Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

@Giosotpk καμαρι μου να σου ζησει!!!να στε γεροι ευτιχισμενοι χαρουμενοι να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!καλους θηλασμους κ καλη αναρρωση!!οι υπολοιπες κοριτσια θα ψαξουμε νυφες στα κοριτσια αυγουστου!!θα βαλω αγγελια απο τωρα αχαχαχαχ!!

Έχω εγώ νύφες μην το ξεχνάμε!!!! Δυο κιόλας!

 

Να ζήσουν τα μωράκια! Γερά κ τυχερά.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Έχω εγώ νύφες μην το ξεχνάμε!!!! Δυο κιόλας!

 

Να ζήσουν τα μωράκια! Γερά κ τυχερά.

Μαριτσα στην καπαρωνω απο τωρα την μια!!!θα ναι λιγο πιο μεγαλη μας αλλα δεν πειραζει!!σε νησι μενουνε ζαχαρη θα περασει με τα μπανακια της με ολα!!!

Κορίτσια συσπασεις δν εχω σπανιως νομιζω κατι πονακια περιοδου με πιανουν που κ που!!κ το στηθοςμου εσω κ μηνες δεν ειναι βαρυ ασε που σαννα μικραίνε λετε να ειναι ασφαιρο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Μαριτσα στην καπαρωνω απο τωρα την μια!!!θα ναι λιγο πιο μεγαλη μας αλλα δεν πειραζει!!σε νησι μενουνε ζαχαρη θα περασει με τα μπανακια της με ολα!!!

Κορίτσια συσπασεις δν εχω σπανιως νομιζω κατι πονακια περιοδου με πιανουν που κ που!!κ το στηθοςμου εσω κ μηνες δεν ειναι βαρυ ασε που σαννα μικραίνε λετε να ειναι ασφαιρο?

Μπα κ μένα μου φαίνεται περίεργο ..μη σου πω ότι έχει κρεμάσει κιόλας

Κ εγώ έχω ενοχλήσεις περιόδου. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

@theodora gel Με το καλό να έρθει, προσπάθησε να μην αγχώνεσαι (ενταξει αυτό δεν παιζει, τι λεω και εγω). Να σκέφτεσαι οτι όλα θα πάνε καλά και αυριο θα τον έχεις αγκαλιά..

 

Λοιπόν απο στήθος μαπα, μονο το πρώτο 3μηνο ειχε πρηστεί (μεγάλη χαρά ο σύζηγος) μετα ξεφουσκωσε και τωρα ειναι οπως παλια. Από οτι ξέρω όλες οι γυναίκες βγάζουν γαλα οπότε μην σκάτε, θα κατεβάσουμε και εμεις γαλατάκι σας τις αγελάδες..

 

Λοιπόν αν θυμάμαι σελίδα 146 είχε γράψει η Αννα ΠΗΤ από κάποιες κοπέλες, μπορείται να αντρέχετε. Εκτός από @Anna17που γεννησε νομίζω 35 με 36 εβδομάδα (please διορθωσέ με) οι άλλες γέννησαν τέλη 36, 37 και 38 εβδομάδα. Σωστά? Προσπάθω να κάνω τα στατιστικά.  Έχουμε 5 γεννήσεις?? Τα 4 αγοράκια και μια πριγκίπισσα μόνο? Γενικά ο Ιούλιος εχει πολλά αγόρια βλέπω, και εγω αγοράκι εχω. Θα γίνουν όλοι μαμά-κιες γιατί θα είναι και αγοράκια και Καρκινάκια. 

 

  • Μου αρέσει 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 said:

Εγώ με Πητ 30/7 θα γεννήσω στο τέλος της άλλης εβδομάδας. 37 εβδομάδες κ κάτι δηλαδή. 

Εσύ έχεις διδυμακια και είναι φουλ φυσιολογικό. 37 και κάτι είναι σούπερ έχεις δύο μωράκια πόσο βάρος θα σηκώσεις και εσύ;. Γενικά ξέρω όταν πας με προγραμματισμένη καισαρική πχ επειδή έχεις μεγάλη μυωπία, τοτε κλείνεις ραντεβού εκεί γύρω στις 38. 

Τα τικερακια βολεύουν φουλ να ξέρουμε τι γίνεται με τις εβδομάδες :)


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι έτσι πήγε με τις εβδομάδες. Όσο για το γάλα κορίτσια αδύνατο σχεδόν να μην έχετε. Είναι ελάχιστες γυναίκες με παθολογικο πρόβλημα. Την 3η μέρα κάποιες φορές μέχρι τη 10η κατεβαίνει το γάλα. Μην ανησυχείτε θα γίνετε χάλια και εσείς σαν εμένα. Λερωνω όλες τις μπλούζες γιατί εμείς όταν χορτενουμε το αποφασίζουμε ξαφνικά και φτύνουμε το στήθος και ότι έχουμε στο στόμα. Άσε που όταν αρχίζει να χορταίνει του πέφτει το γάλα από το πλάι. Μια ομορφιά είμαστε. Ευτυχώς έχω σίτες και δεν έχω μύγες. Θα μας είχαν φάει. Χαχα

Να σας πω και κάτι αστείο. Για κάποιο λόγο του έχει κολλήσει ότι το στήθος βρίσκεται πάντα αριστερά του. Οπότε όταν τον βάλω στο δεξί στήθος αυτός ψάχνει αριστερά και κλαίει που του γυρίζω το κεφάλι. Μιλάμε διανοια το μωρό μου χαχαχχα 

Θοδωρουλα με το καλό. @happysmile μην αγχώνεσαι αλλά όπως και να ναι όταν μπαίνεις στο μήνα σου είσαι σε ετοιμότητα. 

@Eleni2512 θα έχει καμία θέση και για τους φίλους του γαμπρού στο νησί για κανένα μπάνιο; και για τις μαμάδες τους κυρίως; χαχαχα

Θα γνωρίσουν κανένα κοριτσι και θα τους πούμε δεν κάνει αυτή για εσένα. Σου έχει βρει η μανουλα νύφη εσένα. Επεισόδιο στις θανάσιμες πεθερές. Χαχαχα 

  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anna17 είπε:

Ναι ναι έτσι πήγε με τις εβδομάδες. Όσο για το γάλα κορίτσια αδύνατο σχεδόν να μην έχετε. Είναι ελάχιστες γυναίκες με παθολογικο πρόβλημα. Την 3η μέρα κάποιες φορές μέχρι τη 10η κατεβαίνει το γάλα. Μην ανησυχείτε θα γίνετε χάλια και εσείς σαν εμένα. Λερωνω όλες τις μπλούζες γιατί εμείς όταν χορτενουμε το αποφασίζουμε ξαφνικά και φτύνουμε το στήθος και ότι έχουμε στο στόμα. Άσε που όταν αρχίζει να χορταίνει του πέφτει το γάλα από το πλάι. Μια ομορφιά είμαστε. Ευτυχώς έχω σίτες και δεν έχω μύγες. Θα μας είχαν φάει. Χαχα

Να σας πω και κάτι αστείο. Για κάποιο λόγο του έχει κολλήσει ότι το στήθος βρίσκεται πάντα αριστερά του. Οπότε όταν τον βάλω στο δεξί στήθος αυτός ψάχνει αριστερά και κλαίει που του γυρίζω το κεφάλι. Μιλάμε διανοια το μωρό μου χαχαχχα 

Θοδωρουλα με το καλό. @happysmile μην αγχώνεσαι αλλά όπως και να ναι όταν μπαίνεις στο μήνα σου είσαι σε ετοιμότητα. 

@Eleni2512 θα έχει καμία θέση και για τους φίλους του γαμπρού στο νησί για κανένα μπάνιο; και για τις μαμάδες τους κυρίως; χαχαχα

Θα γνωρίσουν κανένα κοριτσι και θα τους πούμε δεν κάνει αυτή για εσένα. Σου έχει βρει η μανουλα νύφη εσένα. Επεισόδιο στις θανάσιμες πεθερές. Χαχαχα 

Εχω πεθανει στα γελια χαχαχα!!!ενω τωρα σκυλοπρισμενες λες κ μας φουσκωσαν με τρομπα ειμαστε κουκλαρες!!!εχω κ μια ψευδαισθηση οτι θα γεννησω θα φυγων 6/7 κιλα κατευειαν κ στο νοσοκομειο μη τρωγοντας αλλα 3 κ θα μ μεινουν 8 κιλα να χασω!!!τρελες σκεψεις!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω νυφη αλλα τη κοβω για ζορικη απο τις κλοτσιες που δινει :grin: ειδικα τωρα που εφαγα ενα παγωτινι κανει σαν τρελη! 

για το στηθος μην ανησυχειτε. σε οσα μαθηματα θηλασμου εχω παει μου εχουν πει το ιδιο πραγμα. μετα τη τριτη μερα εχουμε αρκετο γαλα, τις πρωτες μερες εχουμε πολυ λιγο γιατι το στομαχακι του.μωρου χωραει 6ml οποτε η μητερα φυση ξερει τι κανει :) 

ασχετο οσες μενετε αθηνα εχετε βγει καθολου εξω σημερα? εχει πολυ αποπνικτική ατμοσφαιρα με τις φωτιες :roll: 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 είπε:

εχω και εγω νυφη αλλα τη κοβω για ζορικη απο τις κλοτσιες που δινει :grin: ειδικα τωρα που εφαγα ενα παγωτινι κανει σαν τρελη! 

για το στηθος μην ανησυχειτε. σε οσα μαθηματα θηλασμου εχω παει μου εχουν πει το ιδιο πραγμα. μετα τη τριτη μερα εχουμε αρκετο γαλα, τις πρωτες μερες εχουμε πολυ λιγο γιατι το στομαχακι του.μωρου χωραει 6ml οποτε η μητερα φυση ξερει τι κανει :) 

ασχετο οσες μενετε αθηνα εχετε βγει καθολου εξω σημερα? εχει πολυ αποπνικτική ατμοσφαιρα με τις φωτιες :roll: 

Εχει πάρει φωτιά στην Αθηνα που να το δω αφού έχει όλα τα κριάρια στην τηλεόραση που πήρε φωτιά


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 είπε:

εχω και εγω νυφη αλλα τη κοβω για ζορικη απο τις κλοτσιες που δινει :grin: ειδικα τωρα που εφαγα ενα παγωτινι κανει σαν τρελη! 

για το στηθος μην ανησυχειτε. σε οσα μαθηματα θηλασμου εχω παει μου εχουν πει το ιδιο πραγμα. μετα τη τριτη μερα εχουμε αρκετο γαλα, τις πρωτες μερες εχουμε πολυ λιγο γιατι το στομαχακι του.μωρου χωραει 6ml οποτε η μητερα φυση ξερει τι κανει :) 

ασχετο οσες μενετε αθηνα εχετε βγει καθολου εξω σημερα? εχει πολυ αποπνικτική ατμοσφαιρα με τις φωτιες :roll: 

Εγώ τώρα που το είπες πήρα χαμπάρι ότι έχει φωτιές. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

Εσύ έχεις διδυμακια και είναι φουλ φυσιολογικό. 37 και κάτι είναι σούπερ έχεις δύο μωράκια πόσο βάρος θα σηκώσεις και εσύ;. Γενικά ξέρω όταν πας με προγραμματισμένη καισαρική πχ επειδή έχεις μεγάλη μυωπία, τοτε κλείνεις ραντεβού εκεί γύρω στις 38. 

Τα τικερακια βολεύουν φουλ να ξέρουμε τι γίνεται με τις εβδομάδες :)

Ήδη κοντεύω να εκκραγω! Έχω γεμίσει κ ραγαδες. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...