Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Αααα λες ε να κατεβαζουμε τιραντα οχι να ανοίγουμε κουμπι μμμ πιο μοιραιο νομιζω θα παρω κ τετοια!!η ρομπα π ειδες ηταν γκρι μακο με λιγο δανδελα στα μανικια?

Εγώ έτσι το σκέφτηκα κατεβάζεις τιραντα ανεβάζεις τιραντα...

Ρόμπα με.δαντελα στα τζάμπο? Εγώ γιατί δεν την είδα ? 

Αααα...τώρα θα με κάνετε να ξανά πάω αν όχι αύριο από εβδομάδα σίγουρα ...

Εγώ πάντως αυτή που πήρα δεν μου κάνει χαχαχαχα ...στο τέλος θα καταλήξω στα γιαγιαδθστικα εντελώς ροζ με λουλουδάκια και τα κλασσικά ... 

Αλλά όπως είπε και η @Μαρίτσα10 πλάκα θα έχει όλες να φοράμε της ίδιες νυχτικες ... 

Θα χρειαστούμε ρόμπα ? Δεν θα σκάσουμε ? Εδώ σκάω με την νυχτικια θα βάλω και ρόμπα ? 

Εγώ σκέφτομαι το βράδυ να βάζω σορτσάκι... Μα θα βγουν όλα στην φόρα με.το νυχτικό θα έχω και της ωραίες πάνες ακράτειας ... 

Και αν είναι το πρωί βάζω την ωραία γιαγιαδιστικη νυχτικια ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giosotpk είπε:

Εγώ έτσι το σκέφτηκα κατεβάζεις τιραντα ανεβάζεις τιραντα...

Ρόμπα με.δαντελα στα τζάμπο? Εγώ γιατί δεν την είδα ? 

Αααα...τώρα θα με κάνετε να ξανά πάω αν όχι αύριο από εβδομάδα σίγουρα ...

Εγώ πάντως αυτή που πήρα δεν μου κάνει χαχαχαχα ...στο τέλος θα καταλήξω στα γιαγιαδθστικα εντελώς ροζ με λουλουδάκια και τα κλασσικά ... 

Αλλά όπως είπε και η @Μαρίτσα10 πλάκα θα έχει όλες να φοράμε της ίδιες νυχτικες ... 

Θα χρειαστούμε ρόμπα ? Δεν θα σκάσουμε ? Εδώ σκάω με την νυχτικια θα βάλω και ρόμπα ? 

Εγώ σκέφτομαι το βράδυ να βάζω σορτσάκι... Μα θα βγουν όλα στην φόρα με.το νυχτικό θα έχω και της ωραίες πάνες ακράτειας ... 

Και αν είναι το πρωί βάζω την ωραία γιαγιαδιστικη νυχτικια ... 

 

Για δες το γκρι νυχτικό που έχει το τζάμπο ...είναι το καλύτερο κ έχει περιθώρια πάχους. Κ γω αρχικά είδα τις ροζ αλλά λίγο πιο πέρα είχε τις γκρί. Βέβαια μην φανταστείς κοντή κ σέξυ!

Βρακάκια για την ακράτεια πήρα της σανι στη τύχη το λαρτζ...ελπίζω να μην είναι τεράστια κ φαίνεται σαν να φοράω παμπερς...αλλά η μάνα μου με βρήκε υπερβολική γτ λέει ότι στα ιδιωτικά μαιευτήρια κάτι θα σου δώσουν να βάλεις. 

Μόλις έκανα μια γερή μπάζα κ στο φαρμακείο ....βρήκα με 40 % έκπτωση τα μπιμπερο. 

Μήπως είμαι υπερβολική που ψωνίζω από τώρα τέτοια ενώ είμαι στην 24η εβδομάδα κ 2ημερων? Με πιάνει ένα άγχος μην πάει κάτι στραβά.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Για δες το γκρι νυχτικό που έχει το τζάμπο ...είναι το καλύτερο κ έχει περιθώρια πάχους. Κ γω αρχικά είδα τις ροζ αλλά λίγο πιο πέρα είχε τις γκρί. Βέβαια μην φανταστείς κοντή κ σέξυ!

Βρακάκια για την ακράτεια πήρα της σανι στη τύχη το λαρτζ...ελπίζω να μην είναι τεράστια κ φαίνεται σαν να φοράω παμπερς...αλλά η μάνα μου με βρήκε υπερβολική γτ λέει ότι στα ιδιωτικά μαιευτήρια κάτι θα σου δώσουν να βάλεις. 

Μόλις έκανα μια γερή μπάζα κ στο φαρμακείο ....βρήκα με 40 % έκπτωση τα μπιμπερο. 

Εδώ σε μένα τα τζάμπο μια γκρι νυχτικια είχε με μια στάμπα ψιλά ...αλλά θα πάω να ξανά δω ... Online την έχει αυτή που λες ? 

Εγώ δεν πήρα ακόμα περιμένω να βγάλουν καμία προσφορά να πάρω ... Πιστεύεις ένα πακέτο θα μας φτάσει ? Ναι ε γιατί μετά λογικά με.σερβιετες θα βολευτουμε ... 

Εγώ αν δεν βάλω σέξυ νυχτικια δεν θα μου πιαστεί όλοι φάση ...να σας το πω και αυτό ...χαχαχχαχα ... 

Πολύ γέλασα σήμερα με πεθανατε κορίτσια με της νυχτικιές ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει αν την έχει στο σάιτ. Θα το δω! Αν θυμάμαι καλά είναι γκρι με κάτι λευκές πιτσιλιες. 

Το πακέτο που πήρα με τα βρακάκια είναι με 14 ΤΜΧ. Πιστεύω φτάνει γιατί στη πορεία θα περάσουμε στις σερβιετες.

Λοιπόν μπες στο σάιτ του τζάμπο στη κατηγορία ρούχα στη σελίδα 30. Υπάρχει η γκρι ρόμπα κ η γκρι νυχτικια με τις πιτσιλιες. Αλλά η νυχτικια δεν φαίνεται καλά. Είναι πιο ωραία από κοντά. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!!Λοιπόν,ωραία τα νυχτικακια αλλά εμένα στην πρώτη μου κόρη δε με βόλεψαν.Με τις επισκέψεις στο μαιευτήριο δε θα νιώθετε πολύ άνετα...κάτι να σηκώσετε τα πόδια...κατι να θέλετε να ξαπλώσετε....Εγω έβαλα καλύτερα πυτζαμακι και ήμουν μια χαρά.

  • Ευχαριστώ 1

LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mpempoulaki είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!!Λοιπόν,ωραία τα νυχτικακια αλλά εμένα στην πρώτη μου κόρη δε με βόλεψαν.Με τις επισκέψεις στο μαιευτήριο δε θα νιώθετε πολύ άνετα...κάτι να σηκώσετε τα πόδια...κατι να θέλετε να ξαπλώσετε....Εγω έβαλα καλύτερα πυτζαμακι και ήμουν μια χαρά.

Υποθέτω ότι δεν θα σηκώνεται τόσο εύκολα το ύφασμα γτ αυτές που λέμε είναι μακριές κ όχι μίνι. 

Στη περίπτωση μου που θα γεννήσω με καισαρική νομίζω ότι το νυχτικό βολεύει γτ δεν θα πιέζει τα ράμματα.

  • Μου αρέσει 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Δεν έχω παρατηρήσει αν την έχει στο σάιτ. Θα το δω! Αν θυμάμαι καλά είναι γκρι με κάτι λευκές πιτσιλιες. 

Το πακέτο που πήρα με τα βρακάκια είναι με 14 ΤΜΧ. Πιστεύω φτάνει γιατί στη πορεία θα περάσουμε στις σερβιετες.

Λοιπόν μπες στο σάιτ του τζάμπο στη κατηγορία ρούχα στη σελίδα 30. Υπάρχει η γκρι ρόμπα κ η γκρι νυχτικια με τις πιτσιλιες. Αλλά η νυχτικια δεν φαίνεται καλά. Είναι πιο ωραία από κοντά. 

Ξέχασα να σε ρωτήσω πριν τι μπιμπερα πήρες ...τι κοίταξες στο Μπίμπερο ? Εγώ πήρα δύο του τζάμπο έτσι για να μου φύγει και να τα έχω εδώ να τα κοιτάω ...τώρα πιστεύω πως δεν είναι κατάλληλα ...αλλά δεν είχα ιδέα τι να κοιτάξω στο Μπίμπερο ... 

Ωραία μπαίνω και κοίταω την νυχτικια σε ευχαριστώ που κοίταξες ... 

Και εγώ πιστεύω μια συσκευασία πάνες ακράτειας θα μας φτάσει ... 

Just now, Mpempoulaki είπε:

Γειά σας κορίτσια!!!!Λοιπόν,ωραία τα νυχτικακια αλλά εμένα στην πρώτη μου κόρη δε με βόλεψαν.Με τις επισκέψεις στο μαιευτήριο δε θα νιώθετε πολύ άνετα...κάτι να σηκώσετε τα πόδια...κατι να θέλετε να ξαπλώσετε....Εγω έβαλα καλύτερα πυτζαμακι και ήμουν μια χαρά.

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ότι δεν θα βολεύουν από την άλλη όμως δεν θα μας κοιτάει της πρώτες μέρες ο γιατρός ? Λογικά ναι οπότε και η πυτζάμες δεν θα βολεψουν

@Μαρίτσα10 την είδα την νυχτικια ...δεν την είχε εδώ σε εμένα γαμωτο ...και φαίνεται ωραία και βολική ...όταν πάω θα τους ρωτήσω ίσως την έχουν πίσω γιατί έτσι είχαν κάνει με μια κουβέρτουλα που ήθελα την είχα δει στο σάιτ έγραφε ότι ήταν διαθέσιμη και τελικά την είχε πίσω ... 

Ε δεν γίνεται να την έχετε όλες αυτή την νυχτικια και εγώ όχι χαχαχχα


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός τις πρώτες μέρες κοιτάει την τομή της καισαρικής η την κοιλιά αν έχει επανέλθει η μήτρα.Τίποτα άλλο.Με το νυχτικο θα αναγκάζεσαι να το σηκώνεις μέχρι πάνω.Ενώ το παντελόνι το κατεβάζεις λίγο και μια χαρά.Και πάλι όπως βολεύεται η κάθε μία... 

  • Μου αρέσει 1

LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Ξέχασα να σε ρωτήσω πριν τι μπιμπερα πήρες ...τι κοίταξες στο Μπίμπερο ? Εγώ πήρα δύο του τζάμπο έτσι για να μου φύγει και να τα έχω εδώ να τα κοιτάω ...τώρα πιστεύω πως δεν είναι κατάλληλα ...αλλά δεν είχα ιδέα τι να κοιτάξω στο Μπίμπερο ... 

Ωραία μπαίνω και κοίταω την νυχτικια σε ευχαριστώ που κοίταξες ... 

Και εγώ πιστεύω μια συσκευασία πάνες ακράτειας θα μας φτάσει ... 

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ότι δεν θα βολεύουν από την άλλη όμως δεν θα μας κοιτάει της πρώτες μέρες ο γιατρός ? Λογικά ναι οπότε και η πυτζάμες δεν θα βολεψουν

@Μαρίτσα10 την είδα την νυχτικια ...δεν την είχε εδώ σε εμένα γαμωτο ...και φαίνεται ωραία και βολική ...όταν πάω θα τους ρωτήσω ίσως την έχουν πίσω γιατί έτσι είχαν κάνει με μια κουβέρτουλα που ήθελα την είχα δει στο σάιτ έγραφε ότι ήταν διαθέσιμη και τελικά την είχε πίσω ... 

Ε δεν γίνεται να την έχετε όλες αυτή την νυχτικια και εγώ όχι χαχαχχα

Πήρα δύο μικρά γυάλινα και ένα μεγάλο  της Avent και πήρα κ ένα γυάλινο της nuk μεγάλο. Όλα για μικρή ροή...για μεγάλη υπάρχουν ανταλλακτικά. 

Θα επανεξετασω το ενδεχόμενο μήπως πάρω κ ένα σετ πιτζάμες. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Πήρα δύο μικρά γυάλινα και ένα μεγάλο  της Avent και πήρα κ ένα γυάλινο της nuk μεγάλο. Όλα για μικρή ροή...για μεγάλη υπάρχουν ανταλλακτικά. 

Θα επανεξετασω το ενδεχόμενο μήπως πάρω κ ένα σετ πιτζάμες. 

Μικρή ροή χρειάζεται στην αρχή ? 

Εγώ αύριο θα πάω να βρω την παιδίατρο να την ρωτήσω να δω και τι θα μου πει η ίδια ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα σκοπο στο νοσοκομειο να φορεσω πιτζαμα με κουμπακια και παντελονι. αλλα θα παρω καλου κακου και νυχτικο μαζι μου.  

αληθεια κοριτσια καουρες εχετε καθολου? εγω ειδικα το βραδυ πεθαινω, δε μπορω να κοιμηθω. ρωτησα τον γιατρο για φαρμακο αλλα μου ειπε και να μου δωσει ισα που θα με ανακουφισει για πολυ λιγο οποτε... 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Μαρίτσα10 είπε:

Για δες το γκρι νυχτικό που έχει το τζάμπο ...είναι το καλύτερο κ έχει περιθώρια πάχους. Κ γω αρχικά είδα τις ροζ αλλά λίγο πιο πέρα είχε τις γκρί. Βέβαια μην φανταστείς κοντή κ σέξυ!

Βρακάκια για την ακράτεια πήρα της σανι στη τύχη το λαρτζ...ελπίζω να μην είναι τεράστια κ φαίνεται σαν να φοράω παμπερς...αλλά η μάνα μου με βρήκε υπερβολική γτ λέει ότι στα ιδιωτικά μαιευτήρια κάτι θα σου δώσουν να βάλεις. 

Μόλις έκανα μια γερή μπάζα κ στο φαρμακείο ....βρήκα με 40 % έκπτωση τα μπιμπερο. 

Μήπως είμαι υπερβολική που ψωνίζω από τώρα τέτοια ενώ είμαι στην 24η εβδομάδα κ 2ημερων? Με πιάνει ένα άγχος μην πάει κάτι στραβά.

Καλα κάνεις και τα ψωνίζεις από τωρα.. Εγώ μόνο ένα μπιμπερό έχω πάρει βέβαια κ2 πιπιλες και είμαι 34εβδομαδων σχεδόν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giosotpk said:

Εγώ έτσι το σκέφτηκα κατεβάζεις τιραντα ανεβάζεις τιραντα...

Ρόμπα με.δαντελα στα τζάμπο? Εγώ γιατί δεν την είδα ? 

Αααα...τώρα θα με κάνετε να ξανά πάω αν όχι αύριο από εβδομάδα σίγουρα ...

Εγώ πάντως αυτή που πήρα δεν μου κάνει χαχαχαχα ...στο τέλος θα καταλήξω στα γιαγιαδθστικα εντελώς ροζ με λουλουδάκια και τα κλασσικά ... 

Αλλά όπως είπε και η @Μαρίτσα10 πλάκα θα έχει όλες να φοράμε της ίδιες νυχτικες ... 

Θα χρειαστούμε ρόμπα ? Δεν θα σκάσουμε ? Εδώ σκάω με την νυχτικια θα βάλω και ρόμπα ? 

Εγώ σκέφτομαι το βράδυ να βάζω σορτσάκι... Μα θα βγουν όλα στην φόρα με.το νυχτικό θα έχω και της ωραίες πάνες ακράτειας ... 

Και αν είναι το πρωί βάζω την ωραία γιαγιαδιστικη νυχτικια ... 

 

Εσύ μν ακούσεις δαντέλα, αμέσως να τρέξεις να την πάρεις! :razz:

41 minutes ago, Μαρίτσα10 said:

Για δες το γκρι νυχτικό που έχει το τζάμπο ...είναι το καλύτερο κ έχει περιθώρια πάχους. Κ γω αρχικά είδα τις ροζ αλλά λίγο πιο πέρα είχε τις γκρί. Βέβαια μην φανταστείς κοντή κ σέξυ!

Βρακάκια για την ακράτεια πήρα της σανι στη τύχη το λαρτζ...ελπίζω να μην είναι τεράστια κ φαίνεται σαν να φοράω παμπερς...αλλά η μάνα μου με βρήκε υπερβολική γτ λέει ότι στα ιδιωτικά μαιευτήρια κάτι θα σου δώσουν να βάλεις. 

Μόλις έκανα μια γερή μπάζα κ στο φαρμακείο ....βρήκα με 40 % έκπτωση τα μπιμπερο. 

Μήπως είμαι υπερβολική που ψωνίζω από τώρα τέτοια ενώ είμαι στην 24η εβδομάδα κ 2ημερων? Με πιάνει ένα άγχος μην πάει κάτι στραβά.

Καλή μου όλες το σκεφτόμαστε αυτο...εγω  όταν αγοράζω κάτι μ πιάνει άγχος...τπτ δεν θα πάει στραβά, θετική σκέψη.

 

Κορίτσια πάρτε λουλούδια για το σπίτι σας, με λιγοστά χρήματα, ομορφαίνει πολύ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Εσύ μν ακούσεις δαντέλα, αμέσως να τρέξεις να την πάρεις! :razz:

Καλή μου όλες το σκεφτόμαστε αυτο...εγω  όταν αγοράζω κάτι μ πιάνει άγχος...τπτ δεν θα πάει στραβά, θετική σκέψη.

 

Κορίτσια πάρτε λουλούδια για το σπίτι σας, με λιγοστά χρήματα, ομορφαίνει πολύ!

Ε τι μόνο εσείς θα είστε σέξυ με δαντέλα ? Θέλω και εγώ χαχαχχαχα ...

Όντως τα λουλούδια ομορφαίνουν όλο το σπίτι και την διάθεση σου ...

@Μαρίτσα10 μην αγχώνεσαι όλες μας έτσι νιώθουμε σε κάθε αγορά που κάνουμε ....απλά από ένα σημείο και μετά είναι λογικό να γίνουν ...

Εγώ όταν πήγα τζάμπο να αγοράσω τα πολλά πριν μπω σταματάω και λέω του άντρα μου βρε μήπως είναι νωρίς ακόμα ? Κάπως με κατάφερε μπήκαμε μέσα ε μέχρι να πάμε στο ταμείο δεν έλεγα και τίποτα άλλο κάθε τρεις και λίγο μήπως να το αφήναμε μήπως είναι νωρίς μήπως βιάζομαι ? 

Πιστεύω όλες μας έτσι νιώθουμε ...απλά θέλει θετική σκέψη όπως είπε και η @Elenpap και όλα καλά θα πάνε ...

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...