Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenpap είπε:

Η Giosotpk που χάθηκε; :?:

Καλημέρα κορίτσια!

Καλά λες...  Μάλλον δεν προλαβαίνει με το μπεμπακι.. @Giosotpk@Giosotpk που είσαι?? Να ανησυχησουμε?

Επισης πόσες έχουμε γεννήσει και πόσες περιμένουμε ακόμα?? 

 

@Anna17 βγηκατε έξω η ακόμα? Αν ναι πως ήταν?

  • Μου αρέσει 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εδώ είμαι και σας διαβάζω ....απλά δεν προλαβαίνω ... Είναι στιγμές μέσα στην ημέρα που μπορεί να την έχω και 3-4 ώρες στο στήθος ...είναι άλλες σε 20 λεπτά έχει χορτάσει ....έχω κάνει και μια πληγή στην δεξιά θηλή και όλοι μέρα με το στήθος έξω είμαι....

Επιθέματα όσο μπορείτε να τα αποφεύγεται και να αερίζεται το στήθος ....έτσι μου είπαν ...και λανολινη και ας μην έχετε πρόβλημα....

Και εγώ κορίτσια στάζω γάλα ... 

Σήμερα πήγαμε και παιδίατρο αλλά δεν έχουμε πάρει καθόλου βάρος ....δεν είναι κάτι μου είπε είναι φυσιολογικό μερικά μωράκια να μην πάρουν ... στεναχωρήθηκα αλλά εντάξει .... 

Σε μια εβδομάδα θα μας ξανά δει .... 

 

Σε όλα τα κορίτσια που γέννησανε να σας ζήσουν τα μωράκια .με την @Γλυκερια123 γεννησαμε ίδια μέρα τι ώρα γεννήσες εσύ ? Στις 13:00 ακριβώς βγήκε η μπέμπα εμάς .... 

Περιμένουμε την @Μαρίτσα10 τώρα .... 

  • Μου αρέσει 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Giosotpk 10.29 γεννησα!!! :xθα εχουμε γενεθλια την ιδια μερα..μην αγχωνεσαι για τα κιλα μια χαρα ειναι..ειναι κι αρχη κιολας..θηλαζεις αποκλειστικα η δινεις κ μπουκαλι; 

Κι εμενα μου ειπαν οτι εχει ικτερο και καταστεναχωρηθηκα ενω δεν ειναι τιποτα ..ακομα εχει αλλα λογικα τωρα πρεπει ν αρχισει να πεφτει..

Ειμαστε στην αρχη και ολα μας ανχωνουν τωρα..υγεια να εχουν τα μπεμπακια μας και τιποτ αλλο..!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 θηλάζω αποκλειστικά ...αλλά πίνει πολύ και περίμενα να είχαμε πάρει βάρος .... 

Εσύ θηλάζεις αποκλειστικά ? Ποτέ είσαι να πας παιδίατρο ? 

Λογικό να μας αηχωνουν όλα τώρα στην αρχή μέχρι να τα μάθουμε τα μικρά μας ... 

Η παιδίατρος μου είπε ότι το άγχος το μεταφέρω στο μωρό οπότε να μην αγχώνομαι να τρώω καλά να πίνω πολύ νερό και το μητρικό ένστικτο θα δουλέψει όταν χρειαστεί ... 

Καλά σιγά μην ησύχασα εγώ τώρα αλλά το λέω μήπως πιάσει σε καμία άλλη εδώ ...χαχαχα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Κορίτσια είμαι μια χαρά! Τα κορίτσια είναι κούκλες! Μπήκαν θερμοκοιτίδα γιατί είναι γύρω στα 2300. Δεν νιώθω πόνο τίποτα! 

Συγχαρητήρια!!!! Να σας ζήσουν οι όμορφες! Να είναι γερές και τυχερές!!! Καλή ανάρρωση και καλές αγκαλιές!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Κορίτσια είμαι μια χαρά! Τα κορίτσια είναι κούκλες! Μπήκαν θερμοκοιτίδα γιατί είναι γύρω στα 2300. Δεν νιώθω πόνο τίποτα! 

Μαριτσα μου να σου ζησουν τα αστερακια σας να  τα δειτε οπως επιθυμειτε πολυ πολυ χάρηκα!!πολλες αγκαλιες καλους θηλασμους κ ειπαμε εε την νυφη και τα ματια σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 said:

Κορίτσια είμαι μια χαρά! Τα κορίτσια είναι κούκλες! Μπήκαν θερμοκοιτίδα γιατί είναι γύρω στα 2300. Δεν νιώθω πόνο τίποτα! 

Να σου ζήσουν.. Να είναι πάντα γερές και δυνατές.. Μια χαρά κιλά ειναι για τα δυδυμα και για την εβδομάδα, σίγουρα θα βγουν σύντομα!! Καλές αγκαλίες και θηλασμούς.. Εχεις δύσκολο εργο από εδω και πέρα γιατί ειναι και δυο!!!

  • Μου αρέσει 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εσείς π γεννήσατε, τα πιάνει εκνευρισμός ώρες ώρες τα μωράκια; το δικό μου το πιανει κ του δίνω πιπίλα κάποιες φορές. Οχι οτι η πιπίλα το ηρεμεί παντα αλλά κάτι κάνει. Πιπίλα δίνετε;

Επίσης αλλάζετε πάνα κ πριν κ μετά απο κάθε θηλασμό. Εγώ μόνο πριν το θηλασμό.

Link to comment
Share on other sites

@Μαρίτσα10 να σου ζησουν κοριτσι μου γερα κι ευτυχισμενα να ειναι!!!

@Giosotpk πηγα να γραψω πιο πριν αλλα καποιος ξυπνησε για φαι:Pειναι αρχη ακομα θα μαθετε κι οι δυο θελει,χρονο ο θηλασμος κι εξασκηση εγω αυτο καταλαβα..κι εγω αποκλειστικα θηλαζω αν και στην αρχη του δωσα κανα 2 μερες μπουκαλι λογω του ικτερου αλλα τζαπα γιατι δεν το επινε..οποτε τωρα αποκλειστικα..παιδιατρο παω καθε μερα γιατι κοιταμε το ικτερο καθε μερα μην ανεβει..βασικα παω στο νοσοκομειο που γεννησα εκει τον κοιτανε προς το παρον..

@Elenpap και μενα τσαντιζεται ναι αλλα προσπαθω να τον βαζω στο στηθος..αλλα οταν δεν πιανει του βαζω πιπιλα..βασικα μια φορα του χω βαλει αλλα λενε οτι δεν πολυκανει να μαθει απο τωρα με πιπιλα..κι εγω σιγουρα πριν γιατι αλλιως γκρινιαζει κ δεν τρωει κ μετα οχι..απλα οταν κοιμηθει καλα του την αλλαζω στον υπνο του αμα εχει κανει πολλα

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...