Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

@Giosotpk ολη μερα καλα ειμαστε..το βραδυ τον πιανει.τον κοιμιζω κοιμαται μια ωρα και μετα κλαιει..τον ταιζω τιποτα τα ιδια μεχρι που κοιμαται..ασεεε κοψαμε κιολας το πολυ φαι..πολυ περιεργα πραγματα..εμενα τσαντιζεται αμα ειναι καθιστος και κανει κινηση να σηκωθει εχει πολυ πλακα ..αμαν κι αυτα το βραδυ τα πιανει..αυτο το αλμα μας εχει πιασει για τα καλα..

@Luckystars απο που ψωνισες;;να μας πεις εντυπωσεις..

Πως τα ντυνετε τωρα;οταν βγαινετε εξω βολτα;;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

@Giosotpk ολη μερα καλα ειμαστε..το βραδυ τον πιανει.τον κοιμιζω κοιμαται μια ωρα και μετα κλαιει..τον ταιζω τιποτα τα ιδια μεχρι που κοιμαται..ασεεε κοψαμε κιολας το πολυ φαι..πολυ περιεργα πραγματα..εμενα τσαντιζεται αμα ειναι καθιστος και κανει κινηση να σηκωθει εχει πολυ πλακα ..αμαν κι αυτα το βραδυ τα πιανει..αυτο το αλμα μας εχει πιασει για τα καλα..

@Luckystars απο που ψωνισες;;να μας πεις εντυπωσεις..

Πως τα ντυνετε τωρα;οταν βγαινετε εξω βολτα;;

Η νύχτα είναι δύσκολη ....αλλά θα περάσει που θα πάει ..το συγκεκριμένο άλμα νομίζω το κάνει αυτό να μην θέλουν να τρώνε πολύ ... 

Στο σπίτι πλέον την έχω είτε με κοντομανικο ζιπουνακι και ολόσωμο φορμακι η μακρυμάνικο ζιπουνακι με κοντομανικη μπλούζα από πάνω και παντελονάκι .... 

Έξω όταν βγαίνουμε της βάζω μια ζακετουλα χοντρή από πάνω και κουβέρτουλα στα πόδια ... Τώρα από εβδομάδα που θα βάλει ακόμα πιο πολύ κρύο ίσως εγκαινιάσουμε και κάνα μπουφάν ...εσύ ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Η νύχτα είναι δύσκολη ....αλλά θα περάσει που θα πάει ..το συγκεκριμένο άλμα νομίζω το κάνει αυτό να μην θέλουν να τρώνε πολύ ... 

Στο σπίτι πλέον την έχω είτε με κοντομανικο ζιπουνακι και ολόσωμο φορμακι η μακρυμάνικο ζιπουνακι με κοντομανικη μπλούζα από πάνω και παντελονάκι .... 

Έξω όταν βγαίνουμε της βάζω μια ζακετουλα χοντρή από πάνω και κουβέρτουλα στα πόδια ... Τώρα από εβδομάδα που θα βάλει ακόμα πιο πολύ κρύο ίσως εγκαινιάσουμε και κάνα μπουφάν ...εσύ ? 

Καλημερααα!! Κι εγω τα ιδια ακριβως ειναι κι εποχη που δεν ξερεις τι να τους φορεσεις...αυτη η εβδομαδα οντως θα ναι ζορικη..να δω τι θα τους βαλουμε.


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια, καλή Κυριακή! 

Αυτός ο καιρός όντως είναι περίεργος, ξεκινάμε ψιλοκρυο, μετά ζέστη και καταλήγουμε κρύο, δεν ξέρω τι να της φορεσω..... Στην βόλτα σκέφτομαι φορμακι fleese, πήραμε ένα ωραίο ροζουλι με κουκούλα unicorn και ένα άλλο με στρασακια και τούτου, είναι τέλεια αααα!!!!!!! 

@Γλυκερια123 Συμπεθέρα μου της πήραμε από orchestra και dpam. Για μεγαλύτερο μήνα από τον δικό μας και στις δύο εταιρείες. Ένα cotton που της φόρεσα εχτες ούτε ίδρωσε ούτε κρυώνει. Έχω ακόμα να της φορεσω και άλλα, θα δούμε σε ποια θα καταλήξουμε για τον ύπνο. Εντομεταξυ και εχτές την βρήκα όσες φορές ξύπνησα μπρούμυτα, τι να πω, μάλλον την βολεύει έτσι, πρέπει να το πάρω απόφαση :D

Και εσάς δύσκολο το βράδυ ε;;;; και εμεις είναι κάνα δυο βράδια είναι ανήσυχη. Ενώ παλαιότερα πιναμε γαλατακι και νάνι, είναι κάνα δυο βράδια μετά το γαλατακι είναι ανήσυχη περνάει ώρα να ξανακοιμηθει.... 

Link to comment
Share on other sites

@Γλυκερια123 άσε πρόβλημα τι να τους βάλεις μέχρι να πιάσουν για τα καλά τα κρύα ...η χειρότερη εποχή είναι τώρα ... 

Πώς πάει γυρνάει καθόλου ο μικρός στο πλάι? 

εμεθς είχαμε ένα διάστημα πιάναμε και τα πόδια και κάπου κάπου γυρνούσαμε στο πλάι πλέον τα παρατήσαμε όλα και από καθόμαστε χαχαχα 

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα κοριτσια, καλή Κυριακή! 

Αυτός ο καιρός όντως είναι περίεργος, ξεκινάμε ψιλοκρυο, μετά ζέστη και καταλήγουμε κρύο, δεν ξέρω τι να της φορεσω..... Στην βόλτα σκέφτομαι φορμακι fleese, πήραμε ένα ωραίο ροζουλι με κουκούλα unicorn και ένα άλλο με στρασακια και τούτου, είναι τέλεια αααα!!!!!!! 

@Γλυκερια123 Συμπεθέρα μου της πήραμε από orchestra και dpam. Για μεγαλύτερο μήνα από τον δικό μας και στις δύο εταιρείες. Ένα cotton που της φόρεσα εχτες ούτε ίδρωσε ούτε κρυώνει. Έχω ακόμα να της φορεσω και άλλα, θα δούμε σε ποια θα καταλήξουμε για τον ύπνο. Εντομεταξυ και εχτές την βρήκα όσες φορές ξύπνησα μπρούμυτα, τι να πω, μάλλον την βολεύει έτσι, πρέπει να το πάρω απόφαση :D

Και εσάς δύσκολο το βράδυ ε;;;; και εμεις είναι κάνα δυο βράδια είναι ανήσυχη. Ενώ παλαιότερα πιναμε γαλατακι και νάνι, είναι κάνα δυο βράδια μετά το γαλατακι είναι ανήσυχη περνάει ώρα να ξανακοιμηθει.... 

Θα κάνεις πολλές δοκιμές μέχρι να βρεθς πιο της αρέσει ...απλά φοβάμαι μην το βαρεθεί και αυτό και μετά το θα κάνεις χαχα ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 άσε πρόβλημα τι να τους βάλεις μέχρι να πιάσουν για τα καλά τα κρύα ...η χειρότερη εποχή είναι τώρα ... 

Πώς πάει γυρνάει καθόλου ο μικρός στο πλάι? 

εμεθς είχαμε ένα διάστημα πιάναμε και τα πόδια και κάπου κάπου γυρνούσαμε στο πλάι πλέον τα παρατήσαμε όλα και από καθόμαστε χαχαχα 

 

Θα κάνεις πολλές δοκιμές μέχρι να βρεθς πιο της αρέσει ...απλά φοβάμαι μην το βαρεθεί και αυτό και μετά το θα κάνεις χαχα ... 

 

@Giosotpkπιστεύω όσο κρυώνει ο καιρός θα θελήσει από μόνη της να χουχουλιαζει, εκεί ποντάρω :D

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

@Γλυκερια123 άσε πρόβλημα τι να τους βάλεις μέχρι να πιάσουν για τα καλά τα κρύα ...η χειρότερη εποχή είναι τώρα ... 

Πώς πάει γυρνάει καθόλου ο μικρός στο πλάι? 

εμεθς είχαμε ένα διάστημα πιάναμε και τα πόδια και κάπου κάπου γυρνούσαμε στο πλάι πλέον τα παρατήσαμε όλα και από καθόμαστε χαχαχα 

 

Θα κάνεις πολλές δοκιμές μέχρι να βρεθς πιο της αρέσει ...απλά φοβάμαι μην το βαρεθεί και αυτό και μετά το θα κάνεις χαχα ... 

 

Οπως τα λες..ακριβως τα ιδια και ο μπεμπης..κανει μερικα πραγματα και μετα σταματαει..χαχα βαριεται ..τωρα στο πλαι δε γυρναει εγω τον γυρναω και προσπαθω να τον κανω να γυρισει αλλα δε..χαχα αντε περιμενουμε νεα απ το γιατρο αυριο..εγω πεμπτη τελικα θα παω..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Η νύχτα είναι δύσκολη ....αλλά θα περάσει που θα πάει ..το συγκεκριμένο άλμα νομίζω το κάνει αυτό να μην θέλουν να τρώνε πολύ ... 

Στο σπίτι πλέον την έχω είτε με κοντομανικο ζιπουνακι και ολόσωμο φορμακι η μακρυμάνικο ζιπουνακι με κοντομανικη μπλούζα από πάνω και παντελονάκι .... 

Έξω όταν βγαίνουμε της βάζω μια ζακετουλα χοντρή από πάνω και κουβέρτουλα στα πόδια ... Τώρα από εβδομάδα που θα βάλει ακόμα πιο πολύ κρύο ίσως εγκαινιάσουμε και κάνα μπουφάν ...εσύ ? 

Αχ αυτα τα βραδιαααα...τα τραβηξα κ γω να κλαιει απαρηγορητος να μην ξερουμε τι να κανουμε κ ολα αυτα απτη νυστα σας τα χα πει!κ τρεια βραδια μ χε ανυσηχια κ ψιλοεκλαιγε κανα αλμα ειναι παλι?εγω εκανα μεγαλη βλακεια σημερα πηγαμε για φαγητο το μωρο ηταν αψογο εφαγε καθοταν κοιμηθηκε τπτ φοβερος το καταχαρηκα μαζι το ζευγαρι που ειμασταν ειχε ενα κοριτσακι 3χρονων το οποιο οταν φυγαμε ανεβασε 39πυρετο δεν ηρθαν σε επαφη κ το εστιατοριο ηταν ανοιχτό αλλα με ελουσε κρυος ιδρωτας!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Χαχαχαχα!!!!!

Μα δεν είναι φοβερή εφεύρεση η πιπίλα;

Βέβαια οκ κάποια δεν την δέχονται. 

εγω εκανα αγωνα να την δεχτει την δεχτηκε μερικες μερες αλλα τπτ μετα τα χω παρατησει συν οτι νομιζω οτι του επιβαρυνε την παλινδρομηση!βλεπω κ παθαινω ομως για νατον κοιμησω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Άστον .

Ίσως αργότερα την δεχτεί.

Έχει έντονη ΓΟΠ;

Just now, happysmile είπε:

Αχ αυτα τα βραδιαααα...τα τραβηξα κ γω να κλαιει απαρηγορητος να μην ξερουμε τι να κανουμε κ ολα αυτα απτη νυστα σας τα χα πει!κ τρεια βραδια μ χε ανυσηχια κ ψιλοεκλαιγε κανα αλμα ειναι παλι?εγω εκανα μεγαλη βλακεια σημερα πηγαμε για φαγητο το μωρο ηταν αψογο εφαγε καθοταν κοιμηθηκε τπτ φοβερος το καταχαρηκα μαζι το ζευγαρι που ειμασταν ειχε ενα κοριτσακι 3χρονων το οποιο οταν φυγαμε ανεβασε 39πυρετο δεν ηρθαν σε επαφη κ το εστιατοριο ηταν ανοιχτό αλλα με ελουσε κρυος ιδρωτας!

εγω εκανα αγωνα να την δεχτει την δεχτηκε μερικες μερες αλλα τπτ μετα τα χω παρατησει συν οτι νομιζω οτι του επιβαρυνε την παλινδρομηση!βλεπω κ παθαινω ομως για νατον κοιμησω

Μην φοβάσαι δεν κολλάνε έτσι εύκολα.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Πως είστε;;;;; τα μικρακια σας;;;; 

Ειναι κάνα δυο μέρες που ακούγεται σα βρόγχος στη μικρή. Απυρετη. Το έχετε παρατηρήσει ίσως και εσεις; μίλησα με παιδίατρο μου είπε να βάζω ορο ειναι από τη μυτούλα, εγώ αγχώνομαι χτυπά ξύλο, για κρύωμα..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα!!!!!

Αχ το μπουμπούκι. Λες να κρύωσε; 

Δεν ξέρω κοριτσάκι μου.... Τον παιδίατρο δεν τον ανησυχεί προς το παρόν.... Αν και δεν ακούγεται συνέχεια βρόγχος, όταν της καθαρίζω τη μυτούλα είμαστε μια χαρά... Τι να πω... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...