Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

12 hours ago, Μαρικο said:

Κορίτσια,

Έχει καμία πόνο στις αρθρώσεις; Εγώ πονάω στα χέρια (αντίχειρες, καρποί..).

Διάβασα ότι οφείλεται στις ορμόνες κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Λέτε να οφείλεται στο θηλασμό;

Έχει καμία παρόμοια ενόχληση;

Χάθηκες εσύ.. ναι ναι ειναι φυσιολογικό ειδικά στις θηλάζουσες μαμάδες γιατί παράγεται μια ορμόνη όχι η προλακτίνη μια άλλη που μας κάνει ακόμα να έχουμε πολύ μαλακές κλειδώσεις. Οι γυμναστρια μου έχει πει πολύ προσοχή.. μετά τον 6ο θα αρχίσουν να περνάνε... Έχουμε κάνει ομάδα στο fb αν ενδιαφέρεσε τα πάμε και εκεί και εδώ γιατί δεν έχουν όλα τα κορίτσια fb.

 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 με πολύ υπομονή το περνάνε το άλμα ...αλλά εντάξει έχει ηρεμισει λίγο ...λιιιιγοοο ... 

@Luckystars υπομονή με τα δόντακια ... Μακάρι να βγουν γρήγορα ... 

@GiosotpkΕυχαριστούμε πολύ αγάπη μου και εσεις με τα άλματα..... 

Εμείς πλέον έχουμε μπερδέψει άλματα, δοντάκια, κολικούς:D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 με πολύ υπομονή το περνάνε το άλμα ...αλλά εντάξει έχει ηρεμισει λίγο ...λιιιιγοοο ... 

@Luckystars υπομονή με τα δόντακια ... Μακάρι να βγουν γρήγορα ... 

Κι εγω πιστευω οτι η περισσοτερη γκρινια οφειλεται και στα δοντια...εν τω μεταξυ μου τρωει πολυ και φοβαμαι μην τον ξαναπιασει η παλλινδρομηση γιατι εχουμε ησυχασει τοσο καιρο...ξερω ξερω να τρωει λιγο δε μου αρεσει να τρωει πολυ παλι δε μου αρεσει..ναι ναι..ουτ εγω δεν βγαζω ακρη..

  • Χαχα 2

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, demmikot είπε:

Χάθηκες εσύ.. ναι ναι ειναι φυσιολογικό ειδικά στις θηλάζουσες μαμάδες γιατί παράγεται μια ορμόνη όχι η προλακτίνη μια άλλη που μας κάνει ακόμα να έχουμε πολύ μαλακές κλειδώσεις. Οι γυμναστρια μου έχει πει πολύ προσοχή.. μετά τον 6ο θα αρχίσουν να περνάνε... Έχουμε κάνει ομάδα στο fb αν ενδιαφέρεσε τα πάμε και εκεί και εδώ γιατί δεν έχουν όλα τα κορίτσια fb.

 

Έψαξα λίγο σχετικά και πράγματι είναι αυτές οι ορμόνες που το δημιουργούν.

Εσύ το νιώθεις;

Χάθηκα, ναι! 

Είμαστε εξωτερικό και μέχρι να επιστρέψουμε, να μπούμε σε ρυθμούς και δουλειά.. καταλαβαίνεις. Τώρα όμως βρήκαμε τα πατήματα μας.

Ναι, ενδιαφέρομαι για την ομάδα στο  fb. Πώς θα τη βρω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρικο said:

Έψαξα λίγο σχετικά και πράγματι είναι αυτές οι ορμόνες που το δημιουργούν.

Εσύ το νιώθεις;

Χάθηκα, ναι! 

Είμαστε εξωτερικό και μέχρι να επιστρέψουμε, να μπούμε σε ρυθμούς και δουλειά.. καταλαβαίνεις. Τώρα όμως βρήκαμε τα πατήματα μας.

Ναι, ενδιαφέρομαι για την ομάδα στο  fb. Πώς θα τη βρω;

Ναι το νιώθω συνέχεια. Καλά όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι ένα χαλί. Πονάνε τα κόκκαλα τις λεκάνης και οι αστράγαλοι μου πολύ.. μου παίρνει κάποια ώρα για να κάνω σταθερά βήματα. Επίσης έχω αστάθεια... Και αυτό φυσιολογικό.. ένα σαραβαλο έχω γίνει


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Μαρικο εγώ έχω φοβερούς πόνους. Έχω σταματήσει το θηλασμό και έκανα εξετάσεις γιατί πραγματικά υποφέρω. Τελικά έχω φλεγμονή στις αρθρώσεις μου και υπερβολικά χαμηλή βιταμίνη D3 που σχετίζεται με τον πόνο στις αρθρώσεις. :shock:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Kiari είπε:

@Μαρικο εγώ έχω φοβερούς πόνους. Έχω σταματήσει το θηλασμό και έκανα εξετάσεις γιατί πραγματικά υποφέρω. Τελικά έχω φλεγμονή στις αρθρώσεις μου και υπερβολικά χαμηλή βιταμίνη D3 που σχετίζεται με τον πόνο στις αρθρώσεις. :shock:

Ρευματολογος σε ειδε; στο λέω γιατί και εγώ εχω θέματα και εκεί βρήκα τελικά την άκρη του νηματος


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Ρευματολογος σε ειδε; στο λέω γιατί και εγώ εχω θέματα και εκεί βρήκα τελικά την άκρη του νηματος

Θα πάω κ εγώ για εξετάσεις! Ελπίζω να συνέλθουμε γρήγορα!

Ποια είναι η ομάδα στο fb;;;

Καλημέρα σε όλες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μαρικο said:

Θα πάω κ εγώ για εξετάσεις! Ελπίζω να συνέλθουμε γρήγορα!

Ποια είναι η ομάδα στο fb;;;

Καλημέρα σε όλες!!

Στείλε μας το όνομα σου στο fb να είμαστε σίγουρες ότι είσαι εσυ. Αν θες στείλε προσωπικό μύνημα 


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anna17 όχι δεν έχω πάει. Θα παίρνω αντιφλεγμονώδη και βιταμίνη D3 για 3 μηνες έχω τώρα μια βδομάδα και είμαι λίγο καλύτερα. Αν δεν περάσει σε μια βδομάδα ακόμη θα πάω. Δεν το είχα σκεφτεί. Επίσης εμένα μετά την εγκυμοσύνη μου ανέβηκε και λίγο ο θυρεοειδής (4.3).. σαραβαλα έχουμε καταντήσει μου φαίνεται... :-P:-P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@Luckystars καλα είμαστε εσείς τι κάνετε? Πώς την καταλαβες την διάρροια και από τι προήλθε ? Και για;τι να μείνετε στα γεύματα πίσω ? 

Σήμερα λίγο καλύτερα, έδωσα γελη, όχι ότι κάνει πολλά άλλα τέλος πάντων δεν είναι όπως τις προηγούμενες ημέρες που υπέφερε το μωρό! Η διάρροια είναι συμπτωματολογια των δοντιών αλλά μπορεί και από το εμβόλιο. Τα κακάκια είναι πιο υδαρη. Αλήθεια εσάς στα μωράκια ήταν ποτέ συμπαγή τα κακάκια; κουβέντα που άνοιξα:DΣτα γεύματα που ξεκινάω ταΐζω αν κάνει κακάκια η μικρή φωνάζει να την αλλάξω και οταν συνεχίζουμε δε μου πίνει όλο το μπιμπερό, οπότε πέφτουμε στο σύνολο της ημέρας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...