Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Κοριτσια μου καλημερουδια εβγαλα εναν μπεμπακο 2830 λιγο μινιον για μενα αλλα φυσιολογικοτατος γεννηθηκε κ.10 μερες πιο νωρις!σπασαν τα νερα 6 το απογευμα κ 2παρα τοβραδυ τον ειχα στα χερια μου!λοιπον η εμπειρια δν μ βαλαν ποτε επισκληρηδιο ουτε ενα παυσιπονο. βασικα με την δικαιολογια οτι ηταν βραδυ μεχρι.της 12μιση η κατασταση παλευοταν οταν ομως πηγε η διαστολη 7 κοριτσια το χασα μετα ακουσε τις φωνες μου ολο το νοσοκομειο δε αντεχα ελεγα τρελενομαι!αλλα ετσι θα το ξανακανα σημερα ειμαι ηδη καλυτερα παρολο που τελειως αυπνηο μικρος ολο θελει στηθος εχω πρωτογαλα να μας ζησουν τα μωρα μας κοριτσια μου κ με το καλοοο υπολοιπες σας φιλω!

Κοριτσι μου να σου ζήσει το μωράκι σου! Μπραβο ολα καλα δεν συγκρινεται με τιποτα αυτη η στιγμη!!!! Καλους θηλασμους και με το καλο να πατε σπιτακι σας!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@happysmile να σου ζήσει το μωράκι σου γερό και δυνατό να είναι .... 

 

 

Κορίτσια έχω πολλές τύψεις σήμερα το βράδυ ήμουν τόσο κουρασμένη που δεν κάναμε σωστό πρόγραμμα με την μικρή δεν ξυπνούσα εγώ στην ώρα που έπρεπε κάθε  ήταν και αυτή πάρα πολύ ανήσυχοι ...δεν ξέρω νιώθω ότι κάτι της φταίει ... Πιστεύω πως έχει μυξουλες στην μυτούλα ...σήμερα είπαμε με τον άντρα μου να την πάμε σε άλλο παιδίατρο ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

@happysmile να σου ζήσει το μωράκι σου γερό και δυνατό να είναι .... 

 

 

Κορίτσια έχω πολλές τύψεις σήμερα το βράδυ ήμουν τόσο κουρασμένη που δεν κάναμε σωστό πρόγραμμα με την μικρή δεν ξυπνούσα εγώ στην ώρα που έπρεπε κάθε  ήταν και αυτή πάρα πολύ ανήσυχοι ...δεν ξέρω νιώθω ότι κάτι της φταίει ... Πιστεύω πως έχει μυξουλες στην μυτούλα ...σήμερα είπαμε με τον άντρα μου να την πάμε σε άλλο παιδίατρο ... 

Σε όλες έχει τυχει να μην τηρήσουμε το πρόγραμμα του μωρού, δεν είμαστε υπεράνθρωποι.:)

Link to comment
Share on other sites

@happysmile να σου ζησει ο μπεμπακος σου!!γερος και δυνατος!!καλους θηλασμους!!

@Giosotpk δεν εγινε και κατι μην ανησυχεις δε γινεται καθε μερα να τηρεις το προγραμμα..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια μου καλημερουδια εβγαλα εναν μπεμπακο 2830 λιγο μινιον για μενα αλλα φυσιολογικοτατος γεννηθηκε κ.10 μερες πιο νωρις!σπασαν τα νερα 6 το απογευμα κ 2παρα τοβραδυ τον ειχα στα χερια μου!λοιπον η εμπειρια δν μ βαλαν ποτε επισκληρηδιο ουτε ενα παυσιπονο. βασικα με την δικαιολογια οτι ηταν βραδυ μεχρι.της 12μιση η κατασταση παλευοταν οταν ομως πηγε η διαστολη 7 κοριτσια το χασα μετα ακουσε τις φωνες μου ολο το νοσοκομειο δε αντεχα ελεγα τρελενομαι!αλλα ετσι θα το ξανακανα σημερα ειμαι ηδη καλυτερα παρολο που τελειως αυπνηο μικρος ολο θελει στηθος εχω πρωτογαλα να μας ζησουν τα μωρα μας κοριτσια μου κ με το καλοοο υπολοιπες σας φιλω!

Να σου ζήσει!!!μπράβο για τη δύναμη και το κουράγιο σου!                                    Κορίτσια εσείς που θηλάζετε αποφεύγετε κάτι στη διατροφή σας??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια μου καλημερουδια εβγαλα εναν μπεμπακο 2830 λιγο μινιον για μενα αλλα φυσιολογικοτατος γεννηθηκε κ.10 μερες πιο νωρις!σπασαν τα νερα 6 το απογευμα κ 2παρα τοβραδυ τον ειχα στα χερια μου!λοιπον η εμπειρια δν μ βαλαν ποτε επισκληρηδιο ουτε ενα παυσιπονο. βασικα με την δικαιολογια οτι ηταν βραδυ μεχρι.της 12μιση η κατασταση παλευοταν οταν ομως πηγε η διαστολη 7 κοριτσια το χασα μετα ακουσε τις φωνες μου ολο το νοσοκομειο δε αντεχα ελεγα τρελενομαι!αλλα ετσι θα το ξανακανα σημερα ειμαι ηδη καλυτερα παρολο που τελειως αυπνηο μικρος ολο θελει στηθος εχω πρωτογαλα να μας ζησουν τα μωρα μας κοριτσια μου κ με το καλοοο υπολοιπες σας φιλω!

Να σου ζησει κοριτσι! Καλους θηλασμους καλη δυναμη κ καλη αναρρωση!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@happysmileαγαπη να σου ζησει γέρος και δυνατός να είναι δεν είναι μικρός μια χαρα είναι το παιδάκι χαχαχχα καλη ανάρρωση γλυκιά μου οι πόνοι πάνε έφυγαν ξεχάστηκαν σου έμεινε όμως το καλύτερο δώρο ο μπουμπουκος σου αχ ....:x

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel said:

Να σου ζήσει!!!μπράβο για τη δύναμη και το κουράγιο σου!                                    Κορίτσια εσείς που θηλάζετε αποφεύγετε κάτι στη διατροφή σας??

Λαχανικά κ καφέ! Προφανως κ αλκοολ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Λαχανικά κ καφέ! Προφανως κ αλκοολ

Γαλακτοκομικά??όταν λες λαχανικά αρακά φασολάκια κ τέτοια??καφέ πάντως μια ξαδέρφη μου που είναι μαία μου είπε ένα φλιτζάνι ελληνικο η εσπρέσσο που είναι από φυσικό κόκκο μπορώ ...πάντως σήμερα κορίτσια πλακωσα 3κομματια παστίτσιο και μισή ομελέτα...πεινάω πολύ περισσότερο από ότι στην εγκυμοσύνη και επειδή εκεί στερήθηκα τα πάντα φοβάμαι ότι τα κιλά που δε πήρα θα τα πάρω τώρα στον θηλασμό...:razz:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 15/7/2019 at 12:53 ΠΜ, Καντι είπε:

Να σου ζήσουν οι κουκλιτσες σου, να ειναι καλοτύχες και ευτυχισμένες!!! Σύντομα να τις πάρετε σπίτι.

 Τι ωραίο σχόλιο που έγραψες για την καισαρική! Μεγάλο κουράγιο σε όσες ετοιμάζονται.

 Κράτησες τον εξωσωματικο ως μαιευτήρα; Ήσουν ευχαριστημένη απο την παρακολουθηση και τον τοκετό; Σε ρωτάω γιατι εχω φιλη που ενδιαφέρεται.

Ευχαριστώ Κάντι! Έχω πάρει σπίτι το ένα μωρό. Ελπίζω αύριο να δώσουν εξιτήριο κ στη δεύτερη. 

Ναι κράτησα τον ίδιο. Να ξέρεις είναι αυστηρός στην εγκυμοσύνη ...ενώ στις εξωσωματικες είναι γλυκούλης.

Κομμένα τα γλυκά αν την αναλάβει. Δεν με άφηνε να παχύνω κιόλας. Μέχρι 9 κιλά με άφησε να πάρω σε όλη την εγκυμοσύνη.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, theodora gel said:

Γαλακτοκομικά??όταν λες λαχανικά αρακά φασολάκια κ τέτοια??καφέ πάντως μια ξαδέρφη μου που είναι μαία μου είπε ένα φλιτζάνι ελληνικο η εσπρέσσο που είναι από φυσικό κόκκο μπορώ ...πάντως σήμερα κορίτσια πλακωσα 3κομματια παστίτσιο και μισή ομελέτα...πεινάω πολύ περισσότερο από ότι στην εγκυμοσύνη και επειδή εκεί στερήθηκα τα πάντα φοβάμαι ότι τα κιλά που δε πήρα θα τα πάρω τώρα στον θηλασμό...:razz:

Ναι ναι, αυτα. Πχ εφαγα αρακα κ ειχε θεμα το παιδακι. Βεβαια δεν ειναι σιγουρο οτι ηταν απο αυτο αλλα μ ειπε η παιδιατρος να μν τρωω. Τωρα για τα γαλακτοκομικά, δν μ ειπε τπτ κ η αληθεια ειναι οτι τρωω. Ξερω ομως οτι παιδιατροι τα κοβουνε. Αυτο ειναι ρε παιδι μου με το θηλασμο, μετα απο στερησεις 9 μηνων στην εγκυμοσυνη, ερχεται κ ο θηλασμος κ παλι αρχιζουν τα απαγορευονται. :sad:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , theodora gel είπε:

Γαλακτοκομικά??όταν λες λαχανικά αρακά φασολάκια κ τέτοια??καφέ πάντως μια ξαδέρφη μου που είναι μαία μου είπε ένα φλιτζάνι ελληνικο η εσπρέσσο που είναι από φυσικό κόκκο μπορώ ...πάντως σήμερα κορίτσια πλακωσα 3κομματια παστίτσιο και μισή ομελέτα...πεινάω πολύ περισσότερο από ότι στην εγκυμοσύνη και επειδή εκεί στερήθηκα τα πάντα φοβάμαι ότι τα κιλά που δε πήρα θα τα πάρω τώρα στον θηλασμό...:razz:

Αγάπη εγώ ξέρω και ας μην Εχω ακόμα παιδι οτι αν δεις μονο ότι κάποια τροφή που τρως εσύ πειράζει το Μπεμπέ τότε την κοβεις αλλιως Οχι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια με το θηλασμό τα πάω σκατα! Πιάνουν τη θηλή κάνα δυο λεπτά κ τέλος.

Με το θηλαστρο βγάζω 10 ml την ημέρα. Πώς να χορτάσουν δύο μωρά? 

Το βλέπω να συνεχίζω με ξένο κ από το δικό μου να δίνω σαν φάρμακο εκτός αν αυξηθεί η παραγωγή.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επέμεινε Μαριτσα μου λίγο είναι αρχή. Νομίζω ότι θα χρειαστεί να δώσεις ξένο γιατί αλλιώς μονο θα θηλάζεις όλη μέρα. Είναι 2 και ειναι πολύ δύσκολο αλλά εδώ κατάφερες να τις έχεις αγκαλιά, να τις ταισεις δεν θα καταφέρεις; 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...