Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι..το πρωί έκανα ένα και βγήκε αρνητικό, τουλάχιστον δεν είχε τόσο αχνή γραμμή,δε φαινόταν καθόλου.Αυτο έχει γραμμουλα.μεν,αλλά φαίνεται ελάχιστα.Φοβαμαι ότι το επόμενο τεστ θα είναι αρνητικό,δεν ξέρω τι να πιστέψω...

      Βασικά να σταματήσεις τε τεστ … να κανείς την ημέρα που σου εχπυν πει.. εγώ αυτό θα κάνω 

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Mamasanty είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος μην αγχώνεσαι δεν βοηθάει όλα καλά θα πάνε 

Δεν αγχωνομαι κοριτσι μ ανυπομονω κ λογω οτι νοσηλευτηκα σε 2 διαφορετικα νοσοκομεια λογω προωρων συσπασεων γεννας 150αρες ανα 2λεπτα κ δεν σταματησαν ΠΟΤΕ κ σ λενε δεν φτανεις ουτε 36η εβδομαδα οσο να ναι σε βαζουν στο κλιμα οτι θα γεννησεις αρκετα νωριτερα αρα εχεις προετοιμαστει ψυχολογικα για το νωριτερα...κ η ανυπομονησια ειναι μεγαλυτερη!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ΒαλεντιναΧρηστος εμένα το μωρό είχε κατέβει από τον 7 μήνα κ μου είχαν πει οι γιατροί του νοσοκομείου να προσέχω κ να είμαι όσο μπορώ ξάπλα ...το αποτέλεσμα να κλείσω της 40 εβδομάδες και να γεννήσω με τεχνητούς  ..χαχα μας κάνουν ότι θέλουν πριν ακόμη γεννηθούν 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος εμένα το μωρό είχε κατέβει από τον 7 μήνα κ μου είχαν πει οι γιατροί του νοσοκομείου να προσέχω κ να είμαι όσο μπορώ ξάπλα ...το αποτέλεσμα να κλείσω της 40 εβδομάδες και να γεννήσω με τεχνητούς  ..χαχα μας κάνουν ότι θέλουν πριν ακόμη γεννηθούν 

Αρα καταλαβαινεις τι εννοω οταν λεω τα περιμενεις πιο νωρις συνηθιζεις στην ιδεα κ μετα οσο περναν οι μερες λες τωρα τι γινεται!

 

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Πααααρα πολύ!! Κ τελικά άξιζε τον κόπο!!

Ειμαι σιγουρη οτι αξιζε τον κοπο αυτο σκεφτομαι κ εγω! Γερα να ειναι κ ας κατσουν οσο ειναι μεσα στην κοιλιτσα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αρα καταλαβαινεις τι εννοω οταν λεω τα περιμενεις πιο νωρις συνηθιζεις στην ιδεα κ μετα οσο περναν οι μερες λες τωρα τι γινεται!

 

Ειμαι σιγουρη οτι αξιζε τον κοπο αυτο σκεφτομαι κ εγω! Γερα να ειναι κ ας κατσουν οσο ειναι μεσα στην κοιλιτσα!!

Ακριβώς αυτά ξέρουν πότε είναι να βγουν κ είναι έτοιμα!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος τι γίνεται πως είσαι;; έχουμε νεακια;;

Γεια σ κοριτσι μ αυριο εχω παλι ραντεβου να με δουνε πονακια εχω σταθερα ολη την ημερα αλλα οχι ανα συγκεκριμενη ωρα απο εχθες εχω εναν πονο κατω μεσααα μιλαμε με γονατιζει να περπατησω δεν μπορω λες να ανοιγει η διαστολη κ αλλο? Την δευτερα ηταν 2εκ αντε να δουμε αυριο ποσο θα ειναι μακαρι να εχει ανοιξει κ αλλο κ να με κρατησουνε....

Εσυ τ κανεις???


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γεια σ κοριτσι μ αυριο εχω παλι ραντεβου να με δουνε πονακια εχω σταθερα ολη την ημερα αλλα οχι ανα συγκεκριμενη ωρα απο εχθες εχω εναν πονο κατω μεσααα μιλαμε με γονατιζει να περπατησω δεν μπορω λες να ανοιγει η διαστολη κ αλλο? Την δευτερα ηταν 2εκ αντε να δουμε αυριο ποσο θα ειναι μακαρι να εχει ανοιξει κ αλλο κ να με κρατησουνε....

Εσυ τ κανεις???

εμείς καλα μεγαλωνουμε κ κάθε μέρα κάνουμε κ κάτι καινουριο!! Εγώ θυμάμαι πριν μ σπάσουν τα νερά ένιωθα 2-3 μέρες πριν κάτι σουβλιες απο κάτω κ εκείνη τη μέρα περιπου 2-3 ώρες πριν ηταν πολύ εντονες..γι' αυτό πήγα κ στον γιατρό μ εκείνη τη μέρα κ παρόλο που θέση σωστη δεν είχε πάρει κ το χερι το είχε στο κεφάλι έσπασαν τα νερά..έσπρωχνε με το χερακι του προς τα κάτω, γι' αυτό πονουσα! Μακάρι κοριτσάκι μου να σε κρατήσουν κ να δεις το όμορφο μωρακι σου, στο εύχομαι!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Evangeliaaa είπε:

εμείς καλα μεγαλωνουμε κ κάθε μέρα κάνουμε κ κάτι καινουριο!! Εγώ θυμάμαι πριν μ σπάσουν τα νερά ένιωθα 2-3 μέρες πριν κάτι σουβλιες απο κάτω κ εκείνη τη μέρα περιπου 2-3 ώρες πριν ηταν πολύ εντονες..γι' αυτό πήγα κ στον γιατρό μ εκείνη τη μέρα κ παρόλο που θέση σωστη δεν είχε πάρει κ το χερι το είχε στο κεφάλι έσπασαν τα νερά..έσπρωχνε με το χερακι του προς τα κάτω, γι' αυτό πονουσα! Μακάρι κοριτσάκι μου να σε κρατήσουν κ να δεις το όμορφο μωρακι σου, στο εύχομαι!!

Μακαρι να γινει ετσι κ σε μενα κ να μ σπασουν τα νερα ή να με κρατησουν αυριο.... Πω πω φανταζομαι τρελα θα ειναι το νινι σου...σε βλεπω χαζομαμα!!!:-D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μακαρι να γινει ετσι κ σε μενα κ να μ σπασουν τα νερα ή να με κρατησουν αυριο.... Πω πω φανταζομαι τρελα θα ειναι το νινι σου...σε βλεπω χαζομαμα!!!:-D

Αααχ δε ξέρεις ποοοοσο πολύ!! Ειδικά τώρα που μεγαλωνει κ καταλαβαίνει περισσότερα, μ σκάει χαμόγελα είναι όλα τα λεφτά!! Θα τα δεις κ εσυυυ! Απο που είσαι αν επιτρέπεται, που θα γεννήσεις;

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Αααχ δε ξέρεις ποοοοσο πολύ!! Ειδικά τώρα που μεγαλωνει κ καταλαβαίνει περισσότερα, μ σκάει χαμόγελα είναι όλα τα λεφτά!! Θα τα δεις κ εσυυυ! Απο που είσαι αν επιτρέπεται, που θα γεννήσεις;

Ειμαι απο κατερινη θα γεννησω στο νοσοκομειο εδω ενα εχουμε.....αχχχ ανυπομονω....εσυ απο π εισαι??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειμαι απο κατερινη θα γεννησω στο νοσοκομειο εδω ενα εχουμε.....αχχχ ανυπομονω....εσυ απο π εισαι??

Αα είναι πολύ ωραία εκεί εεε;; απο χαλκιδα είμαι εγώ!! Δίπλα είμαστε χαχαχαχα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Αα είναι πολύ ωραία εκεί εεε;; απο χαλκιδα είμαι εγώ!! Δίπλα είμαστε χαχαχαχα

Ναι Ειναι ομορφα......ναι ενα τσιγαρο δρομος π λενε χαχα.....δεν εχω ερθει ποτε προς τα εκει!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...