Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Χρυσα2 είπε:

Καλημερα!!!Τι κάνετε κορίτσια?? @ΒαλεντιναΧρηστος τι γίνεται???? 

Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε...??? Καλα ειμαι πονακια περιοδου εχω κ απο κατω αισθανομαι σαν τσιμπηματα ολη μερα μαλλον ανοιγει η διαστολη μ κ αλλο.....ας βαλει ο Α.Ελευθεριος το χερι του να ελευθερωθω κ να ειναι γερη η μικρη μου! Μ ειπαν ραντεβου την πεμπτη π θα ειμαι 39+4 αν φτασω μεχρι εκει γιατι η διαστολη μ ειναι ηδη 2,5εκ....Περπαταω οσο μπορω κ οπου μπορω.....

Εσεις τ κανετε?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Χρυσα2 είπε:

Συνηθίζεις και εσύ Τώρα.. έχεις μάθει.. !! Αξίζει αυτή η δυσκολία!!

Δε το συζητώ!! Τώρα βρίσκουμε τους ρυθμούς μας

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε...??? Καλα ειμαι πονακια περιοδου εχω κ απο κατω αισθανομαι σαν τσιμπηματα ολη μερα μαλλον ανοιγει η διαστολη μ κ αλλο.....ας βαλει ο Α.Ελευθεριος το χερι του να ελευθερωθω κ να ειναι γερη η μικρη μου! Μ ειπαν ραντεβου την πεμπτη π θα ειμαι 39+4 αν φτασω μεχρι εκει γιατι η διαστολη μ ειναι ηδη 2,5εκ....Περπαταω οσο μπορω κ οπου μπορω.....

Εσεις τ κανετε?

εμένα ο γιατρος μ μου είχε πει να κάνω κ βαθια καθισματα, πέρα απο το περπάτημα..μακάρι να γεννήσεις όπως θες κούκλα μου και να σου πανε όλα κατ' ευχήν!! Τοξοτακι δλδ!! Τελεια


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Δε το συζητώ!! Τώρα βρίσκουμε τους ρυθμούς μας

εμένα ο γιατρος μ μου είχε πει να κάνω κ βαθια καθισματα, πέρα απο το περπάτημα..μακάρι να γεννήσεις όπως θες κούκλα μου και να σου πανε όλα κατ' ευχήν!! Τοξοτακι δλδ!! Τελεια

Κανω οσα μπορω γιατι τα ισχυα μ ειναι πιασμενα εδω και λιγες μερες ουτε να αλλαξω πλευρο στο κρεβατι δεν μπορω κ δεν με λες κ χοντρουλα 55κιλα ειμαι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κανω οσα μπορω γιατι τα ισχυα μ ειναι πιασμενα εδω και λιγες μερες ουτε να αλλαξω πλευρο στο κρεβατι δεν μπορω κ δεν με λες κ χοντρουλα 55κιλα ειμαι!

Καλά κ εγώ θυμάμαι ειδικά από τη δεξιά μεριά ποναγα παααρα πολύ στον γοφό..καλά 55 κιλά;;; Πόσα ήσουν καλέ;;;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Καλά κ εγώ θυμάμαι ειδικά από τη δεξιά μεριά ποναγα παααρα πολύ στον γοφό..καλά 55 κιλά;;; Πόσα ήσουν καλέ;;;;

Ημουν 42.800παρακαλω κ τωρα ειμαι ακριβως 57.200μετρηθηκα προχθες στο νοσοκομειο εχω βαλει 14μιση κιλα...χαχαχα πιστευω στα 15 κιλα να σταματησω δηλαδη να γεννησω!!! Γιατι δεν με λες κ το πρωτο μποι χαχαχα μεεεε το ζορι 1.60!!!!

Εγω απο την αριστερη μιλαμεεε για πονοοοο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ημουν 42.800παρακαλω κ τωρα ειμαι ακριβως 57.200μετρηθηκα προχθες στο νοσοκομειο εχω βαλει 14μιση κιλα...χαχαχα πιστευω στα 15 κιλα να σταματησω δηλαδη να γεννησω!!! Γιατι δεν με λες κ το πρωτο μποι χαχαχα μεεεε το ζορι 1.60!!!!

Εγω απο την αριστερη μιλαμεεε για πονοοοο

Χαχαχα εγώ είχα πάρει μέχρι τον 7ο 14 κ επειδή μ είχαν βρει αυξημένα αμνιακα έκανα δίαιτα κ έχασα κ 3.. συνολικά δλδ πήρα 11


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Χαχαχα εγώ είχα πάρει μέχρι τον 7ο 14 κ επειδή μ είχαν βρει αυξημένα αμνιακα έκανα δίαιτα κ έχασα κ 3.. συνολικά δλδ πήρα 11

Καλε τπτ δεν πηρες εσυ.μπραβοοοο.....εγω θελω να μ μεινουν καμια 5 μετα την γεννα γιατι ημουν πολυ αδυνατη.....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γειά σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; @ΒαλεντιναΧρηστος τι γίνεται έχουμε νέα ;; Σήμερα αν θυμάμαι είχες ραντεβού 

Εμείς καλα, μόλις κοιμήθηκε ο μικρός κ χαλαρωνωωω μετα το μπάνιο που εκανα!! Εσύ πως πας;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Evangeliaaa και εγώ το ίδιο κοιμάται η μικρή μου κ χαλαρώνω ... Κορίτσια εμείς έχουμε βάφτιση τον άλλο μήνα και ψάχνω φόρεμα ..σήμερα θα πάω να πάρω και της πρόσκλησης 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

@Evangeliaaa και εγώ το ίδιο κοιμάται η μικρή μου κ χαλαρώνω ... Κορίτσια εμείς έχουμε βάφτιση τον άλλο μήνα και ψάχνω φόρεμα ..σήμερα θα πάω να πάρω και της πρόσκλησης 

Αααα τι τέλεια!! Μπραβοο με το καλόοο 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Γειά σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; @ΒαλεντιναΧρηστος τι γίνεται έχουμε νέα ;; Σήμερα αν θυμάμαι είχες ραντεβού 

Κοριτσια μ συγνωμη ξεχασα να γραψω.....την δευτερα το βραδυ ειχα πονους ανα 8-9λεπτα κατι συνηθισμενο για εμενα τα οποια περασαν....σηκωνομαστε τριτη πρωι κ λεω στον αντρα μ δεν παμε σημερα να μας δουνε μ λεει γιατι πονας; λεω οχι εχω κατι σαν ενστικτο τεσπα με τα λιγα τα πολλα ηρθαμε διαστολη 2κ κατι οσο ηταν την τελευταια φορα αλλα ο καρδιοτοκογραφος καταγραφει πονους κ ο τραχηλος εχει καλες προοπτικες μ λενε ελα σε 2ωρες παλξ να σε δουμε ερχομαι π λετε 12μιση ξανα με βλεπουν κ με κρατανε μεσα για γεννα μην τα πολυλογω με συσπασαρες πλεον καθε 2λεπτα 199τερματιζε το μηχανημα μ κανουνε κλισμα το απογευμα μ μπαινει ορος ενυδατωσης γιατι ειχα ωρες με πονους να μην εξαντληθω και γεννησα 1η ωρα τα ξημερωματα τεταρτης μια πανεμορφη μπεμπα 3.200 με φ.τ!! Ειμαι ευτυχισμενη αλλα κ κουρασμενη προσπαθουμε τον θηλασμο ακομα εχω το πρωτο γαλα αλλα π θα παει θα τα καταφερουμε θα παμε κ σπιτακι μας το σαββατο οποτε θα βρουμε τους ρυθμους μας!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...