Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , happysmile είπε:

Καλημερουδια κοριτσακια πως ειστε?

Γεια σου κοριτσι!!! Ολα καλα!!εσυ πως εισαι; Αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο και ολα καλα...εν τω μεταξυ το σαββατο βγαινω σε αδεια (την κανονικη) γιατι μεχρι τωρα ημουν με αναρρωτικη...ξερει καμια πως πληρωνει το ικα;θα μου δωσει τις 56 μερες μαζεμενες;;

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααα. εγω  εχω να.παρω εξετασεις το απογευμα απο καμπυλη, τοξοπλασμα κτλ. εν τω μεταξυ πολυ παρα πολυ καουρα. δεν αντεχω να φαω τιποτα πια. εκανα μια.ερευνα και ειδα οτι βοηθανε πολυ η μπανανα, το.καστανο ρυζι και το κοτοπουλο. για να δουμε... 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Eleni2512 έχεις δοκιμάσει να πιεις κρύο γάλα ? Βοηθάει πολύ στην καούρα ... 

Τι κάνουν η υπόλοιπες μανουλες σήμερα πως είναι ? 

φουσκώνουμε!!!!εσύ τι κάνεις???? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το κρύο γάλα όντως βοηθάει...χθες κ σήμερα έφαγα αρκετά ανθυγιεινά, χθες μπέργκερ κ σήμερα γύρο. Ώρες ώρες μ πιάνει. Τώρα κάνω κ αρακά για ξεκάρφωμα...

Αλλά τρώω κ φρούτα κ μάλιστα τα λαχταράω. Κ τώρα έχει κ ωραία φρούτα, κεράσια, βερίκοκα κ σε λίγο θα χει κ πεντανόστιμα καρπούζια. Ίσως να χει κ τώρα. :grin:

Όσο για το φούσκωμα, εννοείται όλο κ μεγαλώνει...κ έτσι πρέπει.

Πάντως γενικά οι νέοι άνθρωποι κ τη σειρά τους δίνουν σε μία έγκυο κ εξυπητερικοί είναι, οι ηλικιωμένοι έιναι π είναι στραβόξυλα ενίοτε. Δεν τους βλέπω κ πολύ ευαισθητοποιημένους...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Γεια σου κοριτσι!!! Ολα καλα!!εσυ πως εισαι; Αυριο εχω ραντεβου με το γιατρο και ολα καλα...εν τω μεταξυ το σαββατο βγαινω σε αδεια (την κανονικη) γιατι μεχρι τωρα ημουν με αναρρωτικη...ξερει καμια πως πληρωνει το ικα;θα μου δωσει τις 56 μερες μαζεμενες;;

Εκανες τα χαρτιά η απο βδομαδα θα οας να καταθέσεις?λοιπον σε 15 μερες σου καταθετουν ολο το ποσο για 56 μερες απο οσο μ παν !για τις 63 μετα δν ξερω επισης ενα ποσο πληρωνει ο εργοδοτης ε!

Κοριτσια πολυ φουσκωμα πλεον η κοιλια μ ειναι ολοστρογγυλη εχει πολυ πλακα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Εκανες τα χαρτιά η απο βδομαδα θα οας να καταθέσεις?λοιπον σε 15 μερες σου καταθετουν ολο το ποσο για 56 μερες απο οσο μ παν !για τις 63 μετα δν ξερω επισης ενα ποσο πληρωνει ο εργοδοτης ε!

Κοριτσια πολυ φουσκωμα πλεον η κοιλια μ ειναι ολοστρογγυλη εχει πολυ πλακα!

Απ το σαββατο ξεκιναει η αδεια μου ..δευτερα θα τα καταθεσω...ααα ωραια σ ευχαριστω..:grin:

Κι εγω εχω φουσκωσει αλλα οχι τοσο πολυ:-?

εν τω μεταξυ οταν περπαταω πολυ η ειμαι κουρασμενη η κοιλια μ γινεται διπλασια...το παθαινει καμια σας?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Γλυκερια123 εγώ το παθαίνω ...σήμερα που είχα κάτι δουλειές και έριξα περπάτημα λες και βάρυνε εις διπλούν η κοιλίτσα ... 

Είχε και μια ζεστή ...βασικά εγώ ζεστενομουν και όπου πήγαινε είχα γίνει μούσκεμα από το ιδρώτα ...α καλά λέω και που είσαι ακόμα κάτσε να έρθουν η ζεστές τι θα κάνεις ...και με έβλεπες με.μια βεντάλια σαν χαζή όπου ήμουν ... 

Δεν ξέρω σε σας εδώ σε εμένα κανένας δεν μου έδωσε την σειρά του ...και μάλιστα ένας κύριος στο σούπερ μάρκετ μπήκε και μπροστά μου με την κλασσική δικαιολογία έχω δύο πράγματα ...και εγώ του λέω έχω τρία ...δεν θα αργήσω κυρία μου μου λέει ...σε λυπάμαι άνθρωπε μου του λέω που αφήνεις μια έγκυο γυναίκα να περιμένει ... Πρωί πρωί μου έσπασε τα νεύρα εσκαγα κιόλας χαχαχχα.... 

Σας πρήζονται τα πόδια κορίτσια ? 

 

  • Μπερδεμένη/-ος 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Απ το σαββατο ξεκιναει η αδεια μου ..δευτερα θα τα καταθεσω...ααα ωραια σ ευχαριστω..:grin:

Κι εγω εχω φουσκωσει αλλα οχι τοσο πολυ:-?

εν τω μεταξυ οταν περπαταω πολυ η ειμαι κουρασμενη η κοιλια μ γινεται διπλασια...το παθαινει καμια σας?

Την κανονικη σ αδεια της δουλεια την εχεις παρει?εγω το χω φτιαξει ετσι ωστε να εχω τις 56 μερες τωρα τις 63 μετα την αδεια της δουλειας που ειναι 20 μερες κ μετα εξαμηνο οαεδ.ειμαι πολυ περιεργη να δω τι χρηματα παιρνουμε απο ικα!

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 εγώ το παθαίνω ...σήμερα που είχα κάτι δουλειές και έριξα περπάτημα λες και βάρυνε εις διπλούν η κοιλίτσα ... 

Είχε και μια ζεστή ...βασικά εγώ ζεστενομουν και όπου πήγαινε είχα γίνει μούσκεμα από το ιδρώτα ...α καλά λέω και που είσαι ακόμα κάτσε να έρθουν η ζεστές τι θα κάνεις ...και με έβλεπες με.μια βεντάλια σαν χαζή όπου ήμουν ... 

Δεν ξέρω σε σας εδώ σε εμένα κανένας δεν μου έδωσε την σειρά του ...και μάλιστα ένας κύριος στο σούπερ μάρκετ μπήκε και μπροστά μου με την κλασσική δικαιολογία έχω δύο πράγματα ...και εγώ του λέω έχω τρία ...δεν θα αργήσω κυρία μου μου λέει ...σε λυπάμαι άνθρωπε μου του λέω που αφήνεις μια έγκυο γυναίκα να περιμένει ... Πρωί πρωί μου έσπασε τα νεύρα εσκαγα κιόλας χαχαχχα.... 

Σας πρήζονται τα πόδια κορίτσια ? 

 

Τι βλακας (εννοω την βαρια εκδοση απλα δεν ξερω αν κανει να το γραψω)χαχαχαχα!τα ποδια αρκετα επισης εχω χασει τους αστραγαλουςμου κ αν στεκομαι μετα μεπιανει πονος στα ποδια λεςκ κανα γυμναστικη!πολυ ζεστη κ εχει φασεις που φουντωνω ασχημα κ θελω αιρκοντισιον!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Την κανονικη σ αδεια της δουλεια την εχεις παρει?εγω το χω φτιαξει ετσι ωστε να εχω τις 56 μερες τωρα τις 63 μετα την αδεια της δουλειας που ειναι 20 μερες κ μετα εξαμηνο οαεδ.ειμαι πολυ περιεργη να δω τι χρηματα παιρνουμε απο ικα!

Τι βλακας (εννοω την βαρια εκδοση απλα δεν ξερω αν κανει να το γραψω)χαχαχαχα!τα ποδια αρκετα επισης εχω χασει τους αστραγαλουςμου κ αν στεκομαι μετα μεπιανει πονος στα ποδια λεςκ κανα γυμναστικη!πολυ ζεστη κ εχει φασεις που φουντωνω ασχημα κ θελω αιρκοντισιον!

Και εγώ ήθελα να το γράψω αλλά δεν ήξερα αν κάνει χαχαχαχα .... 

Οπότε δεν είμαι η μόνη που αισθάνομαι έτσι ...

Πω πω σε καταλαβαίνω με τους αστραγάλους ...και που να  έρθουν η ζεστές τι θα κάνουμε ?  


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Και εγώ ήθελα να το γράψω αλλά δεν ήξερα αν κάνει χαχαχαχα .... 

Οπότε δεν είμαι η μόνη που αισθάνομαι έτσι ...

Πω πω σε καταλαβαίνω με τους αστραγάλους ...και που να  έρθουν η ζεστές τι θα κάνουμε ?  

Χαχαχα πειραζει που ενα κομματι μου σκεφτεται να γεννηθειο μικρος στις 37βδομαδας μηπως κ γλιτωσω λιγο την ζεστη?στο αμαξι κοριτσια το σαββατο ψιλο ζαληστικα απτην ζεστη

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Χαχαχα πειραζει που ενα κομματι μου σκεφτεται να γεννηθειο μικρος στις 37βδομαδας μηπως κ γλιτωσω λιγο την ζεστη?στο αμαξι κοριτσια το σαββατο ψιλο ζαληστικα απτην ζεστη

Είμαστε τυχερές που φέτος δεν έκανε τέτοια ζέστη όπως πέρσυ ... 

Κακο δεν είναι που το σκέφτεσαι όλες μας μας έχει περάσει από το μυαλό τώρα που ζοριζομαστε με την εγκυμοσύνη ... 

Εμένα που μου έχει κολλήσει ότι θα γεννήσω 38 εβδομάδων ...  εσύ έχεις ένα προαίσθημα κάτι ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...