Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Eleni2512 μια χαρά η μπέμπα ... Δεν σου είπε τι να κάνεις για να γυρίσει ?  

@happysmile ωραία που βγήκαν όλα μια χαρά και έχει πάρει και θέση ... Τώρα ποτέ σου είπε ότι θα σε ξανά δει ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Eleni2512 μια χαρά η μπέμπα ... Δεν σου είπε τι να κάνεις για να γυρίσει ?  

@happysmile ωραία που βγήκαν όλα μια χαρά και έχει πάρει και θέση ... Τώρα ποτέ σου είπε ότι θα σε ξανά δει ? 

20/6 κ μετα μπαινουμε λεει τελικη ευθεια!λεω επιτελους!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@happysmile σε τρεις εβδομάδες σου είπε ...και εμένα τότε μου είπε μετά από τρεις εβδομάδες στις 03/06 έχω εγώ ραντεβού ... 

Νον στρες πότε θα κάνεις σου είπε ? 

Αγαπη τι ειναι αυτο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giosotpk said:

@Elenpap και εμείς το ίδιο κατά της 10 έχουμε πανηγύρι ... 

Μεγαλώνει η κοιλίτσα ? Τι κάνει ο μπέμπης ? 

Μεγαλώνει ναι, κ η δική σου έτσι; Κ μεις ραντεβού έχουμε πάλι 4/6.

Κορίτσια ο ύπνος μ έχει χειροτερέψει τελευταία. Ζεσταίνομαι το βράδυ, ευτυχώς όμως κοιμάμαι λίγο κ το μεσημέρι κ αναπληρώνω.

Link to comment
Share on other sites

@happysmile μπραβο κοριτσι μ ολα καλα!!! 

Κοριτσια μ πριν λιγο εμαθα για μια φιλη μ που γενναμε μαζι οτι μπηκε στο νοσοκομειο με συσπασεις και υπαρχει περιπτωση να γεννησει..και αγχωθηκα φουλ!!!!!!αφου του λεω του αντρα μου σ/κ θα ετοιμασω βαλιτσα γιατι ποτε δεν ξερεις ...

Κι εγω ζεσταινομαι απιστευτα πολυυυυυ!! Κι ακομα δεν εχει μπει ιουνιος...κι εμενα ο γιατρος σε 3 εβδομαδες μου πε να παω..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@happysmile μπραβο κοριτσι μ ολα καλα!!! 

Κοριτσια μ πριν λιγο εμαθα για μια φιλη μ που γενναμε μαζι οτι μπηκε στο νοσοκομειο με συσπασεις και υπαρχει περιπτωση να γεννησει..και αγχωθηκα φουλ!!!!!!αφου του λεω του αντρα μου σ/κ θα ετοιμασω βαλιτσα γιατι ποτε δεν ξερεις ...

Κι εγω ζεσταινομαι απιστευτα πολυυυυυ!! Κι ακομα δεν εχει μπει ιουνιος...κι εμενα ο γιατρος σε 3 εβδομαδες μου πε να παω..

Κ γω τρομερη ζεστη!!εγω ρε κοριτσια δν.ξερω καν τι ειναι η συσπασεις!!εχεις εσυ??

Link to comment
Share on other sites

@happysmile το non Stress είναι καρδιοτοκογραφος ίσως το έχεις ακούσει έτσι ... Και εγώ μην φοβάσαι δεν έχω συσπάσεις ούτε ξέρω πως είναι ενώ όλες λένε πως έχουν ειδικά στα μαθήματα θηλασμού και τοκετού όλες μιλάνε για συσπάσεις και εγώ κάθομαι κοιτάω γύρω μου ... 

@Γλυκερια123 και εγώ την έχω έτοιμη την βαλίτσα εδώ και 10 μέρες περίπου ...δεν είναι κακό να είσαι προετοιμασμένη αλλά δεν σημαίνει κιόλας ότι θα συμβεί κάτι ... 

@Elenpap ναι μεγαλώνει και εμάς η κοιλίτσα ... Πω πω μην μου θυμίζεις τον βραδυνό ύπνο εφιάλτης μου έχει γίνει δεν τον ευχαριστιεμαι καθόλου μια ζεστενομαι μία δεν βολευομαι μια απλά δεν ξέρω τι μου φταίει και έτσι ναι μεν κοιμάμαι αλλά δεν ξεκουράζομαι ...

 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γιατρος μου ειπε σε ενα μηνα και μου εχει φανει πολυ. περιμενα να μου πει 2 βδομαδες. Η non stress δεν ειναι η λεγομενη NST? γινεται μεταξυ 34 με 36 εβδομαδες. εγω ρωτησα ποτε θα τη κανω και μου ειπε πως επειδη δεν υπαρχει καποιο προβλημα δε θα τη κανω μαλλον.  

 

 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Eleni2512 έχω την εντύπωση πως υπάρχει δεν υπάρχει πρόβλημα θα κάνουμε ένα non Stress ...αλλά δεν είμαι σίγουρη ...

Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα ? 

Εμενα μετά την 31 εβδομάδα μου το άλλαξε και μου είπε κάθε τρεις εβδομάδες ...μέχρι της 31 μου έλεγε ανά μήνα να με βλέπει ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmile συσπασεις ειναι το πετρωμα της κοιλιας που λεμε..να πετρωνει για μερικα δευτερολεπτα ...αλλα αυτο ειναι φυσιολογικο..μονο αν γινεται πολλες φορες μεσα στη μερα ειναι ανησυχιτικο...εγω εχω αλλα οχι συχνα...

@Giosotpk σιγουρα δε σημαινει οτι θα συμβει κ σε μενα αλλα οσο να ναι κατι τεφοι σ αγχωνει...τελοσπαντων θα κοιταξω να τα ετοιμασω ολα κι οποτε ερθει η ωρα...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ... τι κάνετε πως είστε ? 

@Γλυκερια123 ετοίμασε την βαλίτσα για καλό και για κακό έτσι και αλλιώς δεν παθαινει τίποτα έτοιμη να είναι ...δεν ξέρω εγώ που την ετοίμαζα ένιωθα όμορφο που πίστευα πως την ώρα που θα την φτιάχνω θα αγχωθω ακόμα πιο πολύ ... Όταν την φτιάξεις πες μου τι έχεις βάλει να της συγκρίνουμε 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...