Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι Ειναι ομορφα......ναι ενα τσιγαρο δρομος π λενε χαχα.....δεν εχω ερθει ποτε προς τα εκει!!!!

Αααχ τσιγάρο, τι μ θυμησες!!!! Χαχαχ ωραία είναι κ εδώ παντως

Just now, Evangeliaaa είπε:

 

 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Αααχ τσιγάρο, τι μ θυμησες!!!! Χαχαχ ωραία είναι κ εδώ παντως

 

Αχχχ τσιγαρο οπως το ειπες!!!! Ναι εχω ακουσει ωραια πραγματα για τη θαλασσα δεν ξερω τι ειναι που πανε τα νερα λιγες ωρες προς την μια λιγες ωρες προς την αλλην πλευρα....

 

πρίν από 7 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια ..τι κάνετε ;; Εμείς μόλις κοιμηθήκαμε και ήρθε η ώρα της χαλάρωση 

Αχχχ κοιμηθηκε το μπεμπακι σου....τι ωραια εμεις βλεπουμε σταρ με τον αντρουλη εχει fast the furious 7 δεν χανουμε κανενα ειναι φαν ο αντρας μ!! Χαχα εγω παλι κοιμαμαι κ δεν κοιμαμαι!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mamasanty είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος και εμείς αυτό βάλαμε να δούμε ...αλλά όπως λες μάλλον μόνος θα το δει και ο δικός μου 

Εμ τιιι τωρα.....το βραδυ ετσι μ αλλιως εχω αυπνια δεν ξερω εχω 3μερες τωρα δεν κοιμαμαι εγω π με το παραμικρο με επερνε ο υπνος....μηοως ειναι κ αυτο συπτωμα οτι παω για γεννα???:lol:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ΒαλεντιναΧρηστοςΔεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα όπως είχα γράψει κ πιο πάνω μπήκα με προκληση στις 40 εβδομάδες ..δεν είχα καθόλου διαστολή και τίποτα που να δείχνει ότι θα γεννησω 

 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mamasanty είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστοςΔεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα όπως είχα γράψει κ πιο πάνω μπήκα με προκληση στις 40 εβδομάδες ..δεν είχα καθόλου διαστολή και τίποτα που να δείχνει ότι θα γεννησω 

 

Ναι σωστα δικιο εχεις....μηπως ξερει η φιλη μου η @Evangeliaaa να μ πει????


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι σωστα δικιο εχεις....μηπως ξερει η φιλη μου η @Evangeliaaa να μ πει????

Χαχαχα αϋπνία πάντως δεν είχα! Πόλη μέρα σα το βόδι κοιμομουν!!!!

πρίν από 54 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχχχ τσιγαρο οπως το ειπες!!!! Ναι εχω ακουσει ωραια πραγματα για τη θαλασσα δεν ξερω τι ειναι που πανε τα νερα λιγες ωρες προς την μια λιγες ωρες προς την αλλην πλευρα....

Ναι είναι πολύ ωραία ειδικα αυτό με τα νεραα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Χρυσα2 είπε:

Εγω στην αναμονή!! Σε 10 μέρες εύχομαι να έχω καθυστέρηση και να κανω το τεστ !! Μέχρι τότε προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..

Μακάρι σου το εύχομαι! Κ αν δεν είναι αυτό το μήνα θα είναι τον επόμενο..όλα καλά θα πάνε, όταν είναι να έρθει θα έρθει!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χρυσα2 είπε:

μακαρι!!Εσένα το παιδάκι σου τι κάνει??

Μεγαλώνει μερα με τη μέρα μου κανει κ κάτι διαφορετικοο καινουριο! Πιστεύω απο εδώ κ πέρα ξεκινούν τα καλυτερα, γτ η αρχή ηταν πολυυυυυυ δυσκολη


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...