Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας ελπίζω όλα να είναι καλά και το αίμα να μην είναι τίποτα

Σου το ευχομαι πραγματικα αν θες ενημερωσε μας αφου πας στον γιατρο!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Eleutheria24κοριτσακι εγω ειχα αιμα στην 5η εβδομαδα λιγο ροζ.στην 8η επαθα μεγαλη αιμοραγια.ευτυχως ολα πηγαν καλα κ το αγορι μου αυτη τη στιγμη παιζει στο παρκο του.απλα ο γιατρος υπεθεσε οτι ηταν ελειψη προγεστερονης( ποτε δεν μετρησα αυτη την ορμονη) οποτε επαιρνα ουτροτζεσταν κ ξαπλα μονο για τουαλετα σηκωνομουν.εως την 14 εβδομαδα ειχα λιγο αιμα σχεδον καθε μερα.σταματησε βεβαια κ γ αυτο θεωρησε ο γιατρος οτι ηταν λογο προγεστερονης.οταν γεννησα ομως βρεθηκε αιματωμα στον πλακουντα.απλα ψαξτο καλα.πολλες κοπελες εχουν αιμα στην αρχη της εγκυμοσυνης τους.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera kalimera. Piga exthes ston giatro eide sako alla leei eixame kai mia apokolisi sakou. Egw sinexizo vevaia na exw kanonika aima. Anxonomai toso poli kai den kserw pote tha stamatisi ayto to aima. Mou eipe na erxomai kanonika douleia logo tou oti sxedon oloi mera kathomai se mia karekla alla leei oso mporw genika na kathomai kai na min kourazomai. Gnwrizis pote stamataei to aima? Perno utrogestan alla tpt kamia veltiosi tha perno 5 meres

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Eleutheria24 είπε:

Kalimera kalimera. Piga exthes ston giatro eide sako alla leei eixame kai mia apokolisi sakou. Egw sinexizo vevaia na exw kanonika aima. Anxonomai toso poli kai den kserw pote tha stamatisi ayto to aima. Mou eipe na erxomai kanonika douleia logo tou oti sxedon oloi mera kathomai se mia karekla alla leei oso mporw genika na kathomai kai na min kourazomai. Gnwrizis pote stamataei to aima? Perno utrogestan alla tpt kamia veltiosi tha perno 5 meres

@Eleutheria24 κανεις δεν μπορει να σου πει ποτε θα σταματησει το αιμα μπορει να σε παει και μεχρι τελος εγκυμοσυνης ετσι 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Eleutheria24 είπε:

Kalimera kalimera. Piga exthes ston giatro eide sako alla leei eixame kai mia apokolisi sakou. Egw sinexizo vevaia na exw kanonika aima. Anxonomai toso poli kai den kserw pote tha stamatisi ayto to aima. Mou eipe na erxomai kanonika douleia logo tou oti sxedon oloi mera kathomai se mia karekla alla leei oso mporw genika na kathomai kai na min kourazomai. Gnwrizis pote stamataei to aima? Perno utrogestan alla tpt kamia veltiosi tha perno 5 meres

Καλημερα κ απο μενα ευχομαι ολα καλα απο δω κ περα κανε αυτα που σου ειπε ο γιατρος κ οσο μπορεις ξεκουραση το αιμα ειναι αναλογα δε μπορεις να ξερεις ποτε θα σταματησει μπορει να σταματησει κ μετα να εχεις ξανα γενικα να μην ανχωνεσαι αφου ειναι ολα καλα γιατι δε σου κανει καλο εγω ειμαι στο κρεβατι απο την 7η εβδομαδα με τρελη αιμοραγια η οποια σταματησε την 16η δε στο λεω για να σε τρομαξω απλα για να μην ανχωνεσαι δεν επιρεαστηκαν τα μωρακια καθολου παροτι ειχα τοσο αιμα σου ευχομαι να περασει γρηγορα οσο μπορεις να προσεχεις κ ολα θα πανε καλα!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eleytheria 24: Και εγω δεν ειχα αιμα στην εγκυμοσυνη μου μονο λιγα καφε υγρα.γνωμη μου ειναι πως αν εχεις τη δυναττητα να λειψεις απο τη δουλεια σου για καποιο διαστημα να το κανεις οσο ξεκουραστη και αν ειναι και τα utrogestan. Να μη τα σταματισεις σε πεντε μερες .ποσα παιρνεις;;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...