Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέρα ...εμένα μου έχει κόψει όλα τα γαλακτοκομικά όλα τα όσπρια όλα τα πράσινα και την ντομάτα και σάλτσες .... Αυτά 

Αυτά από την αρχή η εμφάνισε κάτι το μωρό??κάποια αλλεργία?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μανούλες με μωράκια Ιουλίου καλημέρα!!!!Εμείς σήμερα κλείνουμε ένα μήνα και είμαστε πολύ συγκινημένοι❤

Σαν  σήμερα ένα μήνα πριν στις 10 το πρωί έσπασαν τα νερά μας και γεννησαμε το απόγευμα....Σαν σήμερα απέκτησε νόημα η ζωή μας και σαν σήμερα αισθάνθηκα ως μανούλα πως δεν έχω τελικά ζήσει τίποτα έως τώρα στην ζωή μου μέχρι που ήρθες ΕΣΥ αστέρι μου....10 χρονια υπομονής επιμονής,πίστης,ελπίδας......Σε ευχαριστούμε τυχερό μας αστεράκι❤

Κορίτσια μου υγιή και καλότυχα να είναι τα μωράκια μας,να τα καμαρώνουμε και να γεμίζουν φως τις ζωές μας!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, theodora gel είπε:

Κορίτσια μου εσείς θηλάζετε και έχετε κόψει γαλακτοκομικά σας έχουν κόψει όλων των ειδών πχ κατσικισια τρώτε?επίσης ντομάτα ??

Θεοδωρα τα παντα κομμενα..ντοματα προσωπικα τρωω οχι ποσοτητα αλλα κανονικά!

1 ώρα πρίν, Giosotpk είπε:

Καλημέρα ...εμένα μου έχει κόψει όλα τα γαλακτοκομικά όλα τα όσπρια όλα τα πράσινα και την ντομάτα και σάλτσες .... Αυτά 

Ρε φιλεναδα κ τι τρως?ντοματα γτ?οσπρια πρασινα να το καταλαβω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Θεοδωρα τα παντα κομμενα..ντοματα προσωπικα τρωω οχι ποσοτητα αλλα κανονικά!

Ρε φιλεναδα κ τι τρως?ντοματα γτ?οσπρια πρασινα να το καταλαβω!

Εμένα η παιδίατρος κορίτσια μου πε κατσίκισια μπορώ να τρώω...όσπρια ούτε εγώ..και από πράσινα  δε τα χω κόψει όλα πχ κολοκυθάκια τρώω ..και κοκκινιστά τρώω κανονικά .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@happysmile άσε κορίτσι το φαγητό μεγάλη ιστορία ..έχω να χαρώ φαγητό πριν μείνω έγκυος ...στο τέλος της εγκυμοσύνης μου τα έτρωγα και όλα ανάλατα και ήταν πίκρα ..τώρα τα μισά δεν κάνει να τα φάω ...η ντομάτα την πειράζει δοκίμασα οπότε συγκεκριμένα σε εμένα την έκοψε η παιδίατρος όπως και το καρπούζι ...

Ευτυχώς δεν περνώ καλά γιατί με τόσο ψωμί που τρώω θα είχαν πάρει άνετα 15 κιλά ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit είπε:

Εμένα μόνο γαλακτοκομικά από αγελαδινό μου είπε να αποφεύγω. 

@Luckystars να σου ζήσει το μπεμπακι σου!

@Elenit κοριτσάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πολύ!Και Εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου,να το καμαρώνεις πάντα!Κοριτσάκι ή αγοράκι;Πόσο είστε εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπε όλα με μέτρο και να μην κόψω τίποτα αν δεν δω ενδείξεις. Βέβαια εγώ έκοψα μόνη Μ όσπρια πράσινα λαχανικά και αγελαδινό γάλα. Τρώω αιγοπρόβεια γαλακτοκομικά.. εμένα τις τελευταίες μέρες όλο σφίγγετε βρε κορίτσια.. κάνει κάτι προυτσ αλλά ηρεμεί μόνο αν το θηλάσω.. επίσης βγάζει τρελές γουλιες.. μιλάμε πολύ γάλα.. λέτε να έχει καμία γοπ?


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν εχω κοψει τιποτα αλλα προσεχω πολυ..ειδικα οσπρια και λαχανικα..

@Luckystarsνα σου ζησει η μπεμπα σου!! Να ναι γερη και τυχερη..!!

@demmikot εμετους εχει;

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ο δικός μου έχει υπερένταση από σήμερα τα ξημερώματα, κάτι 20λεπτα έχει κοιμηθεί, κουνάει χεράκια συνέχεια, ηρεμεί για λίγο κ μετά πάλι τα ίδια. Γκρίνια κ λίγο κλάμα. :(

αυτά τα άλματα τα πιστευετε κορίτσια; εμείς τελειώνουμε σήμερα την 7η εβδομάδα. Λέτε να  ναι κανένα άλμα;

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars κοριτσάκι και γινόμαστε ενός μήνα αύριο!

@demmikot κι εμένα τις τελευταίες μέρες κάνει μεγαλουτσικες γουλιες, 1-2 την μέρα. Χτες τη λυπήθηκα την καημενουλα. Δεν την κρατήσαμε πολύ μετά το φαγητό γιατί τα είχε κάνει και την αλλάξαμε λίγο σύντομα για να μην της φύγει ο ύπνος. Εκεί που ήταν ξαπλωμένη στην αλλαξιερα, της γύρισε το γάλα, το ξανακαταπιε και της βγήκε ποσότητα μιας κουταλιάς από το στόμα. Αλλά είχε φάει πάρα πολλή ώρα πριν. Κι εμάς χθες το βράδυ πάντως μόνο με το θηλασμό ηρεμούσε. Αλλά επειδή διανύουμε την 5η εβδομάδα σκέφτηκα μήπως περνάει το πρώτο της άλμα.

@Elenpap φίλη μου με μωρό 10 μηνών (με αποκλειστικό θηλασμό) το μόνο μου που είπε σαν συμβουλή είναι "μην αγχώνεσαι και να έχεις το νου σου πότε είναι τα άλματα", οπότε λογικά θα ισχύουν..!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κι εγω δεν εχω κοψει τιποτα αλλα προσεχω πολυ..ειδικα οσπρια και λαχανικα..

@Luckystarsνα σου ζησει η μπεμπα σου!! Να ναι γερη και τυχερη..!!

@demmikot εμετους εχει;

@Γλυκερια123 κοριτσάκι μου,ευχαριστούμε πολύ,και εσύ να χαίρεσαι το αγοράκι σου,αν καταλαβαίνω σωστά από το τικερακι σου,να είναι γερό και καλοτυχο!

Just now, Elenit είπε:

@Luckystars κοριτσάκι και γινόμαστε ενός μήνα αύριο!

@demmikot κι εμένα τις τελευταίες μέρες κάνει μεγαλουτσικες γουλιες, 1-2 την μέρα. Χτες τη λυπήθηκα την καημενουλα. Δεν την κρατήσαμε πολύ μετά το φαγητό γιατί τα είχε κάνει και την αλλάξαμε λίγο σύντομα για να μην της φύγει ο ύπνος. Εκεί που ήταν ξαπλωμένη στην αλλαξιερα, της γύρισε το γάλα, το ξανακαταπιε και της βγήκε ποσότητα μιας κουταλιάς από το στόμα. Αλλά είχε φάει πάρα πολλή ώρα πριν. Κι εμάς χθες το βράδυ πάντως μόνο με το θηλασμό ηρεμούσε. Αλλά επειδή διανύουμε την 5η εβδομάδα σκέφτηκα μήπως περνάει το πρώτο της άλμα.

@Elenpap φίλη μου με μωρό 10 μηνών (με αποκλειστικό θηλασμό) το μόνο μου που είπε σαν συμβουλή είναι "μην αγχώνεσαι και να έχεις το νου σου πότε είναι τα άλματα", οπότε λογικά θα ισχύουν..!

@Elenit Και εμάς κοριτσάκι και σήμερα γινόμαστε  ενός μηνός!Μια ημέρα διαφορά έχουν τα κοριτσάκια μας!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κ ισχύουν οι εβδομάδες για τα άλματα ανεξάρτητα ποια εβδομάδα γέννησε κάποια; δλδ εγώ που γέννησα την πρωτη μερα της 39 δεν μετραει; υπολογιζω το αλμα σα να γέννησα στη 40;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...