Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

στηριξη σε γυναικες οι οποιες την χρειαζονται


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, YOTOU είπε:

Άντε πες τα βρε νησακι μου!  Να αγιασει το στομα σου!!!  Εγω προσωπικα δεν δυσκολευτικα να κανω τις κορες μου,  (αν κ η μικρή μας λαχτάρισε μεχρι να την πάρουμε σπιτι) αλλα βγαζω το καπέλο κ υποκλίνομαι σε οσες μπαίνουν σε αυτη την διαδικασια,  δεν τα παρατανε κ στο τέλος ο επιμένων νικα!  Κ σε αυτες τις γυναικες αλλα κ στους αντρες τους γιατι κ αυτοι περνανε το λουκι τους! 

Είναι τεράστια ευλογία να έρθει ένα παιδί μέσω της φυσικής διαδικασίας κ εύκολα( αν κ μετά τη γέννα είναι το δύσκολο κομμάτι που αφορά την ανατροφή τους απλά δεν το καταλαβαίνεις όταν παλεύεις για να ρθει) .Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως έχει κάποιος άποψη για κάτι που δε γνωρίζει κ την κοινοποιεί σε κάποιον που θα μπει στη διαδικασία ..κ εγώ συμπάσχω τους ασθενείς με καρκίνο αλλά πριν μπουν στη θεραπεία δεν θα κάτσω να πω κάτι για αυτό διότι δεν το γνωρίζω ούτε ως διαδικασία ούτε στο ψυχολογικό κομμάτι...εδώ η μαντάμ είχε κ εναλλακτική..δεν είδα όμως να υιοθετεί η ίδια..προφανώς αυτή δε χρειάστηκε γιατί ήταν κατά την άποψη της ευλογιμενη από το θεό κ έκανε δικό της..ενώ εμείς θα κάνουμε του..γείτονα...πφφ πραγματικά εν έτη 2018 συγχθζομαι με τέτοια μυαλά...Το γεγονός ότι κάποια μπορεί να δει φραγμένες σάλπιγγες η να γεννήθηκε χωρίς ;υτες ή ο σύζυγος να πέρασε θέμα υγείας κ να μην έχει σπερματοζωάρια τους κ;τατασει αυτομάτως σε άλλη κατηγορία...τι να πω...αρκετά ασχολήθηκα πραγματικά...

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου κ να τα καμαρώνεις πάντα...Κανένας δεν ξέρει τι του κληρώνει η ζωή...αναρωτιέμαι εάν χτύπα ξύλο αύριο μεθαύριο ήταν υπογονιμο το παιδί της τι θα του έλεγε; Να τονίσω ότι είμαι υπέρμαχος της υιοθεσίας.Κατςθεσα χαρτιά το 2015... Έμεινα έγκυος 4 φορές απέκτησα την κόρη μου είναι πια 17 μηνών κ ακόμα η αίτηση δεν έχει περάσει στο δεύτερο στάδιο...έτσι για να δείτε πως λειτουργεί το κράτος μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι @island1, να μη πάει να γ@μ@@@@,γιατί με την καρπεροτητα της θα διαιωνίσει το είδος της πάλι..  εγώ που δυσκολεύτηκα και πριν και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, δυστυχώς βρήκα μπροστά μου πολλούς τετοιους 'καλούς' ανθρώπους..  δεν πειράζει.. μια μέρα θα το πάρουν το μάθημα τους από την ίδια τη ζωή.. καλή καρδιά από μένα!


okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Konsta15 είπε:

Όχι @island1, να μη πάει να γ@μ@@@@,γιατί με την καρπεροτητα της θα διαιωνίσει το είδος της πάλι..

Με έκανες και γέλασα πρωί πρωί!!! Πάντως συμφωνώ έχεις απόλυτο δίκιο!

Είναι ειλικρινά τραγικό πως εν έτη 2018 υπάρχουν άνθρωποι που σκέφτονται έτσι..


 
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...