Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenit είπε:

Καλέ για εμάς τα κοριτσάκια έχει κάτι τέλεια κορμάκια με τουλινες φούστες από κάτω, όνειρο!! Χρειάζονται και μια ασορτι κορδελιτσα βέβαια.. :D

Έχει; δοκιμάσει να της βάλεις κάτι στο κεφάλι; γιατί εμείς κλαίμε ακόμη και με την κουκούλα της πετσέτας 

  • Χαχα 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά και εμένα στο ριλαξ κοπαναει χέρια πόδια και γελάει και νευριάζει παράλληλα.. κοιτάει ένα λιοντάρι και ένα ήλιο.. με τον ήλιο τα έχει βάλει συμπεθέρα μου @Elenit.. έχουν αρχίσει να έχουν κοινά !! Και στην αλλαξιερα ενας χαμός αφού χαλάει το υπόστρωμα μιας χρήσης στο κάτω μέρος.. εσωτερικά χαλάνε τα μπαμπακια.. και μπρούμυτα στο γυμναστήριο κάνει ερπην ..

Εγώ θα πάρω και αγοριστικα από Ali.θελω να βρω καλικατζατακι φορμακι..

  • Χαχα 2

Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Έχει; δοκιμάσει να της βάλεις κάτι στο κεφάλι; γιατί εμείς κλαίμε ακόμη και με την κουκούλα της πετσέτας 

καλέ ναι! Κορδελιτσες της φοράω, αλλά δεν τις αφήνω πολύ γιατί σκέφτομαι μήπως την πιέζουν.. βέβαια εγώ το σκέφτομαι αυτό, δεν νομίζω ότι συμβαίνει στην πραγματικότητα. Συν ότι της εχω πάρει κορδέλες με φιόγκους και τα συναφή και δεν βολεύουν στο θηλασμό, τις αγκαλιές κλπ. 

Έχω ξετιναξει τον Ali τον φίλο της @Giosotpk στις κορδέλες!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit είπε:

Καλέ για εμάς τα κοριτσάκια έχει κάτι τέλεια κορμάκια με τουλινες φούστες από κάτω, όνειρο!! Χρειάζονται και μια ασορτι κορδελιτσα βέβαια.. :D

Αυτές οι tutu θα κάψουν καρδιές ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Elenitχαχαχα ο καλός μου ο φίλος ο Αλί θα μας βάλει φυλακή ....εγώ κορδέλα δεν της βάζω δεν την θέλει ... 

@Luckystars παράγγειλα ένα χριστουγεννιάτικο φορμακι με Tutu στην μέση ... Πήρα και καλτσουλες . Μετά παράγγειλα ένα ζιπουνακι με τα πρώτα μας Χριστούγεννα ...μετά ήρθε ο άντρας μου .... 

Εμένα ο άντρας μου καθαρίζει το δίκανο. Δεν είναι κυνηγός το έχει από το παππού του αλλά πλέον λέει θα χρειαστεί.... Αυτά τα κοριτσάκια τρελενιυν τους μπαμπάδες του ... 

Θα πάρετε δωράκι φέτος στα μωράκια ? 

Εμείς ναι θα το βάλουμε κάτω από το δέντρο και εννοείται πως θα της γεμίσουμε κ την κάλτσα που κρεμάμε πάνω από το τζάκι . 

  • Χαχα 4

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Elenitχαχαχα ο καλός μου ο φίλος ο Αλί θα μας βάλει φυλακή ....εγώ κορδέλα δεν της βάζω δεν την θέλει ... 

@Luckystars παράγγειλα ένα χριστουγεννιάτικο φορμακι με Tutu στην μέση ... Πήρα και καλτσουλες . Μετά παράγγειλα ένα ζιπουνακι με τα πρώτα μας Χριστούγεννα ...μετά ήρθε ο άντρας μου .... 

Εμένα ο άντρας μου καθαρίζει το δίκανο. Δεν είναι κυνηγός το έχει από το παππού του αλλά πλέον λέει θα χρειαστεί.... Αυτά τα κοριτσάκια τρελενιυν τους μπαμπάδες του ... 

Θα πάρετε δωράκι φέτος στα μωράκια ? 

Εμείς ναι θα το βάλουμε κάτω από το δέντρο και εννοείται πως θα της γεμίσουμε κ την κάλτσα που κρεμάμε πάνω από το τζάκι . 

Ο καλός μου ο Αλί και η περιγραφή μετά την tutu και το ζιπουνακι όλα τα λεφτά!!!! Χαχαχαχαχα :D

Καλοφορετα κορίτσι μου!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Ο καλός μου ο Αλί και η περιγραφή μετά την tutu και το ζιπουνακι όλα τα λεφτά!!!! Χαχαχαχαχα :D

Καλοφορετα κορίτσι μου!!!! 

Αφού έτσι έγινε :D για να δούμε πότε θα έρθουν ... 

Εσείς πώς είστε σήμερα ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγαμε για το δεύτερο εμβόλιο...  Από κιλά δεν....  Πάλι 550γραμ πήρε..  5κιλα μόνο είμαστε! Αλλά πήρε 4 πόντους πάλι! Είμαστε πολύ ψηλοί και αδύνατοι!(εγώ πάλι όχι χσχσχσ) του πιάνει ο γιατρός τα χεράκια να δει αν στηρίζει το κεφάλι του και αυτός πάτησε κάτω και σηκώθηκε όρθιος! Φώναζε ο γιατρός "Ρε Τι κάνεις? Είσαι πολύ μικρός! Χάχα" μου λέει "πρώτη φορά βλέπω μπράτσα σε μωρό! Αθλητής από κούνια!" θα τον κάνω πολιστα όταν μεγαλώσει..  Τι αποφάσισα! @Μαρίτσα10 κελεπούρι σου δίνω!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Κορίτσια πήγαμε για το δεύτερο εμβόλιο...  Από κιλά δεν....  Πάλι 550γραμ πήρε..  5κιλα μόνο είμαστε! Αλλά πήρε 4 πόντους πάλι! Είμαστε πολύ ψηλοί και αδύνατοι!(εγώ πάλι όχι χσχσχσ) του πιάνει ο γιατρός τα χεράκια να δει αν στηρίζει το κεφάλι του και αυτός πάτησε κάτω και σηκώθηκε όρθιος! Φώναζε ο γιατρός "Ρε Τι κάνεις? Είσαι πολύ μικρός! Χάχα" μου λέει "πρώτη φορά βλέπω μπράτσα σε μωρό! Αθλητής από κούνια!" θα τον κάνω πολιστα όταν μεγαλώσει..  Τι αποφάσισα! @Μαρίτσα10 κελεπούρι σου δίνω!! 

Για το βάρος τι σου είπε ο γιατρός ? 

Θύμησε μου αποκλειστικός θηλασμός ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giosotpk είπε:

Για το βάρος τι σου είπε ο γιατρός ? 

Θύμησε μου αποκλειστικός θηλασμός ? 

Ναι αποκλειστικός.  Δεν τον ενοχλεί..  Λέει ότι πάνω από 450 γραμμάρια τον μήνα είναι μια χαρά. Επίσης λέει ότι θα υπήρχε πρόβλημα αν δεν ψηλώνει εκτός από το βάρος αλλά σε ύψος παίρνει τι ανώτερο 4-5 εκ. τον μήνα. Και τέλος μου είπε ότι αφού έτσι είναι και ο μπαμπάς και η οικογένεια του μπαμπά να μην περιμένω και πολλά.  Όπως δείχνει μέχρι στιγμής είναι πολύ ψηλός και πολύ αδύνατος ακριβώς σαν τον μπαμπακα μας και οοοολο του το σόι.. (ευτυχώς δηλαδή γιατί αν έπαιρνε από την δική μου οικογένεια..  Θα γινόταν κοντός και με πισινό Kardashian! Δεν λέει πολύ σε άντρα...) 

  • Χαχα 2

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Και δεν χερεσε; εμάς έχουν αναστέναξει τα φορμακια. 

Χάχα κι εμείς έχουμε τα προβλήματά μας με τα Φορμακια.. Τα περισσότερα 3-6 που έχω τα κουμπωνω και από το τεντωμα για να κουμπωσουν του κάνουν στρινγκ την πάνα! Είναι μακροστενος. Ευτυχώς έχω κάποια από το h&m και κάποια από το lidl και φοράω μόνο αυτά που επιπλέει μέσα τους..  Του Mark & Spencer και του benetton φοράμε το  6-9

  • Χαχα 5

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Χάχα κι εμείς έχουμε τα προβλήματά μας με τα Φορμακια.. Τα περισσότερα 3-6 που έχω τα κουμπωνω και από το τεντωμα για να κουμπωσουν του κάνουν στρινγκ την πάνα! Είναι μακροστενος. Ευτυχώς έχω κάποια από το h&m και κάποια από το lidl και φοράω μόνο αυτά που επιπλέει μέσα τους..  Του Mark & Spencer και του benetton φοράμε το  6-9

Χαχαχαχαχαχα στρινγκ την πάνα χαχαχαχα ..... 

 

Καλημερααααααα.... 

Εμείς μερικά από τζάμπο 0-3 μας είναι μεγάλα ...αλλά 3-6 μας κάνουν κανονικά ...ορχεστρα φοράμε 9 μηνών ... 

Πώς είστε ? 

Εμείς άλμα ανάπτυξης...κάθε μία ώρα ξυπνούσαμε όλο το βράδυ .... Ουυυφφφ... 

@Γλυκερια123 περνάτε κ εσείς άλμα που έχουμε γεννηθεί ίδια μέρα ?

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 said:

Χάχα κι εμείς έχουμε τα προβλήματά μας με τα Φορμακια.. Τα περισσότερα 3-6 που έχω τα κουμπωνω και από το τεντωμα για να κουμπωσουν του κάνουν στρινγκ την πάνα! Είναι μακροστενος. Ευτυχώς έχω κάποια από το h&m και κάποια από το lidl και φοράω μόνο αυτά που επιπλέει μέσα τους..  Του Mark & Spencer και του benetton φοράμε το  6-9

Καλημέρα! Μ πέθανες με το στρινγκ, α ρε σέξι μωρό.

Επειδη λεγαμε για ρουχακια για τα χριστουγεννα, το hm νομιζω βγαζει καθε χρονο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...