Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

ΓΕΝΝΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


athina_rain

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , athina_rain είπε:

Εγώ έχω δύο γιους ο ένας 8 χρονών και ο άλλος 4! Τώρα περιμένουμε τη κόρη! :)

Τελειαααα ωραία διαφορα, ανά τέσσερα χρόνια ούτε προγραμματισμένο να το είχες!!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Amelie2108 είπε:

Το πρωτο μου αγοράκι αλλα δυστυχώς το εχασα! Είχα πρόωρη γεννα στις 31 εβδομάδες και δεν τα κατάφερε!! 

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου, έχεις ένα αγγελουδακι στον ουρανό να προσέχει το αγγελουδακι που κρατάς τώρα αγκαλίτσα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Τελειαααα ωραία διαφορα, ανά τέσσερα χρόνια ούτε προγραμματισμένο να το είχες!!!! 

χαχα!!! Ανα 4 χρόνια ακριβώς!!! Αν και αυτό ήθελα να έρθει λίγο νωρίτερα γιατί πάνω που συνέχεια λέγαμε ότι ξεπετάχτηκαν και ξεμωρουδιάσαμε, τώρα ξεκινάμε από την αρχή και η ιστορία επαναλαμβάνεται! Χεχε δε πειράζει το θέλαμε πολύ άλλωστε!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Τελειαααα ωραία διαφορα, ανά τέσσερα χρόνια ούτε προγραμματισμένο να το είχες!!!! 

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου, έχεις ένα αγγελουδακι στον ουρανό να προσέχει το αγγελουδακι που κρατάς τώρα αγκαλίτσα!!!! 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Δεν αλλο παιδάκι, ελπιζω ομως!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , athina_rain είπε:

χαχα!!! Ανα 4 χρόνια ακριβώς!!! Αν και αυτό ήθελα να έρθει λίγο νωρίτερα γιατί πάνω που συνέχεια λέγαμε ότι ξεπετάχτηκαν και ξεμωρουδιάσαμε, τώρα ξεκινάμε από την αρχή και η ιστορία επαναλαμβάνεται! Χεχε δε πειράζει το θέλαμε πολύ άλλωστε!!!!

Δεν πειράζει τώρα θα έχεις και βοήθεια από τον μεγάλο σίγουρα!!! Εμείς πάλι επειδή τα δίδυμα ήρθαν φυσιολογικά και όχι από εξωσωματικη, μας ήρθε πολύ απότομο!!! Και να φανταστείς ότι δεν προγραμματιζαμε καν δεύτερο παιδί, ήρθε λίγο ξαφνικά!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το μονο καλο στο Ιπποκρατειο ειναι η ΜΕΝΝ σε περίπτωση που υπαρχει κάποιο πρόβλημα με το μωράκι!! Ολα τα αλλα οπως τα βίωσα εγω ειναι άθλια!! Άλλες κοπέλες λένε τα καλυτερα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Amelie2108 είπε:

Το πρωτο μου αγοράκι αλλα δυστυχώς το εχασα! Είχα πρόωρη γεννα στις 31 εβδομάδες και δεν τα κατάφερε!! 

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό :sad: Θα έρθει όμως η στιγμή που θα κρατάς στην αγκαλιά σου ένα μωράκι με το καλό να έρθει.

πρίν από 6 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Δεν πειράζει τώρα θα έχεις και βοήθεια από τον μεγάλο σίγουρα!!! Εμείς πάλι επειδή τα δίδυμα ήρθαν φυσιολογικά και όχι από εξωσωματικη, μας ήρθε πολύ απότομο!!! Και να φανταστείς ότι δεν προγραμματιζαμε καν δεύτερο παιδί, ήρθε λίγο ξαφνικά!!! 

Και χωρίς προγραμματισμό και δίδυμα! χαχα! Εμ δε θα έρθει λίγο απότομο? Κατευθείαν όμως τρία παιδάκια κι εσύ! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Amelie2108 είπε:

Πάντως το μονο καλο στο Ιπποκρατειο ειναι η ΜΕΝΝ σε περίπτωση που υπαρχει κάποιο πρόβλημα με το μωράκι!! Ολα τα αλλα οπως τα βίωσα εγω ειναι άθλια!! Άλλες κοπέλες λένε τα καλυτερα!! 

Τωρα κατάλαβα αυτό που είπες, συγγνώμη νόμιζα αυτό συνέβη πριν καιρό, δεν ήξερα τώρα κατάλαβα... Φαντάζομαι παίρνεις δύναμη και από τα άλλα κορίτσια μας, την γιωτουλα ας πούμε, σας θαυμάζω όλες πραγματικά... Σου εύχομαι το 2019 να σε βρει με ένα μωράκι στην αγκαλιά, και εσένα και ολες όσες βίωσαν παρόμοιες εμπειρίες... 

Πάντως ναι, κι εγώ ούτε να ακούσω για ιπποκράτειο δε θέλω.... 

πρίν από 1 λεπτό , athina_rain είπε:

Λυπάμαι πολύ γι' αυτό :sad: Θα έρθει όμως η στιγμή που θα κρατάς στην αγκαλιά σου ένα μωράκι με το καλό να έρθει.

Και χωρίς προγραμματισμό και δίδυμα! χαχα! Εμ δε θα έρθει λίγο απότομο? Κατευθείαν όμως τρία παιδάκια κι εσύ! :)

Χάχαχαχα ναι, εγω θα ξεπαιδιασω σιγουρα μια και καλή!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εντάξει κορίτσια όποιες κι αν είναι οι συνθήκες καλές κακές τρεις μέρες είναι θα περάσουν! Θα κάνουμε υπομονή!! Μετά θα πάμε σπίτι με τα ζουζούνια μας!!!!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

Πάντως εντάξει κορίτσια όποιες κι αν είναι οι συνθήκες καλές κακές τρεις μέρες είναι θα περάσουν! Θα κάνουμε υπομονή!! Μετά θα πάμε σπίτι με τα ζουζούνια μας!!!!!! :)

Ισχύει, απλά ξέρεις πόσο σημαντικό είναι για μια λεχωνα να είναι ήρεμη από την αρχή, να μπορέσει να προσαρμοστεί με την καινούρια κατάσταση και πάνω απ όλα νομίζω να ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΊ όσο γίνεται πριν γυρίσει σπίτι!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ισχύει, απλά ξέρεις πόσο σημαντικό είναι για μια λεχωνα να είναι ήρεμη από την αρχή, να μπορέσει να προσαρμοστεί με την καινούρια κατάσταση και πάνω απ όλα νομίζω να ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΊ όσο γίνεται πριν γυρίσει σπίτι!!!! 

Εννοειται!! Η ψυχολογια παιζει σπουδαιο ρολο απο την αρχη!!! Οσο για τη ξεκουραση ασε γιατι οσο σκεφτομαι μετα τα ξενυχτια στο σπιτι με πιανει κρυος ιδρωτας!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , athina_rain είπε:

Εννοειται!! Η ψυχολογια παιζει σπουδαιο ρολο απο την αρχη!!! Οσο για τη ξεκουραση ασε γιατι οσο σκεφτομαι μετα τα ξενυχτια στο σπιτι με πιανει κρυος ιδρωτας!!!! 

Εεε ξεμαθες γι αυτό.... Εμενα ο δικός μου ακόμη ξυπνάει μέσα στη νύχτα, δεν έχω προλάβει να κοιμηθώ ολόκληρο βράδυ οπότε είμαι συνηθισμένη...! Είναι από τα παιδάκια που πίνουν πολύ γάλα.... Κι όταν λέω πολύ εννοώ 2 μπουκάλια πριν κοιμηθεί και 2 μέσα στη νύχτα... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εεε ξεμαθες γι αυτό.... Εμενα ο δικός μου ακόμη ξυπνάει μέσα στη νύχτα, δεν έχω προλάβει να κοιμηθώ ολόκληρο βράδυ οπότε είμαι συνηθισμένη...! Είναι από τα παιδάκια που πίνουν πολύ γάλα.... Κι όταν λέω πολύ εννοώ 2 μπουκάλια πριν κοιμηθεί και 2 μέσα στη νύχτα... 

Πολυ ναι!!! Κ πως αντεχεις μεσα στη μερα πωπω τι να πω υπομονη μεχρι να μπουν σε μια σειρα κ αυτα κ να κοιμουνται σερι να ξεκουραζομαστε κ εμεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , athina_rain είπε:

Πολυ ναι!!! Κ πως αντεχεις μεσα στη μερα πωπω τι να πω υπομονη μεχρι να μπουν σε μια σειρα κ αυτα κ να κοιμουνται σερι να ξεκουραζομαστε κ εμεις!!!!

Αν και τα δύο που θα έρθουν με το καλο μοιάσουν τον αδερφό τους με βλέπω να μην κοιμάμαι και για τα επόμενα 3-4 χρόνια χάχαχαχα δεν πειράζει μικρή είμαι αντέχω!!! Σκέψου και ότι μέχρι πριν μείνω έγκυος σηκωνομουν και 5μιση ώρα για δουλεια!!! Εμείς οι μανούλες όλα τα μπορούμε αν θέλουμε!!! Μικρή είμαι αντέχω ακόμα!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αν και τα δύο που θα έρθουν με το καλο μοιάσουν τον αδερφό τους με βλέπω να μην κοιμάμαι και για τα επόμενα 3-4 χρόνια χάχαχαχα δεν πειράζει μικρή είμαι αντέχω!!! Σκέψου και ότι μέχρι πριν μείνω έγκυος σηκωνομουν και 5μιση ώρα για δουλεια!!! Εμείς οι μανούλες όλα τα μπορούμε αν θέλουμε!!! Μικρή είμαι αντέχω ακόμα!!! 

Αληθεια ποσο εισαι; εγω ειμαι 33!!! Ευτυχως εγω δουλευω απο το σπιτι οποτε δεν εχω ωραρια!! Το κανονιζω μονη μου.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

Αληθεια ποσο εισαι; εγω ειμαι 33!!! Ευτυχως εγω δουλευω απο το σπιτι οποτε δεν εχω ωραρια!! Το κανονιζω μονη μου.

Καλημέραααα!!!! 26 είμαι!!!! Εγώ πάλι σταμάτησα τη δουλειά μόλις έμαθα για την εγκυμοσύνη, τώρα μόλις ξεπεταχτουν και πάνε παιδικό θα ψάξω για κάτι με λιγότερες ώρες, δούλευα 10ωρα για να καταλάβεις... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...