Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

@Γλυκερια123 εμένα η μάνα μου μου έχει πει το θεϊκό ότι μόνο να γκαστρωνομαι ξέρω σε νιώθω 1000%

Να σας ζήσουν τα μωράκια νέες μανούλες χαρείτε μωρουδιλα μεγαλώνουν σαν νερό :)

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile said:

Κοριτσια ειμαι νοσοκομειο σπασαν τα νερα σας γραφω γτ ακομα εχω ελαφρια πονακια περιοδου!!!την θετικη σας ενεργεια πλιζζ σας αγαπω!!!

Όλα με το καλό!!! Με ένα υγιές μωράκι αγκαλίτσα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια ειμαι νοσοκομειο σπασαν τα νερα σας γραφω γτ ακομα εχω ελαφρια πονακια περιοδου!!!την θετικη σας ενεργεια πλιζζ σας αγαπω!!!

Καλή μου όλα καλά να σου πάνε. Γρήγορα γρήγορα να γεννήσεις! Τα φιλιά μου και την αγάπη μας 

@Elen211 αν δεν υπάρχει κατανόηση τι να κάνεις; όλα θα τα καταφέρεις. Πάντα εμείς οι γυναίκες κάπως την βρίσκομαι την άκρη. Ίσως γι αυτό τις  αγαπάμε τόσο τις μαμάδες. Επειδή ξέρουμε ότι φέρνουν τον κόσμο τούμπα και τα καταφέρνουν ολα. Καλά τα ψέμματα όσο και να βοηθάει ο μπαμπάς στους πρώτους μήνες η ενασχόληση με τα μωρά είναι ελάχιστη. Αφού δεν τους έχουν ανάγκη αλλά μόνο εμάς.

Μια ερώτηση. Ο μικρός σήμερα κοιμάται, ξυπνάει θηλάζει και ξανακοιμαται. 6 ώρες τώρα. Πήρα τον παιδίατρο. Ντρέπομαι και όλας να τον ενοχλώ για τόσο απλά πράγματα αλλά πραγματικά δεν βρίσκω τίποτα λογικό με το μωρο. Όλα παράξενα μου φαίνονται. Μου αρέσει που έλεγα  θα ημουν και χαλαρή μαμα

  • Μου αρέσει 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile said:

Κοριτσια ειμαι νοσοκομειο σπασαν τα νερα σας γραφω γτ ακομα εχω ελαφρια πονακια περιοδου!!!την θετικη σας ενεργεια πλιζζ σας αγαπω!!!

Wow.. Αντε να πανε ολα καλα να γεννησεις με τον λιγότερο πόνο ευχομαι και να εχεις ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σου σε λίγες ώρες!!! Με το καλό λοιπόν :)


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια ειμαι νοσοκομειο σπασαν τα νερα σας γραφω γτ ακομα εχω ελαφρια πονακια περιοδου!!!την θετικη σας ενεργεια πλιζζ σας αγαπω!!!

Με το καλό και με έναν πόνο !!! :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλημερουδια εβγαλα εναν μπεμπακο 2830 λιγο μινιον για μενα αλλα φυσιολογικοτατος γεννηθηκε κ.10 μερες πιο νωρις!σπασαν τα νερα 6 το απογευμα κ 2παρα τοβραδυ τον ειχα στα χερια μου!λοιπον η εμπειρια δν μ βαλαν ποτε επισκληρηδιο ουτε ενα παυσιπονο. βασικα με την δικαιολογια οτι ηταν βραδυ μεχρι.της 12μιση η κατασταση παλευοταν οταν ομως πηγε η διαστολη 7 κοριτσια το χασα μετα ακουσε τις φωνες μου ολο το νοσοκομειο δε αντεχα ελεγα τρελενομαι!αλλα ετσι θα το ξανακανα σημερα ειμαι ηδη καλυτερα παρολο που τελειως αυπνηο μικρος ολο θελει στηθος εχω πρωτογαλα να μας ζησουν τα μωρα μας κοριτσια μου κ με το καλοοο υπολοιπες σας φιλω!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια μου καλημερουδια εβγαλα εναν μπεμπακο 2830 λιγο μινιον για μενα αλλα φυσιολογικοτατος γεννηθηκε κ.10 μερες πιο νωρις!σπασαν τα νερα 6 το απογευμα κ 2παρα τοβραδυ τον ειχα στα χερια μου!λοιπον η εμπειρια δν μ βαλαν ποτε επισκληρηδιο ουτε ενα παυσιπονο. βασικα με την δικαιολογια οτι ηταν βραδυ μεχρι.της 12μιση η κατασταση παλευοταν οταν ομως πηγε η διαστολη 7 κοριτσια το χασα μετα ακουσε τις φωνες μου ολο το νοσοκομειο δε αντεχα ελεγα τρελενομαι!αλλα ετσι θα το ξανακανα σημερα ειμαι ηδη καλυτερα παρολο που τελειως αυπνηο μικρος ολο θελει στηθος εχω πρωτογαλα να μας ζησουν τα μωρα μας κοριτσια μου κ με το καλοοο υπολοιπες σας φιλω!

Καλημεραααα να σου ζήσει ο μπέμπης !!! Γέρος και τυχερός να ναι πάντα!!! Ανυπομονώ κ εγώ την ίδια μέρα είχαμε ΠΗΤ ! Να σε ρωτησω πως κατάλαβες τελικά ότι σπάσανε τα νερά φεύγανε λίγα λίγα ή μπαμ κ κάτω; 

Link to comment
Share on other sites

@happysmileνα σου ζήσει ο μπεμπακος σου!! Γερός τυχερός και ευτυχισμένος!!! Μπράβο κορίτσι μου που τα κατάφερες χωρίς επισκληριδιο..  Χαρά στο κουράγιο σας! Σας θαυμαζω πραγματικά! Με το καλό και τα υπόλοιπα μπεμπακια της παρέας!!! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...