Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

Είμαι 21 χρονών και σε λίγες μέρες θα κάνουμε  την πρώτη προσπάθεια για παιδάκι... Υπάρχει άλλη κοπέλα που θα γίνει η είναι μανούλα και είναι μικρή σε ηλικία?? Ας μαζευτούμε να γνωριστούμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/12/2018 at 4:00 ΜΜ, Χρυσα2 είπε:

Είμαι 21 χρονών και σε λίγες μέρες θα κάνουμε  την πρώτη προσπάθεια για παιδάκι... Υπάρχει άλλη κοπέλα που θα γίνει η είναι μανούλα και είναι μικρή σε ηλικία?? Ας μαζευτούμε να γνωριστούμε!!

Γεια σου Χρύσα! Κ εγώ είμαι 20 κ γεννησα ενα κουκλακι αγοράκι πριν 2,5 μηνες!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ας γραψω κ εγω θα κλεισω τα 21 τον μαρτιο ειμαι εγκυος στο πρωτο μας παιδακι κοριτσακι την οποια περιμενουμε απο μερα σε μερα γιατι εχω διαστολη κ ανναμενουμε....Ανυπομονουμε σαν τρελοι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεια σας κοριτσια ας γραψω κ εγω θα κλεισω τα 21 τον μαρτιο ειμαι εγκυος στο πρωτο μας παιδακι κοριτσακι την οποια περιμενουμε απο μερα σε μερα γιατι εχω διαστολη κ ανναμενουμε....Ανυπομονουμε σαν τρελοι!!!

Τι ωραιαα με το καλό σου εύχομαι, με εναν πόνο!! Ποσο εβδομαδων είσαι;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αυριο 38! Ευχαριστω πολλη να σου ζησει το μωρακι σου!

Σ ευχαριστώ πολυυ!! Τι ωραια, κοιτά να το ζήσεις όσο καλυτερα μπορείς..

  • Ευχαριστώ 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Τίποτα, να σαι καλά! Για τι πας, φτ η καισαρική;

Για φτ ειναι ετοιμη κ περιμενει απο την 25η εβδομαδα! Πλεον εχει εμπεδωθει πιανουν το κεφαλι της σε καθε ελεγχο!  Εσυ πως γεννησες?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Για φτ ειναι ετοιμη κ περιμενει απο την 25η εβδομαδα! Πλεον εχει εμπεδωθει πιανουν το κεφαλι της σε καθε ελεγχο!  Εσυ πως γεννησες?

Φτ κ εγώ! Αντε με το καλοο, οποτε περιμένεις από ωρα σε ωρα!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!! Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες χαχα !! Εγώ σε 2 εβδομάδες θα ξέρω!! Έχω πολύ αγωνία! Το θελατε η έτυχε??

On 8/12/2018 at 11:21 ΠΜ, Evangeliaaa είπε:

Γεια σου Χρύσα! Κ εγώ είμαι 20 κ γεννησα ενα κουκλακι αγοράκι πριν 2,5 μηνες!!

Να σου ζήσει το αγορακι σου!!! Και εγώ έχω μια προτίμηση προς τα αγορακια.! Αλλά και κοριτσάκι θέλω!! Ας πάνε όλα καλά και αυτά είναι τελευταία !!

 

16 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεια σας κοριτσια ας γραψω κ εγω θα κλεισω τα 21 τον μαρτιο ειμαι εγκυος στο πρωτο μας παιδακι κοριτσακι την οποια περιμενουμε απο μερα σε μερα γιατι εχω διαστολη κ ανναμενουμε....Ανυπομονουμε σαν τρελοι!!!

Με το καλό!!! Με έναν πόνοο!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Χρυσα2 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Ευτυχώς υπάρχουν κι άλλες χαχα !! Εγώ σε 2 εβδομάδες θα ξέρω!! Έχω πολύ αγωνία! Το θελατε η έτυχε??

Να σου ζήσει το αγορακι σου!!! Και εγώ έχω μια προτίμηση προς τα αγορακια.! Αλλά και κοριτσάκι θέλω!! Ας πάνε όλα καλά και αυτά είναι τελευταία !!

 

Με το καλό!!! Με έναν πόνοο!! 

Καλημέρααα εγώ πάντως το ήθελα πολύ!! Ολά καλά είναι καλά να είναι..αλλά κ εγώ αγοράκι ηθελα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησες για αγορακι? Η απλά έτυχε?

πρίν από 13 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Καλημέρααα εγώ πάντως το ήθελα πολύ!! Ολά καλά είναι καλά να είναι..αλλά κ εγώ αγοράκι ηθελα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...