Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Elenpap είπε:

Κ γω έχω δει αλλαγές. Αρχικά μ εκδηλώνει τη χαρά του είτε με χαμόγελο, είτε με κραυγούλες είτε με τα ματάκια του που μου χαμογελάνε. :wub:

Ο ύπνος του το βράδυ είναι καλύτερος κ κρατάει λίγο πιο πολύ. Όντως δεν κλαίει τόσο ούτε στην αλλαγή της πάνας, ούτε όταν περιμένει να φάει. Αλλά κλαίει.

Εμένα δεν πιάνει πράγματα κ δεν εκδηλώνει κ επιθυμία να τα πιάσει. Νομίζω όμως πλέον οτι τα περιεργαζεται τα παιχνίδια, αρχίζουν κάπως να τον ενδιαφέρουν. Αλήθεια, ανυπομονω να αρχίσει να χαίρεται τα παιχνιδάκια του κ να περνάει όμορφα. 

Έχει πια αρκετούς τύπους κλάματος, το έντονο, το κλάμα της γκρίνιας κ ένα σαν ψιλοψευτικο τύπου θέλω να ασχοληθείς μαζί μου. :D  Επίσης άρχισε να κάνει κ μικρές τσιρίδες.

 

 Οοο καλα στα χαμογελα λιωνεις φανταζομαι..εμενα δε μου χει γελασει συνειδητα ακομα περιμενω πως και πως...αντε να μεγαλωσουν λιγο ακομα μωρε ..οποτε ολα τα μωρακια τωρα αλλαζουν ..τι ωραια!!! 


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 said:

 Οοο καλα στα χαμογελα λιωνεις φανταζομαι..εμενα δε μου χει γελασει συνειδητα ακομα περιμενω πως και πως...αντε να μεγαλωσουν λιγο ακομα μωρε ..οποτε ολα τα μωρακια τωρα αλλαζουν ..τι ωραια!!! 

Λιώνω, ναι. Σύντομα κ συ. :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μου εμείς σήμερα γίναμε 2μηνων....:xτη Πέμπτη έχουμε και τα πρώτα εμβόλια!!όσο σκέφτομαι τι πέρασα με όλο το άγχος στην εγκυμοσύνη να πάνε όλα καλά και μετά στη μονάδα...το βράδυ είχε φτιάξει ο μικρός και έτρωγε στο δίωρο αλλά τώρα δύο βράδια είναι ότι να ναι ...για την ημέρα ας μη το συζητήσω όλη μέρα στήθος τρώει βγαινει μόνος του τον βάζω να ρευτει με κλάμα γιατί τον σήκωσα και πάλι από την αρχή .λίγο ξεχνιέται με τον μπαμπά του αλλά δε παίζει ακόμη οπότε είμαι 24ωρες το 24ωρο τόπλες:razz:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Καλημεερααα..κανω παρτυ σημερα!!!ο μπεμπης κοιμηθηκε απο τις 1 μεχρι τις 7!!!:D

Οοοοοοοοοοοοο ....μια χαρααααααααα !!!!! 

Μακάρι να στο κάνει κάθε βράδυ αυτό ... 

Θα σου κάνει πάρτυ την ημέρα τώρα χαχαχα ...

 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@theodora gel θα πω και εγώ αυτό που λένε όλοι.. το πρώτο τρίμηνο είναι δύσκολο.. τι να πω εκεί που έχουν μια συνήθεια τσουπ αλλάζουν..

@Γλυκερια123 εγώ στην θέση σου θα κερναγα την γειτονιά.. μπράβο και εύγε. 

Κορίτσια κοιμόταν τώρα ο μπέμπης μπρούμυτα στο κρεβάτι μας και τον κρατούσε ο άνδρας μου και εγώ έκανα κάποιες δουλειές γιατί έχουμε ταξίδι. Μετά από ώρα μπαίνω στο δωμάτιο και του λέω εντάξει θα κάτσω εγώ φύγε. Εε με το που φεύγει και κλείνει την πόρτα δεν κάνω τίποτα απλά κάθισα. Ούτε δίπλα του δεν πρόλαβα να πάω.. για πότε ξύπνησε και εκλεγε για φαγητό δεν μπορείτε να φανταστείτε.. και εκλεγε γοερα.. έχει κάνει και μια φωνή δυνατή άλλο πράγμα.. δεν μου το είχε ξανακάνει αυτό.. αφού δεν πρόλαβα να τον αλλάξω έβγαλα στήθος στην αλλαξιερα να του δώσω να ηρεμήσει..

  • Μου αρέσει 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demmikot είπε:

@theodora gel θα πω και εγώ αυτό που λένε όλοι.. το πρώτο τρίμηνο είναι δύσκολο.. τι να πω εκεί που έχουν μια συνήθεια τσουπ αλλάζουν..

@Γλυκερια123 εγώ στην θέση σου θα κερναγα την γειτονιά.. μπράβο και εύγε. 

Κορίτσια κοιμόταν τώρα ο μπέμπης μπρούμυτα στο κρεβάτι μας και τον κρατούσε ο άνδρας μου και εγώ έκανα κάποιες δουλειές γιατί έχουμε ταξίδι. Μετά από ώρα μπαίνω στο δωμάτιο και του λέω εντάξει θα κάτσω εγώ φύγε. Εε με το που φεύγει και κλείνει την πόρτα δεν κάνω τίποτα απλά κάθισα. Ούτε δίπλα του δεν πρόλαβα να πάω.. για πότε ξύπνησε και εκλεγε για φαγητό δεν μπορείτε να φανταστείτε.. και εκλεγε γοερα.. έχει κάνει και μια φωνή δυνατή άλλο πράγμα.. δεν μου το είχε ξανακάνει αυτό.. αφού δεν πρόλαβα να τον αλλάξω έβγαλα στήθος στην αλλαξιερα να του δώσω να ηρεμήσει..

Εγώ πιστεύω ότι μας μυρίζουν. Δεν γίνεται πάντα, αλλά έχει τύχει να κοιμάται, μπαίνω στο δωμάτιο μισό λεπτό να πάρω κάτι και τσουυυυπ, ξυπνάει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω μας μυρίζουν.. δεν γίνεται δεν έκανα τίποτα.. ούτε μίλησα.. με νοήματα συνεννοηθήκαμε με τον άντρα μου.. 

Μυρίζουν φαγακι.. έχει αρχίσει πλέον και δένεται περισσότερο με εμένα ο δικός μου..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ ακομα να το πιστεψω...χαχαχ αντε κοριτσια παντα τετοια και στα δικα σας!!:Dπιστευω ομως οτι απο το βραδυ παλι τα ιδια θα χουμε..δεν πειραζει εστω κι ετσι κατι γινεται..

@demmikot αν δεν καταλαβει εσενα ποιον θα καταλαβει;;εννοειται πως σε μυριζει και σε νιωθει ο μπεμπακος σου κι οσο μεγαλωνει ακομα πιο πολυ..

@Giosotpk ευτυχως ξανακοιμηθηκε...αφου ξυπνησα 5 η ωρα και λεω του αντρα μου το παιδι δεν ξυπνησε στις 3 κατι εχει μηπως να τον ξυπνησω;...μου λεει πεσε κοιμησου που κατι εχει απολαυσε το τωρα που μπορεις γιατι απο αυριο παλι τα ιδια μπορει να εχεις χαχα


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Γλυκερια123 είπε:

Εν τω μεταξυ ακομα να το πιστεψω...χαχαχ αντε κοριτσια παντα τετοια και στα δικα σας!!:Dπιστευω ομως οτι απο το βραδυ παλι τα ιδια θα χουμε..δεν πειραζει εστω κι ετσι κατι γινεται..

@demmikot αν δεν καταλαβει εσενα ποιον θα καταλαβει;;εννοειται πως σε μυριζει και σε νιωθει ο μπεμπακος σου κι οσο μεγαλωνει ακομα πιο πολυ..

@Giosotpk ευτυχως ξανακοιμηθηκε...αφου ξυπνησα 5 η ωρα και λεω του αντρα μου το παιδι δεν ξυπνησε στις 3 κατι εχει μηπως να τον ξυπνησω;...μου λεει πεσε κοιμησου που κατι εχει απολαυσε το τωρα που μπορεις γιατι απο αυριο παλι τα ιδια μπορει να εχεις χαχα

Εμένα κορίτσια με καταλαβαίνει από το ήχο που κάνουν η παντόφλες μου και ίσως και με μυρίζει αλλά και στο διάδρομο αν περπατάω με παντόφλες ξυπνάει ενώ όταν περπατάει ο άντρας μου τίποτα ... 

@Γλυκερια123 σε καταλαβαίνω ...και εμένα μου φορά μου κοιμήθηκε 6 ώρες ...μια φορά το έκανε αυτό ...και περνώ την παιδίατρο και μου λέει μην κάνεις το λάθος να την ξυπνήσεις απόλαυσε το για να κοιμάται θα έχει γεμάτη την κοιλίτσα ... Αλλά να πω την αλήθεια μου έλλειψε τότε που κοιμήθηκε τόσο πολύ ... 

Αλλά θέλω και να κοιμάμαι ... Όλα τα θέλω ...χαχαχα ... 

Εμένα με βλέπει μόνο για πηγή φαγητού ...με τον μπαμπά παίζει γελάει του κάνει νάζια....εμένα όταν με βλέπει βγάζει την γλώσσα για να φάει ...

  • Χαχα 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οσες δυσκολευεστε με την πιπιλα δοκιμαστε της chicco completely soft μετα απο τεσσερις διαφορετικες μαρκες τον καταφερα τωρα θα μ πειτς δν ειναι καλη κ η πιπιλα αλλα η γκρινια δν παλευεται ωρες ωρες δν του την αφηνω πολυ αλλα προς το παρον.βοηθαει.στον υπνο γτ εμενα ξυπνουσε κ στο δεκαλεπτο για να κοιμηθει τρεις ωρες επρεπε να ξυπνησει πανω απο πεντε φορες τβρα κοιμαται πιο ηρεμος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@happysmile ποιος θα σου πει δεν είναι καλή η πιπίλα;; εγώ κάνω προσευχή οσία πιπίλα!! 

ΥΓ εμένα προς το παρόν όταν κοιμάται την πετάει.. κάθε παιδάκι εχει και τα δικά σου χούγια!

  • Μου αρέσει 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, demmikot είπε:

@happysmile ποιος θα σου πει δεν είναι καλή η πιπίλα;; εγώ κάνω προσευχή οσία πιπίλα!! 

ΥΓ εμένα προς το παρόν όταν κοιμάται την πετάει.. κάθε παιδάκι εχει και τα δικά σου χούγια!

Εμενα μετα απο λιγο την φτυνει οψι κστευθριαν κ τι ωραια που την φτυνουν 

!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...