Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Για εμένα τα h&m έχουν στενή γραμμή. Όχι όσο του Orchestra. Τα m&s και τα mothercare έχουν πιο φαρδιά γραμμή. Σαφώς και ποιοτικά τα m&s. Καταλαβαίνεις τι θα πει Βαμβάκι μόλις τα πιάσεις. Όσο για τα h&m δεν έχουν πλυθεί και φορεθεί πάνω από 4 φορες. Και εμένα μου έκανε εντύπωση η τρύπα γιατί δεν ήταν 1 αλλά 3 φορμακια. Βέβαια αυτά τα πήρα από κατάστημα στην Ελλάδα γιατί ένα φούτερ ζακετακι και κάτι άλλα που πήρα από το ίντερνετ και ήρθαν από έξω δεν έχουν πάθει τίποτα. Ίσως εδώ τα έχουν χρόνια στις αποθήκες τι να πω. 

Εμένα το βράδυ 2 με 3 ώρες το πολύ να κοιμάται. Απλά έχει συνηθίσει να κοιμάται από τις 7:30 το πολύ 8:30. Οπότε δεν πάμε πουθενά το απόγευμα. Μόνο το πρωί. Τα μεσημέρια πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenit είπε:

Είναι ανάλογα το ύφασμα. Έχω πάρει για 2-4 μηνών και της είναι λίγο μπόλικο αλλά έχει τύχει και ένα που της είναι μια χαρά. Τα νουμερακια πάνε με μήνες και ύψος.

Όντως το ύφασμα διαμορφώνει την ελαστικότητα που παίρνει στο σωματακι τους. Από την άλλη, δεν είναι όλα τα μωρακια της ίδιας ηλικίας με τον ίδιο σωματοτυπο, ένα μέσο όρο βγάζουν οι εταιρείες. Εμάς για παράδειγμα για 2 μηνών τα φορμακια μας είναι μπόλικα στο σωματακι και πολύ κοντά για το ύψος μας! Είναι σα να μπήκε το φόρμα κι στο πλύσιμο και δεν κουμπώνουν οι κοπιτσες στην πάνα και σα να έχουμε βάτες στους ώμους, αφού μας πλέει επάνω! Μεταποίηση θέλουν!:DΈχει υπόψιν κάποια μανούλα εταιρεία με κανονικές γραμμές και πιο μπόλικη στο ύψος;;; 

Just now, Anna17 είπε:

Για εμένα τα h&m έχουν στενή γραμμή. Όχι όσο του Orchestra. Τα m&s και τα mothercare έχουν πιο φαρδιά γραμμή. Σαφώς και ποιοτικά τα m&s. Καταλαβαίνεις τι θα πει Βαμβάκι μόλις τα πιάσεις. Όσο για τα h&m δεν έχουν πλυθεί και φορεθεί πάνω από 4 φορες. Και εμένα μου έκανε εντύπωση η τρύπα γιατί δεν ήταν 1 αλλά 3 φορμακια. Βέβαια αυτά τα πήρα από κατάστημα στην Ελλάδα γιατί ένα φούτερ ζακετακι και κάτι άλλα που πήρα από το ίντερνετ και ήρθαν από έξω δεν έχουν πάθει τίποτα. Ίσως εδώ τα έχουν χρόνια στις αποθήκες τι να πω. 

Εμένα το βράδυ 2 με 3 ώρες το πολύ να κοιμάται. Απλά έχει συνηθίσει να κοιμάται από τις 7:30 το πολύ 8:30. Οπότε δεν πάμε πουθενά το απόγευμα. Μόνο το πρωί. Τα μεσημέρια πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες. 

Και εμάς το βραδυνο μας κάπως έτσι είναι.... Σπάνια το 4ωρο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Την μερα σου κοιμαται συνεχομενα?

Απλα προσπαθω να καταλαβω αν ετσι πρεπει η αν ποναει κ δν κοιμαται η κατι τον ενοχλει!!εμμμ κοτζαμ γυναικαρα εγω δν ξερω τι παιχνιδια να του παρω?τον αλλο μηνα θελω οπωσδηποτε να του παρω γυμναστηριο!μας αρεσουν οι ηχοι κ τα τραγουδακια πολυ!

Όχι, ούτε τη μέρα κοιμάται συνεχόμενα, δλδ μπορεί κ μετά απο φαγητό να μν κοιμηθεί κ καθόλου μέχρι να ξαναφάει. :) κ να γκρινιάζει η να έχει όρεξη για να μιλήσει μόνος του ή μαζί μου.

Quote

 

Just now, Anna17 said:

Για εμένα τα h&m έχουν στενή γραμμή. Όχι όσο του Orchestra. Τα m&s και τα mothercare έχουν πιο φαρδιά γραμμή. Σαφώς και ποιοτικά τα m&s. Καταλαβαίνεις τι θα πει Βαμβάκι μόλις τα πιάσεις. Όσο για τα h&m δεν έχουν πλυθεί και φορεθεί πάνω από 4 φορες. Και εμένα μου έκανε εντύπωση η τρύπα γιατί δεν ήταν 1 αλλά 3 φορμακια. Βέβαια αυτά τα πήρα από κατάστημα στην Ελλάδα γιατί ένα φούτερ ζακετακι και κάτι άλλα που πήρα από το ίντερνετ και ήρθαν από έξω δεν έχουν πάθει τίποτα. Ίσως εδώ τα έχουν χρόνια στις αποθήκες τι να πω. 

Εμένα το βράδυ 2 με 3 ώρες το πολύ να κοιμάται. Απλά έχει συνηθίσει να κοιμάται από τις 7:30 το πολύ 8:30. Οπότε δεν πάμε πουθενά το απόγευμα. Μόνο το πρωί. Τα μεσημέρια πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες. 

Θα τα δοκιμάσω... αν όμως είναι στενά, δν θα βολέψουν.

Άνετα κ φαρδουλά είναι τα mothercare κ τα mamas and papas

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Κοριτσια εσας κοιμουνται τα μωρα ?εμενα ξυπνάει συνεχεια κ το βραδυ η ανα τριοωρο δυομιση η τεσσερις ωρες!την μερα στο τριωρο μπορει να τον κοιμησω κ τρεις τεσσερις φορες ολη την ωρα ξυπναει καμμια φορα εχει αερια κ ψιλοκλαιει αν τον βαλω στο κρεββατι του με παιχνιδι να παιζει μουσικη καθεται ανενοχλητος κ παιζει μονος του,

Ουτ εμενα κοιμαται πολυ..τα ιδια ακριβως μου κανει...μηπως να κοιταγες για ριλαξ;;μπορει να τον βαλω για υπνο και να ξυπνησει σε 10 λεπτα..κι εγω φοβομουν μην εχει κατι αλλα μου πε ο γιατρος οτι τα μωρα ετσι κανουν...το βραδυ τουλαχιστον μου κοιμαται 5 ωριτσες παλι καλα..ασε που μενει και πολλες ωρες ξυπνιος πλεον...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σήμερα ήταν το πρώτο πρωινό π του έβαλα παντελονάκι μακρύ πάνω απο το κοντομάνικο φορμάκι. Αισθάνθηκα μια ψύχρα κ είδα οτι απο πέμπτη ειδικά, χαλάει ο καιρος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenpap είπε:

Καλημέρα! Σήμερα ήταν το πρώτο πρωινό π του έβαλα παντελονάκι μακρύ πάνω απο το κοντομάνικο φορμάκι. Αισθάνθηκα μια ψύχρα κ είδα οτι απο πέμπτη ειδικά, χαλάει ο καιρος.

Καλημέρα! Και εγώ έτσι τα φοράω. Πιστεύω ο καιρός δεν είναι πλέον για κοντομάνικο και ποδαρακια και χεράκια. Ο τόσο πολύ αέρας πιστεύω δημιουργεί ψυχρα που θέλει προ οχη στα βρεφακια μας. Χαλάει ο καιρός είπανε;;;; Να πω την αλήθεια, παρότι δε μου αρέσει φθινόπωρο-χειμώνας, φέτος θέλω να χουχουλιασουμε με τη μπεμπούλα! 

Καλημέρα μανούλες!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμάς το σπίτι έχει 27 βαθμούς θερμοκρασία και την έχω με ζιπουνακι. Τα ποδαράκια της έχουν μια χαρά θερμοκρασία. Λέτε να μου κρυώνει; Στον ύπνο προσπαθώ να τη σκεπάζω με ένα σεντονακι αν και το πετάει συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ...εμείς έχουμε 28 βαθμούς στο σπίτι ...αν κ εγώ αισθάνομαι ψυχρά ...εγώ το βράδυ την έχω με ένα παντελονάκι και κοντομανικο ζιπουνακι κ μόνιμος κάλτσες ... 

Έχουμε αρκετές μέρες που βάζουμε λεπτή κουβέρτουλα φλισ το βράδυ ...από αύριο θα δοκιμάσουμε τον υπνοσακο γιατί έχω μείνει κάθε μισή ώρα να την σκεπάζω .... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenit είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμάς το σπίτι έχει 27 βαθμούς θερμοκρασία και την έχω με ζιπουνακι. Τα ποδαράκια της έχουν μια χαρά θερμοκρασία. Λέτε να μου κρυώνει; Στον ύπνο προσπαθώ να τη σκεπάζω με ένα σεντονακι αν και το πετάει συνήθως.

Είναι ενα θέμα και σε εμάς το σκέπασμα μιας και δεν θέλει τίποτα να την ακουμπάει! Τι θα γίνει δεν ξέρω τον χειμώνα.... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εμείς βάλαμε τζιν στην βόλτα. Γύρισαμε και μπατζάκια και γενικά ήμασταν πολύ τρεντι. Του έριξα και μια καλοκαίρινη κουβέρτα στα πόδια. Φυσάει εδώ αρκετά. Ούτε εμένα δέχεται τίποτα για σκέπασμα. @Giosotpk πες μας πως θα πάει με τον ύπνοσακο. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Luckystars είπε:

Είναι ενα θέμα και σε εμάς το σκέπασμα μιας και δεν θέλει τίποτα να την ακουμπάει! Τι θα γίνει δεν ξέρω τον χειμώνα.... 

Υπνοσακο που λεει κι η @Giosotpk ..η μονη λυση...

@Anna17 ελιωσα με το τζιν..αφου το δεχτηκε μη μιλας καθολου...ενα σορτσακι πηγα να του βαλω μια μερα και χαλασε τον κοσμο:D

  • Χαχα 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλα κ γω δν ξερω πως να τον ντυσω τα ποδαρακια του ηταν παγωμενα του βαλα καλτσες μετα εκαιγε ολοκληρος το βραδυ δν φυσουσε τπτ κ τον.ειχα με το ζιπουνι κ τωρα παλι με το ζιπουνι τον εχω εχω καταμπερδευτει τι να του βαλω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Καλημέρα. Εμείς βάλαμε τζιν στην βόλτα. Γύρισαμε και μπατζάκια και γενικά ήμασταν πολύ τρεντι. Του έριξα και μια καλοκαίρινη κουβέρτα στα πόδια. Φυσάει εδώ αρκετά. Ούτε εμένα δέχεται τίποτα για σκέπασμα. @Giosotpk πες μας πως θα πάει με τον ύπνοσακο. 

Και μόνο που το κάνω εικόνα, είστε σούπερ! :)

@Giosotpk όντως πες μας εμπειρία από υπνοσακο! 

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Υπνοσακο που λεει κι η @Giosotpk ..η μονη λυση...

@Anna17 ελιωσα με το τζιν..αφου το δεχτηκε μη μιλας καθολου...ενα σορτσακι πηγα να του βαλω μια μερα και χαλασε τον κοσμο:D

Και πάλι σκέφτομαι τα χεράκια δεν θα κρυώνουν; Επιπλέον εμάς στην πολυκατοικία δεν βάζουν πλέον πετρέλαιο-κλασσικά-και σκέφτομαι με τον κλιματισμό συνεχόμενα δεν θα είναι το περιβάλλον επιβαρυμενο; 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από αύριο βράδυ ο υπνοσακος ...και θα σας γράψω το πρωί πως τα πήγαμε .. μεταφερόμαστε αύριο στην κρεβατοκάμαρα και το βράδυ θα είμαι μαζί με τον άντρα μου οι τρεις μας ... Για να δούμε πως θα είναι η νύχτα μας ... 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Κορίτσια από αύριο βράδυ ο υπνοσακος ...και θα σας γράψω το πρωί πως τα πήγαμε .. μεταφερόμαστε αύριο στην κρεβατοκάμαρα και το βράδυ θα είμαι μαζί με τον άντρα μου οι τρεις μας ... Για να δούμε πως θα είναι η νύχτα μας ... 

Περιμένουμε κοριτσάκι! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...