Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια μου λογικα κοιμαστε...εχω την εντυπωση οτι μου σπασαν τα νερα.ειναι ελαχιστα αλλα φευγουν συνεχεια λιγο λιγο..συσπασεις εχω ελαχιστες..κι ουτε ποναω τοσο πολυ..το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα βλεπω να πηγαινω νωριτερα..ειμαι διπλ στο νοσοκομειο..βασικα περιμενω να γινουν οι συσπασεις ανα 5 λεπτα για να παω..φουλ ανχος φουλ σοκ!!

 

 

 

Άντε με ένα πόνο κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

26 minutes ago, Γλυκερια123 said:

Κοριτσια μου λογικα κοιμαστε...εχω την εντυπωση οτι μου σπασαν τα νερα.ειναι ελαχιστα αλλα φευγουν συνεχεια λιγο λιγο..συσπασεις εχω ελαχιστες..κι ουτε ποναω τοσο πολυ..το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα βλεπω να πηγαινω νωριτερα..ειμαι διπλ στο νοσοκομειο..βασικα περιμενω να γινουν οι συσπασεις ανα 5 λεπτα για να παω..φουλ ανχος φουλ σοκ!!

 

 

 

Βάλε σερβιέτα να δεις αν την γεμίζεις. Αν ναι έσπασαν τς νερά.. Κάνε ένα τηλ στο γιατρό  σου.. Άσε όλο το βράδυ ξύπνια ήμουν και δεν είχα μπει να το διαβάσω.. Με ένα πόνο, έρχεται το μωράκι !!

  • Μου αρέσει 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια μου λογικα κοιμαστε...εχω την εντυπωση οτι μου σπασαν τα νερα.ειναι ελαχιστα αλλα φευγουν συνεχεια λιγο λιγο..συσπασεις εχω ελαχιστες..κι ουτε ποναω τοσο πολυ..το πρωι εχω ραντεβου με το γιατρο αλλα βλεπω να πηγαινω νωριτερα..ειμαι διπλ στο νοσοκομειο..βασικα περιμενω να γινουν οι συσπασεις ανα 5 λεπτα για να παω..φουλ ανχος φουλ σοκ!!

 

 

 

Κοριτσάκι τι έγινε? Λογικά πηγές στον γιατρό.. Περιμένουμε νέα! 

Μόλις σπάνε τα νερά πάμε αμέσως γιατί μπορεί να χρειαστεί αντιβίωση να μην περάσουν μικρόβια στο μωρό..  Ρωτήστε τον γιατρό σας για σίγουρα  (ο δικός μου έτσι μου είχε πει).  Το λέω για όλα τα κοριτσακια! 

@Giosotpk Λογικά κι αυτό αργά το λέω..  Μην φοβάσαι καθόλου! Όλα καλά! Με το καλό και περιμένουμε νέα σου! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Να ναι παντα γερος και δυνατος ο κουκλος σου!!!να τον χαιρεστε..!!εισαι απιστευτα τυχερη οπως ειμαστε κι εμεις που θα μας κανει τετοιο δωρο ο Θεος και προσευχομαι και τον ευχαριστω γι αυτο γιατι βλεπω τι γινεται και ποσο προσπαθουν ζευγαρια ..δεν πρεπει να το ξεχναμε αυτο ποτε!!

Σευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!!Ειδα πως σου σπασαν τα νερα..Τωρα θα ζεις την πιο ομορφη εμπειρια της ζωης σου και ειμαι σιγουρη πως θα εισαι δυνατη.Με το καλο το μωρο σου!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 10

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!μπράβο που τα κατάφερες και άντεξες χωρίς αναισθησία...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

Ναι σου ζήσει το μπεμπακι! Υγιής και ευτυχισμένος σε όλη του την ζωή! Περιμένουμε λεπτομέρειες! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 said:

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

Να σ ζήσει ο μπέμπης σου! Καλή ανάρρωση κ καλές αγκαλιές!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

Συγχαρητήρια!! Να σας ζήσει ο μπεμπακος!!! Να είναι γερός και τυχερός! Καλή ανάρρωση!  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσιαααα σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! 3205 ο μπεμπης γεννησα 10.29 φυσιολογικα χωρισ επισκληριδιο..ενταξει πεθανα στον πονο..λεπτομερειες αργοτερα..!!φιλακια με το καλο!!!

Να σας ζησει κοριτσι μου!!!Οπως επιθυμειτε να τον δειτε!!Ειδες τελικα ποσο δυνατη μανουλα εισαι?Συγχαρητηρια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...