Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, demmikot είπε:

@Anna17 είναι στην διακριτική ευχέρεια του παπά. Τώρα εμείς που βαπτισαμε ο παπάς δεν ζήτησε τίποτα από τους νονους.. έχω ακούσει ζευγάρια που παντρεύτηκαν με θρησκευτικό γιατί ο παπάς δεν τους βάπτιζε το παιδί. Καλά έχουν θέμα ακόμα και με τον πολιτικό γάμο όχι μόνο με το σύμφωνο.

 

Το βράδυ μας; Ξυπναγαμε ανά δύο ώρες τρώγαμε 10 λεπτά και μετά μιάμιση ώρα στην αγκαλιά της μαμάς με πάνω κάτω βόλτες στο διάδρομο και πολλές γουλιες. Την μια ώρα από την μιάμιση γκρινιαζε και έβγαζε γουλιες και την άλλη μισή ώρα προσπαθούσα να τον κοιμησω. Όταν κοιμόταν άλλη μισή ώρα αγκαλιά μου και μετά τον ακουμπούσα στην φωλιά που κοιμόταν για μιάμιση ώρα .. εγώ βέβαια δεν μπορούσα να αποκοιμηθω αμέσως με τόση στεναχώρια με τις γουλιες. Βγάζει όλο το γάλα που πίνει. Έχω ένα πάτωμα με λευκές βούλες παντού.

Καλή εβδομάδααα. Κάθε χρόνο λέω άντε να κάνει βαρύ χειμώνα να πάω για snowboard (γριά γριά αλλά ακόμα κρατάω) .. φέτος λέω Παναγία μου πως θα ζεστάνω το σπίτι και πως θα τον αλλάζω αν κάνει κρύο.  

Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου περίοδο γιατί έχω και γενέθλια. Εγώ ψιλοστολιζω αλλά τώρα με το παιδί νομίζω θα κατεβάσω ότι στολίδι υπάρχει στα μαγαζιά.. ααα να ψάξω για χριστουγεννιάτικα ρουχαλακια του μπέμπη!!!

Καλά έχεις δίκιο ότι είναι στον παππα. Αλλά αν σε ζόριζει περνεις στη μητροπολη. Γιατί η βάπτιση πολύ απλά είναι η είσοδος του βρέφους στη θρησκεία. Αν εγώ είμαι αλλοθρησκη αλλά επιθυμώ να το βάπτισω; γιαυτό δεν πολύ ζορίζουν στην βάπτιση. Βέβαια με μια δωρεά στο ταμείο υπέρ φιλοπτωχων όλα διορθώνονται δυστυχώς. 

Εγώ πάλι στολιζω όλο το σπίτι. Μέχρι και το δοχείο του σαπουνιού στο μπάνιο αλλάζω. Μιλάμε για λατρεία στα Χριστούγεννα. Γι αυτό και στολιζω νωρίς. Γιατί κάνω 2 μέρες να το τελειώσω. Άσε που φέτος θα στολίσουμε, του χρόνου όχι. 2 μικρά χεράκια θα το κατεβάζουν το δέντρο του χρόνου 

  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ ναι και εγώ αυτό σκέφτομαι ότι του χρόνου πρέπει να τα έχουμε όλα ψηλά να μην τα φτάνει.. αυτό με την μητρόπολη δεν το ήξερα. Εγώ έχω προετοιμαστεί με το που θα ακούσω το πρώτο δεν γίνεται από παπά να του απαντήσω ανάλογος. Με ευγένεια πάντα .. αλλά δεν μπορεί να στερήσει από το μωρό να βαπτιστεί. Και η δωρεά καλή ιδέα. Βέβαια θα το κάνω με την καρδιά μου και όχι για να με αφήσει ο παπάς να βάπτισω. 

Κορίτσια στην περιοχή που μένω στην εκκλησία ο παπάς ζήταει 400 ευρώ από τους νονους.. μια φίλη μου είχε πάει να την κλεισει.. πάλι καλά που η μαμά τον είχε ρωτήσει πρώτα και έτσι δεν έκανε την βάπτιση σε αυτή την εκκλησία. Το καλοκαίρι που βαπτισαμε εμείς στη Παναγία την Εκατονταπυλιανή έδωσε ο άντρας μου 50 ευρώ και ο παπάς του την είπε σε εισαγωγικά και έβγαλε και άλλα 50 και του έδωσε.. ας μην ανοίξω όμως το θέμα με τους παπάδες

Επεξεργάστηκαν by demmikot
  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς που είμαστε με πολιτικό μας είπε ο παπάς "φυσικά και κάνει να βαφτισετε το παιδί..  Επειδή κάνατε εσείς ένα λάθος, δεν είναι ανάγκη να πάρετε στο λαιμό σας και το παιδί"  χαχαχα βέβαια θέλουμε να κάνουμε και θρησκευτικό οπότε μάλλον όλα μαζί του χρόνου..  Θα είναι λίγο μεγάλος αλλά δεν πειράζει. 

Χριστούγεννα κι εγώ στολίζω τα πάντα και τα έχω έτσι ώστε να μην τα φτάνουν τα μικρά χεράκια..  Προνοησα όταν στολιζα γιατί έχουμε και μικρά πατουσάκια σκυλίσια σπίτι...  Όχι πολύ μικρά δηλαδή...  

Κι εμείς είχαμε δύσκολο βράδυ..  Έκλαιγε μέχρι και στον ύπνο του! 

  • Χαχα 2

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ο δικός μου από εδώ δεν θα βρει νύφη, καπαρώθηκαν όλες. :razz:

Εγώ χθες εδωσα λιγο ντεπον στο μωρο γτ ειχε τρομερη γκρινια, ετριβε χεράκια στα ούλα κ δν μπορουσε να κοιμηθεί τη μέρα. Κοιμόταν για 10 λεπτά κ ξυπνούσε με κλάμα. :( τα δόντια φέρνουν πόνο κ υπερένταση.

Σήμερα φαίνεται να είναι άλλη μέρα, καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα συμπεθερες ...πρέπει να βρούμε νυφη για την @Elenpap όλες είναι δωσμενες? 

 

Και εγώ ανυπομονώ τα Χριστούγεννα .

 

Τα λατρεύω στολίζω τα παντα ...βέβαια όχι από νωρίς γιατί έχω τον άντρα μου που με έλεγε τρελή αλλά φέτος και από εδώ και πέρα 1/11 στολίζω ...εννοείται πως στολίζω και τον εαυτό μου ...μετά της 15/12 κυκλοφορώ με κέρατα στο κεφαλι ...(από τα τζάμπο φυσικά μην σας πάει αλλού το μυαλό χαχαχχα ) 

Έχω να πάρω πολλά φέτος για τα Χριστούγεννα πρώτα για την μικρή μετά στολή Αγίο Βασίλη και και και και ... Πόσο χαίρομαι ...και πιο πολύ χαιρουμε για του χρόνου που θα καταλαβαίνει ακόμα πιο πολύ ...αν και φέτος τα Χριστούγεννα θα γίνονται η πρώτες απόπειρες μπουσουλιματος .... 

 

Εμείς είχαμε.δυσκολο βράδυ ...θυμήθηκα το πρώτο μας διάστημα ...κοιμήθηκε ένα 3ωρο και μετά κάθε 1.5 ώρα ξυπνούσε και με της ώρες στο στήθος ... Να είναι άλμα να είναι δόντια γιατί βάζουμε και εμείς χεράκια στο στόμα δεν ξέρω ... θα δείξει .... 

Η υπόλοιπες μανουλες ? Πώς είστε ? 

Να σας ρωτήσω έχουν ανακαλύψει τα μωράκια σας ότι έχουν πόδια η η δικιά μου είναι χαζή και τα ανακαλύπτει τώρα ? Τα σηκώνει τα κοιτάει τα ξανά κοιτάει με περιέργεια κουνάει τα ποδαράκια τα κατεβάζει και πάλι από την αρχή ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω λυσει χαχα χαχαχαχα εμενα τα κουνα ασταματητα χερια ποδια ολη μερα!!δν τα σηκωνει ομως εμενα θελει να κοιμαται πλεον απτις 8!εφαγε χτες εφτα κ μετα μια το βραδυ δν με βολευει ομως γτ κανει τον μεγαλο υπνο εκει κ μετα την νυχτα ξυπνα ανα τρεις τρεισιμιση ωρες το πως θα τον μαθω να κοιμαται στο κρεββατι του αλλη ιστορια πως???εχει μεταφερθει ο συζυγος στον καναπε κ ειμαστε αραχτοι στο διπλο κρεββατι!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κορίτσια πλατσουριζει στη λεκάνη. Τα πόδια όταν τον αλλάζω τα κουνάει σαν να κολυμπάει ασταματητα. 4 χέρια θέλω. Αλλά δεν τα πιάνει ούτε τα κοιτάει. Μόνο χτυπιέται σαν χταπόδι. 

@happysmile και εμένα μόνιμα στις 8 κοιμάται. Αλλάζουν τα ωράρια τους. Μην αγχώνεσαι. Όσο για την κούνια μπορεί να πάει πολύ εύκολα. Δεν ξέρεις. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Εμένα κορίτσια πλατσουριζει στη λεκάνη. Τα πόδια όταν τον αλλάζω τα κουνάει σαν να κολυμπάει ασταματητα. 4 χέρια θέλω. Αλλά δεν τα πιάνει ούτε τα κοιτάει. Μόνο χτυπιέται σαν χταπόδι. 

@happysmile και εμένα μόνιμα στις 8 κοιμάται. Αλλάζουν τα ωράρια τους. Μην αγχώνεσαι. Όσο για την κούνια μπορεί να πάει πολύ εύκολα. Δεν ξέρεις. 

Πρεπει να τον πολεμησω να κοιμαται εκει συνηθως τα πρωινα κ το απογευμα κοιμαται στο πορτ μπεμπε γτ τον εχω μαζι μ στο σαλονι επειδη ψιλοξυπναει τον κουναω μια δυο κ ξανακοιμαται εχω κ λικνο αλλα μ φαινεται πολυ σκληρο το στρωμα του!!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει πολυ συμπεθεριο χχαχαχαχα:D

@happysmile ξεκινα να τον βαζεις τωρα που ειναι μικρος λιγο λιγο γιατι αργοτερα δε θα καθεται..θα σου βγαλει την ψυχη μεχρι να μαθει..

Εμενα κανει το αλλο..στην κουνια του εχω μια παντα με αρκουδακι πανω..του βαζω παιχνιδια απο πανω του κρεμονται τα κοιταει λιγο μπορει να πιασει η να κλοτσησει τιποτα αλλα καθεται μιλαει και γελαει με το αρκουδακι της παντας χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Ενταξει πολυ συμπεθεριο χχαχαχαχα:D

@happysmile ξεκινα να τον βαζεις τωρα που ειναι μικρος λιγο λιγο γιατι αργοτερα δε θα καθεται..θα σου βγαλει την ψυχη μεχρι να μαθει..

Εμενα κανει το αλλο..στην κουνια του εχω μια παντα με αρκουδακι πανω..του βαζω παιχνιδια απο πανω του κρεμονται τα κοιταει λιγο μπορει να πιασει η να κλοτσησει τιποτα αλλα καθεται μιλαει και γελαει με το αρκουδακι της παντας χαχαχ

Συμπεθέρα μουυυυ καλημερα!!!!Ε ρε γαμπρό που θα κάνω!!! Τετοια να μου λες να χαίρομαι όλο και περισσότερο για το συμπεθεριο !!!!:D

Κορίτσια καλημέρα:D

Just now, Giosotpk είπε:

Καλημέραααα συμπεθερες ...πρέπει να βρούμε νυφη για την @Elenpap όλες είναι δωσμενες? 

 

Και εγώ ανυπομονώ τα Χριστούγεννα .

 

Τα λατρεύω στολίζω τα παντα ...βέβαια όχι από νωρίς γιατί έχω τον άντρα μου που με έλεγε τρελή αλλά φέτος και από εδώ και πέρα 1/11 στολίζω ...εννοείται πως στολίζω και τον εαυτό μου ...μετά της 15/12 κυκλοφορώ με κέρατα στο κεφαλι ...(από τα τζάμπο φυσικά μην σας πάει αλλού το μυαλό χαχαχχα ) 

Έχω να πάρω πολλά φέτος για τα Χριστούγεννα πρώτα για την μικρή μετά στολή Αγίο Βασίλη και και και και ... Πόσο χαίρομαι ...και πιο πολύ χαιρουμε για του χρόνου που θα καταλαβαίνει ακόμα πιο πολύ ...αν και φέτος τα Χριστούγεννα θα γίνονται η πρώτες απόπειρες μπουσουλιματος .... 

 

Εμείς είχαμε.δυσκολο βράδυ ...θυμήθηκα το πρώτο μας διάστημα ...κοιμήθηκε ένα 3ωρο και μετά κάθε 1.5 ώρα ξυπνούσε και με της ώρες στο στήθος ... Να είναι άλμα να είναι δόντια γιατί βάζουμε και εμείς χεράκια στο στόμα δεν ξέρω ... θα δείξει .... 

Η υπόλοιπες μανουλες ? Πώς είστε ? 

Να σας ρωτήσω έχουν ανακαλύψει τα μωράκια σας ότι έχουν πόδια η η δικιά μου είναι χαζή και τα ανακαλύπτει τώρα ? Τα σηκώνει τα κοιτάει τα ξανά κοιτάει με περιέργεια κουνάει τα ποδαράκια τα κατεβάζει και πάλι από την αρχή ... 

Ρώτησα παιδίατρο, ναι είναι και σε εμας άλμα με δόντια μαζί. Μου είπε είναι νωρίς για δόντια αλλά ότι είναι προπαρασκευαστικο στάδιο. Σε άλλα παιδάκια είναι πιο νωρίς σε άλλα πιο μετά, σε εμάς πολύ νωρίς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 

Νομίζω έχει μείνει ελεύθερη η κόρη της @Eleni2512! Ετσι θα την αφήσουμε την @Elenpap

Εμείς λογικά αρχές χειμώνα θα την κάνουμε τη βάπτιση. 

Εμεις το βράδυ ανά δύο ώρες ξυπνούσαμε. 

Εγώ γενικά στολίζω τα Χριστούγεννα, όχι πάρα πολύ αλλά στολίζω. Ε, φέτος θα του δώσω να καταλάβει! Κι από αρχές Νοέμβρη! Μου έδωσε ιδέα η @Anna17 και θα της παραγγείλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα ρουχαλακια. Φωτιά στα κόκκινα θα είμαστε συμπεθέρα @demmikot! @Giosotpk εσύ που έχεις πάρει από AliExpress πώς είναι ποιοτικά; Όχι ότι θα τα βάλει και πολλές φορές τα χριστουγεννιάτικα βέβαια αλλά να ξέρουμε γενικά.

Εγώ όταν τη βάζω στο ριλαξ κοπαναει τα πόδια της. Έχει μια πεταλούδα και ένα τίγρη που κρέμονται, τα κοιτάει και γελάει και παίζει μόνη της. Ο τίγρης της την δίνει πολύ άσχημα, νευριάζει :D

Εμένα όταν την αλλάζω και πεινάει πχ. Στυλωνει τα πόδια και σπρώχνει προς τα πίσω. Τη βάζω στη μέση της αλλαξιερας και πάει στην κορφή.

Παράθεση

 

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Anna17 είπε:

Εμένα κορίτσια πλατσουριζει στη λεκάνη. Τα πόδια όταν τον αλλάζω τα κουνάει σαν να κολυμπάει ασταματητα. 4 χέρια θέλω. Αλλά δεν τα πιάνει ούτε τα κοιτάει. Μόνο χτυπιέται σαν χταπόδι. 

@happysmile και εμένα μόνιμα στις 8 κοιμάται. Αλλάζουν τα ωράρια τους. Μην αγχώνεσαι. Όσο για την κούνια μπορεί να πάει πολύ εύκολα. Δεν ξέρεις. 

Και εμενα έτσι κάνει! Πιστεύω θυμουνται στιγμές απο τις ημέρες τους στην κοιλιτσα μας! 

Just now, Elenit είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 

Νομίζω έχει μείνει ελεύθερη η κόρη της @Eleni2512! Ετσι θα την αφήσουμε την @Elenpap

Εμείς λογικά αρχές χειμώνα θα την κάνουμε τη βάπτιση. 

Εμεις το βράδυ ανά δύο ώρες ξυπνούσαμε. 

Εγώ γενικά στολίζω τα Χριστούγεννα, όχι πάρα πολύ αλλά στολίζω. Ε, φέτος θα του δώσω να καταλάβει! Κι από αρχές Νοέμβρη! Μου έδωσε ιδέα η @Anna17 και θα της παραγγείλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα ρουχαλακια. Φωτιά στα κόκκινα θα είμαστε συμπεθέρα @demmikot! @Giosotpk εσύ που έχεις πάρει από AliExpress πώς είναι ποιοτικά; Όχι ότι θα τα βάλει και πολλές φορές τα χριστουγεννιάτικα βέβαια αλλά να ξέρουμε γενικά.

Εγώ όταν τη βάζω στο ριλαξ κοπαναει τα πόδια της. Έχει μια πεταλούδα και ένα τίγρη που κρέμονται, τα κοιτάει και γελάει και παίζει μόνη της. Ο τίγρης της την δίνει πολύ άσχημα, νευριάζει :D

Εμένα όταν την αλλάζω και πεινάει πχ. Στυλωνει τα πόδια και σπρώχνει προς τα πίσω. Τη βάζω στη μέση της αλλαξιερας και πάει στην κορφή.

 

Εμάς πάλι πάει προς τα κάτω:DΓλυστραει σαν το χέλι και της λέει και ο σύζυγος το αντίστοιχο άσμα "είχε ένα κορμί σαν χέλι......!" :Dευτυχώς που είναι κοριτσακι αλλιώς σε αγόρι θα έφτανε σε σημεία παρεξηγησιμα η παρομοίωση :P

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει ξεκινήσει από προχθές και όταν τον βάζω ανάσκελα, πατάει με τα πόδια και σπρώχνει. Οπότε τώρα παίζω.. Τον βάζω στην άκρη του κρεβατιού και ανεβαίνει μέχρι πάνω! 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 

Νομίζω έχει μείνει ελεύθερη η κόρη της @Eleni2512! Ετσι θα την αφήσουμε την @Elenpap

Εμείς λογικά αρχές χειμώνα θα την κάνουμε τη βάπτιση. 

Εμεις το βράδυ ανά δύο ώρες ξυπνούσαμε. 

Εγώ γενικά στολίζω τα Χριστούγεννα, όχι πάρα πολύ αλλά στολίζω. Ε, φέτος θα του δώσω να καταλάβει! Κι από αρχές Νοέμβρη! Μου έδωσε ιδέα η @Anna17 και θα της παραγγείλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα ρουχαλακια. Φωτιά στα κόκκινα θα είμαστε συμπεθέρα @demmikot! @Giosotpk εσύ που έχεις πάρει από AliExpress πώς είναι ποιοτικά; Όχι ότι θα τα βάλει και πολλές φορές τα χριστουγεννιάτικα βέβαια αλλά να ξέρουμε γενικά.

Εγώ όταν τη βάζω στο ριλαξ κοπαναει τα πόδια της. Έχει μια πεταλούδα και ένα τίγρη που κρέμονται, τα κοιτάει και γελάει και παίζει μόνη της. Ο τίγρης της την δίνει πολύ άσχημα, νευριάζει :D

Εμένα όταν την αλλάζω και πεινάει πχ. Στυλωνει τα πόδια και σπρώχνει προς τα πίσω. Τη βάζω στη μέση της αλλαξιερας και πάει στην κορφή.

 

Αν κατεβάσεις της εφαρμογή στο κινητό στα πιο πολλά έχει σχόλια και φωτογραφίες και καταλαβαίνεις περίπου την ποιότητα . Πάντως ότι έχω παραγγείλει από τον φίλο μου τον Αλί όλα καλά μου βγήκαν . Και δεν έχω πάρει κάτι πιο ακριβό από 10€ . Της πήρα ένα ωραίο μπουφάνακι με αυτακια και με γούνα από μέσα φαντάστηκο .έκανε ένα μήνα να έρθει αλλά άξιζε!!!! 

Λίγο τα νούμερα θέλουν προσοχή αλλά αν διαβάσεις της οδηγίες στα εξηγούν . 

 

Εμένα έχει καιρό που είναι τόσο υπερκινητική. Στην κούνια ποτέ δεν την βρίσκω έτσι όπως την ξαπλώνω . Μα μπορείτε να μου πείτε πως ανεβαίνει την ανηφόρα ? Το στρώμα το έχω με κλίση και την βλέπεις να είναι με τα πόδια προς τα εκεί ... Δεν ξέρω σηκώνω τα χέρια ψιλά . Το βράδυ είχαμε και πολλά αέρια και από ότι βλέπω συνεχίζονται και ξέρετε ως γνωστόν τρομάζουμε με τα αέρια μας γιατί είναι αντρικές κλανιές της λέω εγώ ο άντρας μου της λέει πριγκιπικές . Περαγομαστε ψιλά . 

Μπήκα στο πειρασμό τώρα και λέω να παραγγείλω κάτι χριστουγεννιάτικο από τον αλι μιας και λείπει ο άντρας μου ...χαχαχχαχα ... 

  • Χαχα 4

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Εμένα έχει ξεκινήσει από προχθές και όταν τον βάζω ανάσκελα, πατάει με τα πόδια και σπρώχνει. Οπότε τώρα παίζω.. Τον βάζω στην άκρη του κρεβατιού και ανεβαίνει μέχρι πάνω! 

Τι στο καλό;;;; όλα τα ζουζούνια πάνε προς τα πάνω,εμάς γιατί γλυστραει κάτω;;;; :D

Just now, Giosotpk είπε:

Αν κατεβάσεις της εφαρμογή στο κινητό στα πιο πολλά έχει σχόλια και φωτογραφίες και καταλαβαίνεις περίπου την ποιότητα . Πάντως ότι έχω παραγγείλει από τον φίλο μου τον Αλί όλα καλά μου βγήκαν . Και δεν έχω πάρει κάτι πιο ακριβό από 10€ . Της πήρα ένα ωραίο μπουφάνακι με αυτακια και με γούνα από μέσα φαντάστηκο .έκανε ένα μήνα να έρθει αλλά άξιζε!!!! 

Λίγο τα νούμερα θέλουν προσοχή αλλά αν διαβάσεις της οδηγίες στα εξηγούν . 

 

Εμένα έχει καιρό που είναι τόσο υπερκινητική. Στην κούνια ποτέ δεν την βρίσκω έτσι όπως την ξαπλώνω . Μα μπορείτε να μου πείτε πως ανεβαίνει την ανηφόρα ? Το στρώμα το έχω με κλίση και την βλέπεις να είναι με τα πόδια προς τα εκεί ... Δεν ξέρω σηκώνω τα χέρια ψιλά . Το βράδυ είχαμε και πολλά αέρια και από ότι βλέπω συνεχίζονται και ξέρετε ως γνωστόν τρομάζουμε με τα αέρια μας γιατί είναι αντρικές κλανιές της λέω εγώ ο άντρας μου της λέει πριγκιπικές . Περαγομαστε ψιλά . 

Μπήκα στο πειρασμό τώρα και λέω να παραγγείλω κάτι χριστουγεννιάτικο από τον αλι μιας και λείπει ο άντρας μου ...χαχαχχαχα ... 

 

Και εμάς αλλού την βάζεις λίκνο βράδυ αλλού την βρίσκεις το πρωί αλλά είπαμε πάντα προς τα κάτω :D

 

Για πες μανούλα τι σκέφτεσαι να παραγγειλεις;;;; :rolleyes:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...