Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Nels είπε:

      Αυτές που δεν γράφονται είναι το γονιδιακό πακέτο ελέγχου. Μόνο ενα (το MHTFR) από τα περίπου 20 γονίδια γράφεται και σε κάποια κέντρα αφορούν το ποσό αυτό από το πακέτο. Εκεί που τις έκανα πχ εγώ κόστιζε 180 ο πλήρης γονιδιακός έλεγχος και μου αφαίρεσαν τα 50 ευρώ από το MHTFR που γραφόταν μέσω ΕΟΠΠΥ. Όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις θρομβοφιλιας που δικαιολογουνται μέσω ΕΟΠΠΥ και μπορείς να τις κάνεις και στο Ελενα τελείως δωρεάν (χρόνος προθρομβινης, αντιφωσφολιπιδικο κλπ) ήταν μια χαρά αλλά από τον γεννετικο βγήκε ότι είχα το γονίδιο της προθρομβινης που ευθύνεται για θρομβωσεις στην εγκυμοσύνη οπότε και έκανα αντιπηκτικες και με παρακολουθουσε και αιματολογος ανά 2-3 μήνες στην εγκυμοσύνη για να βλεπουμε αν έχει αλλάξει κάτι οπότε  να χρειάζομαι μεγαλύτερη δόση. Η αδερφή μου είχε το γονίδιο Leiden που και αυτό προκαλεί θέματα σε εγκυμοσύνη οπότε πήρε και αυτή αντιπηκτικη αγωγή σε εγκυμοσύνη με φυσική σύλληψη. Να τις κάνεις όλες τις απαραίτητες εξετασεις πριν την ετ γιατί είναι πολύτιμες οι υγιεις βλαστοκυστες, μην αφήσεις τίποτα στην τύχη.

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Παθαινετε κ σεις αμνησια ???με πηραν απο acs ηρθε το δεμα σαςτι δεμα εχω??μ πε μια εταιρια που δν μ θυμιζε τπτ λεω δν εχω παραγγειλει κατ απο κει κλεινω τηλ επανερχεται ο εγκεφαλος το μπανακι του μωρου!!ΡΟΜΠΑ με δανδελα π λεγαμε κ πριν.

2 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Εγώ έτσι το σκέφτηκα κατεβάζεις τιραντα ανεβάζεις τιραντα...

Ρόμπα με.δαντελα στα τζάμπο? Εγώ γιατί δεν την είδα ? 

Αααα...τώρα θα με κάνετε να ξανά πάω αν όχι αύριο από εβδομάδα σίγουρα ...

Εγώ πάντως αυτή που πήρα δεν μου κάνει χαχαχαχα ...στο τέλος θα καταλήξω στα γιαγιαδθστικα εντελώς ροζ με λουλουδάκια και τα κλασσικά ... 

Αλλά όπως είπε και η @Μαρίτσα10 πλάκα θα έχει όλες να φοράμε της ίδιες νυχτικες ... 

Θα χρειαστούμε ρόμπα ? Δεν θα σκάσουμε ? Εδώ σκάω με την νυχτικια θα βάλω και ρόμπα ? 

Εγώ σκέφτομαι το βράδυ να βάζω σορτσάκι... Μα θα βγουν όλα στην φόρα με.το νυχτικό θα έχω και της ωραίες πάνες ακράτειας ... 

Και αν είναι το πρωί βάζω την ωραία γιαγιαδιστικη νυχτικια ... 

 

Εχω πεθανει στα γελια πανα γιαγιαδιστικη νυχτικια ωωω ρε που παμε!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, happysmile είπε:

Παθαινετε κ σεις αμνησια ???με πηραν απο acs ηρθε το δεμα σαςτι δεμα εχω??μ πε μια εταιρια που δν μ θυμιζε τπτ λεω δν εχω παραγγειλει κατ απο κει κλεινω τηλ επανερχεται ο εγκεφαλος το μπανακι του μωρου!!ΡΟΜΠΑ με δανδελα π λεγαμε κ πριν.

Εχω πεθανει στα γελια πανα γιαγιαδιστικη νυχτικια ωωω ρε που παμε!!!!

Χαχαχχαχα ρόμπα με δαντέλα.... 

Ε ναι όλο το πακέτο πρέπει να το έχουμε ...τώρα ψάχνω γιαγιαδιστικη παντόφλα να ταιριάζει με το υπόλοιπο λουκ ... Δεν πρέπει ? Πρέπει ... 

Τελικά την πρόλαβες την μπανιέρα ? 

Πως και δεν του είπες καμία κουβέντα του ανθρώπου χαχαχαχ...


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Χαχαχχαχα ρόμπα με δαντέλα.... 

Ε ναι όλο το πακέτο πρέπει να το έχουμε ...τώρα ψάχνω γιαγιαδιστικη παντόφλα να ταιριάζει με το υπόλοιπο λουκ ... Δεν πρέπει ? Πρέπει ... 

Τελικά την πρόλαβες την μπανιέρα ? 

Πως και δεν του είπες καμία κουβέντα του ανθρώπου χαχαχαχ...

Ουτε καν αυριο θα στειλω τον αντρα μου..ρε συ αγχωθηκα μηπως δεν επρεπε να παρω της ecos το απορρυπαντικοτο βρεφικο?ακουω οι περισσοτερες παιρνουν αρκαδι λες να μην ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Ουτε καν αυριο θα στειλω τον αντρα μου..ρε συ αγχωθηκα μηπως δεν επρεπε να παρω της ecos το απορρυπαντικοτο βρεφικο?ακουω οι περισσοτερες παιρνουν αρκαδι λες να μην ειναι καλο?

Εγώ πάλι έχω ακούσει ότι το αρκάδι δν καθαρίζει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά με έχετε κάνει ρεζίλι με τα νυχτικα σήμερα. Βγήκα και εγώ για κάτι ψωνια και σταμάτησα μέσα στα Ικεα έκατσα σε ένα κρεβάτι και ξεκαρδιστηκα. Λοιπόν από προηγούμενη εμπειρία με νυχτικο και νοσοκομείο να σας πω το εξής. Βάζετε το σεντονι ανάμεσα στα πόδια και κοιμάστε άνετα. Δεν φαίνετε τίποτα. Όντως νομίζω η πίτζαμα θα είναι πιο άνετη αλλά σκεφτόμαι και εγώ αν θα έρχονται συνέχεια. Επίσης αν θέλω να πάω τουαλέτα θα είναι εύκολο να ανεβοκατεβαζω το παντελόνι; 

Να σας πω ακόμη. Σήμερα πήγα στα πρεναταλ και ειχε προσφορά σαμπουάν chicco και 750ml και αφρόλουτρο 350ml με 7€. 

Πάντως επειδή χτες πήγα στο ρευματολογο μου και πάντα πέφτω όταν πάω εκεί σήμερα σηκώθηκα και έπλυνα όσα ρούχα έχω σκοπό να πάρω στο μαιευτήριο. Έτσι που τα κοίταγα έφτιαξε η διάθεση μου.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, happysmile είπε:

Ουτε καν αυριο θα στειλω τον αντρα μου..ρε συ αγχωθηκα μηπως δεν επρεπε να παρω της ecos το απορρυπαντικοτο βρεφικο?ακουω οι περισσοτερες παιρνουν αρκαδι λες να μην ειναι καλο?

Μια χαρά θα είναι και εγώ το κοιτούσα της προ άλλες ήταν και σε προσφορά ... Εγώ πιστεύω όλα.πανω κάτι τα ίδια είναι .... @Elenpapναι έχεις δίκιο και εγώ έχω ακούσει ότι δεν καθαρίζει καλά.το Αρκάδι .... 

Just now, Anna17 είπε:

Καλά με έχετε κάνει ρεζίλι με τα νυχτικα σήμερα. Βγήκα και εγώ για κάτι ψωνια και σταμάτησα μέσα στα Ικεα έκατσα σε ένα κρεβάτι και ξεκαρδιστηκα. Λοιπόν από προηγούμενη εμπειρία με νυχτικο και νοσοκομείο να σας πω το εξής. Βάζετε το σεντονι ανάμεσα στα πόδια και κοιμάστε άνετα. Δεν φαίνετε τίποτα. Όντως νομίζω η πίτζαμα θα είναι πιο άνετη αλλά σκεφτόμαι και εγώ αν θα έρχονται συνέχεια. Επίσης αν θέλω να πάω τουαλέτα θα είναι εύκολο να ανεβοκατεβαζω το παντελόνι; 

Να σας πω ακόμη. Σήμερα πήγα στα πρεναταλ και ειχε προσφορά σαμπουάν chicco και 750ml και αφρόλουτρο 350ml με 7€. 

Πάντως επειδή χτες πήγα στο ρευματολογο μου και πάντα πέφτω όταν πάω εκεί σήμερα σηκώθηκα και έπλυνα όσα ρούχα έχω σκοπό να πάρω στο μαιευτήριο. Έτσι που τα κοίταγα έφτιαξε η διάθεση μου.

Εμείς γιατί ?:-Dχαχαχαχ το λουκ σχολιάζουμε το γιαγιαδιστικη ...αφού στο τέλος όλα γιαγιαστικα θα τα πάρουμε ...εγώ αν δεν πάρω και παντόφλα γιαγιαδιστικη θα σκάσω ... 

Δεν φοβάσαι μην το.λερωσεις το σεντόνι ? Όσο ναναι τα γιαγιαδιστικα βρακάκια θα είναι χωρίς διαρροές ? 

Αλλά είναι και το θέμα της τουαλέτα ...εκεί βολευεσαι καλύτερα με την νυχτικια ... 

Εγώ θα πάρω και τα δύο και θα δω εκείνη την ώρα ... Εννοείται με οποία θα είμαι πιο σέξυ αυτή θα κρατήσω ... 

 

Να βρίσκεις πράγματα που να σε κάνουν χαρούμενη και ευτυχισμένη μην αφήνεις όσο μπορεις βέβαια να σε περνει τίποτα από κάτω ... 

Και αν δεν βοηθάει τίποτα σκέψου το νυχτικό ... 

 

Αα το αφρολουτρο και σαμπουάν το πήρες πολύ καλά ...εγώ πήρα της septona ένα που είναι και αφρολουτρο και σαμπουάν ...κάπου διάβασα το ρίχνεις στο νερό και δεν χρειάζεται και ξεβγαλμα ... 

Εμείς θα χρειαστούμε κάτι συγκεκριμένο σε αφρολουτρο εκείνες της μέρες ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Χωρις ιδιαιτερα αρωματα να ναι κ θα μαστε οκ!!ρε κορες εχετε δει αυτες τις ζωνες λοχειας?τι ειναι για να μαζεψει η κοιλια πιο γρηγορα?

Λένε οτι δεν βοηθάνε αλλά ξέρω κ γω;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Μικρή ροή χρειάζεται στην αρχή ? 

Εγώ αύριο θα πάω να βρω την παιδίατρο να την ρωτήσω να δω και τι θα μου πει η ίδια ... 

Γράφει πάνω τους μήνες όπως τα ρούχα! Στα νεογέννητα η ροή πρέπει να είναι μικρή για να μην πνιγεί. 

4 ώρες πρίν, Eleni2512 είπε:

εγω ειχα σκοπο στο νοσοκομειο να φορεσω πιτζαμα με κουμπακια και παντελονι. αλλα θα παρω καλου κακου και νυχτικο μαζι μου.  

αληθεια κοριτσια καουρες εχετε καθολου? εγω ειδικα το βραδυ πεθαινω, δε μπορω να κοιμηθω. ρωτησα τον γιατρο για φαρμακο αλλα μου ειπε και να μου δωσει ισα που θα με ανακουφισει για πολυ λιγο οποτε... 

Τρελές καούρες έχω ! Απίστευτο πρόβλημα κ δεν μπορώ να κάνω τίποτα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα να τυλιξω τα ρούχα και όσα βάλω στη βαλίτσα μέσα σε ένα λευκό σεντονι. Γιατί υποτίθεται θα τα πλύνω και θα τα σιδερωσω και μετά τι; θα τα βάλω πάνω στην βαλίτσα έτσι; 

Εγώ αποφεύγω να τρώω αργά το βράδυ. Το πολύ 8 έχω φάει βραδινό και πολλά μικρά γεύματα μέσα στη μέρα και δεν έχω πολύ μεγάλο θέμα. Χτες μόνο που φόρεσα ένα πιο σφιχτό σουτιεν με ενόχλησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Επίσης το πρασινο μήλο το βράδυ με ενοχλεί. 

Για τις ζώνες δεν ξέρω αν κάνουν κάτι. Πάντως αν δεν λιώσουμε σε κοιλιακούς δεν προκειτε να σφίξει με ζώνη μόνο. Δύστυχως.

Πηγα στο τζάμπο και εγώ. Λυσσαξατε σήμερα και ημουν περίεργη να δω. Χαχαχα. Πάντως τα ρουχαλάκια δεν είναι φθηνά κορίτσια. Με 5-6€ ευρώ βρήκα σε πάρα πολλά άλλα μαγαζιά. Ειδικά στα h&m είχαν μέχρι και με 3,5€ στις προσφορές. 

Κρεμουλα τελικά τι θα πάρουμε; μου δώσαν ένα δείγμα pharmasept baby για κάθε μέρα. Μυρίζει υπέροχα. Αλλά είδα έχει και η bepanthol. Έχετε ακούσει για καμιά μάρκα καλά λόγια; 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anna17 είπε:

Σκέφτηκα να τυλιξω τα ρούχα και όσα βάλω στη βαλίτσα μέσα σε ένα λευκό σεντονι. Γιατί υποτίθεται θα τα πλύνω και θα τα σιδερωσω και μετά τι; θα τα βάλω πάνω στην βαλίτσα έτσι; 

Εγώ αποφεύγω να τρώω αργά το βράδυ. Το πολύ 8 έχω φάει βραδινό και πολλά μικρά γεύματα μέσα στη μέρα και δεν έχω πολύ μεγάλο θέμα. Χτες μόνο που φόρεσα ένα πιο σφιχτό σουτιεν με ενόχλησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Επίσης το πρασινο μήλο το βράδυ με ενοχλεί. 

Για τις ζώνες δεν ξέρω αν κάνουν κάτι. Πάντως αν δεν λιώσουμε σε κοιλιακούς δεν προκειτε να σφίξει με ζώνη μόνο. Δύστυχως.

Πηγα στο τζάμπο και εγώ. Λυσσαξατε σήμερα και ημουν περίεργη να δω. Χαχαχα. Πάντως τα ρουχαλάκια δεν είναι φθηνά κορίτσια. Με 5-6€ ευρώ βρήκα σε πάρα πολλά άλλα μαγαζιά. Ειδικά στα h&m είχαν μέχρι και με 3,5€ στις προσφορές. 

Κρεμουλα τελικά τι θα πάρουμε; μου δώσαν ένα δείγμα pharmasept baby για κάθε μέρα. Μυρίζει υπέροχα. Αλλά είδα έχει και η bepanthol. Έχετε ακούσει για καμιά μάρκα καλά λόγια; 

Πάντως τα mother care και τα prenatal τα βρήκα πανάκριβα. Άσε που ξέχασαν το αντικλεπτικο σε φορεματακι στο mother care και τώρα πρέπει να τρέχω πάλι. 

Εμένα μου έδωσαν της frezyderm δείγμα αλλά υπάρχουν πραγματικά ένα σωρό μάρκες δεν χρειάζεται να κολλάμε στις πιο πανάκριβες.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Σκέφτηκα να τυλιξω τα ρούχα και όσα βάλω στη βαλίτσα μέσα σε ένα λευκό σεντονι. Γιατί υποτίθεται θα τα πλύνω και θα τα σιδερωσω και μετά τι; θα τα βάλω πάνω στην βαλίτσα έτσι; 

Εγώ αποφεύγω να τρώω αργά το βράδυ. Το πολύ 8 έχω φάει βραδινό και πολλά μικρά γεύματα μέσα στη μέρα και δεν έχω πολύ μεγάλο θέμα. Χτες μόνο που φόρεσα ένα πιο σφιχτό σουτιεν με ενόχλησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Επίσης το πρασινο μήλο το βράδυ με ενοχλεί. 

Για τις ζώνες δεν ξέρω αν κάνουν κάτι. Πάντως αν δεν λιώσουμε σε κοιλιακούς δεν προκειτε να σφίξει με ζώνη μόνο. Δύστυχως.

Πηγα στο τζάμπο και εγώ. Λυσσαξατε σήμερα και ημουν περίεργη να δω. Χαχαχα. Πάντως τα ρουχαλάκια δεν είναι φθηνά κορίτσια. Με 5-6€ ευρώ βρήκα σε πάρα πολλά άλλα μαγαζιά. Ειδικά στα h&m είχαν μέχρι και με 3,5€ στις προσφορές. 

Κρεμουλα τελικά τι θα πάρουμε; μου δώσαν ένα δείγμα pharmasept baby για κάθε μέρα. Μυρίζει υπέροχα. Αλλά είδα έχει και η bepanthol. Έχετε ακούσει για καμιά μάρκα καλά λόγια; 

Bepanthol k frezyderm απτις καλυτερες!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Μαρίτσα10 είπε:

Πάντως τα mother care και τα prenatal τα βρήκα πανάκριβα. Άσε που ξέχασαν το αντικλεπτικο σε φορεματακι στο mother care και τώρα πρέπει να τρέχω πάλι. 

Εμένα μου έδωσαν της frezyderm δείγμα αλλά υπάρχουν πραγματικά ένα σωρό μάρκες δεν χρειάζεται να κολλάμε στις πιο πανάκριβες.

Στα mothercare βρήκα 5 κοντομάνικα με 20€. Γενικά είναι ακριβό. Εχει όμως και αξιόλογα. Το prenatal όντως απλησίαστο. Αλλά την ώρα που χάζευα είδα την προσφορά με το αφρόλουτρο. Θα θυλασεις @Μαρίτσα10; 

@Elenpap αλήθεια; το άκουσα από λίγες κοπέλες αυτό. Είσαι σίγουρη; μήπως ήταν απλά μια κακή μέρα;

Εγώ κορίτσια έχω θέμα με την βουλωμένη μυτη. Κάθε άνοιξη έχω δηλαδή αλλά ειδικά τις τελευταίες μέρες ξυπνάω στον ύπνο μου. 

@eleniko79 πω πω ολόκληρος άντρας! Ελπίζω να μην κάνω λάθος το φύλο. 

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσουδια. 

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Anna17 είπε:

Σκέφτηκα να τυλιξω τα ρούχα και όσα βάλω στη βαλίτσα μέσα σε ένα λευκό σεντονι. Γιατί υποτίθεται θα τα πλύνω και θα τα σιδερωσω και μετά τι; θα τα βάλω πάνω στην βαλίτσα έτσι; 

Εγώ αποφεύγω να τρώω αργά το βράδυ. Το πολύ 8 έχω φάει βραδινό και πολλά μικρά γεύματα μέσα στη μέρα και δεν έχω πολύ μεγάλο θέμα. Χτες μόνο που φόρεσα ένα πιο σφιχτό σουτιεν με ενόχλησε. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Επίσης το πρασινο μήλο το βράδυ με ενοχλεί. 

Για τις ζώνες δεν ξέρω αν κάνουν κάτι. Πάντως αν δεν λιώσουμε σε κοιλιακούς δεν προκειτε να σφίξει με ζώνη μόνο. Δύστυχως.

Πηγα στο τζάμπο και εγώ. Λυσσαξατε σήμερα και ημουν περίεργη να δω. Χαχαχα. Πάντως τα ρουχαλάκια δεν είναι φθηνά κορίτσια. Με 5-6€ ευρώ βρήκα σε πάρα πολλά άλλα μαγαζιά. Ειδικά στα h&m είχαν μέχρι και με 3,5€ στις προσφορές. 

Κρεμουλα τελικά τι θα πάρουμε; μου δώσαν ένα δείγμα pharmasept baby για κάθε μέρα. Μυρίζει υπέροχα. Αλλά είδα έχει και η bepanthol. Έχετε ακούσει για καμιά μάρκα καλά λόγια; 

Καλημέρααααα ...τι κάνετε πως είστε σήμερα ? 

Και εγώ 8 έχω φάει θέλω δεν θέλω για να μπορέσω να πάρω το σίδηρο στης 10 ...αλλά καούρες δεν έχω πάρα πολλές μόνο όταν τρώω κάτι πααααρα πολύ γλυκό ...πίνω βέβαια κρύο γάλα όταν με πιάνει βοηθάει πάρα πολύ ... 

@Anna17 δεν πεινάς μέχρι το πρωί που τρως τέτοια ώρα ? Εμένα ξεκινάει κατά της 6 γουργιυριζει η κοιλιά μου πω πω ... 

Μην μου λες για γυμναστική ...το τι γυμναστική έχω να κάνω μετά την εγκυμοσύνη δεν λέγεται εμένα μου τα έκοψε όλα ο γιατρός μου το που έμεινα έγκυος ... Και το περπάτημα με μέτρο μου είπε για τώρα στο τέλος θα περπατήσεις αρκετά .. 

Είχα και πόνους χαμηλά κάτω βέβαια γι'αυτό ... 

Πηγές τζάμπο την νυχτικια την πήρες ? Χαχαχαχ 

Και εγώ σκέφτομαι σήμερα να πάω τζάμπο αλλά φοβάμαι πως αν πάω θα ψωνίσω πάλι για την μικρή ... εννοείται και την νυχτικια δεν την ξεχνάω ... 

Εγώ για κρέμα συγκαματος πήρα της septona μυρίζει ωραία και διάβασα καλά σχόλια ... Η sudocream διάβασα ότι δεν είναι και τόσο καλή είναι πολύ βαριά ... 

Πήγα και παιδίατρο και μου είπε καλό είναι να πάρουμε ειδικό απορρυπαντικό τον πρώτο καιρό μόνο ...το ειδικό μαξιλαράκι δεν χρειάζεται μου είπε ... 

Επίσης με ρώτησε για τα εμβόλια αν τα έχω κάνει εγώ ...πριν μείνω έγκυος τα είχα κοιτάξει και μου είχαν πει πως είμαι εντάξει ... 

Αυτά... 

@Elenpap μήπως ήταν μια καλή μέρα ? Μην το βάζεις πολύ σημασία όσο μπορείς ... Βρες κάτι να σε χαλαρώσει ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...