυχία παλι εκει θα εκανα προσπάθεια γιατι μου φερθηκαν πολυ ωραια μπορει καποιος αλλος στο ιδιο κεντρο να μην εμεινε ευχαριστημενος δεν ειμαι απολυτη ουτε το προτεινω ως το καλυτερο την εμπειρια μου λεω. Κ εννοειτε δε το προτεινω για το αποτελεσμα που πηρα το αναφερω κ πιο πανω οτι αυτο ειναι σχετικο δε παιζει ρολο μονο το κεντρο παιζουν πολλα εμεις ημασταν ευκολη περιπτωση γιαυτο δε το προτεινω για το αποτελεσμα. για την αλλη περιπτωση δε ξερω αν ηταν με τα φαρμακα αυτο δε μου το ξεκαθαρησε ουτε το κεντρο ξερω. Σ ευχαριστω πολυ οτι καλυτερο ευχομαι κ σε σενα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...