Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

@demmikot μες στην τύχη. Καλά για να καθαρίσει περνει χρόνο. Μην φοβάσαι. Αλλά και τα ανοιχτόχρωμα έχουν να κάνουν με την αλλεργία δεν το ήξερα. 

@happysmile που είσαι; όλα καλά; 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Update η γιαγιά μάλλον έχει ίωση.. σόκ.. είπε η γιατρός όπως και να έχει η μαμά μου να μην έρθει σε επαφή με το μωρό.. φεύγουμε άρον άρον.. θα έρθει ο μπαμπάς να μας πάρει και δεν θα πάει για δουλειά.. το δεκαήμερο στους παππούδες πέταξε..  έχω φοβηθεί τόσο πολύ μην έχει κολλήσει ο μικρός και με τα κακά τού :(


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

@demmikot μες στην τύχη. Καλά για να καθαρίσει περνει χρόνο. Μην φοβάσαι. Αλλά και τα ανοιχτόχρωμα έχουν να κάνουν με την αλλεργία δεν το ήξερα. 

@happysmile που είσαι; όλα καλά; 

Καλημέρα καλα ειμαστε κ μεις,με τις βραδυνες μας γκρινιες χτες προσπαθουσα να τον κοιμησω απτις 9κοιμηθηκε 10.30!ξυπνημα στις 3μιση κ μολις τωρα!ολοι εντομεταξυ μην μαθαινεις το μωρο στο κουνημα λεω οκ οποιος μπορει ας ερθει μα δοκιμασει να τον κοιμησει!επρεπε μα κανω το εμβολιο του μωρου την περασμενη βδομαδα κ ο παιδιατρος μ ειναι πνιγμενος!Εσεις Αννα μου?τι γντ με το ξενο γαλα?

Just now, demmikot είπε:

Update η γιαγιά μάλλον έχει ίωση.. σόκ.. είπε η γιατρός όπως και να έχει η μαμά μου να μην έρθει σε επαφή με το μωρό.. φεύγουμε άρον άρον.. θα έρθει ο μπαμπάς να μας πάρει και δεν θα πάει για δουλειά.. το δεκαήμερο στους παππούδες πέταξε..  έχω φοβηθεί τόσο πολύ μην έχει κολλήσει ο μικρός και με τα κακά τού :(

Ε γκαντεμια,αγαπη εμενα εδω κ τρεις βδομαδες ειναι πρασινα το σκουρο το πρασινο, χειροτερα απτον σρεκ!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@happysmile εμένα ήταν κυπαρισσί.. τώρα περάσαμε στο άλλο άκρο.. σχεδόν άχρωμα.. γενιαμ μην ακούς τους άλλους θα σου πουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι.. λες και εσύ θέλεις να αυτομαστιγωνεσε και να τον κουνάς. Επίσης τα μωράκια 9 μήνες ήταν στιι κοιλιά μας σε μόνιμη κίνηση. Είναι φυσικό να τους αρέσει το κούνημα. 

Εμένα η μάνα μου συνεχίσει τις χαζομάρες. Μου έχει πετάξει άπειρες φορές ότι φταίει το γάλα μου και να του δώσουμε ξένο και τις έχω εξηγήσει άπειρες φορές ότι δεν είναι καλύτερο το ξένο και ότι και με το ξένο μπορεί να έχω προβλήματα. Τι και αν έχουμε κάνει την ίδια συζήτηση άπειρες φορές με την πρώτη ευκαιρία μου το πετάει και με γεμίζει τύψεις. Η ίδια μου η μάνα όχι οι τριγύρω.. δεν υπάρχει σωτηρία απλά παροπιδες

 

 

 

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, demmikot είπε:

@happysmile εμένα ήταν κυπαρισσί.. τώρα περάσαμε στο άλλο άκρο.. σχεδόν άχρωμα.. γενιαμ μην ακούς τους άλλους θα σου πουν ότι τους κατέβει στο κεφάλι.. λες και εσύ θέλεις να αυτομαστιγωνεσε και να τον κουνάς. Επίσης τα μωράκια 9 μήνες ήταν στιι κοιλιά μας σε μόνιμη κίνηση. Είναι φυσικό να τους αρέσει το κούνημα. 

Εμένα η μάνα μου συνεχίσει τις χαζομάρες. Μου έχει πετάξει άπειρες φορές ότι φταίει το γάλα μου και να του δώσουμε ξένο και τις έχω εξηγήσει άπειρες φορές ότι δεν είναι καλύτερο το ξένο και ότι και με το ξένο μπορεί να έχω προβλήματα. Τι και αν έχουμε κάνει την ίδια συζήτηση άπειρες φορές με την πρώτη ευκαιρία μου το πετάει και με γεμίζει τύψεις. Η ίδια μου η μάνα όχι οι τριγύρω.. δεν υπάρχει σωτηρία απλά παροπιδες

 

 

 

 

Ναι κυππαρισι εχεις δικιο στην αποχρωση,καλα αστο αυτο εγω επειδη εκανα εξαρχης μικρη διατροφη η δικια μ λεει τι τον βαζεις στο στηθος αφου δν εχεις γαλα!λω τον βαζω για να ρουφαει αερα!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@happysmile δεν υπάρχεις με τις απαντήσεις σου..!

@demmikot βρε συμπεθερα, τι γκαντεμια.. Αλλά αν ειναι να ακους διάφορα και να στενοχωριέσαι, καλύτερα σπίτι σου. Δεν πιστεύω να κόλλησε το ζουζουνακι, μην αγχώνεσαι! Τώρα για τα κακακια υπομονή! Ελπίζω να στρώσει η κατάσταση..!

Κι εγώ από χθες είμαι μόνη μου με το μωρό. Μου είπε η κουνιάδα μου να πάω από εκεί αλλά προτιμώ να μείνω σπίτι που έχω τη σειρά μου. Συν ότι δεν θέλω να ξεβολεψω ούτε το μωρό ούτε εμένα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Ναι κυππαρισι εχεις δικιο στην αποχρωση,καλα αστο αυτο εγω επειδη εκανα εξαρχης μικρη διατροφη η δικια μ λεει τι τον βαζεις στο στηθος αφου δν εχεις γαλα!λω τον βαζω για να ρουφαει αερα!

Αγαπη μ στους τρελους μονο με τρελα μπορεις να απαντησεις!!!!

Το παλικαρι μου καραφλωνει ειναι διασταυρωση jason statham/vin diesel το αμαξι μας λειπει να γινουμε εδω fast and furious!κορες ειδε καμια το joker?πηγε καμμια σας σινεμα?(αστειο ε?εδω πασχιζουμε να κοιμηθουμε θελω κ σινεμα)εκτος απτην Ελενη οταν διαβασα φιλεναδα οτι σου ξυπνησε δυο φορες με επιασε νευρικο!την πρωτη κ απτις λιγες φορες που ξυπνησε δυο φορες κυριολεκτικα βουρκωσα!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

@demmikot εντάξει τώρα να το λέει η ίδια σου η μάνα είναι κάπως ... Μην επιμένεις και εσύ πολύ αφού βλέπεις ότι ότι και να πεις επιμένει στην γνώμη της . Διαβάζα προ χθες ένα άρθρο για το μητρικό γάλα ότι είναι το καλύτερο αντιβιοτικο οπότε μην αγχώνεσαι δεν πιστεύω να κόλλησε ο μικρός ... 

@happysmile που σου έρχονται κατευθείαν και τους τα λες ... ετοιμόλογη ... Πόσα γεύματα ξένο δίνεις ? Ξεκινήσαμε και εμείς πλέον μικτή εφόσον πίνει πλέον μια χαρά η μικρή το ξένο βέβαια 30μλ παραπάνω δεν θέλει εφόσον έχει θηλάσει . Φοβόμουν μην τυχόν μου κοπεί ο θηλασμός αλλά το πήρα απόφαση ότι γίνει ....εφόσον δεν επερνε βάρος τι να έκανα ... και έχω να σου πω ότι εγώ ταινίες κ σειρές βλέπω όπως έβλεπε με την μικρή στο στήθος χαχαχα το τζόκερ περιμένουμε να βγει σε καλή ποιότητα γιατί έχω διαβάσει ότι είναι ταινιαρα ... Σινεμά δεν πήγαινα γενικά κάναμε το σπίτι σινεμά ... 

 

@Elenit καλύτερα μην την ξεβολευεις την μικρή κάντε την ρουτίνα σας ...μια χαρά θα τα καταφέρεις 

 

Εμείς κορίτσια πλέον για να ρευτουμε θέλουμε βόλτα και επίσης τα νύχια στο δεξί χέρι δεν τα κόβουμε γίνεται ο Κάκος χαμός ... 

Και έχουμε πάλι κολικούς και ξεκινήσαμε της σταγόνες από εχθές ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@demmikot εντάξει τώρα να το λέει η ίδια σου η μάνα είναι κάπως ... Μην επιμένεις και εσύ πολύ αφού βλέπεις ότι ότι και να πεις επιμένει στην γνώμη της . Διαβάζα προ χθες ένα άρθρο για το μητρικό γάλα ότι είναι το καλύτερο αντιβιοτικο οπότε μην αγχώνεσαι δεν πιστεύω να κόλλησε ο μικρός ... 

@happysmile που σου έρχονται κατευθείαν και τους τα λες ... ετοιμόλογη ... Πόσα γεύματα ξένο δίνεις ? Ξεκινήσαμε και εμείς πλέον μικτή εφόσον πίνει πλέον μια χαρά η μικρή το ξένο βέβαια 30μλ παραπάνω δεν θέλει εφόσον έχει θηλάσει . Φοβόμουν μην τυχόν μου κοπεί ο θηλασμός αλλά το πήρα απόφαση ότι γίνει ....εφόσον δεν επερνε βάρος τι να έκανα ... και έχω να σου πω ότι εγώ ταινίες κ σειρές βλέπω όπως έβλεπε με την μικρή στο στήθος χαχαχα το τζόκερ περιμένουμε να βγει σε καλή ποιότητα γιατί έχω διαβάσει ότι είναι ταινιαρα ... Σινεμά δεν πήγαινα γενικά κάναμε το σπίτι σινεμά ... 

 

@Elenit καλύτερα μην την ξεβολευεις την μικρή κάντε την ρουτίνα σας ...μια χαρά θα τα καταφέρεις 

 

Εμείς κορίτσια πλέον για να ρευτουμε θέλουμε βόλτα και επίσης τα νύχια στο δεξί χέρι δεν τα κόβουμε γίνεται ο Κάκος χαμός ... 

Και έχουμε πάλι κολικούς και ξεκινήσαμε της σταγόνες από εχθές ... 

Αγαπη ποιο γαλα δινεις στο μωρο μηπως φταιει η αλλαγη κ εχει ποναλακια μεχρι να συνήθισει?δωσε λιγο χρονο να δεις!εμενα πινει 90/120μλ το στηθος βεβαια το χει πιο πολυ πιπιλα!εξακολουθει να ισχυει το ζητηση προσφορα κ στην μικτη διατροφη θα εχεις οσο γαλα χρειαζεται το μωρο οσον αφορα τα νυχια θα σου λεγα στον υπνο να τα κόψεις αλλα εφοσον παιδευεσαι κ συ να το κοιμησεις που να τολμησεις εμενα τα κοβει ο άντρας μ δν μπορω να τον κουμανταρω συν οτι ειμαι χεστρονι!κ μεις δν παμε σινεμά μονο οταν ειναι ταινιαρα!σειρε κ γω κανονικα κ ταινιες εχει καιρο να κυκλοφορησει κατι αξιολογο βεβαια γιαυτο εχω ενθουσιαστει με το τζοκερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Αγαπη ποιο γαλα δινεις στο μωρο μηπως φταιει η αλλαγη κ εχει ποναλακια μεχρι να συνήθισει?δωσε λιγο χρονο να δεις!εμενα πινει 90/120μλ το στηθος βεβαια το χει πιο πολυ πιπιλα!εξακολουθει να ισχυει το ζητηση προσφορα κ στην μικτη διατροφη θα εχεις οσο γαλα χρειαζεται το μωρο οσον αφορα τα νυχια θα σου λεγα στον υπνο να τα κόψεις αλλα εφοσον παιδευεσαι κ συ να το κοιμησεις που να τολμησεις εμενα τα κοβει ο άντρας μ δν μπορω να τον κουμανταρω συν οτι ειμαι χεστρονι!κ μεις δν παμε σινεμά μονο οταν ειναι ταινιαρα!σειρε κ γω κανονικα κ ταινιες εχει καιρο να κυκλοφορησει κατι αξιολογο βεβαια γιαυτο εχω ενθουσιαστει με το τζοκερ!

Δίνω το sanilac 1 τρία γεύματα την ημέρα κάνει ...λες να την πείραξε αυτό ? Πάντως με της σταγόνες είναι καλύτερα σήμερα ... 

Όπως το λες στον ύπνο δεν τολμάω να την πιάσω αλλά θέλω δεν θέλω θα το κάνω έτσι μια φορά δεν γίνεται γρατσουνιέται αλλά και εμένα όπως την @Elenit   

Οποία δει πρώτη το τζόκερ ενημερώνει την άλλη ... 

Από σειρές τι βλέπεις ? 

Όντως ταινία καλή έχει καιρό να κυκλοφορήσει ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ρε κορίτσια. Πραγματικά η περασμένη γεννια είναι για πέταμα στο θέμα θηλασμός. Δεν έχουν ιδέα. 

@demmikot μακάρι να μην κόλλησε κοριτσάκι μου. Αν και πόσο προλάβατε να κάτσετε. Ελπίζω πραγματικά να είστε καλά.

@happysmile τίποτα κορίτσι μου. Δεν το ήπιε ποτέ. Το παράτησα και αντλώ. Αφήνω δικό μου όταν λείπω και ότι μπορώ το μαζεύω για τράπεζα. Μηπως γίνει κάτι και μου κοπεί και χαθηκα

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Δίνω το sanilac 1 τρία γεύματα την ημέρα κάνει ...λες να την πείραξε αυτό ? Πάντως με της σταγόνες είναι καλύτερα σήμερα ... 

Όπως το λες στον ύπνο δεν τολμάω να την πιάσω αλλά θέλω δεν θέλω θα το κάνω έτσι μια φορά δεν γίνεται γρατσουνιέται αλλά και εμένα όπως την @Elenit   

Οποία δει πρώτη το τζόκερ ενημερώνει την άλλη ... 

Από σειρές τι βλέπεις ? 

Όντως ταινία καλή έχει καιρό να κυκλοφορήσει ... 

This is us,peaky blinders,how to get away with murder,vikings,greys anatomy carnival show .οι σταγονες ειναι σωτηριες!

Κορες για οσες θελετε να κανετε ψωνια 10ημερο Προσφορων αρχες Νοεβριου. 29/11 black friday 2/12 cyber monday ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!επισης πηρα φορμακιαβτου τζαμπο μια χαρα εχω να σας πω πω ετσι οπως μεγαλωνουν ειλικρινα ειναι κριμα τα πολλα λεφτα εγω δυο τρια ντυσιματακια για εξω θελω να του παρω κ ειμαι φουλ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@happysmile Vikings λατρεύω να πω την αληθεια μέχρι που τα ο ραγκναρ το λάτρευα μετά έγινε ψιλό βλακεία και τώρα βλέπετε ...τον Δεκέμβριο βγαίνει αν δεν το ξέρεις ..υπομονή .

 Grey's βλεπω και εγώ φανατικά ... Επίσης βλέπω supernatural Blacklist blindspot westworld ,the oa ,the Rain ,the Last Kingdom (αυτή πρέπει να την δεις αν δεν την έχεις δει ) Ray Donovan ,colony ,

 

Εγω έχω απογοητευτικό στης εκπτώσεις γιατί έχω ψωνίσει να πολλά μέχρι στιγμής ...θα με χωρίσει ο άντρας μου ...αν και θα μας πάει της γυναίκες του μια βόλτα λέει στην αγορά οπότε θα κάνω τα γλυκά τα μάτια και όλο και κάτι θα πάρω ...όχι για μένα για την μικρή ... 

 

Peaky blinders την έβαλα στην λίστα θα την ξεκινήσουμε σύντομα με τον άντρα μου ...  Είναι και 5 κύκλοι μια χαρά ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...