Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elen211 said:

Κορίτσια τι χρώμα είναι τα ματάκια από τα μωρά σας? Πότε παίρνουν το κανονικό τους χρώμα? 

Γαλαζογκρι αλλά δεν ξέρω αν θα μείνει, γύρω στο 6μηνο νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι μπλε..αλλα ειπε ο παιδιατρος οτι απο τον τριτο θα μπορουμε να καταλαβουμε αν θ αλλαξουν η οχι.. κι εμενα που τα κακα του ειναι πρασινα πολλες φορες μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα μονο αν δω αιμα η βλεννη τοτε μονο... πωω κοριτσια τωρα που κοιμαμαι 4-5 ωρες το βραδυ σερι συν τα πρωινα κανα διωρο μου φαινεται απιστευτο..σηκωνομαι αλλος ανθρωπος..αλλο πραγμα ο βραδινος υπνος..εν τω μεταξυ εχει αρχισει και κανει λιγο ψυχρα τα πρωινα..του βαζω σεντονι το πεταει..δεν ξερω τι να κανω..πφφ:(

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εμάς κορίτσια καφεπρασινα είναι αν τα προσέξεις καλά ... Ελπίζω να πάρει το χρώμα του παππού πράσινα ...

@Γλυκερια123 να πάρεις υπνοσακο εγώ έχω παραγγείλει έναν λεπτό για τώρα κ έναν πιο χοντρό για μετά ... Εγώ σκέφτομαι να της βάλω φορμακι σιγά σιγά εδώ στο χωριό έχει ψυχρά τώρα τελευταία...

Ιδρώνουν κ τα δικά σας μωράκια όταν θηλάζετε?

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Εμάς κορίτσια καφεπρασινα είναι αν τα προσέξεις καλά ... Ελπίζω να πάρει το χρώμα του παππού πράσινα ...

@Γλυκερια123 να πάρεις υπνοσακο εγώ έχω παραγγείλει έναν λεπτό για τώρα κ έναν πιο χοντρό για μετά ... Εγώ σκέφτομαι να της βάλω φορμακι σιγά σιγά εδώ στο χωριό έχει ψυχρά τώρα τελευταία...

Ιδρώνουν κ τα δικά σας μωράκια όταν θηλάζετε?

 

Καλα λες..απο που τον παραγγειλες;;;ιδρωνειι στο σβερκο του και μαλιστα κανει και πολυ μικρα σπιρακια απ τον ιδρωτα:(


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έναν από χρώμα είναι πολύ πολύ πολύ σκούρο καστανό τόσο πολύ που δεν φαίνεται η κόρη. Η παιδίατρος τρομάζει να δει την κόρη κάθε φορά .. νομίζω εμένα θα ανοίξουν και θα γίνουν ένα εξωτικό καστανό.. lol.. βέβαια δεν περίμενα κάτι άλλο εμείς από μάτια στο σόι είμαστε φουλ του κάστανου!!! 

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Καλα λες..απο που τον παραγγειλες;;;ιδρωνειι στο σβερκο του και μαλιστα κανει και πολυ μικρα σπιρακια απ τον ιδρωτα:(

Από AliExpress το παράγγειλα ... 

Κάνει σπυράκια ? Τόσο πολύ ιδρώνει ? 

Το έχεις πει στο παιδίατρο μήπως σου δώσει κάτι να βάλεις ....  

Κορίτσια από τσάντα τι έχετε ? 

Εγώ έχω μια μεγάλη κανονική αλλά δεν με βολεύει καθόλου και λέω να παραγγείλω μια τσάντα αλλαξιερα ...αξίζει όμως ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σαν καστανά μου φαίνονται, αλλά καμιά φορά στο φως κάνουν και λίγο γκρι, δεν ξέρω.. Αλλά πιο πιθανό για καστανά το κόβω γιατί κι εγώ κι ο άντρας μου έχουμε το ίδιο χρώμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Όταν τους κάνετε μπανάκι τους βρέχετε κ τα αυτάκια έτσι;

Εμείς την κάνουμε μπανάκι ακόμα στο χέρι, μπρούμυτα σαν μαϊμού και βρέχονται και τα αυτακια της. Τα σκουπίζουμε με την πετσετουλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα γκρι του ποντικου ειναι τα ματια του κοριτσια,εγω εχω μπλε. Κ ο αντρας μ καστανοπρασινα.εγω τον εχω ακομα με το ζιπουνακι του πηρα φορμουλες το κατω μερος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε μπλε. Δεν νομίζω να μείνει γιατί μόνο ο πατέρας μου έχει μπλε. Εκτός αν είναι τόσο τυχερός. 

Σήμερα που βγήκαμε βόλτα του έβαλα φόρμα και παπούτσια. Είναι πολύ όμορφα τα μωρά με τα ρουχαλάκια μωρε. 

Εγώ μπάνιο τον κάνω στο μπανακι αλλά έχω πρόβλημα με το πως να τον πλένω στην πίσω πλευρά του. Τον ανασηκώνω λίγο αλλά δεν του είναι ευχαριστο. Εσείς έχετε κάποιο τρόπο; 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Εμείς έχουμε μπλε. Δεν νομίζω να μείνει γιατί μόνο ο πατέρας μου έχει μπλε. Εκτός αν είναι τόσο τυχερός. 

Σήμερα που βγήκαμε βόλτα του έβαλα φόρμα και παπούτσια. Είναι πολύ όμορφα τα μωρά με τα ρουχαλάκια μωρε. 

Εγώ μπάνιο τον κάνω στο μπανακι αλλά έχω πρόβλημα με το πως να τον πλένω στην πίσω πλευρά του. Τον ανασηκώνω λίγο αλλά δεν του είναι ευχαριστο. Εσείς έχετε κάποιο τρόπο; 

Εγώ έχω πάρει ένα στα τζάμπο που επιπλέει στο νερό μαζί με το μωρό και έτσι όταν κάθεται μέσα μπορώ και βάζω από κάτω το χέρι χωρίς να την σηκώνω και την πλένω ... Όσο μπορώ εξάλλου μωράκια είναι πόσο βρώμικα να είναι .... 

Εγώ έχω σκάσει να της βάλω φόρμουλα ...την χόρτασα με το ζιπουνακι τώρα θέλω να πω ην ντύσω 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Εγώ έχω πάρει ένα στα τζάμπο που επιπλέει στο νερό μαζί με το μωρό και έτσι όταν κάθεται μέσα μπορώ και βάζω από κάτω το χέρι χωρίς να την σηκώνω και την πλένω ... Όσο μπορώ εξάλλου μωράκια είναι πόσο βρώμικα να είναι .... 

Εγώ έχω σκάσει να της βάλω φόρμουλα ...την χόρτασα με το ζιπουνακι τώρα θέλω να πω ην ντύσω 

Κι εγω ακομα στο χερι τον κανω μπανιο και βρεχονται τ αυτακια του.. Του βαζω ενυδατικη και φευγει κατευθειαν αλλα οταν ιδρωνει ξεναβγαινει...οο κι εγω σημερα του βαλα ενα μακρυμανικο ζιπουνακι και καλτσουλες ..ε δεν αντεχα χαχαχ ηθελα να τον ντυσω οπως λες κι εσυ..ε κανει και λιγο ψυχρα..ρουχαλακια ζιπουνακια και τετοια απο που αγοραζετε;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...