Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

On 5/11/2019 at 8:26 ΠΜ, happysmile είπε:

Γεια σας κορες μου,δν ξερω πως βάζουν ορο ρε κοριτσια,φοβαμαι μην τον πνιξω!πηγα πρεναταλ κ του ψωνισα ενα σωρο!!ηθελα κ αλλα ολα βασικα

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Όπως ακριβώς σου είπαν πιο πάνω τα κορίτσια! Πιο φοβητσιαρα από εμένα αποκλείεται να είσαι, τώρα να φανταστείς το κάνω μηχανικά, δεν παθαινουν κάτι ισα ισα τα βοηθάμε με τις μυξουλες! Άσε αυτό με τα ψώνια είναι θεεεεμα! Και εγω όταν μπαίνω σε βρεφικά ξεχναω να βγω, είναι όλα τα άτιμα τοοοοοσο ωραιαααα! Τις προαλλες που της ψώνισα τα φορμακια χάζευα τα newborn!!!! Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν.....!!! 

Μανούλες καλημέρα πως είστε; τα μικρακια σας; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς το κορίτσι. Τι κάνετε σμρ;

Κορίτσια ο καιρός περνάει σαν το νερό. Θα χρονισουν κ δεν θα το καταλάβετε. Θα έρθουν τα πρώτα γενέθλια και δεν θα το πιστεύετε.

Αγαπουλες όμορφες είναι τα μπεμπακια

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλώς το κορίτσι. Τι κάνετε σμρ;

Κορίτσια ο καιρός περνάει σαν το νερό. Θα χρονισουν κ δεν θα το καταλάβετε. Θα έρθουν τα πρώτα γενέθλια και δεν θα το πιστεύετε.

Αγαπουλες όμορφες είναι τα μπεμπακια

Καλησπέρα κορίτσι μου, δόξα το Θεό! 

Σα νερό όπως το είπες.... Μου το έλεγαν δεν το πίστευα το πόσο γρήγορα! Ήδη έχω μαζέψει τα πρώτα της ρουχαλάκια, τα έβγαλα εχτές και τα χάζευα! Ψυχουλες μου, όλα τα μωράκια του κόσμου να μεγαλώνουν με αγάπη και ευλογία Παναγίτσα μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Οντως ποτε περασαν 4 μηνες δεν το καταλαβα..αφου ακομα σκεφτομαι τη γεννα και λεω ποτε περασε τοσος καιρος...υγεια κι αγαπη για ολα τα μπεμπακια μωρε...βλεπουμε τοσα γινονται στον κοσμο καθε μερα πρεπει να ευχαριστουμε το Θεο για το δωρο που μας εκανε..

Κοριτσια ασχετο τι νουμερο πανες φορατε και τι μαρκα;;εμεις παιρνουμε το 3 αλλα 2 φορες σημερα εοχε διαρροη..εχω παρει και 2 πακετα 4 γιατι τελειωουν αυτες....pampers..να φταιει το νουμερο;;ειναι περιπου 7.500 κιλα ο μπεμπης..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Οντως ποτε περασαν 4 μηνες δεν το καταλαβα..αφου ακομα σκεφτομαι τη γεννα και λεω ποτε περασε τοσος καιρος...υγεια κι αγαπη για ολα τα μπεμπακια μωρε...βλεπουμε τοσα γινονται στον κοσμο καθε μερα πρεπει να ευχαριστουμε το Θεο για το δωρο που μας εκανε..

Κοριτσια ασχετο τι νουμερο πανες φορατε και τι μαρκα;;εμεις παιρνουμε το 3 αλλα 2 φορες σημερα εοχε διαρροη..εχω παρει και 2 πακετα 4 γιατι τελειωουν αυτες....pampers..να φταιει το νουμερο;;ειναι περιπου 7.500 κιλα ο μπεμπης..

Βρε το 3 ποιο 2?εμενα 6400 κ φορα το 3εδω κ ποσο καιρο!!μπεμπιλινο φοραμε εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Και εμένα κάνει διαρροές στα κακά με το νούμερο 3. 7200 ο μικρός. Όμως το νούμερο 3 είναι ως 10 κιλά. Το 4 πάει από 11 και πάνω. Δεν είναι υπερβολή το 4;

Το 4 που χω παρει ειναι 9-14...εσυ πρεπει να λες το 4+...μαλλον τοτε θα θελουμε μεγαλυτερο νουμερο..

Just now, happysmile είπε:

Λαθος καταλαβα το βοδι!!χαχαχαχα λεω κ γω το νουμερο 2!!

Ναι ναι το 3 λεω και τωρα εχω παρει 4...εσενα κανει διαρροες με το babylino η οχι;; δεν ξερω μηπως φταινε οι pampers  ...

@νικηαντωνια81 ναι στα πλαινα..μαλλον ναι θελουμε μεγαλυτερο


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Αμήν Παναγία μου!

Αμήν! 

2 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Οντως ποτε περασαν 4 μηνες δεν το καταλαβα..αφου ακομα σκεφτομαι τη γεννα και λεω ποτε περασε τοσος καιρος...υγεια κι αγαπη για ολα τα μπεμπακια μωρε...βλεπουμε τοσα γινονται στον κοσμο καθε μερα πρεπει να ευχαριστουμε το Θεο για το δωρο που μας εκανε..

Κοριτσια ασχετο τι νουμερο πανες φορατε και τι μαρκα;;εμεις παιρνουμε το 3 αλλα 2 φορες σημερα εοχε διαρροη..εχω παρει και 2 πακετα 4 γιατι τελειωουν αυτες....pampers..να φταιει το νουμερο;;ειναι περιπου 7.500 κιλα ο μπεμπης..

Εμείς @Γλυκερια123 φοραμε το Νο2, είναι από 3-6κιλα, εφαρμόζει άψογα, ούτε την πιέζει ούτε έχουμε διαρροή. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σημασία έχει να εφαρμόζει το βρακάκι δεν πάει με τα κιλά συνήθως το νούμερο .παντως το Νο 4 σ αυτή την ηλικία κάνει σε πολλά μωρα

  • Μου αρέσει 3

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...