Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Χαμος κοριτσια χαμος!! Διακρινω ενα πανικο η μου φαινεται;;

@Giosotpk μια χαρα ειστε! Μοντελακι! Γιατρο εχω την αλλη εβδομαδα..να δω πως θα κατσει ο αντρας σου μεσα την ωρα της γεννας χαχαχ θα λιποθυμησει...

@Eleni2512 φαινεται και ειναι πολυ ωραιο...

Κι εγω περιμενω πως και πως..εν τω μεταξυ σημερα εχει λυσαξει..ολη μερα κουνιεται..ενω τωρα τελευταια ειχε σταματησει ..δεν κουνιοταν τοσο πολυ..απο κιλα δοξα το θεο στα ιδια εχω μεινει 8..αντε να παρω 1 -2 ακομα δε νομιζω παραπανω..βεβαια καποιες μερες που παρατρωω το βραδυ την αλλη μερα που ζυγιζομαι εχω παρει 1 κιλο αλλα μερα ξαναεπανερχομαι.  

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όντως αχνοφαίνεται ένας πανικουλης...  Ωστοσο θα σας πω τι έπαθα σήμερα (σε λιγότερο βαθμό γίνεται εδώ και μια εβδομάδα)  αλλά σήμερα με ξεπέρασε! Ακολουθεί σεντόνι αλλά πρέπει να το μοιραστώ με κάποιον! 

Ξύπνησα στις 7 για τουαλέτα και λογικά επειδή κοίταξα το κινητό μου να δω την ώρα φάνηκα ενεργός στο messenger! Μου στέλνει μια θεία μου (από αυτές που το "γειά σου τι κάνεις?"  το στέλνουν σε 5 διαφορετικά μηνυματα)  δεν απαντάω γιατί Νυστάζω και το βάζω και στο αθόρυβο για να ξανακοιμηθω.  Αφού δεν απάντησα, ανησύχησε και πήρε την μανα μου στις 8... Παίρνει η μάνα μου, δεν το ακούω..  Παίρνει τον άντρα μου στη δουλειά...  Τον ρωτάει αν είμαστε καλά..  Παίρνει ο άντρας μου εμένα..  Πάλι δεν το ακούω..  Παίρνει την μανα του που μένει από πάνω..  Χτυπάει κουδούνι..  Το ακούω αλλά σκέφτομαι "κοιμάμαι να φύγει!" μετά από 2 λεπτά ακούω κλειδιά στην πόρτα..  Την ακούω να μπαίνει αλλά δεν κάνω κίνηση λέω θα δει ότι κοιμάμαι να φύγει...  Και ακούω να λέει στο τηλέφωνο "εντάξει είναι.. Κοιμάται.. Πες το και στους αλλους"..... Μόλις φεύγει σηκώνομαι και αρχίζω να παίρνω τηλέφωνα και καταλαβαίνω τι έγινε.. Δηλαδή δεν σκέφτηκαν ότι μπορεί απλά να κοιμάμαι.?? Τα άκουσαν Όλοι με την σειρά τους και τους είπα ότι αν με πάρουν άλλη μια φορά, δεν θα ειδοποιήσω κανέναν εκείνη την ώρα! Μόνη μου θα πάω να γεννήσω! Τα νεύρα μου δεν περιγράφονται!!  

  • Χαχα 5

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Χαχααχα νταξει αφου δν ηρθε να σε ξυπνησει κιολας παλι καλα!!αρνουμαι να φτιαξω την βαλιτσα ακομα η αχρηστη βεβαια εψω αυριο μπαινω 36 βδομαδες..κ αυξημενα υγρα βλεπω τελευταια κορεςβκ με πιανει αγχος μην εχω καμμια διαρροη!για την.γεννα εχω κολλησει οτι δν θα θελει να βγει κ  θ με βαλουν με προκληση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Χαχααχα νταξει αφου δν ηρθε να σε ξυπνησει κιολας παλι καλα!!αρνουμαι να φτιαξω την βαλιτσα ακομα η αχρηστη βεβαια εψω αυριο μπαινω 36 βδομαδες..κ αυξημενα υγρα βλεπω τελευταια κορεςβκ με πιανει αγχος μην εχω καμμια διαρροη!για την.γεννα εχω κολλησει οτι δν θα θελει να βγει κ  θ με βαλουν με προκληση.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και με το καλο!!

@happysmile   Να μην ανησυχεις για την προκληση.Εαν ο γιατρος σε παει σιγα σιγα τοτε μια χαρα φυσιολογικο τοκετο θα κανεις.Ολα κλαθα πανε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Χαχααχα νταξει αφου δν ηρθε να σε ξυπνησει κιολας παλι καλα!!αρνουμαι να φτιαξω την βαλιτσα ακομα η αχρηστη βεβαια εψω αυριο μπαινω 36 βδομαδες..κ αυξημενα υγρα βλεπω τελευταια κορεςβκ με πιανει αγχος μην εχω καμμια διαρροη!για την.γεννα εχω κολλησει οτι δν θα θελει να βγει κ  θ με βαλουν με προκληση.

Η πεθερά μου αυτο μου είπε! Ότι ήθελε να με ξυπνήσει αλλά το μετάνιωσε...........  Ευτυχώς! Γιατί μετά θα το μετανιωνε πιο πολύ!!! 

Εδώ έχω αρχίσει να το πιστεύω εγώ ότι θα πάω με πρόκληση..  Θα τους διαψεύσω όλους..  Και τον γιατρό που μου δίνει το πολύ μέχρι το τέλος της εβδομάδας! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elen211 είπε:

Η πεθερά μου αυτο μου είπε! Ότι ήθελε να με ξυπνήσει αλλά το μετάνιωσε...........  Ευτυχώς! Γιατί μετά θα το μετανιωνε πιο πολύ!!! 

Εδώ έχω αρχίσει να το πιστεύω εγώ ότι θα πάω με πρόκληση..  Θα τους διαψεύσω όλους..  Και τον γιατρό που μου δίνει το πολύ μέχρι το τέλος της εβδομάδας! 

Εμενα μια φιλη μου γεννησε στις 42 εβδομαδες.Βεβαια θελει γερα νευρα,εγω δεξερω αν θα αντεχα να περιμενω.Μην ανησυχειτε για την προκληση,δεν ειναι κατι.

Just now, Agki* είπε:

Εμενα μια φιλη μου γεννησε στις 42 εβδομαδες.Βεβαια θελει γερα νευρα,εγω δεξερω αν θα αντεχα να περιμενω.Μην ανησυχειτε για την προκληση,δεν ειναι κατι.

Εγω γεννησα με προκληση αλλα η γιατρος μου ειχε ξεκαθαρισει πως θα παρει πανω απο 12 ωρεςο τοκετος για να το παμε αργα και να γεννησω φυσιολογικα.Ετσι ουτε οι πονοι ηρθαν ξαφνικα.

Link to comment
Share on other sites

@Elen211 χαχαχα ενταξει είναι απίστευτοι. Εγώ τώρα ανοίγω το κινητό και έρχονται απανωτά μηνύματα από τον πατέρα μου τι κάνει το μωρό; σε όλα τα τσατ. Φεισμπουκ, βαιμπερ, γουατς απ. Μόνο μήνυμα δεν μου στέλνει. Κάθε μέρα, 2 φορές τη μέρα σαν αντιβίωση. Και του εξηγώ ότι δεν μπορω να στέλνω όταν έχω τo μωρό αγκαλιά. Και λέει καλά όταν τον αφήσεις στείλε μου. Χαχαχα.

Ο τοκετος είναι μια ιδέα που την έχουμε όλες πριν. Γιατί έχουμε χρόνο να σκεφτούμε. Η αλήθεια είναι πως το μωρό μας θα έρθει με οποιονδήποτε τρόπο και όταν φτάσουμε σε αυτή την ώρα δεν θα μας νοιάζει και μας το πως. Μόνο να βγει γερό. Οπότε ότι σχέδια και όνειρα και να έχουμε είναι απλά μια ιδέα και καλύτερα να μην έχουμε τίποτα σίγουρο. Όλα θα πανε ανάλογα με την περίπτωση μας. Όλα ξεχνιούνται γρήγορα. Ξέρω είναι κλισέ αλλά θα το συνειδητοποίησετε και οι ίδιες σύντομα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !τι κανετε πως ειστε;; πω πω κοριτσια οι γονεις και τα πεθερικα δεν υπαρχουν..τρελαμενοι ολοι!! Τους σκεφτομαι στο νοσοκομειο απ εξω ενω θα γενναω παει λεω θα τον τρελανουν τον αντρα μου..αφου του ειπα να μην τους το πει αμεσως ν αργησει λιγο γιατι θα τον ζαλισουν..χαχαχαχ


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα .... 

@Elen211 εντάξει με πέθανες χαχαχαχχαχα .... Εντάξει είναι κοιμάται πες.το και στους άλλους χαχαχαχαχχαχαχαχχα .... 

Μου έφτιαξες την ημέρα χαχχαχαχα ....

 

Εντάξει λογικό να επικρατεί ένας ψιλο πανικός ... Είχαμε την σιωπή μετά το πρώτο μωράκι τώρα έρχεται ο Πανίκος .... 

Εγώ κλασσικά το ξέρετε δεν νιώθω συσπάσεις τίποτα ...εγώ θα έρθει η ώρα και δεν θα καταλαβω ότι γεννάω ... 

Εχθές που με.κοιταξε ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω λίγο αιματακι μια μέρα ούτε από αυτό είχα ... Αν είσαι αναίσθητη είσαι αναίσθητη πάει και τελείωσε ... 

@Γλυκερια123 ο άντρας σου την ώρα που γέννας καλό είναι να βρίσκεται σε ξεχωριστό δωμάτιο από το σόι ... Θα τον αγχωνοσουν εις τριπλούν όχι ότι θα το κάνουν επίτηδες οι άνθρωποι....

@happysmile γιατί αρνησε να φτιάξεις βαλίτσα μην νομίζεις είναι ευχαριστώ να την φτιάχνεις να βάζεις τα ρουχαλακια μέσα όλα όμορφα τακτοποιημένα .... Η διαδικασία είναι ωραία μετά που κάθεσαι και της κοιτάς δεν είναι ότι καλύτερα ...πίσω από την πόρτα κρυψτες .... 

 

Εγώ φοβάμαι ότι θα μου σπάσουν τα νερά την ώρα που κάνω μπάνιο η στην τουαλέτα και να μην το καταλάβω καν ... 

@Elenpap που είσαι κορίτσι έχεις κάτι μέρες να μας γράψεις .... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στα μαθήματα τοκετού μας ειπε η μαια οτι και στο μπανιο να σου σπασουν τα νερα δεν γινεται να μην το καταλαβεις γιατί εχουν αλλή θερμοκρασία. Είναι μας ειπε σαν να κανεις πιπι στην θαλασσα (:oops:)

Βαλίτσα επιτέλους την έφτιαξα, δεν εχω βαλει μόνο την αλλαξια μ οταν θα βγω απο το μαιετηριο γιατι δεν εχω και πολλα ρουχα να μου κανουν, τελευταια στιγμη αυτο και μπορει και να μην βαλω να φυγω με τα ρουχα που ηρθα η να μου φερει ο αντρας μ στο μαιευτηριο. Εχω αφησει ενα χαρτάκι πανω στην βαλίτσα με τις ελλείψεις.

@Giosotpk Θα καταλάβεις οτι γεννάς δεν γίνεται, οι πόνοι δεν κάνουν εξέρεση σε καμία μας <3


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι έχουν πάθει όλοι οι 60+ με το μεσεντζερ βρε κορίτσια;

Κ γω έχω ανακτήσει! Η θεία μου 65 χρόνων γυναίκα μου στέλνει κάθε μέρα καλημέρα, καληνύχτα, καλό απόγευμα, καλό μήνα, χρόνια πολλά σε γιορτές, βιντεάκια αστεία υποτίθεται και φωτογραφίες από τα ταξίδια της χωρίς να της ζητήσω. Κ όλα αυτά εννοείται ότι τα ξεκινάει από τα χαράματα. Κάποιες φορές δεν απαντάω κ τηλεφωνεί στη μάνα μου για να μάθει αν τα είδα! 

Μετά έχω μια ξαδέρφη του άντρα μου κ μια άλλη που μου στέλνουν όλη την ώρα πρόσκληση για να παίξω μαζί τους κάποιο παιχνίδι....δεν απαντάω αλλά συνεχίζουν να μου στέλνουν! Έχει πέσει εθισμός! 

Μου έρχεται να το βγάλω το μεσεντζερ από το κινητό μου. 

  • Χαχα 4

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Μαρίτσα10 ναι πραγματικά τι χαλι είναι αυτό ? Γιατί την βιντεοκλήση που την πας ? 

Εγώ τρομάζω να μπω βάτσ απ βιπερ μεσσεντζερ μου το που δουν ότι είμαι συνδεδεμένη τσαακ η βιντεοκλήση και δεν ξέρω με εκνευρίζει η βιντεοκλήση ...η στέλνεις ένα μήνυμα και αντί να απαντήσουν με μήνυμα σε περνούν με βιντεοκλήση ... απαντά βρε άνθρωπε στο μήνυμα αν ήταν θα σου έλεγα να σε πάρω η να.με πάρεις ... 

Καλά τα παιχνίδια είναι άλλη φάση εκεί να επιμένουν να παίξεις δωράκια και τα σχετικά και αν τυχόν δεν ανταποκριθείς στην λένε και από πάνω ... 

  • Χαχα 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Μαρίτσα10 ναι πραγματικά τι χαλι είναι αυτό ? Γιατί την βιντεοκλήση που την πας ? 

Εγώ τρομάζω να μπω βάτσ απ βιπερ μεσσεντζερ μου το που δουν ότι είμαι συνδεδεμένη τσαακ η βιντεοκλήση και δεν ξέρω με εκνευρίζει η βιντεοκλήση ...η στέλνεις ένα μήνυμα και αντί να απαντήσουν με μήνυμα σε περνούν με βιντεοκλήση ... απαντά βρε άνθρωπε στο μήνυμα αν ήταν θα σου έλεγα να σε πάρω η να.με πάρεις ... 

Καλά τα παιχνίδια είναι άλλη φάση εκεί να επιμένουν να παίξεις δωράκια και τα σχετικά και αν τυχόν δεν ανταποκριθείς στην λένε και από πάνω ... 

Ωχχχ ελπίζω να μην περάσουν στην βιντεοκλήση οι δικοί μου.....δεν θα το αντέξω. Όσο μεγαλώνουν κάνουν σαν τα παιδιά. Αν κ τα παιδιά χειρίζονται τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με πιο σοβαρότητα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Ωχχχ ελπίζω να μην περάσουν στην βιντεοκλήση οι δικοί μου.....δεν θα το αντέξω. Όσο μεγαλώνουν κάνουν σαν τα παιδιά. Αν κ τα παιδιά χειρίζονται τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με πιο σοβαρότητα.

Χα χα χα η μανούλα μου ευτυχως εχει κανει μια βλακεία και έμεινε έξω απο το Skype, μια χαρα!!! Δηλώσαμε άγνοια και εγω και ο αδερφός μου πως να της το φτιάξουμε!

 Θα σας γράψω το θεϊκό που έκανε ανέβασε ο αδερφός μου φωτογραφία με υποβρύχια μηχανή στο Facebook και του έγραψε μήνυμα "Βγάλε αγόρι το κεφάλι σου απο το νερό, εσυ δεν ξέρεις καλο κολύμπι!" Η Ελληνίδα μάνα.

  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοον....  Πήγα τουαλέτα και είχα ένα τεράστιο κομμάτι βλεννης..  Πήρα τον γιατρό μου είπε ότι πλέον αρχίζει ο τοκετος, θεωρούμαι επιτοκος και έχουμε το πολύ 3 μέρες..  Σήμερα αύριο πιστεύει αλλά θα πω 3 μέρες μου είπε...  Το απόγευμα αν συνεχίσω να είμαι έτσι (δεν έχω συσπάσεις ακομα)  να πάω να με δει αλλιώς λέει θα τα πούμε στο ιασω Χαχαχα...  Με έχει πιάσει νευρικό γέλιο αλλά τρελό άγχος! Ωστόσο ξάπλωσα και συνεχίζω την ζωούλα μου μέχρι να με πιάσουν οι πόνοι! Χαχαχα

 

Θα αλλάξω και συζήτηση μάλιστα! Θα συνεχίσω σε αυτή με το messenger! Η μαμα μου έχει iPhone και iPad (τα φετινά μοντέλα μάλιστα!) γιατί λέει ότι όλα τα άλλα είναι για πεταμα! Εγώ πάλι δεν ξέρω ούτε να τα ξεκλειδώσω.. 400 μηνύματα ανά nanosecond στέλνει και οι βιντεοκλησεις... Αχ οι βιντεοκλησεις.....  Για πολύ καιρό όταν έφτιαξε το φβ της κάναμε αναφορές με τα αδέρφια μου και της το κλειδωναν για κάποιες μέρες και γλιτωναμε από τις αμέτρητες δημοσιεύσεις..  Αλλά μετά ήρθε το messenger και δεν γλιτώνουμε από πουθενά!!! Ετων 64! 

  • Μου αρέσει 5

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...