Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile είπε:

Λογικα δεν θελουν κ ενα δεκαημέρο να τις μαθει ο οργανισμος?

Ναι ναι σίγουρα. Ίσως δεις κάποια διαφορά και πιο νωρίς. Εγώ δεν ξέρω γιατί τότε έτρωγα παράλληλα γαλακτοκομικα και δεν είχα δει διαφορά. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε;;; λοιπον σημερα ειχαμε παει βολτα..ολα καλα..αλλα οταν γυρισαμε το μεσημερι και μετα ο μπεμπης μου ειναι ανησυχος κλαιει συνεχεια και δεν κοιμαται καθολου..αντε κανα δεκαλεπτο.και οπως κοιμοταν πεταχτηκε και στον υπνο του κλαιγοντας σα να ποναγε ..πρωτη φορα το εκανε αυτο...να ειναι κολικοι;;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ματιασα...  Έχω απίστευτο πόνο στη μέση..  Δεν μπορώ να κουνηθω, πόσο μάλλον να έχω αγκαλιά το μωρό..  Από την άλλη ο μπέμπης θέλει μόνο αγκαλιά και όλη την ώρα κλαίει και θέλει να είναι πάνω μου κι εγώ να είμαι όρθια αλλιώς κλαίει!! Μοοοολις Κοιμήθηκε..  Ήταν ξύπνιος από τις 5, νυσταζε και έκλαιγε!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Γλυκερια123 μπορεί να εκλεγε από υπερένταση από όσα είδε. Εμένα κλαίει συχνά μετά από βόλτα, μάλιστα τελευταία νυσταζει και δεν κοιμάται. Μουρμούραει και τον ξαπλώνω με το ζόρι και κοιμαται αμέσως.

@Elen211 δεν υπάρχει χειρότερος πόνος από αυτόν. Μακάρι να σου περάσει γρήγορα. 

  • Ευχαριστώ 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anna17 είπε:

@Γλυκερια123 μπορεί να εκλεγε από υπερένταση από όσα είδε. Εμένα κλαίει συχνά μετά από βόλτα, μάλιστα τελευταία νυσταζει και δεν κοιμάται. Μουρμούραει και τον ξαπλώνω με το ζόρι και κοιμαται αμέσως.

@Elen211 δεν υπάρχει χειρότερος πόνος από αυτόν. Μακάρι να σου περάσει γρήγορα. 

Μακαρι να ναι ετσι..πρωτη φορα τον ειδα να κανει ετσι και να  μη μπορω να τον ηρεμησω με τιποτα..περιμενα κι εγω τις 40 μερες και μετα που θα γινουν οι ριζικες αλλαγες!:razz: αλλα χειροτερα τα βλεπω τα πραγματα:P

  • Χαχα 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Μακαρι να ναι ετσι..πρωτη φορα τον ειδα να κανει ετσι και να  μη μπορω να τον ηρεμησω με τιποτα..περιμενα κι εγω τις 40 μερες και μετα που θα γινουν οι ριζικες αλλαγες!:razz: αλλα χειροτερα τα βλεπω τα πραγματα:P

Και εγώ μια από τα ίδια της 40 μέρες περίμενα λες και θα γίνει ξανά θαύμα ...αλλά τελικά μεγάλο ψέμα ότι στης 40 μέρες αλλάζουν και γίνονται όλα καλύτερα .. 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια με συγχωρείτε που πεταγομαι στο θεματακι σας αλλα καθως είμαι άυπνη και εγω λογω του μωρου,μπηκα στο φορουμ και σας διαβασα. Ετσι μου ελεγαν κ μενα, στις 40 μερες θα δεις αλλο μωρο,μετα μου ειπαν περίμενε να περασει το πρωτο 3μηνο..τωρα κοντευουμε τους 6 και μου λενε ο πρωτος χρόνος είναι δύσκολος...τελικα μας δουλευουν χαχα

Η αληθεια ειναι πως μεγαλυτερες αλλαγες ειδα μετα τον 3ο μηνα. Αλλα γενικα οι δυσκολιες κ τα ξενύχτια υπάρχουν ακομα. Κουραγιο κ υπομονη κοριτσια! 

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γελάω με τις 40 μέρες. Για να μην μας φαίνονται βουνο για αυτό τα λένε λίγα λίγα. Μην μας πούνε 1 χρόνο και πάθουμε κατάθλιψη. Κουράγιο μάνες θα μεγαλώσουν. Και όταν μεγαλώσει θα πηγαίνω πάνω από το κρεβάτι του και θα κλαιω 4 φορες κάθε βράδυ και θα του λέω ετσι μου έκανες 

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.. καλα αυτό με τις 40 μερε το έχω μυριστει ότι είναι μουφα. Την άλλη φορά μου έλεγε η παιδίατρος ότι ο δεύτερος μήνας είναι δύσκολος. Μετενθς αρχίσουμε το πρώτο 3 μηνο. Εε μας τα λένε έτσι για να μην μας πιάσει κατάληψη..

@Elenit τον κρατάω πάνω από μισή ώρα και μετά τον έχω πάνω μου και κοιμάται που κάθομαι με κλίση και είναι πολύ καλύτερα. Κάνει λίγες και μικρές όχι αυτό το πράγμα που έκανε πριν που μας έλουζε.. μου είπε η γιατρός να μην ανησυχώ. Βέβαια ξεκίνησε πάλι έντονα να μην μπορεί να κοιμηθεί πουθενά αλλού εκτός από την αγκαλιά μου. Και γενικά επειδή δεν κοιμάται πολύ τον αφήνω πάνω μου γιατί τον λυπάμαι. Επίσης δεν πήρε το βάρος που έπαιρνε, αυτό δεν ξέρω τι φταίει θα το παρακολουθώ ομως. Του έβαλα πιπίλα γιατί πριν θήλαζα ανα μία ώρα μου έκανε γουλιες και ήθελε και άλλο γάλα. Κυρίως ήθελε στήθος για παρηγοριά για να αποκοιμηθεί. Με την πιπίλα τον ηρεμώ κάπως.

Επίσης βρε κορίτσια το βράδυ δεν κοιμάται με τίποτα. Την μέρα κάνει λίγους καλούς ύπνους επάνω μου, το βράδυ πάλι όχι. Με αποτέλεσμα και εγώ να κοιμάμαι κάνα δυωρο το βράδυ και καμία ώρα την μέρα.. ελπίζω να στρώσει αυτό γιατί με βλέπω με υπερκόπωση!

 

 

 

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anna17 και εγώ στην δικιά μου ακριβώς το ίδιο θα κάνω θα πηγαίνω ανά 1.5 ώρα να κλαίω πάνω από το κεφάλι της ... βέβαια έχω πει στον άντρα μου το χειμώνα που δεν δουλεύει μια εβδομάδα θα κάνει το πρόγραμμα που έκανα εγώ τόσο καιρό θα ξυπνάει κάθε 1.5 ώρα θα κρατάει ένα βαρίδιο 5κιλων στην αγκαλιά του επί πόση ώρα και θα κοιμάται όσο κοιμάμαι εγώ ...έτσι για παρηγοριά θα το κάνει ... 

 

Εμένα εχθές κορίτσια μου κοιμήθηκε 5 ώρες συνεχόμενες από της 8-12 το βράδυ ...ε μετά πανυγήρι όλο το βράδυ δεν κοιμηθήκαμε αφού η άλλη είχε χορτάσει ύπνο ... 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε εχω παθει ψυχολογικο γτ κ τις ελαχιστες ωρες που κοιμαμαι τρεις στην καλυτερη των περιπτωσεων κ φυσικα σπαστες με πιανει υπερενταση οτι με το που κλεισω ματια θα ξυπνησει,το βραδυ κανουμε μεσονυχτικη κοιμαται πανω μ κ με το που τον αφησω γαριδα το ματι,ολο πειναει κ φοβαμαι με την παλινδρομηση να μ πολυ τρωει πιπιλα δν κανει γτ καταπινει σαλια κ τα ανεβαζει μετα πανω ειμαστε κ δυσκοιλιοι γνκ περναμε ομορφα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Αχ κοριτσια ολες στην ιδια μοιρα ειμαστε εχω παθει ψυχολογικο γτ κ τις ελαχιστες ωρες που κοιμαμαι τρεις στην καλυτερη των περιπτωσεων κ φυσικα σπαστες με πιανει υπερενταση οτι με το που κλεισω ματια θα ξυπνησει,το βραδυ κανουμε μεσονυχτικη κοιμαται πανω μ κ με το που τον αφησω γαριδα το ματι,ολο πειναει κ φοβαμαι με την παλινδρομηση να μ πολυ τρωει πιπιλα δν κανει γτ καταπινει σαλια κ τα ανεβαζει μετα πανω ειμαστε κ δυσκοιλιοι γνκ περναμε ομορφα!

Άστα να πάνε στην ίδια μοίρα είμαστε.. τι πρόβλημα υπάρχει με την πιπίλα και τα σάλια;


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...