Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Αχ ποσες γεννες θα τρελαθω! :wub:

Γλυκερια μου να σου ζησει και να ειναι παντα γερο! περιμενουμε λεπτομερειες! :wub::wub::wub:

εγω πριν λιγο ηρθα απο το γιατρο και η μπεμπα πηρε 320γρ σε 15 μερες. σε μια εβδομαδα θα παω παλι. μου ειπε να περπαταω 2 ωρες την ημερα για να αρχισει να εμπεδωνεται και επιτελους εφτιαξα και εγω βαλιτσα!  

ερωτηση: απο υπνο πως τα πατε? εγω κοιμαμαι συνεχεια σαν το πρωτο τριμηνο:roll:


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναμαστε και εμείς κορίτσια ...3070 γεννηθηκαμε στις 1 ακριβώς ...με καισαρική γιατί είμασταν τυλιγμένη στο λαιμό και στο χεράκι ...ευτυχώς που είμασταν τυλιγμένη στο χεράκι γι'αυτό και δεν ζορισομασταν στο νον στρες ... 

Μου έβαλαν τεχνητούς πόνους μέχρι της 10.30 αλλά εγώ κορίτσια δεν καταλάβαινα τίποτα από πόνους έκανα έγραφε κανονικά ότι γίνονται συσπάσεις εγώ τίποτα βρε μου έλεγε ο γιατρός εσύ εδώ πρέπει να βογγας ...

Αλλά δεν κατέβηκε καθόλου η μικρή και έτσι μπήκαμε.για καισαρική ... 

Την έχω μαζί μου όλοι μέρα σηκώθηκα περπάτησα και έχουμε φάει 3 φορές μέχρι στιγμής ... 

@Γλυκερια123 να.μας.ζησουν ίδια μέρα έχουν γενέθλια ... Πώς είσαι ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι ? 

 

  • Μου αρέσει 5

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Ναμαστε και εμείς κορίτσια ...3070 γεννηθηκαμε στις 1 ακριβώς ...με καισαρική γιατί είμασταν τυλιγμένη στο λαιμό και στο χεράκι ...ευτυχώς που είμασταν τυλιγμένη στο χεράκι γι'αυτό και δεν ζορισομασταν στο νον στρες ... 

Μου έβαλαν τεχνητούς πόνους μέχρι της 10.30 αλλά εγώ κορίτσια δεν καταλάβαινα τίποτα από πόνους έκανα έγραφε κανονικά ότι γίνονται συσπάσεις εγώ τίποτα βρε μου έλεγε ο γιατρός εσύ εδώ πρέπει να βογγας ...

Αλλά δεν κατέβηκε καθόλου η μικρή και έτσι μπήκαμε.για καισαρική ... 

Την έχω μαζί μου όλοι μέρα σηκώθηκα περπάτησα και έχουμε φάει 3 φορές μέχρι στιγμής ... 

@Γλυκερια123 να.μας.ζησουν ίδια μέρα έχουν γενέθλια ... Πώς είσαι ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι ? 

 

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!να είστε γεροί για να είναι κ αυτή!!!που γεννήσες??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Eleni2512 είπε:

Αχ ποσες γεννες θα τρελαθω! :wub:

Γλυκερια μου να σου ζησει και να ειναι παντα γερο! περιμενουμε λεπτομερειες! :wub::wub::wub:

εγω πριν λιγο ηρθα απο το γιατρο και η μπεμπα πηρε 320γρ σε 15 μερες. σε μια εβδομαδα θα παω παλι. μου ειπε να περπαταω 2 ωρες την ημερα για να αρχισει να εμπεδωνεται και επιτελους εφτιαξα και εγω βαλιτσα!  

ερωτηση: απο υπνο πως τα πατε? εγω κοιμαμαι συνεχεια σαν το πρωτο τριμηνο:roll:

Αληθεια τωρα δυο ωρες???εγω μια κ βγαινω οφ!!ποτε εχεις πητ κ μενα σε 14 μερες 400!!!

Γλυκερια μου γλυκια να σας ζησει το μπεμπακι να ναι γερο καλοτυχο !!να στε παντα ευτυχισμενοι ευχομαι τα καλυτερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιποοον..2 η ωρα μου εσπασαν τα νερα..αλλα λιγα λιγα σα να κατουριεσαι οποτε περιμενα επιβεβαιωση..οταν σιγουρευτηκα επαθα σοκ χαχχα..5 η ωρα πηγα στο νοσοκομειο..ηταν και διπλα μας..ειχα ηδη πονους..πηγα με διαστολη 4...ε μεχρι τις 9.30 το πρωι ειχε παει 10..!!εγω να χω πεθανει απ τους πονους να παρακαλαω να μου κανουν επισκλιριδιο η καισαρικη να μην αντεχω και τελικα με πολυ ζορι αλλα φυσιολογικα βγηκε στις 10.30... δεν συνεργαζομουν καθολου αλλιως θα χα τελειωσει νωριτερα..!!ενταξει και να μου το λεγες δεν θα πιστευα οτι ειναι ετσι οι πονοι της γεννας..δεν αντεχονται πραγματικα..τελοσπαντων τωρα δεν υπαρχει τιποτα απ αυτα εχω το μπεμπακο μου διπλα ειναι πολυ ησυχος και προσπαθουμε να θηλασουμε αποκλειστικα...σας ευχαριστω ολες μεσα απ την καρδια μου για τις ευχες σας να χαιρεστε ολες τα μωρακια σας και οσες κοντευετε μ εναν πονο που δεν ισχυει αλλα τουλαχιστον το αποτελεσμα θα σας ανταμειψει..αυτο να σκεφτεστε εκεινη την ωρα..

  • Μου αρέσει 7

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Giosotpk είπε:

Ναμαστε και εμείς κορίτσια ...3070 γεννηθηκαμε στις 1 ακριβώς ...με καισαρική γιατί είμασταν τυλιγμένη στο λαιμό και στο χεράκι ...ευτυχώς που είμασταν τυλιγμένη στο χεράκι γι'αυτό και δεν ζορισομασταν στο νον στρες ... 

Μου έβαλαν τεχνητούς πόνους μέχρι της 10.30 αλλά εγώ κορίτσια δεν καταλάβαινα τίποτα από πόνους έκανα έγραφε κανονικά ότι γίνονται συσπάσεις εγώ τίποτα βρε μου έλεγε ο γιατρός εσύ εδώ πρέπει να βογγας ...

Αλλά δεν κατέβηκε καθόλου η μικρή και έτσι μπήκαμε.για καισαρική ... 

Την έχω μαζί μου όλοι μέρα σηκώθηκα περπάτησα και έχουμε φάει 3 φορές μέχρι στιγμής ... 

@Γλυκερια123 να.μας.ζησουν ίδια μέρα έχουν γενέθλια ... Πώς είσαι ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι ? 

 

Να σας ζήσει η μπεμπουλα!!!! Καλότυχη να είναι!!! Καλή ανάρρωση!! :x

Link to comment
Share on other sites

@Giosotpk και @Γλυκερια123 να σας ζήσουν τα μωράκια σας να ειναι πάντα κσλοτυχα και γερά...

πολυ χαίρομαι που πάνε ολα καλα με τις γέννες και έχουμε τελειομηνς μωράκια..

οσο για της πόνους της γεννάς καλα κανείς και μας τα λες να προετοιμαζόμαστε :wub:


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Giosotpk said:

Ναμαστε και εμείς κορίτσια ...3070 γεννηθηκαμε στις 1 ακριβώς ...με καισαρική γιατί είμασταν τυλιγμένη στο λαιμό και στο χεράκι ...ευτυχώς που είμασταν τυλιγμένη στο χεράκι γι'αυτό και δεν ζορισομασταν στο νον στρες ... 

Μου έβαλαν τεχνητούς πόνους μέχρι της 10.30 αλλά εγώ κορίτσια δεν καταλάβαινα τίποτα από πόνους έκανα έγραφε κανονικά ότι γίνονται συσπάσεις εγώ τίποτα βρε μου έλεγε ο γιατρός εσύ εδώ πρέπει να βογγας ...

Αλλά δεν κατέβηκε καθόλου η μικρή και έτσι μπήκαμε.για καισαρική ... 

Την έχω μαζί μου όλοι μέρα σηκώθηκα περπάτησα και έχουμε φάει 3 φορές μέχρι στιγμής ... 

@Γλυκερια123 να.μας.ζησουν ίδια μέρα έχουν γενέθλια ... Πώς είσαι ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι ? 

 

Κορίτσι μου καλό να σου ζήσει η μπεμπούλα. :wub:

Σε 3 μερούλες από σήμερα θα δεις μεγάλη αλλαγή στο πως είσαι λόγω καισαρικής, θα βελτιωθείς πάρα πολύ. Χαίρομαι πολύ π όλα πήγαν καλά κ για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές μου. Γερά μωράκια να είναι και χαρούμενες μανούλες. Μες στον καύσωνα βγήκαν τα Μπεμπακια σας.

@Giosotpk καλώς την πρώτα κυριούλα μας. Νύφη την θέλω ε; Την πρόλαβα κορίτσια. Σορρυ

  • Χαχα 3

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Giosotpk καμαρι μου να σου ζησει!!!να στε γεροι ευτιχισμενοι χαρουμενοι να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!καλους θηλασμους κ καλη αναρρωση!!οι υπολοιπες κοριτσια θα ψαξουμε νυφες στα κοριτσια αυγουστου!!θα βαλω αγγελια απο τωρα αχαχαχαχ!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Κοριτσια αυριο 8μιση μπαίνω για καισαρική!!!

Αχχ θεοδωρα μου αντε με το καλο και συ κοριτσι μου !!!ε κοριτσια ξεκιναω την βαλιτσα!!!!!!!αγχωθηκα μη ερθει η σειρα μ πιο γρηγορα αχαχχα αχ αχχα!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...