Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Καλημερα κοριτσια πως ειστε??εγωπερα απο κατι πονακια περιοδου στη χαση κ στη φεξη μια ελαφρια.πιεση κατω οταν κινειται ο μικρος κ συσπασεις που κ που δν εχω κανενα συμπτωμα κ μπαινω 39βδομαδες την τεταρτη!ουφφ πολυ αγχος η αληθεια!καθε βραδυ σκεφτομακ τηνγεννα κ το μωρο η αυπνια παει συννεφο!!!

Θα σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις πρώτος τοκετός σου είναι; Εγώ είχα γεννήσει 39+3 και 5 μέρες πριν το μωρό δεν έδειχνε σημάδι τοκετού να περπατάς πολύ και να κάνεις και κανένα σ#ξ ή κανένα παιχνίδι γενικά βοηθάνε πολύ οι προσταγλανδίνες που έχει το σπέρμα αλλά και τα άλλα τα παιχνίδια με το καλό σου εύχομαι (ξέρω με την κοιλιά στον θεό δύσκολο το σεξ αλλά κάντο γιατί είναι για καλό σκοπό ;) )


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Θα σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις πρώτος τοκετός σου είναι; Εγώ είχα γεννήσει 39+3 και 5 μέρες πριν το μωρό δεν έδειχνε σημάδι τοκετού να περπατάς πολύ και να κάνεις και κανένα σ#ξ ή κανένα παιχνίδι γενικά βοηθάνε πολύ οι προσταγλανδίνες που έχει το σπέρμα αλλά και τα άλλα τα παιχνίδια με το καλό σου εύχομαι (ξέρω με την κοιλιά στον θεό δύσκολο το σεξ αλλά κάντο γιατί είναι για καλό σκοπό ;) )

Εγω θελωω ο συζυγος φοβαται ναι τωρα στον 9το χαχαχα ειναι μεγαλο λεει το μωρο..(πολλα γελια)περπατημα παμε ειναι ψηλα ο μικρος τωρα  θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Εγω θελωω ο συζυγος φοβαται ναι τωρα στον 9το χαχαχα ειναι μεγαλο λεει το μωρο..(πολλα γελια)περπατημα παμε ειναι ψηλα ο μικρος τωρα  θα δουμε..

Οτι θα φταναμε στο σημείο να παρακαλαμε τον σύζηγό κανε μας σεξ ρε φιλέ και αυτός να είναι χεστης ε Οχι ρε φιλεναδα και εσύ και εμενα ετσι είναι ασε που είμαι και εγώ χεστρω οποτε παει το χεσιμο σύννεφο με λίγα λογια χαχχαχαχχαχχαχ


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Οτι θα φταναμε στο σημείο να παρακαλαμε τον σύζηγό κανε μας σεξ ρε φιλέ και αυτός να είναι χεστης ε Οχι ρε φιλεναδα και εσύ και εμενα ετσι είναι ασε που είμαι και εγώ χεστρω οποτε παει το χεσιμο σύννεφο με λίγα λογια χαχχαχαχχαχχαχ

Χαχαχαχαχαχαχα παλι καλα που ειναι σαν το ποδηλατο!!με κιλα μετα μωρα ψυχολογικα στο φουλ κ αγχος για να αναθερμανουμε τις σχεσεις μας θα θελουμε φλωγοβολο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα παλι καλα που ειναι σαν το ποδηλατο!!με κιλα μετα μωρα ψυχολογικα στο φουλ κ αγχος για να αναθερμανουμε τις σχεσεις μας θα θελουμε φλωγοβολο!!

Καλε κάτσε εγώ να μπορέσω και θα δεις για ποτε θα καβάλησω το ποδήλατο αχχαχαχχα Ούι Τι λέμε αχχαχαχα φτου ντροπή μας αχ με αναστατώσες άτιμη ....χαχαχχαχ

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Καλε κάτσε εγώ να μπορέσω και θα δεις για ποτε θα καβάλησω το ποδήλατο αχχαχαχχα Ούι Τι λέμε αχχαχαχα φτου ντροπή μας αχ με αναστατώσες άτιμη ....χαχαχχαχ

Αχαχαχαχα μερα μεσημερι οι λυσσαρες ντροπη!!απτό να σκεφτομαι πως απο 82 θα κατεβω στα 62 καλυτερα το σ!!!!!.

Link to comment
Share on other sites

Μην μιλάτε για σεξ...  Πονεμένη ιστορία...  Στην αρχή δεν κάναμε γιατί φοβόταν..  Μετά που το ψιλοξεπερασε μας το απαγόρευσε ο γιατρός λόγω αποκόλλησης και όταν ξανάεπιτραπηκε πάλι φοβόταν! Τώρα του έχει έρθει η όρεξη αλλά με τα ράμματα και τον πόνο που έχω το βλέπω να γίνεται κατά τον Οκτώβριο!!! Μου λέει όταν νιώσεις καλύτερα θα σε περιμένω! Του λέει θα περιμένεις πολύ μάλλον.... 

  • Χαχα 2

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@happysmile κι εμενα ξαφνικα μου ρθε δεν το περιμενα..κοντευεις κι εσυ..οπου να ναι θα σου ρθει ο μπεμπης..

@Anna17για λαμπα εμενα μου ειπαν απο 17 και πανω..μετα απο ποσο καιρο σας εφυγε ο ικτερος;

σεξ και υπνος κοιταω στο λεξικο να δω τι σημαινουν!!!παρεπιπτοντως σημερα ξυπνησε σπο τις 9 και μετα ειχε μια γκρινια αλλο πραγμα..2 ξανακοιμηθηκε..

  • Μου αρέσει 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@happysmile κι εμενα ξαφνικα μου ρθε δεν το περιμενα..κοντευεις κι εσυ..οπου να ναι θα σου ρθει ο μπεμπης..

@Anna17για λαμπα εμενα μου ειπαν απο 17 και πανω..μετα απο ποσο καιρο σας εφυγε ο ικτερος;

σεξ και υπνος κοιταω στο λεξικο να δω τι σημαινουν!!!παρεπιπτοντως σημερα ξυπνησε σπο τις 9 και μετα ειχε μια γκρινια αλλο πραγμα..2 ξανακοιμηθηκε..

Να τα βάλουμε παρέα...  Εμένα η γκρίνια ήταν 9 με 3..  Τώρα θηλάζει και κοιμάται...  Επιτέλους!! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μέρα το έχει; Εμένα 1 μέχρι τώρα. Έχω βάλει λευκούς ήχους στο κινητό και σταματάει την κλάψα. Αλλά μόνο όταν κοιμαται είναι ήσυχος. Και που θηλάζει κλαίει.. 

@Γλυκερια123 να φύγει τελείως; 10 μέρες περίπου. Αλλά δεν ξανακάναμε εξετάσεις. Από το χρώμα σου μιλαω έκανε τόσο 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας πιάνουν και εσάς τα κλάματα χώρις λόγο η είμαι η μόνη προβληματική εδώ μέσα??  Άλλες φορές με πιάνουν "για καλό λογο"  πχ τραγουδάω στον μικρό και κλαίω γιατί δεν πιστεύω πόσο όμορφος είναι και πόσο πολύ τον αγαπώ και άλλες φορές νομίζω ότι είναι το τέλος του κόσμου..  Πχ σήμερα έκλαιγα από το πρωί γιατί ήταν ανοιχτά τα μαγαζιά και δούλευε ο άντρας μου..  Μετά έκλαιγα γιατί άργησε και τώρα κλαίω γιατί θέλω να βγω έξω να πάρω αέρα.. Συνήθως με πιάνει συγκεκριμένη ώρα..  Κατά τις 8 το απόγευμα αλλά σήμερα με έχει πιάσει από το πρωί (βέβαια από το πρωί έκλαιγε ο μικρός, δεν κοιμόταν, έτρωγε με το ζόρι κλπ) ..  Να πάω να κοιταχτώ? 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

On 13 Ιουλίου 2019 at 6:48 ΠΜ, Μαρίτσα10 είπε:

Καλημέρα!!!

Τα μωρά μου τελικά δεν είναι θερμοκοιτίδα...λάθος καταλαβα από τη ζαλάδα του τοκετού. Στην αίθουσα πρόωρων τις έχουν κ πηγαίνω εκεί για να θηλάσω.

Η καισαρική δεν είναι τίποτα! Έτσι κάνω 100 παιδιά!

 

Να σου ζήσουν οι κουκλιτσες σου, να ειναι καλοτύχες και ευτυχισμένες!!! Σύντομα να τις πάρετε σπίτι.

 Τι ωραίο σχόλιο που έγραψες για την καισαρική! Μεγάλο κουράγιο σε όσες ετοιμάζονται.

 Κράτησες τον εξωσωματικο ως μαιευτήρα; Ήσουν ευχαριστημένη απο την παρακολουθηση και τον τοκετό; Σε ρωτάω γιατι εχω φιλη που ενδιαφέρεται.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...