Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Giosotpk καλα λες..μεσα στην εβδομαδα θα τη φτιαξω...εννοειται θα σου πω..

@happysmile κι εγω απο κει τα πηρα.. τα περισσοτερα πραγματα δηλαδη απο τζαμπο τα ψωνισα α κ μερικα απο το ιντερνετ..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123  αν θέλεις όταν πάω σπίτι να σου πω τι έχω βάλει εγώ στην δικιά μου ...

Σ ευχαριστωωω...Ναι εννοειται να μου πεις..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Γλυκερια123  λοιπόν έβαλα δύο νυχτικες και μια πυτζάμα μια ζακετουλα πάνες ακράτειας της σερβιετες ένα ζευγάρι κάλτσες οδοντόβουρτσα και τα σχετικά. Ρούχα εξόδου δύο πετσέτες μεγάλες μια μικρή . Δύο σουτιέν θηλασμού επιθέματα θηλασμού σαμπουάν αφρολουτρο αυτά για μένα 

Για την μικρή 

Έβαλα 4 αλλαξιες ρούχα δηλαδή από 4 ζιπουνακια 4 φορμακια ...τα ρούχα εξόδου δύο πάνες αγκαλιας μια κουβέρτουλα δύο πετσέτες 6 μικρές πετσετουλες για το τοπικό καθαρισμό ...δύο σελτεδακια ένα σκουφάκι 2 ζευγάρια κάλτσες ένα ζευγάρι γάντια κρέμα για το συγκαμα καθαρό οινόπνευμα μωρομαντιλα πάνες ... 

Αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123  λοιπόν έβαλα δύο νυχτικες και μια πυτζάμα μια ζακετουλα πάνες ακράτειας της σερβιετες ένα ζευγάρι κάλτσες οδοντόβουρτσα και τα σχετικά. Ρούχα εξόδου δύο πετσέτες μεγάλες μια μικρή . Δύο σουτιέν θηλασμού επιθέματα θηλασμού σαμπουάν αφρολουτρο αυτά για μένα 

Για την μικρή 

Έβαλα 4 αλλαξιες ρούχα δηλαδή από 4 ζιπουνακια 4 φορμακια ...τα ρούχα εξόδου δύο πάνες αγκαλιας μια κουβέρτουλα δύο πετσέτες 6 μικρές πετσετουλες για το τοπικό καθαρισμό ...δύο σελτεδακια ένα σκουφάκι 2 ζευγάρια κάλτσες ένα ζευγάρι γάντια κρέμα για το συγκαμα καθαρό οινόπνευμα μωρομαντιλα πάνες ... 

Αυτά δεν θυμάμαι κάτι άλλο ... 

Ααα τελεια..να σου πω θα χρειαστουμε κ φορμακια;δε θα κανει ζεστη;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ααα τελεια..να σου πω θα χρειαστουμε κ φορμακια;δε θα κανει ζεστη;

Ξέρω εγώ εγώ τα έβαλα καλού κακού ...σκέφτηκα αν έχει πολύ ζέστη να της φοράω μόνο το φορμακι χωρίς ζιπουνακι από μέσα δεν γίνεται ? 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , Giosotpk είπε:

Ξέρω εγώ εγώ τα έβαλα καλού κακού ...σκέφτηκα αν έχει πολύ ζέστη να της φοράω μόνο το φορμακι χωρίς ζιπουνακι από μέσα δεν γίνεται ? 

 

Εγω σκεφτομουνα οτι μονο ζιπουνακια θα του φοραγα αλλα  κ θα παρω κ σεντονακια κ κουβερτουλα λεπτη πικε μη χρειαστει να τον σκεπασω...1 φορμακι ειχα σκοπο να παρω μαζι...γινεται αλλα λογω εποχης δεν ξερω...:-?

@Elenpap παρε αλλο ενα σουτιεν να υπαρχει..εγω ενα νυχτικο πηρα κ δυο ζευγαρια πιτζαμες....ουτε εγω θα παρω τιποτα για τις πανες

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα 

@Γλυκερια123 πολύ με αγχωνει πως θα την ντύνω άντε τώρα να καταλάβεις αν ζεστενεται ένα τόσο μικρό πλασματακι ... 

@Elenpap για το γάλα θα χρειαστείς αποστειρωτη βραστηρα βούρτσα για το Μπίμπερο για να το καθαρίζεις πριν το αποστείρωσης αυτά νομίζω ... 

 

Να σας ρωτήσω κορίτσια νιώθετε ώρες ώρες ότι απλά δεν ξέρετε τίποτα και είστε εντελώς απροετοίμαστες ? Η μόνο εγώ είμαι η τρελή ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elenpap είπε:

Ωραια...κ σε σχέση με το γάλα σκόνη τί θα χρειαστούμε; αποστειρωτή κ βραστήρα;

 

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέραααα 

@Γλυκερια123 πολύ με αγχωνει πως θα την ντύνω άντε τώρα να καταλάβεις αν ζεστενεται ένα τόσο μικρό πλασματακι ... 

@Elenpap για το γάλα θα χρειαστείς αποστειρωτη βραστηρα βούρτσα για το Μπίμπερο για να το καθαρίζεις πριν το αποστείρωσης αυτά νομίζω ... 

 

Να σας ρωτήσω κορίτσια νιώθετε ώρες ώρες ότι απλά δεν ξέρετε τίποτα και είστε εντελώς απροετοίμαστες ? Η μόνο εγώ είμαι η τρελή ? 

βραστηρα δεν χρειαζετε μαλλον απαγορευετε γιατι πιανει αλατα κ δεν καθαριζετε ευκολα ενα μπρικι η μια κατσαρολιτσα μικρη για το νερο οτι εχετε στο σπιτι σας απλα το χρησιμοποιητε μονο για το μωρο οσο χρειαστει. 

ααα κ για την ζεστη ή το κρυο οτι φορατε εσεις κοριτσια . απλα θα παρετε ενα θερμομετρο σπιτιου κ υγρασιας για να τσεκαρετε να ειναι σχεδον παντα στσθερη η θερμοκρασια κ υγρασια να μην υπαρχουν τρελα σκαμπανεβασματα.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

 

βραστηρα δεν χρειαζετε μαλλον απαγορευετε γιατι πιανει αλατα κ δεν καθαριζετε ευκολα ενα μπρικι η μια κατσαρολιτσα μικρη για το νερο οτι εχετε στο σπιτι σας απλα το χρησιμοποιητε μονο για το μωρο οσο χρειαστει. 

ααα κ για την ζεστη ή το κρυο οτι φορατε εσεις κοριτσια . απλα θα παρετε ενα θερμομετρο σπιτιου κ υγρασιας για να τσεκαρετε να ειναι σχεδον παντα στσθερη η θερμοκρασια κ υγρασια να μην υπαρχουν τρελα σκαμπανεβασματα.  

Δεν το ήξερα νόμιζα ότι με βραστηρα βράζουμε το νερό ... 

Οπότε ότι φοράμε εμείς φοράμε και στο μικρό ? 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...