Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demmikot είπε:

Θα το φτιάξω εγώ κ οποία θέλει κάνει αίτημα.. κλειστό γκρουπ θα φτιάξω :)

Το έφτιαξα με όνομα μανούλες Ιουλίου 2019 κάντε αίτημα να μπείτε να σας βάλω. Ένα κλικ ήταν η δημιουργία

 

Συμπεθέρα δεν μου το εμφανίζει στην αναζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenit είπε:

Συμπεθέρα δεν μου το εμφανίζει στην αναζήτηση.

Κάνε την αναζήτηση και πάτα ομάδες. Θα το βγάλει! 

Just now, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Διαβάζω για φβ.... Εγω κορίτσια δεν έχω... Δεν θα μείνει κανένα κορίτσι εδώ να λέμε τα νέα μας; 

Μην φοβάσαι βρε..  Εδώ θα είμαστε..  


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ρε κορίτσια πραγματικά γιατί θα τρελαθώ..  Ο αδερφός μου έχει 2 καφέ και άλλο ένα μαγαζί (αυτό που έφυγε ο υπάλληλος με υπολογιστές κλπ)  άφησε ώρες από το καφέ και από σήμερα θα πάω εγώ στο καφέ για να μπορούν να μου φέρνουν και τον μπέμπη και να είμαι ευέλικτη και αφού δεν βρίσκει υπάλληλο με γνώσεις στους υπολογιστές είπε ότι θα ψάξει για το καφέ να με αποδεσμευσει σιγά σιγά.. Είναι δυνατόν από τα 20 άτομα που πέρασαν από το πρωί να μην έχει κανένας ιδέα από καφέ? Και επίσης από αυτούς που έχουν να μην θέλει κανείς 4 τετράωρα την εβδομάδα με4€/ώρα και ένσημα για 3 μήνες? Τους λέει "έλα και όταν βρεις κάτι άλλο φεύγεις.. Δεν έχω πρόβλημα ακόμα και στην βδομάδα πάνω να φύγεις" και του λένε όχι..  Τουλάχιστον αφού θα είμαι στο καφέ μου έφυγε μεγάλο άγχος.  Ίδιες ώρες, ίδιο ωράριο αλλά από εκεί μπορώ ανά πάσα στιγμή να λείψω για λίγο 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenpap είπε:

Κ μένα κοιμάται γύρω στις 9 με 10 ώρες το βράδυ με 1 ή 2 ξυπνήματα για φαγητό αλλά τη μέρα ενώ παλιότερα κοιμόταν μετά απο κάποια γεύματα κ 2ωρο, τωρα με τπτ, 30 ή 40 λεπτά. Μεγαλώνουν λογικά κ θέλουν να είναι ξύπνια.

Το ιδιο ακριβως κ μενα...οπως το λες μεγαλωσαν...

Ουτε εγω εχω fb:(


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Διαβάζω για φβ.... Εγω κορίτσια δεν έχω... Δεν θα μείνει κανένα κορίτσι εδώ να λέμε τα νέα μας; 

Ουτε γω κοριτσακι μ μαζι θα την βγαλουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε κορίτσια εφόσον δεν έχουν τζάμπα έγινε η ομάδα μάλλον ... Θα τα λέμε από εδώ όπως τα λέγαμε .... 

Just now, Elen211 είπε:

Και τώρα ρε κορίτσια πραγματικά γιατί θα τρελαθώ..  Ο αδερφός μου έχει 2 καφέ και άλλο ένα μαγαζί (αυτό που έφυγε ο υπάλληλος με υπολογιστές κλπ)  άφησε ώρες από το καφέ και από σήμερα θα πάω εγώ στο καφέ για να μπορούν να μου φέρνουν και τον μπέμπη και να είμαι ευέλικτη και αφού δεν βρίσκει υπάλληλο με γνώσεις στους υπολογιστές είπε ότι θα ψάξει για το καφέ να με αποδεσμευσει σιγά σιγά.. Είναι δυνατόν από τα 20 άτομα που πέρασαν από το πρωί να μην έχει κανένας ιδέα από καφέ? Και επίσης από αυτούς που έχουν να μην θέλει κανείς 4 τετράωρα την εβδομάδα με4€/ώρα και ένσημα για 3 μήνες? Τους λέει "έλα και όταν βρεις κάτι άλλο φεύγεις.. Δεν έχω πρόβλημα ακόμα και στην βδομάδα πάνω να φύγεις" και του λένε όχι..  Τουλάχιστον αφού θα είμαι στο καφέ μου έφυγε μεγάλο άγχος.  Ίδιες ώρες, ίδιο ωράριο αλλά από εκεί μπορώ ανά πάσα στιγμή να λείψω για λίγο 

Είδες τζάμπα το άγχος και το κλάμα ... Καλύτερα έτσι εφόσον μπορείς να λείψεις λίγο αν χρειαστεί ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε εδώ θα μιλάμε. Απλά όσες έχουμε καλό είναι να είμαστε κι εκεί και να μην χαθούμε κάποτε αλλά και πχ να στέλνουμε κανένα link να λύνονται απορίες που εδώ δεν μπορούμε 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@Elen211 είδες που έφτιαξε το θέμα; Μπράβο!

Η ομάδα βολεύει πιο πολύ και για τα link, φωτό κλπ αλλά και για να βάζουμε ένα θέμα και να γράφουμε από κάτω. Έτσι δεν θα ψάχνουμε αν θέλουμε κάτι συγκεκριμένο. 

Κορίτσια μπράβο που δεν έχετε Facebook. Αλλά αν δε θέλετε να χάνετε τίποτα, μπορείτε να κάνετε ένα λογαριασμό μόνο για αυτό. Χωρις φίλους φωτό κλπ. Αλλά έτσι κι αλλιώς θα γράφουμε και στο φόρουμ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Elen211 το λοιπόν εγώ έψαχνα αντικαταστάτη στην δουλειά δύο μήνες .. ανοίξαμε την αναγγελία δύο φορές στο LinkedIn για δύο μέρες την φορά και μαζεύαμε πάνω από 100 βιογραφικά την φορά.. πήρα πάνω από 30 συνεντεύξεις και ξέρεις τι διαπίστωσα;; Ότι ι κόσμος δεν θέλει να δουλέψει.. είναι χομπίστες όλοι.. απλά στέλνουν βιογραφικά .. εμείς θέλαμε αναλυτή δεδομένων και έστελναν και μπουφετζιδες.. μήπως να βάζετε αγγελία για αναλυτή είναι της μόδας.. επίσης ο αδερφός σου πολύ επιχείρηση βρε παιδί μου.. έβγαλα σημειωματάριο και έγραφα να καταλάβω τι γίνεται με τις επιχειρήσεις του.. λολ.. πάλι καλά που βρέθηκε μια λύση. Αν και πιστεύω θα βρείτε έστω ένα φιλότιμο δεκαοκταχρονο που θα θέλει να δουλέψει.. έλεος πια έχουν γεμίσει όλα τα καφέ. Εγώ τώρα με το παιδί που πάω για κάνα καφέ τα πρωινά δεν βρίσκεις να κάτσεις.. όλοι εισοδηματιες δηλαδή;;

Όσο για το φβ βολεύει φουλ.με τα λινκ και τις φωτό οποία έχει ας προσέλθει και αν δεν το βρίσκει να μας στείλει ο ομα να την προσθέσουμε..

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο μπέμπης βγάζει δόντια. Είμαι σίγουρη. Βλέπω 2 λευκές κουκίδες μπροστά στο στόμα του κάτω. Είναι δυνατόν; η μαμά μου λέει ότι έβγαλα πολύ νωρίς δόντια και ξέρω ότι αυτά πάνε κληρονομικα αλλά 4 μηνών; περιμένω να δω αν θα σκάσουν τελικά. 

  • Ευχαριστώ 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την ομάδα δεν την βρίσκω από το κινητό.... Ας με προσθέσει κάποια ...το όνομα μου είναι Christos Kaskanis Sotiria Pappa εχω ασπρόμαυρη φωτογραφία με τον άντρα μου ... 

@Anna17Συμπεθεραααα δόντακια ο γαμπρός μου ?  Έχω ακούσει και εγώ ότι από 4 μηνών μερικά μωράκια βγάζουν δόντακια ειδικά στον αποκλειστικό θηλασμό ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα Άννα ότι πρέπει για να αρχίσεις στερεές... Βέβαια πρέπει να αργούν να βγουν .. κάτσε να κοιτάξω στο γκρουπ με τις θηλάζουσες να δω αν έχουν τέτοιο θέμα.. έχω ενθουσιαστεί που βρήκα αυτό το γκρουπ όπως είπα διαβάζω τα πάντα..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πότε θα σκάσουν. Απλά όλα εκεί συνηγορούν. Δεν έχει όρεξη, έχει γκρίνια χωρίς λόγο, σάλια υπερβολικά, τα χέρια συνέχεια στο στόμα και τα ούλα είναι σαν να έχουν 2 άσπρα σπυράκια. Τι να πω. Μακάρι να τα βγάλει να τελειώνει γρήγορα αν είναι. Αλλά η μαμά μου λέει σε κάνενα μήνα αν βγουν. Αργούν από τη μέρα που φαίνονται. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...