Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΓΕΝΝΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


athina_rain

Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Καλημέραααα!!!! 26 είμαι!!!! Εγώ πάλι σταμάτησα τη δουλειά μόλις έμαθα για την εγκυμοσύνη, τώρα μόλις ξεπεταχτουν και πάνε παιδικό θα ψάξω για κάτι με λιγότερες ώρες, δούλευα 10ωρα για να καταλάβεις... 

Μπράβο καλά θα κάνεις για να έχεις χρόνο και με τα μωρουλίνια σου!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Amelie2108 είπε:

Ναι στο Ιπποκρατειο!! Αχ τι να πω!! Καμμία βοήθεια απο το προσωπικό, απαράδεκτη συμπεριφορά, έκανα καισαρικη και μου δίνανε ντεπόν παυσίπονο ζήτησα βοήθεια για να σηκωθώ την πρώτη φορα και δεν μπορούσε να με βοηθήσει η νοσηλεύτρια γιατι ειχε λεει μαρμαρυγή και δεν μπορούσε να μου δώσει το χέρι της μου έδειχνε με ποιο τρόπο θα σηκωθώ!! Δεν είχαμε νερό ηταν τοτε με την διακοπή νερού και δεν καθάριζαν την τουαλετα παίρναμε εμεις και η κοπέλα διπλα μου που ηρθε εκει για έκτρωση εμφιαλωμένα και χλωρίνης να καθαρίζουμε!! 

Μπαινω σφηνα στην συζητηση σας! Λοιπον πριν 2εβδομαδες γεννησε η νυφη μου στο ιπποκρατειο το 3ο της παιδι με καισαρικη λογω των πρωτων γεννων τα αλλα 2τα γεννησε στο στρατιωτικο νοσοκομειο 424...η γνωμη της γιατι την ρωτησα απο συμπεριφορα εξυπηρετηση κλπ πως ηταν αυτο π ειπε ηταν χιλιες φορες το στρατιωτικο...φανταστειτε!!! Πηγε εκει γιατι εκει ηταν ο τωρινος γιατρος της π εν τελει τους ζητησε 1200για την γεννα ενω τους ειχε πει ειναι δωρεαν! Το προσπερναω γιατι δεν εμαθα τελικα τι εκαναν με αυτο το θεμα....εγω ξερω οτι στα δημοσια σου επιτρεπουν συνοδο για οσες μερες μεινεις μεσα 3-4μερες να σε βοηθαει ε λοιπον στην νυφη μ αφησαν μονο την πρωτη μερα συνοδο μεσα την δευτερη της ειπαν να σηκωθει ενω δεν μπορουσε κ διωξαν την κουνιαδα μ π ηταν συνοδος γιατι ειπε μπορει να αυτοεξυπηρετηθει μονη της ακουστε μετα απο καισαρικη....περναν το μωρο για ταισμα οι μαιες κ επειδη μεχρι να κατεβει το γαλα της διναν ξενο κ δεν χορταινε κ εκλεγε το πηγαιναν στην νυφη μ αφου δινανε την προβλεπομενη δοση γαλακτος κ της ελεγαν οι μαιες αχ καντε το να σταματησει δεν μπορουμε αλλο να το ακουμε....εμ πως να σταματησει αν δεν χορταινει; τελος παντως ειπε ουτε εξυπηρετηση ουτε τιποτα και αναγωγια απο μερους του προσωπικου στο φουλ! Απο την μια λες θα περασουν οι 3-4μερες κ θα φυγεις απο την αλλη πρεπει να σε εξυπηρετουν οσο καλυτερα γινετε τι να πω!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπαινω σφηνα στην συζητηση σας! Λοιπον πριν 2εβδομαδες γεννησε η νυφη μου στο ιπποκρατειο το 3ο της παιδι με καισαρικη λογω των πρωτων γεννων τα αλλα 2τα γεννησε στο στρατιωτικο νοσοκομειο 424...η γνωμη της γιατι την ρωτησα απο συμπεριφορα εξυπηρετηση κλπ πως ηταν αυτο π ειπε ηταν χιλιες φορες το στρατιωτικο...φανταστειτε!!! Πηγε εκει γιατι εκει ηταν ο τωρινος γιατρος της π εν τελει τους ζητησε 1200για την γεννα ενω τους ειχε πει ειναι δωρεαν! Το προσπερναω γιατι δεν εμαθα τελικα τι εκαναν με αυτο το θεμα....εγω ξερω οτι στα δημοσια σου επιτρεπουν συνοδο για οσες μερες μεινεις μεσα 3-4μερες να σε βοηθαει ε λοιπον στην νυφη μ αφησαν μονο την πρωτη μερα συνοδο μεσα την δευτερη της ειπαν να σηκωθει ενω δεν μπορουσε κ διωξαν την κουνιαδα μ π ηταν συνοδος γιατι ειπε μπορει να αυτοεξυπηρετηθει μονη της ακουστε μετα απο καισαρικη....περναν το μωρο για ταισμα οι μαιες κ επειδη μεχρι να κατεβει το γαλα της διναν ξενο κ δεν χορταινε κ εκλεγε το πηγαιναν στην νυφη μ αφου δινανε την προβλεπομενη δοση γαλακτος κ της ελεγαν οι μαιες αχ καντε το να σταματησει δεν μπορουμε αλλο να το ακουμε....εμ πως να σταματησει αν δεν χορταινει; τελος παντως ειπε ουτε εξυπηρετηση ουτε τιποτα και αναγωγια απο μερους του προσωπικου στο φουλ! Απο την μια λες θα περασουν οι 3-4μερες κ θα φυγεις απο την αλλη πρεπει να σε εξυπηρετουν οσο καλυτερα γινετε τι να πω!

Γιατι τοση αγενεια; μηπως ειναι κ τυχη λιγο που θα πεσεις τη μερα εκεινη και σε τι προσωπικο. Τι να πω απογοητευομαι.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , athina_rain είπε:

Γιατι τοση αγενεια; μηπως ειναι κ τυχη λιγο που θα πεσεις τη μερα εκεινη και σε τι προσωπικο. Τι να πω απογοητευομαι.... 

Τόσες πολλές συμπτώσεις μαζεμένες δεν γίνεται.... Εδώ και χρόνια είναι έτσι τι να πω, μη μας τύχει..... Πάντως για να λέμε και τα καλά τους, η παιδιατρική τους είναι η καλύτερη της Θεσσαλονίκης.. 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Τόσες πολλές συμπτώσεις μαζεμένες δεν γίνεται.... Εδώ και χρόνια είναι έτσι τι να πω, μη μας τύχει..... Πάντως για να λέμε και τα καλά τους, η παιδιατρική τους είναι η καλύτερη της Θεσσαλονίκης.. 

Εμένα μου έφερναν φαγητο και μου λέγανε να το αφήσουμε;; Συνήθως δεν το τρώτε, μη το αφήσουμε τζάμπα, στεναχωριέστε για το μωράκι σας ε;;; 

Ασε  που με τρέλαναν έρχεται με το θηλαστρο να μου δείξει πως να βγάλω γάλα μια φορα μονο εγω πονούσα πολυ και ματωναν οι θηλές μου, ζητούσα απο τις νοσηλευτριες  να την ειδοποιήσουν μηπως κανω κατι λαθος,  δεν ηρθε ποτε, απο μια αλλη μαμα έμαθα οτι πρέπει να παρω αλλο μεγαλύτερο μέγεθος για να μη ματώνουν!! Καμια βοήθεια!!!  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Amelie2108 είπε:

Εμένα μου έφερναν φαγητο και μου λέγανε να το αφήσουμε;; Συνήθως δεν το τρώτε, μη το αφήσουμε τζάμπα, στεναχωριέστε για το μωράκι σας ε;;; 

Ασε  που με τρέλαναν έρχεται με το θηλαστρο να μου δείξει πως να βγάλω γάλα μια φορα μονο εγω πονούσα πολυ και ματωναν οι θηλές μου, ζητούσα απο τις νοσηλευτριες  να την ειδοποιήσουν μηπως κανω κατι λαθος,  δεν ηρθε ποτε, απο μια αλλη μαμα έμαθα οτι πρέπει να παρω αλλο μεγαλύτερο μέγεθος για να μη ματώνουν!! Καμια βοήθεια!!!  

Αχ χριστε μου τι ακούω.... Μη με συγχυζεις είμαι και σε κρίσιμο μήνα χαχαχαχαχα!!!!!! Κι εγώ θυμάμαι τρελές ατάκες και σκηνικά, ώσπου ξαφνικά τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο ακούμε ότι ήρθε κάποιος "μεγάλος", διευθυντής λογικά, και όλα ως δια μαγείας διορθώθηκαν!!! Μέχρι και η καθαρίστρια έτριβε τα κάγκελα στο μπαλκόνι του δωματίου.!!!καυτο νερό για μπάνιο, έτσι ξαφνικά φτιάχτηκε το "πρόβλημα" που είχαν, όλες τους με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, και που είναι η μικρή μανούλα μας τι κάνει??? Τέτοια αναγούλα ούτε τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης.... Πωπω έτσι και γίνει κάτι νωριτερα και τυχών ιπποκράτειο θα με καταλάβετε, θα με δείξουν οι ειδήσεις!!! 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ χριστε μου τι ακούω.... Μη με συγχυζεις είμαι και σε κρίσιμο μήνα χαχαχαχαχα!!!!!! Κι εγώ θυμάμαι τρελές ατάκες και σκηνικά, ώσπου ξαφνικά τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο ακούμε ότι ήρθε κάποιος "μεγάλος", διευθυντής λογικά, και όλα ως δια μαγείας διορθώθηκαν!!! Μέχρι και η καθαρίστρια έτριβε τα κάγκελα στο μπαλκόνι του δωματίου.!!!καυτο νερό για μπάνιο, έτσι ξαφνικά φτιάχτηκε το "πρόβλημα" που είχαν, όλες τους με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, και που είναι η μικρή μανούλα μας τι κάνει??? Τέτοια αναγούλα ούτε τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης.... Πωπω έτσι και γίνει κάτι νωριτερα και τυχών ιπποκράτειο θα με καταλάβετε, θα με δείξουν οι ειδήσεις!!! 

Πάντως πραγματικα λυπάμαι πολυ για τη συμπεριφορά τους!! Κι εγω θα έκανα φασαρία αλλα είχα σοβαρότερα προβλήματα και δεν εδινα σημασία!! 

Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2018 at 4:51 ΜΜ, Anastasia_paris είπε:

Αχ χριστε μου τι ακούω.... Μη με συγχυζεις είμαι και σε κρίσιμο μήνα χαχαχαχαχα!!!!!! Κι εγώ θυμάμαι τρελές ατάκες και σκηνικά, ώσπου ξαφνικά τελευταία μέρα πριν το εξιτήριο ακούμε ότι ήρθε κάποιος "μεγάλος", διευθυντής λογικά, και όλα ως δια μαγείας διορθώθηκαν!!! Μέχρι και η καθαρίστρια έτριβε τα κάγκελα στο μπαλκόνι του δωματίου.!!!καυτο νερό για μπάνιο, έτσι ξαφνικά φτιάχτηκε το "πρόβλημα" που είχαν, όλες τους με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, και που είναι η μικρή μανούλα μας τι κάνει??? Τέτοια αναγούλα ούτε τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης.... Πωπω έτσι και γίνει κάτι νωριτερα και τυχών ιπποκράτειο θα με καταλάβετε, θα με δείξουν οι ειδήσεις!!! 

χαχα!!! Κατάλαβα!!!!! Τόσο όμορφα!!! Γενικά οι χώροι μέσα πως είναι? Γιατί κάποια στιγμή είχα ακούσει ότι έκαναν ανακαίνιση στη πτέρυγα των μαιευτηρίων ή μήπως μόνο εκεί που είναι τα νεογνά? Δεν είμαι σίγουρη. Ισχύει? Γιατί ρε παιδί μου κακά τα ψέματα αλλά θες και λίγο να θυμίζει μαιευτήριο να ανέβει η διάθεση!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , athina_rain είπε:

χαχα!!! Κατάλαβα!!!!! Τόσο όμορφα!!! Γενικά οι χώροι μέσα πως είναι? Γιατί κάποια στιγμή είχα ακούσει ότι έκαναν ανακαίνιση στη πτέρυγα των μαιευτηρίων ή μήπως μόνο εκεί που είναι τα νεογνά? Δεν είμαι σίγουρη. Ισχύει? Γιατί ρε παιδί μου κακά τα ψέματα αλλά θες και λίγο να θυμίζει μαιευτήριο να ανέβει η διάθεση!

Εγω ήμουν στο δωματιο ακριβώς απέναντι από την αίθουσα νεογνών, τρία χρόνια πριν και ο χώρος δεν θύμιζε ούτε για αστείο μαιευτήριο, δεν ήταν ανακαινισμενο σίγουρα, τώρα αν το έκαναν αργότερα δεν ξέρω.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εγω ήμουν στο δωματιο ακριβώς απέναντι από την αίθουσα νεογνών, τρία χρόνια πριν και ο χώρος δεν θύμιζε ούτε για αστείο μαιευτήριο, δεν ήταν ανακαινισμενο σίγουρα, τώρα αν το έκαναν αργότερα δεν ξέρω.... 

Πάμπερς και μωρομάντηλα ζητούσαν έτσι? Είχες τα δικά σου? και φορμάκι για το μωρό μόνο στην έξοδο είχες? Το ντύναν εκεί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, athina_rain είπε:

Πάμπερς και μωρομάντηλα ζητούσαν έτσι? Είχες τα δικά σου? και φορμάκι για το μωρό μόνο στην έξοδο είχες? Το ντύναν εκεί?

Φορμακι είχαν από κει.... Παμπερς γιατί να ζητήσουν, εγώ τον αλλαζα....!!! Τον έπαιρναν μόνο το πρωί για λίγο για εξετάσεις και ξανά πίσω σε μένα... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια μου είμαι έγκυος στον 6ο μήνα και θα γεννήσω στο ιπποκράτειο. Την πρώτη φορά γέννησα στο Παπαγεωργίου και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη.ξερετε να μου πείτε ποια είναι η διαδικασία για να γεννήσει κάνεις στις θέσεις;; και έχω επιλέξει την γ κλινικη για να με παρακολουθούν κάθε μήνα. Μήπως η Β είναι καλύτερη; Γνωρίζει κανείς;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , efounia είπε:

Κορίτσια μου είμαι έγκυος στον 6ο μήνα και θα γεννήσω στο ιπποκράτειο. Την πρώτη φορά γέννησα στο Παπαγεωργίου και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη.ξερετε να μου πείτε ποια είναι η διαδικασία για να γεννήσει κάνεις στις θέσεις;; και έχω επιλέξει την γ κλινικη για να με παρακολουθούν κάθε μήνα. Μήπως η Β είναι καλύτερη; Γνωρίζει κανείς;; 

Καλησπέρα και με το καλό!!!! Το μόνο που θυμάμαι σιγουρα είναι ότι με ρώτησαν τι ασφάλεια έχω, είπα ΙΚΑ και μου είπαν ότι δικαιούμαι 3κλινο...εκεινη τη στιγμή έπρεπε να πω ότι θέλω δίκλινο με χρηματική επιβάρυνση φυσικά... Αυτό έγινε ακριβώς μολις γέννησα και ήμουν στην αναμονή για να πάρω δωμάτιο.... Για τις κλινικές δεν θυμάμαι καθόλου, δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, ούτε θυμάμαι σε ποια ήμουν εγώ... Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι το δωμάτιο μου ήταν ακριβώς απέναντι από το δωμάτιο που κρατουσαν τα μωρά, δεν ξέρω αν βοηθάει αυτό!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ PLEASEEEE!!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FOROUM ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΦΑΛΗ ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!! ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ... ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 10/12/18,ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΡΤΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ... ΩΣΤΟ ΣΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ!!! ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!!! ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΚΥΡΙΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΣΕ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...

ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!

ΔΕΚΤΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...